vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Písecký slalom - neděle

22.07.2012   řeka Otava, slalomová dráha
ředitel: Ondřej Pokorný   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Vondra Jan 1988 1 Dukla B.76.87 0 75.79 0 75.79 152
2.1/DSPechlát Hynek 1995 2 SKVS ČB83.50 0 81.43 0 81.435.64/7,4144
3.1/VMPrell Pavel 1976 2+ Kralupy81.78 0 83.02 4 81.785.99/7,9140
4.2/DSZvolánek Jan 1995 2 SKVS ČB82.50 4 81.97 0 81.976.18/8,2136
5.3/DSŠedivý Jakub 1994 2+ Č.Lípa82.17 4 80.58 2 82.586.79/9,0132
6.2/Suchý Ondřej 1979 2+ Dukla B.82.95 0 0.00 0 82.957.16/9,4128
7.3/Bouzek Filip 1992 2 Sušice87.96 6 84.00 0 84.008.21/10,8124
8.4/Lenc Miroslav 1986 2 SKVS ČB0.00 0 84.14 0 84.148.35/11,0120
9.1/DMKraus Filip 1997 2 ČSAD Plz84.78 2 86.38 2 86.7810.99/14,5116
10.2/DMŠupolík Pavel 1997 2+ Kralupy86.27 50 84.87 2 86.8711.08/14,6112
11.5/Šupolík Luboš 1992 2 Kralupy88.94 4 87.92 0 87.9212.13/16,0108
12.6/Dolista Jan 1987 2 Kralupy90.70 2 88.34 0 88.3412.55/16,6104
13.7/Pokorný Ondřej 1987 2 SKVS ČB87.23 54 86.58 2 88.5812.79/16,9100
14.1/VFilipi Robert 1964 2 Č.Lípa90.08 2 89.23 0 89.2313.44/17,796
15.2/VŠedivý Václav 1966 2 Č.Lípa94.41 0 89.47 0 89.4713.68/18,092
16.1/ŽMZima Tomáš 2000 2 Roudnice90.23 4 89.55 2 91.5515.76/20,888
17.2/VMPechlát Hynek 1971 2 Sušice85.80 12 85.69 6 91.6915.90/21,084
18.3/VMŠindelář Pavel 1970 2 Loko Plz96.10 4 92.65 0 92.6516.86/22,280
19.4/VMKysela David 1977 2 Kralupy93.01 0 94.19 2 93.0117.22/22,776
20.3/VMachuta Zdeněk 1964 3 Kralupy102.53 4 93.48 0 93.4817.69/23,372
21.8/Jilma Martin 1989 2 L.Tábor93.11 2 90.24 4 94.2418.45/24,368
22.3/DMBrázda Vendelín 1996 2 Kralupy86.72 8 87.30 50 94.7218.93/25,064
23.1/VSHron Jiří 1951 2 Rakovník94.78 0 94.22 2 94.7818.99/25,160
24.4/VChod Václav 1961 2 Blovice95.67 0 96.20 0 95.6719.88/26,256
25.2/ŽMZapletal Mikuláš 2000 2 Dukla B.96.07 2 95.21 2 97.2121.42/28,352
26.5/VGaluška Vladislav 1965 2 Sušice101.34 54 95.95 2 97.9522.16/29,248
27.4/DSSofron Daniel 1995 2 ČSAD Plz94.31 10 97.05 2 99.0523.26/30,744
28.1/ŽSLerch Adam 1998 2 Klášter.96.49 6 95.18 4 99.1823.39/30,940
29.2/VSProcházka Miloš 1954 3 Hubertus109.85 6 100.49 0 100.4924.70/32,636
30.4/DMHabich Tomáš 1997 3 VS Tábor101.06 0 101.87 4 101.0625.27/33,335
31.5/DMPechman Vojtěch 1997 3 Roudnice101.12 2 101.96 0 101.9626.17/34,534
32.2/ŽSKyzlík Milan 1999 2 Roudnice96.75 6 106.43 0 102.7526.96/35,633
33.3/ŽSZvolánek Filip 1999 3 Bechyně99.96 4 108.20 0 103.9628.17/37,232
