VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu

04.08.2012   Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. LERCH Adam 1998 2 Klášter.101.24 2 96.59 0 96.59 52
2. HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK98.56 0 99.46 0 98.561.97/2,048
3. VRBA Jiří 1997 2 Olomouc99.74 6 99.22 2 101.224.63/4,844
4. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha103.16 0 103.20 2 103.166.57/6,840
5. PŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha108.36 2 103.82 0 103.827.23/7,536
6. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc107.06 0 105.25 2 107.0610.47/10,832
7. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.107.16 0 107.47 0 107.1610.57/10,928
8. MRÚZEK Vojta 1998 3 KK Opava108.05 0 125.12 6 108.0511.46/11,924
9. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK110.75 2 108.81 0 108.8112.22/12,720
10. ŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha111.54 2 112.59 0 112.5916.00/16,616
11. KUNA Václav 1998 3 SKVS ČB112.30 2 116.97 0 114.3017.71/18,312
12. ZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice113.36 2 112.66 2 114.6618.07/18,711
13. NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc111.45 4 109.92 6 115.4518.86/19,510
14. KAŠPAR Albert 1998 2 KK Opava116.51 0 117.95 0 116.5119.92/20,69
15. SCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná130.72 4 117.47 0 117.4720.88/21,68
16. WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn118.75 2 124.83 6 120.7524.16/25,07
17. KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.134.24 4 121.27 0 121.2724.68/25,66
18. PŘIKRYL Matěj 1999 3 Tesla Bo138.35 10 119.92 4 123.9227.33/28,35
19. POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov135.92 0 126.18 0 126.1829.59/30,64
20. KŘENEK Jakub 1999 Val.Mez.142.13 2 135.29 0 135.2938.70/40,13
21. POHANKA Vítek 2000 3 Klatovy136.40 4 140.96 4 140.4043.81/45,42
22. BOHATÝ Karel 2001 Třebech.163.34 4 152.59 2 154.5958.00/60,01
23. PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha205.17 2 184.83 0 184.8388.24/91,40
24. BOUČEK Stanislav 1999 Trutnov0.00 999 245.44 54 299.44202.85/210,00
  MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl