vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu

14.07.2012   Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice
ředitel: Martin Záruba   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.01:17,80 01:21,00 02:38,80 34
2. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 M Pardub.01:20,60 01:23,00 02:43,604.80/3,026
3.2/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto01:29,50 01:27,40 02:56,9018.10/11,418
4.3/U23JÍLEK Jan 1993 2 Vys.Mýto01:28,00 01:30,50 02:58,5019.70/12,414
5. MAREK Aleš 1978 0 Trutnov01:30,20 01:30,50 03:00,7021.90/13,810
6. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto01:31,60 01:29,30 03:00,9022.10/13,96
7.1/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 0 Trutnov01:44,00 01:43,40 03:27,4048.60/30,65
8.1/VSNEDVÍDEK František 1944 0 Dv.Král.01:45,00 01:45,00 03:30,0051.20/32,24
9.1/VMKUTLVAŠR Pavel 1977 0 Vys.Mýto01:48,50 01:46,20 03:34,7055.90/35,23
10.1/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.01:47,50 01:49,10 03:36,6057.80/36,42
11.2/ZSMOŘKOVSKÝ Samuel 1999 0 Val.Mez.01:50,20 01:53,70 03:43,9065.10/41,01
12.3/ZSSTARÝ Tadeáš 1998 0 Val.Mez.01:56,50 01:58,50 03:55,0076.20/48,00
13.1/DMŠIMKO Ondřej 1997 0 Týniště01:57,40 01:57,70 03:55,1076.30/48,00
14.1/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště01:58,20 01:57,10 03:55,3076.50/48,20
15.4/ZSKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.01:58,90 01:58,50 03:57,4078.60/49,50
16.2/ZMTICHÝ Štěpán 2000 0 Val.Mez.02:03,40 02:05,40 04:08,8090.00/56,70
  KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště00:00,00 00:00,00 00:00,00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno01:21,60 01:22,70 02:44,30 34
2. HÁKOVÁ Jitka 1980 M Boh.Pha01:23,60 01:25,20 02:48,804.50/2,726
3.1/U23VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.01:26,20 01:27,00 02:53,208.90/5,418
4.1/DSKŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 2 Týniště01:28,20 01:28,60 02:56,8012.50/7,614
5.2/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 2 Val.Mez.01:30,00 01:33,10 03:03,1018.80/11,410
6.1/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno01:32,30 01:30,90 03:03,2018.90/11,56
7.3/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.01:32,20 01:33,00 03:05,2020.90/12,75
8.2/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno01:38,60 01:36,60 03:15,2030.90/18,84
9.3/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž01:37,10 01:38,20 03:15,3031.00/18,93
10.4/ZSMÍLOVÁ Terezie 1998 0 Trutnov01:38,70 01:40,10 03:18,8034.50/21,02
11.4/ZMMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí01:37,80 01:41,20 03:19,0034.70/21,11
12.1/VMSCHREIBEROVÁ Michala 1975 0 Dv.Král.01:39,90 01:41,30 03:21,2036.90/22,50
13. IVANOVÁ Tatiana 1986 0 Trutnov01:41,70 01:41,80 03:23,5039.20/23,90

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:25,50 01:26,00 02:51,50 12
2.1/ZSZAPLETAL Vojtěch
ZAPLETAL Mikuláš
1998
2000
3 Dukla B.
Dukla B.
01:34,50 01:35,00 03:09,5018.00/10,54
3. HAIN Přemysl
VESELÝ Matěj
1977
1978
Dv.Král.
Dv.Král.
01:34,20 01:35,50 03:09,7018.20/10,63
4.2/ZSSTARÝ Tadeáš
KŘENEK Jakub
1998
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:44,50 01:43,30 03:27,8036.30/21,22
5.3/ZSVENC
Alexandr KOUBÍK Ondřej
1999
1999
3 Dukla B.
Boh.Pha
01:47,00 01:41,30 03:28,3036.80/21,51
6.4/ZSMOŘKOVSKÝ Samuel
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:43,90 01:46,10 03:30,0038.50/22,40