34.3/VSLepík Vlastimil 1950 3 Hubertus106.77 0 104.79 0 104.7929.00/38,331
35.3/ŽMBeran Václav 2000 3 USK Pha113.09 8 105.44 0 105.4429.65/39,130
36.5/VMBeran Jan 1969 3 KVS Pha498.52 52 101.85 4 105.8530.06/39,729
37.4/ŽMBárta Jan 2000 3 Kralupy104.43 4 110.16 2 108.4332.64/43,128
38.1/PŽKrejčí Jakub 2002 - SKVS ČB110.80 12 107.52 2 109.5233.73/44,50
39.4/VSDodal Jan 1953 3 Boh.Pha108.19 2 109.67 0 109.6733.88/44,727
40.5/VSPártl Mirek 1954 3 Č.Kruml.110.82 2 107.85 2 109.8534.06/44,926
41.6/VSVondra Václav 1957 3 Ot.Strak109.05 4 106.07 4 110.0734.28/45,225
42.6/DMSahula Vojtěch 1997 3 Benátky108.10 2 105.33 56 110.1034.31/45,324
43.7/VSHeger Miroslav 1955 3 Rakovník116.03 0 111.69 0 111.6935.90/47,423
44.6/VMBrebta Vladimír 1972 3 Jablonec109.78 2 120.45 6 111.7835.99/47,522
45.9/Krejčí Hynek 1978 3 Roztoky109.82 2 108.72 4 111.8236.03/47,521
46.5/ŽMRezek Tomáš 2001 3 SKVS ČB112.68 4 112.03 0 112.0336.24/47,820
47.6/ŽMWendl Denis 2000 3 Horš.Týn108.96 8 106.63 6 112.6336.84/48,619
48.8/VSGrossmann Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.119.46 4 111.08 2 113.0837.29/49,218
49.9/VSJilma Ivan 1957 3 L.Tábor111.88 2 0.00 0 113.8838.09/50,317
50.2/PŽHoral Vojtěch 2002 - Horš.Týn112.20 2 114.06 0 114.0638.27/50,50
51.7/ŽMŠvejd Jakub 2001 3 Sušice118.56 0 112.13 2 114.1338.34/50,616
52.4/ŽSHalík Ondřej 1999 3 Horš.Týn111.04 4 133.18 8 115.0439.25/51,815
53.3/PŽWendl Samuel 2003 - Horš.Týn127.20 10 116.02 0 116.0240.23/53,10
54.10/VSZýka Petr 1951 3 ČSAD Plz112.05 4 114.40 2 116.0540.26/53,114
55.7/VMŽatecký Jiří 1969 3 KVSPísek114.45 8 112.12 4 116.1240.33/53,213
56.11/VSNedvídek František 1944 3 Dv.Král.113.07 4 0.00 0 117.0741.28/54,512
57.6/VPšenička Luděk 1960 3 Rakovník117.21 0 117.48 4 117.2141.42/54,711
58.4/PŽSahula Matěj 2003 - Benátky122.29 4 116.52 2 118.5242.73/56,40
59.5/PŽLerch Eduard 2002 - Klášter.119.40 2 119.06 0 119.0643.27/57,10
60.6/PŽTáborský Jan 2003 - Horš.Týn120.38 10 117.17 2 119.1743.38/57,20
61.8/ŽMKalina Vojtěch 2001 0 Vlašim117.33 4 117.22 2 119.2243.43/57,310
62.5/ŽSKuneš David 1998 3 Horš.Týn119.84 2 118.06 2 120.0644.27/58,49
63.7/PŽKrál Adam 2003 - USK Pha139.82 6 120.96 0 120.9645.17/59,60
64.6/ŽSBareš Antonín 1998 3 Štětí136.25 10 113.80 8 121.8046.01/60,78
65.7/ŽSLeitner Zdeněk 1998 0 Hubertus124.88 4 132.86 54 128.8853.09/70,07
66.8/VMPražák Radek 1972 0 L.Tábor120.89 10 124.59 10 130.8955.10/72,76
67.8/PŽŠvejd Jan 2004 - Sušice138.03 8 126.90 4 130.9055.11/72,70
