vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu v Kroměříži, 5.a 6.ČP žáků ve slalomu

18.07.2009-19.07.2009   Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
ředitel: Bohumil Hrabec   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová

kategorie K1M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSJORDÁN František 1991 2+ SKVeselí86.19 4 82.75 2 84.75 -
2.1/VMNEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava88.39 2 87.51 0 87.512.76/3,3-
3.1/DMURBAN Tomáš 1994 2 KK Opava89.51 0 87.99 0 87.993.24/3,8-
4. VOLEK Martin 1982 2 Val.Mez.90.48 0 88.10 8 90.485.73/6,8-
5. VEČEREK Michal 1977 2 KK Opava94.38 6 90.85 0 90.856.10/7,2-
6.1/ZSHOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno91.22 0 90.14 2 91.226.47/7,6-
7. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž90.88 2 93.19 0 92.888.13/9,6-
8. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh93.60 4 89.01 4 93.018.26/9,7-
9.2/DMBINČÍK Petr 1994 2 KK Opava93.09 0 92.16 2 93.098.34/9,8-
10.2/ZSRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha94.61 0 91.40 2 93.408.65/10,2-
11.3/DMBAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava91.96 2 89.93 50 93.969.21/10,9-
12.3/ZSŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha96.93 12 93.99 2 95.9911.24/13,3-
13.2/VMLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž96.83 2 96.93 0 96.9312.18/14,4-
14. CHUDĚJ Zdeněk 1975 2 Val.Mez.100.34 4 97.04 0 97.0412.29/14,5-
15.4/ZSZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně108.70 2 97.98 0 97.9813.23/15,6-
16.4/DMVAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava94.09 4 95.41 8 98.0913.34/15,7-
17.1/ZMŠOLTYS Tomáš 1997 3 KK Opava102.59 4 98.35 0 98.3513.60/16,0-
18.5/DMKEPPRT Lukáš 1993 3 Zábřeh103.00 0 99.39 0 99.3914.64/17,3-
19.2/DSEFFENBERGER Viktor 1991 3 Zábřeh102.56 52 99.96 0 99.9615.21/17,9-
20.3/VMŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB100.24 2 100.17 0 100.1715.42/18,2-
21.5/ZSKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí103.54 0 99.57 2 101.5716.82/19,8-
22.6/ZSROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha100.06 2 103.32 0 102.0617.31/20,4-
23.4/VMŠANDA Petr 1973 3 Vlašim102.38 0 102.96 0 102.3817.63/20,8-
24.2/ZMŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy98.56 4 102.09 2 102.5617.81/21,0-
25.7/ZSPECHLÁT Hynek 1995 3 Sušice105.67 4 101.32 2 103.3218.57/21,9-
26.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž109.26 6 102.08 2 104.0819.33/22,8-
27.3/DSTODARELLO Valentino 1992 2 KK Brno108.68 2 102.12 2 104.1219.37/22,9-
28.6/DMSOSNAR Jakub 1994 2 KK Brno98.56 6 104.71 4 104.5619.81/23,4-
29. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí104.78 2 104.97 4 106.7822.03/26,0-
30.3/ZMZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy109.95 2 106.98 0 106.9822.23/26,2-
