VZ ve slalomu v Kadani - sobota, závod č.1

07.07.2012   řeka Ohře, Kadaňský mlýn
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa84.00 2 78.50 2 80.50 52
2.1/VŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa87.20 0 89.10 2 87.206.70/8,348
3.1/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand90.10 0 89.10 0 89.108.60/10,744
4.1/DMPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha90.40 2 90.40 0 90.409.90/12,340
5.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa93.60 0 91.60 0 91.6011.10/13,836
6. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV95.30 0 91.70 0 91.7011.20/13,932
7.1/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.92.40 2 90.80 2 92.8012.30/15,328
8.2/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky96.80 2 94.60 0 94.6014.10/17,524
9. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV105.50 2 97.70 0 97.7017.20/21,420
10.2/DMŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky100.10 2 95.70 4 99.7019.20/23,916
11.2/VMDVOŘÁK Vít 1971 3 Happy Life104.90 0 98.70 4 102.7022.20/27,615
12. JACOŠ Pavel 1988 3 Sláv.KV100.70 2 115.80 154 102.7022.20/27,614
13.1/ZMWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn110.50 2 103.90 0 103.9023.40/29,113
14.2/DSBÁČA Jakub 1994 3 KK Brand111.40 2 102.50 2 104.5024.00/29,812
15.3/DMSAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky113.70 4 103.10 2 105.1024.60/30,611
16.3/ZSŠEBELA David 1998 3 Kadaň110.20 4 101.30 4 105.3024.80/30,810
17.2/ZMBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy105.40 0 107.80 2 105.4024.90/30,99
18.1/PZLHOTA Kryštof 2002 0 USK Pha108.70 0 110.00 4 108.7028.20/35,00
19.4/ZSHALÍK Ondřej 1999 3 Horš.Týn116.40 8 107.50 4 111.5031.00/38,58
20.3/ZMMILYÁN David 2001 3 L.Žatec111.80 2 114.80 0 113.8033.30/41,47
21.2/PZWENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn122.20 0 114.30 0 114.3033.80/42,00
22. KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky113.30 4 114.40 0 114.4033.90/42,16
23.4/ZMNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec122.50 2 117.40 0 117.4036.90/45,85
24.3/PZHORAL Vojtěch 2002 0 Horš.Týn118.60 0 113.50 6 118.6038.10/47,30
25.5/ZSBAREŠ Antonín 1998 3 Štětí126.10 6 114.60 6 120.6040.10/49,84
26.4/PZTÁBORSKÝ Jan 2003 0 Horš.Týn121.30 2 120.60 2 122.6042.10/52,30
27.5/PZDVOŘÁK Vít 2003 0 USK Pha123.00 2 121.30 2 123.3042.80/53,20
28.3/VMŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek117.50 6 131.07 58 123.5043.00/53,43
29.6/PZLERCH Eduard 2002 0 Klášter.123.40 2 124.10 4 125.4044.90/55,80
30.4/VMLHOTA David 1971 3 Happy Life130.60 4 130.10 2 132.1051.60/64,12
31.7/PZSAHULA Matěj 2003 0 Benátky128.60 8 133.50 10 136.6056.10/69,70
32.8/PZMALÝ Filip 2002 0 KVSPísek145.20 8 137.00 106 153.2072.70/90,30
33.9/PZSTRÁNSKÝ Daniel 2002 0 Benátky168.70 8 168.90 108 176.7096.20/119,50
34.5/VMSAHULA Martin 1968 0 Benátky150.50 54 0.00 0 204.50124.00/154,01
35.5/ZMKRÁL Vojtěch 2000 0 Kadaň88.50 552 122.40 552 640.50560.00/695,70
36.6/ZSŠČUČKA Jan 1999 0 Štětí119.50 554 103.80 552 655.80575.30/714,70
37.10/PZPAJMA Lukáš 2008 0 Kadaň119.50 602 147.50 604 721.50641.00/796,30
38.11/PZKRÁL Matěj 2003 0 Kadaň132.70 802 129.10 604 733.10652.60/810,70
39.12/PZBARTÁK Matouš 2005 0 Kadaň118.10 706 148.40 608 756.40675.90/839,60
Oddíl