68.7/VBabor Stanislav 1958 0 Č.Kruml.134.99 6 127.79 4 131.7956.00/73,95
69.9/PŽMalý Filip 2002 - KVSPísek125.06 8 131.03 4 133.0657.27/75,60
70.10/Matějka Jaroslav 1993 0 Ot.Strak125.33 8 134.73 4 133.3357.54/75,94
71.10/PŽKirchner David 2002 - Dukla B.135.51 10 134.25 0 134.2558.46/77,10
72.11/PŽUrbánek Matyáš 2002 - USK Pha142.34 2 130.53 8 138.5362.74/82,80
73.9/ŽMCubr Filip 2000 0 ČSAD Plz137.82 14 130.48 10 140.4864.69/85,43
74.9/VMSahula Martin 1968 0 Benátky166.10 10 139.40 4 143.4067.61/89,22
75.8/ŽSŘáha Oldřich 1998 0 L.Žatec141.38 12 174.27 12 153.3877.59/102,41
76.9/ŽSŠtercl Vít 1999 3 Dukla B.105.04 56 102.23 52 154.2378.44/103,50
77.10/ŽSSofron Tomáš 1999 0 ČSAD Plz143.14 12 145.29 60 155.1479.35/104,70
78.7/DMFormánek Lukáš 1997 0 SKVS ČB172.35 106 153.73 6 159.7383.94/110,80
79.11/ŽSČerný Tomáš 1998 0 KVSPísek183.89 156 194.01 56 250.01174.22/229,90
80.10/ŽMBrázda Jáchym 2001 0 Kralupy161.06 212 146.41 110 256.41180.62/238,30
81.11/ŽMBláha Petr 2000 0 ČSAD Plz143.44 204 142.56 156 298.56222.77/293,90
82.12/PŽŠedivý Jan 2003 - SKVS ČB204.85 114 211.83 214 318.85243.06/320,70
83.13/PŽŠindelář Jan 2002 - Loko Plz146.06 304 146.24 304 450.06374.27/493,80
84.12/ŽSŠčučka Jan 1999 0 Štětí155.11 356 155.52 402 511.11435.32/574,40
85.14/PŽŠedivý Vít 2004 - SKVS ČB178.24 410 207.67 410 588.24512.45/676,10
86.15/PŽBarták Matouš 2005 - Kadaň69.58 650 66.39 752 719.58643.79/849,40

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSGalušková Karolína 1995 1 Sušice80.55 2 80.04 4 82.55 74
2.1/ŽSFišerová Tereza 1998 2+ Roudnice90.85 0 94.69 2 90.858.30/10,166
3.1/Krejčová Kristýna 1991 2 Kralupy93.08 0 95.14 4 93.0810.53/12,862
4.1/DMHilgertová Amálie 1997 2+ USK Pha93.17 0 92.05 2 93.1710.62/12,958
5.1/VGrossmannová Zdenka 1965 2+ Dukla B.94.54 2 95.90 0 95.9013.35/16,254
6.2/DMPospíchalová Simona 1997 2+ Kadaň97.49 0 99.61 2 97.4914.94/18,150
7.1/ŽMBlažková Tereza 2000 2 USK Pha100.41 4 97.59 0 97.5915.04/18,246
8.3/DMKoblencová Anna 1997 2+ Kralupy99.04 4 96.60 2 98.6016.05/19,442
9.2/VBenešová Marie 1961 2 Sušice98.85 0 107.28 0 98.8516.30/19,738
10.1/VMGalušková Anna 1970 2 Sušice105.17 0 99.54 0 99.5416.99/20,634
11.2/Pártlová Andrea 1988 2 Č.Kruml.99.57 6 100.54 0 100.5417.99/21,830
12.2/VMČerná Lucie 1977 2 Kadaň101.90 0 102.89 0 101.9019.35/23,426
13.3/Pokorná Iva 1985 3 SKVS ČB102.34 2 100.45 2 102.4519.90/24,122
14.2/ŽMGalušková Antonie 2001 3 Sušice113.01 0 104.44 0 104.4421.89/26,518
15.2/ŽSDaille Viviana 1998 - Francie104.81 0 108.08 0 104.8122.26/27,00