31.8/ZSKOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha105.72 2 104.19 4 107.7222.97/27,1-
32.9/ZSZIERIS Matyáš 1995 3 Trutnov116.95 10 106.58 2 108.5823.83/28,1-
33.4/ZMKRAUS Filip 1997 3 ČSAD Plz112.07 0 109.14 0 109.1424.39/28,8-
34.10/ZSŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB110.37 0 109.35 0 109.3524.60/29,0-
35.5/ZMPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha118.68 2 107.84 2 109.8425.09/29,6-
36.11/ZSMATULA Roman 1996 3 Kralupy110.38 0 120.46 2 110.3825.63/30,2-
37.6/ZMŠODEK Petr 1998 3 Benátky106.74 4 110.80 2 110.7425.99/30,7-
38. FIJALÍK Ondřej 1982 3 Kroměříž116.42 0 111.02 0 111.0226.27/31,0-
39.7/ZMMRÁZEK Jan 1998 3 KK Opava115.61 4 111.29 0 111.2926.54/31,3-
40.12/ZSFIALA Radim 1995 3 KK Opava126.51 0 110.14 2 112.1427.39/32,3-
41.8/ZMZAJVAR Martin 1997 3 SKVeselí112.96 2 111.19 4 114.9630.21/35,6-
42.13/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí119.32 8 115.01 0 115.0130.26/35,7-
43.9/ZMMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha112.73 4 113.19 2 115.1930.44/35,9-
44. DAMBORSKÝ Libor 1982 3 Kroměříž130.69 8 105.85 10 115.8531.10/36,7-
45.10/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.135.45 0 116.50 0 116.5031.75/37,5-
46.7/DMJELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha109.37 8 108.89 8 116.8932.14/37,9-
47.4/DSBŘEČKA Jakub 1992 3 SKVeselí130.08 4 118.16 0 118.1633.41/39,4-
48.11/ZMHEGER Tomáš 1998 3 KVS HK118.34 2 118.98 4 120.3435.59/42,0-
49.12/ZMMRŮZEK Vojta 1998 3 KK Opava0.00 999 120.73 0 120.7335.98/42,5-
50.14/ZSKRAMEŠ Petr 1995 3 Olomouc120.72 2 123.28 4 122.7237.97/44,8-
51.13/ZMVRBA Jiří 1997 3 Olomouc116.76 6 118.91 10 122.7638.01/44,8-
52.15/ZSKETZL Tomáš 1995 3 Boh.Pha134.87 14 120.31 4 124.3139.56/46,7-
53.16/ZSCHABIČA Martin 1995 3 SKVeselí126.14 0 116.73 100 126.1441.39/48,8-
54. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž125.23 2 106.91 50 127.2342.48/50,1-
55.14/ZMKAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava127.22 6 125.23 4 129.2344.48/52,5-
56.15/ZMŠEBELA David 1998 Kadaň134.47 0 127.28 4 131.2846.53/54,9-
57.17/ZSKLEMENT Adam 1996 3 Vys.Mýto136.70 106 129.51 6 135.5150.76/59,9-
58.16/ZMJUNEK Matyáš 1997 Vys.Mýto149.31 4 130.17 6 136.1751.42/60,7-
59.2/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.135.05 4 118.77 58 139.0554.30/64,1-
60.18/ZSKULÍŠEK Tomáš 1996 Boh.Pha138.97 2 136.03 4 140.0355.28/65,2-
61.19/ZSBRÁZDA Vendelín 1996 Kralupy131.50 12 142.39 14 143.5058.75/69,3-
62.20/ZSPAŘENICA Richard 1996 Olomouc181.58 2 146.71 8 154.7169.96/82,5-
63.21/ZSTOMEČEK Michal 1996 SKVeselí152.33 10 169.26 56 162.3377.58/91,5-
64.8/DMSTARÝ Mikuláš 1994 Val.Mez.0.00 999 172.07 18 190.07105.32/124,3-
65.17/ZMŠILHÁNEK Miroslav 1998 Kroměříž262.44 60 186.53 108 294.53209.78/247,5-
66.18/ZMPAVLÍK Pavel 1998 Třebech.200.48 200 161.34 308 400.48315.73/372,5-
 22/ZSŘÍHA Jan 1996 Třebech.0.00 999 0.00 999 999.00 -
 9/DMSKALKA Tomáš 1994 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSJORDÁN František 1991 1 SKVeselí88.65 0 89.23 0 88.65 -
2.1/VMPRÜHER Jakub 1968 2+ SKVS ČB92.49 0 92.17 0 92.173.52/4,0-
3. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava93.51 0 92.47 0 92.473.82/4,3-
4. RAŠNER Martin 1980 2 Šumperk93.23 0 91.62 50 93.234.58/5,2-
5. FUSEK Radomir 1990 2+ Val.Mez.95.01 2 95.83 2 97.018.36/9,4-
6.2/VMVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav104.86 0 98.68 2 100.6812.03/13,6-
7. VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy100.96 0 101.09 0 100.9612.31/13,9-
8.1/ZSMRŮZEK Jakub 1995 2 KK Opava102.14 2 105.36 0 104.1415.49/17,5-
9.2/ZSHOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno105.29 0 103.93 2 105.2916.64/18,8-
10.3/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.113.49 2 108.38 0 108.3819.73/22,3-
11. KOPIČKA Ondřej 1989 2 KK Opava105.01 4 112.88 8 109.0120.36/23,0-
12. JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy110.07 4 107.13 2 109.1320.48/23,1-
13.3/ZSZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.108.61 4 108.40 2 110.4021.75/24,5-
14.4/ZSMATULA Roman 1996 2 Kralupy108.03 4 113.91 0 112.0323.38/26,4-
15.1/ZMVĚTROVSKÝ Jan 1997 3 USK Pha113.05 2 111.01 2 113.0124.36/27,5-
16.5/ZSKRISTEK Václav 1996 3 Val.Mez.114.05 2 113.60 0 113.6024.95/28,1-
17.6/ZSROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha143.81 2 118.04 0 118.0429.39/33,2-
18.1/DMBINČÍK Petr 1994 0 KK Opava115.09 4 121.43 6 119.0930.44/34,3-
19.2/DMJELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha123.29 6 122.42 0 122.4233.77/38,1-
20.7/ZSZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně132.19 2 124.31 2 126.3137.66/42,5-
21.8/ZSFRANEK Jakub 1995 3 Val.Mez.125.17 2 128.19 2 127.1738.52/43,5-
22.2/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.147.16 4 134.68 0 134.6846.03/51,9-
23.4/VMJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň135.96 0 160.38 4 135.9647.31/53,4-
24.9/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha135.68 8 143.72 6 143.6855.03/62,1-
25.3/ZMMATĚJKA Michael 1997 0 USK Pha156.33 0 178.23 2 156.3367.68/76,3-
26.4/ZMFIALA Radim 1995 0 KK Opava155.48 4 162.38 2 159.4870.83/79,9-
27.10/ZSHEGER Tomáš 1998 0 KVS HK167.96 6 159.74 0 159.7471.09/80,2-
28.5/ZMŠEBELA David 1998 0 Kadaň194.43 106 171.95 8 179.9591.30/103,0-
29.5/VMLERCH David 1972 0 Klášter.209.42 4 213.44 10 213.42124.77/140,7-

kategorie C1W   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSMRŮZKOVÁ Kateřina 1995 3 KK Opava218.98 4 135.28 4 139.28 -
2.1/ZMSATKOVÁ Martina 1998 3 KK Brno198.68 0 173.26 0 173.2633.98/24,4-
3.2/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 3 Klášter.177.21 52 179.93 60 229.2189.93/64,6-
