WAVE2012 International Slalom Race, Memorial Zdenky Husákové, kvalifikace

04.08.2012   USD České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha110.31 0 105.77 0 105.77 -
2. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha105.02 2 104.01 4 107.021.25/1,2-
3. BEŇUŠ Matej 1987 SVK106.43 50 108.20 0 108.202.43/2,3-
4. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.108.22 0 110.82 102 108.222.45/2,3-
5. BETTGE Nico 1980 Kanuclub Falke Magdeburg110.81 0 107.45 2 109.453.68/3,5-
6. LEFRIEC Simob 1992 CD22119.24 2 107.52 2 109.523.75/3,5-
7. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.109.78 0 115.92 0 109.784.01/3,8-
8. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.114.71 0 109.93 2 111.936.16/5,8-
9. RUNET Antoine 1994 Nancy113.59 2 110.00 2 112.006.23/5,9-
10. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha112.94 4 112.73 0 112.736.96/6,6-
11. DELAPLACE Baptiste 1979 delaplace110.95 2 124.11 4 112.957.18/6,8-
12. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha112.31 4 113.98 0 113.988.21/7,8-
13. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.127.28 102 114.43 0 114.438.66/8,2-
14. BLAISE Thibault 1993 Nancy111.14 4 117.18 6 115.149.37/8,9-
15. ROZMUS Kaja 1987 SVK115.40 0 113.72 2 115.409.63/9,1-
16. JEKLIN Jakob 1997 kkse112.97 4 115.33 10 116.9711.20/10,6-
17. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB115.88 2 117.00 0 117.0011.23/10,6-
18. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha121.46 2 117.40 0 117.4011.63/11,0-
19. SCHWANHOLT Simon 1992 Kanuclub Falke Magdeburg116.31 2 124.70 50 118.3112.54/11,9-
20. CORENTIN Robin 1994 Paris120.11 0 119.00 4 120.1114.34/13,6-
21. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB120.40 4 120.75 0 120.7514.98/14,2-
22. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.127.36 0 121.15 0 121.1515.38/14,5-
23. JÁNĚ Jakub 1990 2 Dukla B.121.52 58 120.36 2 122.3616.59/15,7-
24. CEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB119.23 254 116.67 6 122.6716.90/16,0-
25. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja118.75 4 121.91 52 122.7516.98/16,1-
26. ROHAN Lukáš 1995 2+ USK Pha136.97 106 118.89 4 122.8917.12/16,2-
27. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha125.49 6 119.01 4 123.0117.24/16,3-
28. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha133.87 2 124.45 0 124.4518.68/17,7-
29. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.120.73 50 118.61 6 124.6118.84/17,8-
30. KUČERA Tomáš 1970 1 RK Troja126.70 8 124.22 2 126.2220.45/19,3-
31. KREJČÍ Karel 1972 SKVS ČB138.28 4 126.87 2 128.8723.10/21,8-
32. LEPONCIN Baptiste 1996 CD220.00 999 129.64 4 133.6427.87/26,3-
33. PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB139.09 54 135.20 0 135.2029.43/27,8-
34. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha134.05 2 127.87 8 135.8730.10/28,5-
35. POLES Malo 1996 CD22143.21 52 132.18 4 136.1830.41/28,8-
36. SIEGMUND Torgen 1993 Kanuclub Falke Magdeburg132.24 4 138.08 52 136.2430.47/28,8-
37. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB132.53 6 128.97 60 138.5332.76/31,0-
38. LEBOURDONNEC Guillaume 1996 CD22137.10 4 138.88 0 138.8833.11/31,3-
39. ZDRÁHAL Jan 1985 2+ Dukla B.135.92 4 140.26 104 139.9234.15/32,3-
40. KULIKOV Aleksandr 1997 Kazakhstan130.96 10 143.68 56 140.9635.19/33,3-
41. PISCHEK Jan 1977 AS Gérardmer canoe kayak139.09 2 125.10 202 141.0935.32/33,4-
42. CUC Michal 1977 2 Tech.Pha141.24 4 152.87 6 145.2439.47/37,3-
43. ŠKRANC Jiří 1965 2 Kotva B.173.68 8 145.48 254 181.6875.91/71,8-
44. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa170.74 50 150.89 56 206.89101.12/95,6-
45. NOVÁK Martin 1991 3 Č.Kruml.158.49 54 156.69 52 208.69102.92/97,3-
46. ŠKRANC Antonín 1996 Kotva B.155.82 306 165.64 154 319.64213.87/202,2-
47. CHAUMET Jules 1997 CD22154.99 206 225.78 206 360.99255.22/241,3-
48. BAĎURA Jerguš 1991 SKP Bratislava0.00 999 0.00 999 999.00 -
49. WEBER Oldřich 1987 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 -
50. VERNEL Thomas 1997 Paris0.00 999 0.00 999 999.00 -
51. LERCH Adam 1998 2 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 -
52. JEKLIN Jakob 1998 POL0.00 999 0.00 999 999.00 -
Oddíl