16.4/DMBrázdová Johana 1997 2 Kralupy105.79 4 104.42 2 106.4223.87/28,914
17.4/Pospíšilová Jitka 1989 3 VS Tábor115.56 4 106.62 4 110.6228.07/34,013
18.2/DSMašková Kateřina 1995 3 Hubertus109.01 4 107.99 4 111.9929.44/35,712
19.3/VMBorská Alena 1976 3 SKVS ČB114.38 2 123.50 2 116.3833.83/41,011
20.3/ŽMKyzlíková Monika 2001 3 Roudnice119.83 4 115.13 2 117.1334.58/41,910
21.5/Vanková Markéta 1979 3 Hubertus113.18 4 116.66 4 117.1834.63/42,09
22.6/Kudějová Kristýna 1988 3 Kralupy114.76 4 119.31 0 118.7636.21/43,98
23.5/DMPrüherová Alžběta 1996 2 SKVS ČB117.21 2 117.04 6 119.2136.66/44,47
24.4/VMBeranová Eliška 1970 3 KVS Pha4118.25 4 117.64 2 119.6437.09/44,96
25.3/ŽSMílová Terezie 1998 3 Trutnov116.54 6 111.64 8 119.6437.09/44,95
26.3/VDaille Michaela 1967 - Francie121.72 0 121.52 0 121.5238.97/47,20
27.4/ŽMStrasserová Bára 2001 0 L.Žatec126.53 4 119.92 2 121.9239.37/47,74
28.1/PŽŽatecká Nikola 2002 - KVSPísek119.17 4 127.10 6 123.1740.62/49,20
29.7/Veselá Jitka 1991 3 Klatovy124.14 6 123.12 4 127.1244.57/54,03
30.1/VSPanenková Alena 1952 0 RK Troja132.91 8 125.51 2 127.5144.96/54,52
31.2/PŽDvořáková Dominika 2002 - Dukla B.129.01 4 125.84 4 129.8447.29/57,30
32.5/VMZelenková Iva 1974 0 Trutnov154.04 8 140.46 8 148.4665.91/79,81
33.3/PŽFilipi Viktorie 2002 - Č.Lípa167.16 2 184.02 112 169.1686.61/104,90
34.4/PŽPražáková Nela 2003 - VS Tábor196.06 58 158.56 14 172.5690.01/109,00
35.5/PŽBeranová Hana 2003 - USK Pha182.34 62 184.36 8 192.36109.81/133,00
36.5/ŽMMalá Kateřina 2000 0 KVSPísek163.93 54 180.70 50 217.93135.38/164,00
37.6/ŽMChalupská Jana 2000 0 Kadaň181.12 104 184.37 156 285.12202.57/245,40
38.4/ŽSHonischová Barbora 1999 0 Kadaň153.79 158 174.61 166 311.79229.24/277,70
39.6/PŽPajmová Sandra 2002 - Kadaň331.47 206 175.47 212 387.47304.92/369,40
40.7/PŽHojdová Eliška 2005 - Horš.Týn264.46 404 225.69 256 481.69399.14/483,50
41.8/PŽMachutová Iva 2003 - Kralupy192.73 452 157.24 404 561.24478.69/579,90
42.9/PŽHalíková Johanka 2003 - Horš.Týn108.58 550 109.72 452 561.72479.17/580,50
43.10/PŽPechlátová Nikola 2004 - Sušice200.46 406 169.50 510 606.46523.91/634,70
44.11/PŽHojdová Markéta 2007 - Horš.Týn117.74 702 137.57 556 693.57611.02/740,20
45.12/PŽMalá Anna 2004 - KVSPísek126.35 654 137.04 608 745.04662.49/802,50
46.13/PŽPřikrylová Ema 2003 - Tesla Bo196.85 900 175.90 900 1075.90 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Suchý Matěj 1986 2+ Dukla B.85.77 2 85.24 0 85.24 135