4.1/DMFOLTYSOVÁ Denisa 1993 3 KK Opava148.61 102 144.99 150 250.61111.33/79,9-
5.2/ZSPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 0 SKVS ČB0.00 999 150.74 152 302.74163.46/117,4-
6.3/ZSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 0 KK Opava269.75 312 177.12 256 433.12293.84/211,0-

kategorie K1W   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSJORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí96.34 4 92.62 0 92.62 -
2.1/VMGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy90.77 2 93.38 0 92.770.15/0,2-
3.2/VMŠOLTYSOVÁ Kateřina 1973 2+ KK Opava100.28 0 96.19 0 96.193.57/3,9-
4.1/DMFOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava99.59 2 95.46 102 101.598.97/9,7-
5. VEČERKOVÁ Alice 1977 2 KK Opava104.11 0 104.93 0 104.1111.49/12,4-
6.1/ZSMRŮZKOVÁ Kateřina 1995 2 KK Opava102.80 2 116.29 50 104.8012.18/13,2-
7.2/ZSBROŽOVÁ Tereza 1996 3 KK Opava108.51 12 109.19 0 109.1916.57/17,9-
8.3/ZSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava112.14 0 110.24 0 110.2417.62/19,0-
9. ČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň119.41 2 111.51 0 111.5118.89/20,4-
10.4/ZSMRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava109.63 2 112.92 2 111.6319.01/20,5-
11.1/ZMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň114.52 0 112.28 0 112.2819.66/21,2-
12.2/ZMKOBLENCOVÁ Anna 1997 3 Kralupy121.92 4 111.60 2 113.6020.98/22,7-
13.2/DMHAUSNEROVÁ Milena 1994 3 Kadaň113.93 6 112.19 4 116.1923.57/25,4-
14.3/ZMSATKOVÁ Martina 1998 3 KK Brno116.22 0 116.19 2 116.2223.60/25,5-
15.4/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 3 Klášter.116.92 0 118.40 0 116.9224.30/26,2-
16. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy118.46 4 123.97 2 122.4629.84/32,2-
17. ŽANDOVÁ Věra 1990 3 Zábřeh132.18 2 139.76 2 134.1841.56/44,9-
18.3/DMLIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž131.00 8 133.43 2 135.4342.81/46,2-
19.5/ZMHILGERTOVÁ Amálie 1997 0 USK Pha133.17 4 142.38 2 137.1744.55/48,1-
20.5/ZSDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž133.20 4 140.70 2 137.2044.58/48,1-
21.4/DMŠEBELOVÁ Tereza 1994 3 Kadaň116.94 54 133.35 6 139.3546.73/50,5-
22.6/ZSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava131.73 8 148.62 56 139.7347.11/50,9-
23. CHABIČOVÁ Kateřina 1990 3 SKVeselí176.93 4 138.21 4 142.2149.59/53,5-
24.7/ZSPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB155.87 4 148.89 4 152.8960.27/65,1-
25.6/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.191.87 4 177.67 50 195.87103.25/111,5-
26.7/ZMHOROVÁ Klára 1998 0 KK Opava240.29 8 265.00 12 248.29155.67/168,1-
27.8/ZSHAJDUCHOVÁ Adéla 1996 0 Boh.Pha208.09 118 0.00 999 326.09233.47/252,1-

kategorie C2M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FOLTYSOVÁ Denisa
