Písecký slalom - neděle

22.07.2012   řeka Otava, slalomová dráha
ředitel: Ondřej Pokorný   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
98.65 0 100.40 4 98.65 51
2.2/Suchý Matěj
Suchý Ondřej
1986
1979
2 Dukla B.
Dukla B.
101.52 2 99.01 4 103.014.36/4,443
3.1/VŠtercl Petr
Štercl Pavel
1966
1966
0 Dukla B.
Dukla B.
103.71 0 102.55 4 103.715.06/5,135
4.2/VVala Vladimír
Keller Miloslav
1963
1962
3 VS Tábor
VS Tábor
105.57 6 104.04 2 106.047.39/7,531
5.3/Hojda Jakub
Wendl Miloslav
1993
1978
1 Horš.Týn
Horš.Týn
110.05 6 104.19 4 108.199.54/9,727
6.4/Pospíchal Radek
Lenc Miroslav
1994
1952
1 SKVS ČB
SKVS ČB
112.45 4 103.43 8 111.4312.78/13,023
7.1/VMPechlát Hynek
Holý Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
110.13 2 110.62 6 112.1313.48/13,719
8.1/VSHron Jiří
Nedvídek František
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
115.59 2 114.24 0 114.2415.59/15,815
9.1/ŽSZapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
125.33 6 111.51 4 115.5116.86/17,111
10.2/VMVorel Zdeněk
Šťastný Jan
1974
1970
2 Pardub.
Pardub.
110.40 10 89.71 52 120.4021.75/22,010
11.2/VSPanenka Petr
Krechler Miroslav
1947
1952
0 RK Troja
Jihlava
122.21 6 120.73 6 126.7328.08/28,59
12.3/VParaniak Jan
Kuna Alois
1951
1960
3 SKVS ČB
SKVS ČB
124.86 2 124.17 6 126.8628.21/28,68
13.5/Krofta Zdeněk
Krofta Dominik
1959
1993
3 VS Tábor
VS Tábor
0.00 0 119.47 10 129.4730.82/31,27
14.4/VVeselý Josef
Šrámek Jiří
1950
1966
3 Klatovy
Klatovy
124.21 6 122.03 8 130.0331.38/31,86
16.2/ŽSGalušková Antonie
Přikryl Matěj
2001
1999
3 Sušice
Tesla Bo
132.84 106 129.66 8 137.6639.01/39,55
17.1/DMFišerová Tereza
Pospíchalová Simona
1998
1997
0 Roudnice
Kadaň
128.99 10 127.81 10 137.8139.16/39,74
18.3/ŽSHalík Ondřej
Kuneš David
1999
1998
0 Horš.Týn
Horš.Týn
138.56 66 133.44 6 139.4440.79/41,33
19.6/Krejčí Hynek
Krejčí Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
139.44 6 132.60 10 142.6043.95/44,62
20.6/VHabich Bohumil
Kubeš Vladimír
1961
1961
3 VS Tábor
VS Tábor
0.00 0 138.15 8 146.1547.50/48,21
21.4/ŽSKuna Václav
Cepek Matěj
1998
1998
0 SKVS ČB
KVSPísek
163.11 106 136.28 14 150.2851.63/52,30
22.7/VPšenička Václav
Pšenička Luděk
2001
1960
0 Rakovník
Rakovník
170.64 6 150.06 8 158.0659.41/60,20
24.2/DMBrázda Vendelín
Dalecká Kateřina
1996
1996
0 Kralupy
Kralupy
197.34 68 196.39 16 212.39113.74/115,30
25.7/Bouzek Filip
Pospíšilová Jitka
1992
1989
3 Sušice
VS Tábor
0.00 0 129.77 104 233.77135.12/137,00
Oddíl

Historie procházení