2.1/VMKrejčí Karel 1972 2 SKVS ČB85.81 0 86.20 0 85.810.57/0,7127
3.1/DSCepek Marek 1994 1 SKVS ČB85.99 0 0.00 0 85.990.75/0,9119
4.2/VMKučera Tomáš 1970 1 RK Troja86.62 4 86.91 0 86.911.67/2,0111
5.2/Hojda Jakub 1993 1 Horš.Týn87.83 2 85.40 2 87.402.16/2,5107
6.2/DSVlčnovský Vilém 1994 2+ SKVS ČB85.61 2 86.03 2 87.612.37/2,8103
7.3/DSPospíchal Radek 1994 2+ SKVS ČB88.05 0 88.63 4 88.052.81/3,399
8.1/DMMatula Roman 1996 2+ Kralupy88.93 0 91.15 2 88.933.69/4,395
9.3/VMPrüher Jakub 1968 2 SKVS ČB89.77 0 89.15 0 89.153.91/4,691
10.3/Vaněk Jiří 1987 2 Kralupy89.48 0 88.42 8 89.484.24/5,087
11.4/VMŠťastný Jan 1970 2 Pardub.88.20 4 89.72 0 89.724.48/5,383
12.4/Šeba Patrik 1992 2 Kralupy89.48 2 112.14 0 91.486.24/7,379
13.5/Wendl Miloslav 1978 2 Horš.Týn93.41 0 93.86 2 93.418.17/9,675
14.1/ŽSLerch Adam 1998 2 Klášter.93.52 4 94.37 0 94.379.13/10,771
15.2/DMŠupolík Pavel 1997 3 Kralupy94.12 2 0.00 0 96.1210.88/12,867
16.6/Jícha Dušan 1982 2 So Písek95.90 2 92.74 4 96.7411.50/13,563
17.5/VMČekal Josef 1970 2 Klášter.98.69 2 98.08 0 98.0812.84/15,159
18.1/VFilipi Robert 1964 2 Č.Lípa97.99 2 102.42 52 99.9914.75/17,355
19.7/Hrádek Petr 1987 3 So Písek96.08 4 94.24 6 100.0814.84/17,451
20.2/VKuna Alois 1960 2 SKVS ČB100.94 4 100.94 0 100.9415.70/18,447
21.6/VMTáborský Pavel 1972 2 Horš.Týn101.45 0 100.01 2 101.4516.21/19,043
22.7/VMJohanides Milan 1975 2 Kralupy100.39 4 101.85 0 101.8516.61/19,539
23.3/VKeller Miloslav 1962 3 VS Tábor98.46 4 98.78 4 102.4617.22/20,235
24.1/VSHák Jiří 1952 2 Trutnov101.08 2 101.75 4 103.0817.84/20,931
25.8/VMHojda Ladislav 1973 3 Horš.Týn101.48 2 101.68 6 103.4818.24/21,427
26.2/ŽSKuna Václav 1998 3 SKVS ČB104.24 0 101.67 2 103.6718.43/21,626
27.4/DSHabich Karel 1994 3 VS Tábor104.72 6 102.55 2 104.5519.31/22,725
28.9/VMVorel Zdeněk 1974 2 Pardub.102.58 8 100.74 4 104.7419.50/22,924
29.1/ŽMZima Tomáš 2000 3 Roudnice102.72 4 101.06 4 105.0619.82/23,323
30.2/VSHron Jiří 1951 3 Rakovník106.79 2 103.38 2 105.3820.14/23,622
31.3/ŽSCepek Matěj 1998 3 KVSPísek105.24 4 103.95 2 105.9520.71/24,321
32.4/VKrofta Zdeněk 1959 3 VS Tábor107.03 0 102.93 4 106.9321.69/25,420
33.8/Krofta Jindřich 1990 0 VS Tábor109.91 0 105.80 2 107.8022.56/26,519
34.5/VPšenička Luděk 1960 2 Rakovník108.82 0 106.47 2 108.4723.23/27,318
35.9/Vadlejch Jan 1989 3 SKVS ČB106.60 4 129.10 10 110.6025.36/29,817
36.6/VKubát Jiří 1959 3 Klatovy112.40 4 108.77 2 110.7725.53/30,016
37.7/VKubeš Vladimír 1961 3 VS Tábor108.98 2 111.79 10 110.9825.74/30,215