KOPŤÁK Daniel
1993
1989
2 KK Opava
KK Opava
112.80 4 116.09 6 116.80 -
2.1/ZSŠIMAN Matěj
RAŠKA Jan
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
120.08 6 122.24 2 124.247.44/6,4-
3. VANĚK Jiří
JOHANIDES Milan
1987
1975
3 Kralupy
Kralupy
132.85 8 125.79 0 125.798.99/7,7-
4.2/ZSROHAN Lukáš
HOŠEK Ondřej
1995
1995
2 USK Pha
KK Brno
124.71 2 121.50 6 126.719.91/8,5-
5.3/ZSFRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
122.60 6 129.19 8 128.6011.80/10,1-
6.4/ZSZVOLÁNEK Jan
PECHLÁT Hynek
1995
1995
3 Bechyně
Sušice
127.99 4 139.20 54 131.9915.19/13,0-
7.1/ZMVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
3 USK Pha
USK Pha
138.60 0 143.29 8 138.6021.80/18,7-
8.2/ZMŠOLTYS Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
3 KK Opava
KK Opava
180.94 8 147.92 0 147.9231.12/26,6-
9.3/ZMLERCH Adam
HEGER Tomáš
1998
1998
0 Klášter.
KVS HK
144.26 8 170.69 2 152.2635.46/30,4-
10.4/ZMMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
0 KK Opava
KK Opava
210.78 10 160.35 6 166.3549.55/42,4-
11.5/ZSJELÍNEK Šimon
KULÍŠEK Tomáš
1994
1996
2 Boh.Pha
Boh.Pha
167.86 6 207.49 14 173.8657.06/48,9-
12.1/DMFOHL Ondřej
HRON Robin
1979
1979
0 Kralupy
Kralupy
157.51 60 182.33 12 194.3377.53/66,4-

kategorie C2W   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSMRÁZKOVÁ Mária
FOLTYSOVÁ Sabina
1996
1996
2 KK Opava
KK Opava
158.49 0 145.93 4 149.93 -
2.2/ZSBROŽOVÁ Tereza
HOROVÁ Klára
1996
1998
0 KK Opava
KK Opava
0.00 999 229.38 12 241.3891.45/61,0-
3.3/ZSPRÜHEROVÁ Alžběta
HILGERTOVÁ Amálie
1996
1997
0 SKVS ČB
USK Pha
267.24 208 186.82 100 286.82136.89/91,3-

kategorie K1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMBAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava84.10 0 87.60 4 84.10 -
2.1/VMNEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava85.20 0 90.60 2 85.201.10/1,3-
3. VOLEK Martin 1982 2 Val.Mez.85.70 2 83.30 2 85.301.20/1,4-
4.2/DMBINČÍK Petr 1994 2 KK Opava86.80 0 90.10 2 86.802.70/3,2-
5.3/DMURBAN Tomáš 1994 2 KK Opava82.90 4 139.00 6 86.902.80/3,3-
6. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž87.10 0 88.20 0 87.103.00/3,6-
7. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh91.50 4 88.20 0 88.204.10/4,9-
8.4/DMVAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava88.50 0 92.80 6 88.504.40/5,2-
9.1/ZSHOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno88.70 0 96.50 4 88.704.60/5,5-
10.2/VMLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž92.40 2 89.30 0 89.305.20/6,2-
11.2/ZSRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha89.00 2 91.20 2 91.006.90/8,2-
12. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí93.60 4 91.90 0 91.907.80/9,3-
13. VEČEREK Michal 1977 2 KK Opava90.20 2 90.00 6 92.208.10/9,6-
14.1/DSTODARELLO Valentino 1992 2 KK Brno93.60 0 112.80 54 93.609.50/11,3-
15.1/ZMŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy95.90 4 94.40 0 94.4010.30/12,2-
16.3/VMŠANDA Petr 1973 3 Vlašim94.50 0 100.30 6 94.5010.40/12,4-
17.3/ZSZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně95.80 6 93.70 2 95.7011.60/13,8-
18.4/ZSŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha95.10 2 92.40 4 96.4012.30/14,6-
19.5/ZSROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha97.70 0 97.50 0 97.5013.40/15,9-
20.5/DMKEPPRT Lukáš 1993 3 Zábřeh95.10 4 94.70 8 99.1015.00/17,8-
21.2/ZMZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy97.20 2 102.20 2 99.2015.10/18,0-
21. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž97.20 2 104.00 54 99.2015.10/18,0-