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno01:40,40 01:41,00 03:21,40 6
2.2/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.01:48,20 01:50,40 03:38,6017.20/8,52
3.3/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.01:57,20 02:00,00 03:57,2035.80/17,81

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov01:08,20 01:08,40 02:16,60 66
2.1/VMDANDA Tomáš 1977 2 Pardub.01:11,80 01:12,90 02:24,708.10/5,958
3.2/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno01:12,40 01:13,70 02:26,109.50/7,054
4.1/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.01:18,50 01:16,70 02:35,2018.60/13,650
5.2/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.01:19,40 01:18,80 02:38,2021.60/15,846
6.2/ZSMOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí01:19,20 01:19,80 02:39,0022.40/16,442
7.1/DMŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.01:20,20 01:19,30 02:39,5022.90/16,838
8.2/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno01:20,10 01:20,00 02:40,1023.50/17,234
9.3/DSULWER Jiří 1995 2 Týniště01:19,80 01:21,60 02:41,4024.80/18,230
10.1/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště01:20,50 01:21,20 02:41,7025.10/18,426
11.3/VMZÁRUBA Petr 1972 0 Dv.Král.01:24,80 01:24,50 02:49,3032.70/23,922
12.4/VMKUCHAŘ Jaromír 1974 0 Dv.Král.01:28,90 01:22,40 02:51,3034.70/25,418
13.3/DMVYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto01:25,80 01:27,60 02:53,4036.80/26,914
13.5/VMNEDVÍDEK Jan 1974 0 Dv.Král.01:26,30 01:27,10 02:53,4036.80/26,913
15.1/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.01:27,30 01:27,40 02:54,7038.10/27,912
16.3/ZSKOUBÍK Ondřej 1999 2 Boh.Pha01:27,30 01:27,50 02:54,8038.20/28,011
17.6/VMTROCH Petr 1971 0 Dv.Král.01:26,90 01:28,80 02:55,7039.10/28,610
18.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:28,90 01:28,70 02:57,6041.00/30,09
19.2/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.01:28,20 01:30,00 02:58,2041.60/30,58
20.4/DMŠIMKO Ondřej 1997 3 Týniště01:29,10 01:31,50 03:00,6044.00/32,27
21.4/ZSPAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.01:30,70 01:32,70 03:03,4046.80/34,36
22.5/ZSVENC Alexandr 1999 3 Dukla B.01:34,00 01:35,00 03:09,0052.40/38,45
23.2/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov01:38,80 01:39,20 03:18,0061.40/44,94
24.7/VMŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště01:38,40 01:40,20 03:18,6062.00/45,43
25.3/ZMPEŠEK Tibor 2000 0 SKVeselí01:39,70 01:39,60 03:19,3062.70/45,92
26.4/ZMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště01:41,10 01:40,60 03:21,7065.10/47,71
27.6/ZSBOUČEK Stanislav 1999 0 Trutnov01:41,50 01:41,90 03:23,4066.80/48,90
28.7/ZSKLIŠČ Zdeněk 1999 0 Třebech.01:40,80 01:43,90 03:24,7068.10/49,90
29.5/ZMVESELÝ František 2000 0 Dv.Král.01:42,30 01:42,90 03:25,2068.60/50,20
30.8/ZSHRDÝ Otakar 1999 0 Boh.Pha01:43,20 01:44,70 03:27,9071.30/52,20
31.6/ZMVENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto01:44,00 01:44,20 03:28,2071.60/52,40
32.7/ZMHRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto01:45,90 01:46,20 03:32,1075.50/55,30
33.8/ZMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 0 Vys.Mýto01:47,50 01:49,20 03:36,7080.10/58,60
34.9/ZMSNOPEK Vladimír 2001 0 Kroměříž01:48,90 01:48,10 03:37,0080.40/58,90
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3