vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve sjezdu na Labi - neděle, závod č.4

15.07.2012   Dvůr Králové n.L. - Žireč, 2 jezy
ředitel: Martin Záruba   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.17:49,80 19
2. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 M Pardub.18:59,7069.90/6,511
3. MAREK Aleš 1978 0 Trutnov20:21,30151.50/14,23
4.1/VMVOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.21:21,60211.80/19,82
5.1/VSNEDVÍDEK František 1944 0 Dv.Král.22:19,00269.20/25,21
6.1/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 0 Trutnov22:34,90285.10/26,60
7.2/VMKUTLVAŠR Pavel 1977 0 Vys.Mýto23:09,50319.70/29,90

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HÁKOVÁ Jitka 1980 M Boh.Pha18:54,90 21
2.1/U23VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.19:09,4014.50/1,313
3.1/DSKŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 2 Týniště19:33,8038.90/3,45
4.1/VMSCHREIBEROVÁ Michala 1975 0 Dv.Král.22:25,20210.30/18,51
5.1/ZSMÍLOVÁ Terezie 1998 0 Trutnov22:30,60215.70/19,00
6. IVANOVÁ Tatiana 1986 0 Trutnov22:31,00216.10/19,00

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSZAPLETAL Vojtěch
ZAPLETAL Mikuláš
1998
2000
3 Dukla B.
Dukla B.
21:13,60 2
2. HAIN Přemysl
VESELÝ Matěj
1977
1978
Dv.Král.
Dv.Král.
22:07,7054.10/4,21
3.2/ZSVENC
Alexandr KOUBÍK Ondřej
1999
1999
3 Dukla B.
Boh.Pha
23:53,90160.30/12,60

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSULWER Jiří 1995 2 Týniště17:54,90 38
2.1/VMDANDA Tomáš 1977 2 Pardub.17:59,104.20/0,434
3.2/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.18:11,8016.90/1,630
4.1/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.18:21,6026.70/2,526
5.1/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště18:38,5043.60/4,122
6.1/DMŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.19:01,2066.30/6,218
7.1/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.19:55,60120.70/11,214
8.2/ZSKOUBÍK Ondřej 1999 2 Boh.Pha20:05,20130.30/12,110
9.2/DMŠIMKO Ondřej 1997 3 Týniště20:11,10136.20/12,79
10.3/VMTROCH Petr 1971 0 Dv.Král.20:22,70147.80/13,88
11.4/VMNEDVÍDEK Jan 1974 0 Dv.Král.20:58,60183.70/17,17
12.3/ZSVENC Alexandr 1999 3 Dukla B.21:04,00189.10/17,66
13.2/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.21:25,80210.90/19,65
14.2/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov21:50,40235.50/21,94
15.4/ZSPAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.22:16,80261.90/24,43
16.3/ZMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště22:22,40267.50/24,92
17.5/ZSKLIŠČ Zdeněk 1999 0 Třebech.22:35,90281.00/26,11
18.6/ZSBOUČEK Stanislav 1999 0 Trutnov22:38,10283.20/26,30
19.4/ZMVESELÝ František 2000 0 Dv.Král.22:44,80289.90/27,00
20.5/VMJANSKÝ Pavel 1975 0 Dv.Král.22:59,20304.30/28,30
21.7/ZSHRDÝ Otakar 1999 0 Boh.Pha23:38,30343.40/31,90
22.6/VMŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště23:45,20350.30/32,60
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3