23.3/ZMŠOLTYS Tomáš 1997 3 KK Opava99.30 2 95.60 4 99.6015.50/18,4-
23.6/ZSPECHLÁT Hynek 1995 3 Sušice97.60 2 101.40 60 99.6015.50/18,4-
25.4/VMŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB97.80 2 102.30 2 99.8015.70/18,7-
26.7/ZSKOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha99.60 2 98.30 2 100.3016.20/19,3-
27. DAVID Petr 1987 3 Val.Mez.97.60 4 101.00 2 101.6017.50/20,8-
27.8/ZSKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí97.10 6 99.60 2 101.6017.50/20,8-
29.4/ZMMRÁZEK Jan 1998 3 KK Opava101.90 0 101.80 6 101.9017.80/21,2-
30.9/ZSŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB100.10 2 100.40 2 102.1018.00/21,4-
30.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž100.10 2 108.90 52 102.1018.00/21,4-
32.5/ZMŠODEK Petr 1998 3 Benátky101.00 2 103.20 2 103.0018.90/22,5-
33.6/ZMKRAUS Filip 1997 3 ČSAD Plz103.60 2 103.10 0 103.1019.00/22,6-
34.10/ZSMATULA Roman 1996 3 Kralupy103.30 0 119.00 0 103.3019.20/22,8-
35. FIJALÍK Ondřej 1982 3 Kroměříž102.70 2 106.30 6 104.7020.60/24,5-
36.6/DMSOSNAR Jakub 1994 2 KK Brno95.40 100 99.00 6 105.0020.90/24,9-
37.11/ZSFIALA Radim 1995 3 KK Opava105.60 2 101.80 4 105.8021.70/25,8-
38.7/ZMZAJVAR Martin 1997 3 SKVeselí104.60 2 122.30 8 106.6022.50/26,8-
39.7/DMJELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha104.20 4 105.00 4 108.2024.10/28,7-
39.8/ZMMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha106.40 4 104.20 4 108.2024.10/28,7-
41.12/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí106.10 4 104.70 4 108.7024.60/29,3-
42.13/ZSCHABIČA Martin 1995 3 SKVeselí111.00 4 107.30 2 109.3025.20/30,0-
43.2/DSBŘEČKA Jakub 1992 3 SKVeselí109.50 2 113.50 2 111.5027.40/32,6-
44.9/ZMVRBA Jiří 1997 3 Olomouc107.60 4 106.30 58 111.6027.50/32,7-
45.3/DSEFFENBERGER Viktor 1991 3 Zábřeh0.00 999 103.80 8 111.8027.70/32,9-
46.10/ZMPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha108.30 4 110.70 2 112.3028.20/33,5-
47.11/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.111.80 4 103.90 50 115.8031.70/37,7-
48.12/ZMKAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava119.10 2 124.70 0 121.1037.00/44,0-
49.13/ZMŠEBELA David 1998 0 Kadaň123.20 2 119.60 2 121.6037.50/44,6-
50.14/ZSKLEMENT Adam 1996 3 Vys.Mýto124.00 2 121.00 2 123.0038.90/46,3-
51.15/ZSKETZL Tomáš 1995 3 Boh.Pha145.80 2 115.30 8 123.3039.20/46,6-
52.14/ZMMRŮZEK Vojta 1998 3 KK Opava114.60 10 118.70 10 124.6040.50/48,2-
53.16/ZSKULÍŠEK Tomáš 1996 0 Boh.Pha122.90 2 139.00 56 124.9040.80/48,5-
54.17/ZSPAŘENICA Richard 1996 0 Olomouc119.40 6 125.80 14 125.4041.30/49,1-
55.2/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.120.10 54 121.80 4 125.8041.70/49,6-
56.15/ZMJUNEK Matyáš 1997 0 Vys.Mýto152.80 4 125.70 2 127.7043.60/51,8-
57.18/ZSKRAMEŠ Petr 1995 3 Olomouc135.70 0 149.60 60 135.7051.60/61,4-
58.19/ZSBRÁZDA Vendelín 1996 0 Kralupy134.60 14 136.40 62 148.6064.50/76,7-
59.20/ZSTOMEČEK Michal 1996 0 SKVeselí143.70 12 163.40 20 155.7071.60/85,1-
60.21/ZSZIERIS Matyáš 1995 3 Trutnov102.80 58 101.50 58 159.5075.40/89,7-
61.16/ZMHEGER Tomáš 1998 3 KVS HK131.60 54 110.10 50 160.1076.00/90,4-
62. NETUŠIL Erik 1988 0 Kroměříž0.00 999 208.20 4 212.20128.10/152,3-
63.8/DMSKALKA Tomáš 1994 0 Val.Mez.198.50 58 166.90 70 236.90152.80/181,7-
64.9/DMSTARÝ Mikuláš 1994 0 Val.Mez.183.50 114 193.00 110 297.50213.40/253,7-
65.17/ZMŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž285.00 60 322.70 114 345.00260.90/310,2-