38.3/VSPanenka Petr 1947 0 RK Troja111.03 0 113.47 2 111.0325.79/30,314
39.4/VSKrechler Miroslav 1952 0 Jihlava107.07 4 113.66 2 111.0725.83/30,313
40.5/VSNedvídek František 1944 3 Dv.Král.115.20 2 112.23 0 112.2326.99/31,712
41.4/ŽSPřikryl Matěj 1999 3 Tesla Bo108.58 4 116.49 56 112.5827.34/32,111
42.6/VSHoral Martin 1957 3 Horš.Týn109.78 4 109.45 58 113.7828.54/33,510
43.5/DSPospíšil Adrian 1995 3 Trutnov105.97 8 112.49 2 113.9728.73/33,79
44.10/VMLerch David 1972 3 Klášter.111.77 4 112.65 8 115.7730.53/35,88
45.2/ŽMWendl Denis 2000 3 Horš.Týn111.23 10 109.42 8 117.4232.18/37,87
46.7/VSHolý Jiří 1957 3 Rakovník124.24 4 118.89 0 118.8933.65/39,56
47.8/VMíl Pavel 1967 3 Trutnov121.56 6 120.90 2 122.9037.66/44,25
48.3/DMHabich Tomáš 1997 3 VS Tábor123.20 2 142.92 6 125.2039.96/46,94
49.5/ŽSZapletal Vojtěch 1998 2 Dukla B.117.97 8 123.09 114 125.9740.73/47,83
50.9/VJandáš Roman 1965 3 Kadaň124.13 8 131.99 10 132.1346.89/55,02
51.10/Krofta Dominik 1993 0 VS Tábor143.57 8 123.20 10 133.2047.96/56,31
52.4/DMKuneš Karel 1997 0 Horš.Týn118.34 60 121.86 12 133.8648.62/57,00
53.8/VSKrejčí Antonín 1955 0 Kralupy92.01 400 144.64 2 146.6461.40/72,00
55.10/VHájek Martin 1964 3 SKŽižkov102.30 50 108.15 56 152.3067.06/78,70

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMKoblencová Anna 1997 2 Kralupy104.47 2 105.97 2 106.47 24
2.1/ŽSČekalová Bára 1998 2+ Klášter.108.05 4 107.00 2 109.002.53/2,420
3.1/Krejčová Kristýna 1991 3 Kralupy96.02 452 109.53 0 109.533.06/2,916
4.2/ŽSFišerová Tereza 1998 3 Roudnice108.52 2 113.36 0 110.524.05/3,812
5.2/Plašilová Martina 1985 3 SKŽižkov113.20 4 110.75 0 110.754.28/4,08
6.2/DMHilgertová Amálie 1997 3 USK Pha115.64 4 112.37 2 114.377.90/7,47
7.1/VMČerná Lucie 1977 2 Kadaň119.39 2 113.43 2 115.438.96/8,46
8.3/DMPospíchalová Simona 1997 2 Kadaň108.58 8 112.28 8 116.5810.11/9,55
9.1/VGrossmannová Zdenka 1965 0 Dukla B.126.95 0 116.90 4 120.9014.43/13,64
10.3/Pospíšilová Jitka 1989 3 VS Tábor0.00 0 119.98 2 121.9815.51/14,63
11.4/DMBrázdová Johana 1997 0 Kralupy125.70 14 119.00 4 123.0016.53/15,52
12.3/ŽSDaille Viviana 1998 - Francie123.88 0 131.45 0 123.8817.41/16,40
13.4/ŽSMílová Terezie 1998 3 Trutnov124.56 6 131.50 60 130.5624.09/22,61
14.1/ŽMGalušková Antonie 2001 0 Sušice147.29 4 131.74 2 133.7427.27/25,60
15.2/VMGalušková Anna 1970 0 Sušice191.04 58 152.61 6 158.6152.14/49,00

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
98.65 0 100.40 4 98.65 51
2.2/Suchý Matěj
Suchý Ondřej
1986
1979
2 Dukla B.
Dukla B.