66.18/ZMPAVLÍK Pavel 1998 0 Třebech.183.30 202 223.50 256 385.30301.20/358,1-
67.22/ZSŘÍHA Jan 1996 0 Třebech.226.60 362 189.00 262 451.00366.90/436,3-

kategorie C1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMPRÜHER Jakub 1968 2+ SKVS ČB90.40 6 86.70 0 86.70 -
2. FUSEK Radomir 1990 2+ Val.Mez.94.60 4 89.40 0 89.402.70/3,1-
3. RAŠNER Martin 1980 2 Šumperk88.80 2 90.30 6 90.804.10/4,7-
4. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava91.90 2 88.90 2 90.904.20/4,8-
5.1/ZMVĚTROVSKÝ Jan 1997 3 USK Pha145.80 4 94.80 2 96.8010.10/11,6-
6.1/ZSHOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno99.30 2 100.50 4 101.3014.60/16,8-
7.2/VMVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav105.70 10 97.40 4 101.4014.70/17,0-
8.2/ZSMRŮZEK Jakub 1995 2 KK Opava101.90 0 111.60 4 101.9015.20/17,5-
9.3/ZSMATULA Roman 1996 2 Kralupy104.00 2 103.80 0 103.8017.10/19,7-
10. KOPIČKA Ondřej 1989 2 KK Opava101.10 4 104.00 54 105.1018.40/21,2-
11.3/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.105.40 2 101.60 4 105.6018.90/21,8-
12.4/ZSZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.103.70 4 103.40 6 107.7021.00/24,2-
13. JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy109.00 4 104.80 4 108.8022.10/25,5-
14.5/ZSKRISTEK Václav 1996 3 Val.Mez.110.50 2 113.90 2 112.5025.80/29,8-
15.6/ZSFRANEK Jakub 1995 3 Val.Mez.125.70 6 111.30 2 113.3026.60/30,7-
16.1/DMJELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha112.00 4 118.00 4 116.0029.30/33,8-
17.2/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.131.50 12 121.30 2 123.3036.60/42,2-
18.7/ZSZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně123.00 2 133.60 4 125.0038.30/44,2-
19.2/DMBINČÍK Petr 1994 0 KK Opava121.70 6 136.70 4 127.7041.00/47,3-
20.8/ZSROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha122.60 8 143.80 0 130.6043.90/50,6-
21.3/ZMPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha131.30 4 130.20 6 135.3048.60/56,1-
22.4/VMJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň222.30 8 139.20 10 149.2062.50/72,1-
23.4/ZMMATĚJKA Michael 1997 0 USK Pha159.40 14 152.40 2 154.4067.70/78,1-
24.5/ZMHEGER Tomáš 1998 0 KVS HK150.70 8 342.90 2 158.7072.00/83,0-
25.9/ZSFIALA Radim 1995 0 KK Opava167.10 8 160.40 4 164.4077.70/89,6-
26.5/VMLERCH David 1972 0 Klášter.191.58 106 214.20 10 224.20137.50/158,6-
27.6/ZMŠEBELA David 1998 0 Kadaň279.60 114 0.00 999 393.60306.90/354,0-

kategorie C1W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMFOLTYSOVÁ Denisa 1993 3 KK Opava140.10 4 124.10 4 128.10 -
2.1/ZSMRŮZKOVÁ Kateřina 1995 3 KK Opava135.10 8 123.80 6 129.801.70/1,3-
3.1/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 3 Klášter.162.30 4 154.00 6 160.0031.90/24,9-
4.2/ZMSATKOVÁ Martina 1998 3 KK Brno193.90 6 152.40 8 160.4032.30/25,2-
5.2/ZSPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 0 SKVS ČB203.70 206 195.40 208 403.40275.30/214,9-
6.3/ZSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 0 KK Opava254.60 306 161.00 304 465.00336.90/263,0-

kategorie K1W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy91.80 0 94.10 2 91.80 -
2.2/VMŠOLTYSOVÁ Kateřina 1973 2+ KK Opava96.10 2 94.00 2 96.004.20/4,6-
3.1/DSJORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí96.30 4 98.20 6 100.308.50/9,3-
4.1/DMFOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava101.70 6 102.20 10 107.7015.90/17,3-
5.1/ZSMRŮZKOVÁ Kateřina 1995 2 KK Opava106.80 8 102.70 6 108.7016.90/18,4-
6. VEČERKOVÁ Alice 1977 2 KK Opava106.80 2 107.40 4 108.8017.00/18,5-
7.2/ZSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava108.50 4 111.60 16 112.5020.70/22,5-
8.3/ZSMRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava112.00 4 114.10 2 116.0024.20/26,4-
9.4/ZSBROŽOVÁ Tereza 1996 3 KK Opava102.00 56 106.30 10 116.3024.50/26,7-
10.2/DMHAUSNEROVÁ Milena 1994 3 Kadaň111.80 8 108.70 10 118.7026.90/29,3-
11.1/ZMSATKOVÁ Martina 1998 3 KK Brno118.10 4 114.80 6 120.8029.00/31,6-
12.2/ZMKOBLENCOVÁ Anna 1997 3 Kralupy117.20 4 119.20 4 121.2029.40/32,0-
13.5/ZSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava116.10 8 127.30 114 124.1032.30/35,2-
14.3/DMLIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž124.50 14 120.80 10 130.8039.00/42,5-
15. ČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň125.40 12 121.00 10 131.0039.20/42,7-
16.6/ZSDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž125.20 54 128.60 4 132.6040.80/44,4-
17. ŽANDOVÁ Věra 1990 3 Zábřeh142.90 60 128.80 10 138.8047.00/51,2-
18. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy130.10 56 132.60 8 140.6048.80/53,2-
19.3/ZMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň149.60 12 133.20 10 143.2051.40/56,0-
20.7/ZSPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB140.80 4 139.90 6 144.8053.00/57,7-
21. CHABIČOVÁ Kateřina 1990 3 SKVeselí181.40 10 134.80 12 146.8055.00/59,9-
22.4/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 3 Klášter.163.60 8 133.60 14 147.6055.80/60,8-
23.4/DMŠEBELOVÁ Tereza 1994 3 Kadaň140.90 110 143.30 10 153.3061.50/67,0-
24.5/ZMHILGERTOVÁ Amálie 1997 0 USK Pha157.10 10 201.10 10 167.1075.30/82,0-
25.6/ZMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.170.30 14 173.80 12 184.3092.50/100,8-
26.7/ZMHOROVÁ Klára 1998 0 KK Opava155.10 106 242.40 60 261.10169.30/184,4-
27.8/ZSHAJDUCHOVÁ Adéla 1996 0 Boh.Pha236.00 122 222.10 108 330.10238.30/259,6-

kategorie C2M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSŠIMAN Matěj
RAŠKA Jan
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
115.10 0 114.60 8 115.10 -
2.2/ZSROHAN Lukáš
HOŠEK Ondřej
1995
1995
2 USK Pha
KK Brno
117.80 4 113.60 6 119.604.50/3,9-
3. FOLTYSOVÁ Denisa
KOPŤÁK Daniel
1993
1989
2 KK Opava
KK Opava
114.50 6 109.40 52 120.505.40/4,7-
4.3/ZSZVOLÁNEK Jan
PECHLÁT Hynek
1995
1995
3 Bechyně
Sušice
145.00 8 126.20 6 132.2017.10/14,9-
5.4/ZSFRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
133.80 4 145.40 2 137.8022.70/19,7-
6.1/ZMLERCH Adam
HEGER Tomáš
1998
1998
0 Klášter.
KVS HK
150.80 4 242.20 56 154.8039.70/34,5-
7.2/ZMŠOLTYS Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
3 KK Opava
KK Opava
168.70 6 147.00 56 174.7059.60/51,8-
8.1/DMJELÍNEK Šimon
KULÍŠEK Tomáš
1994
1996
2 Boh.Pha
Boh.Pha
177.40 18 166.60 16 182.6067.50/58,6-
9.3/ZMVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
3 USK Pha
USK Pha
128.20 56 140.50 110 184.2069.10/60,0-
10.4/ZMMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
0 KK Opava
KK Opava
165.00 204 184.00 8 192.0076.90/66,8-

kategorie C2W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSMRÁZKOVÁ Mária
FOLTYSOVÁ Sabina
1996
1996
2 KK Opava
KK Opava
144.10 4 145.50 0 145.50 -
2.2/ZSBROŽOVÁ Tereza
HOROVÁ Klára
1996
1998
0 KK Opava
KK Opava
245.60 6 185.30 72 251.60106.10/72,9-
3.3/ZSPRÜHEROVÁ Alžběta
HILGERTOVÁ Amálie
1996
1997
0 SKVS ČB
USK Pha
196.90 58 262.10 168 254.90109.40/75,2-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3