101.52 2 99.01 4 103.014.36/4,443
3.1/VŠtercl Petr
Štercl Pavel
1966
1966
0 Dukla B.
Dukla B.
103.71 0 102.55 4 103.715.06/5,135
4.2/VVala Vladimír
Keller Miloslav
1963
1962
3 VS Tábor
VS Tábor
105.57 6 104.04 2 106.047.39/7,531
5.3/Hojda Jakub
Wendl Miloslav
1993
1978
1 Horš.Týn
Horš.Týn
110.05 6 104.19 4 108.199.54/9,727
6.4/Pospíchal Radek
Lenc Miroslav
1994
1952
1 SKVS ČB
SKVS ČB
112.45 4 103.43 8 111.4312.78/13,023
7.1/VMPechlát Hynek
Holý Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
110.13 2 110.62 6 112.1313.48/13,719
8.1/VSHron Jiří
Nedvídek František
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
115.59 2 114.24 0 114.2415.59/15,815
9.1/ŽSZapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
125.33 6 111.51 4 115.5116.86/17,111
10.2/VMVorel Zdeněk
Šťastný Jan
1974
1970
2 Pardub.
Pardub.
110.40 10 89.71 52 120.4021.75/22,010
11.2/VSPanenka Petr
Krechler Miroslav
1947
1952
0 RK Troja
Jihlava
122.21 6 120.73 6 126.7328.08/28,59
12.3/VParaniak Jan
Kuna Alois
1951
1960
3 SKVS ČB
SKVS ČB
124.86 2 124.17 6 126.8628.21/28,68
13.5/Krofta Zdeněk
Krofta Dominik
1959
1993
3 VS Tábor
VS Tábor
0.00 0 119.47 10 129.4730.82/31,27
14.4/VVeselý Josef
Šrámek Jiří
1950
1966
3 Klatovy
Klatovy
124.21 6 122.03 8 130.0331.38/31,86
16.2/ŽSGalušková Antonie
Přikryl Matěj
2001
1999
3 Sušice
Tesla Bo
132.84 106 129.66 8 137.6639.01/39,55
17.1/DMFišerová Tereza
Pospíchalová Simona
1998
1997
0 Roudnice
Kadaň
128.99 10 127.81 10 137.8139.16/39,74
18.3/ŽSHalík Ondřej
Kuneš David
1999
1998
0 Horš.Týn
Horš.Týn
138.56 66 133.44 6 139.4440.79/41,33
19.6/Krejčí Hynek
Krejčí Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
139.44 6 132.60 10 142.6043.95/44,62
20.6/VHabich Bohumil
Kubeš Vladimír
1961
1961
3 VS Tábor
VS Tábor
0.00 0 138.15 8 146.1547.50/48,21
21.4/ŽSKuna Václav
Cepek Matěj
1998
1998
0 SKVS ČB
KVSPísek
163.11 106 136.28 14 150.2851.63/52,30
22.7/VPšenička Václav
Pšenička Luděk
2001
1960
0 Rakovník
Rakovník
170.64 6 150.06 8 158.0659.41/60,20
24.2/DMBrázda Vendelín
Dalecká Kateřina
1996
1996
0 Kralupy
Kralupy
197.34 68 196.39 16 212.39113.74/115,30
25.7/Bouzek Filip
Pospíšilová Jitka
1992
1989
3 Sušice
VS Tábor
0.00 0 129.77 104 233.77135.12/137,00
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3