vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu

05.08.2012   Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno77.95 2 74.15 0 74.15 164
2. VAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava80.21 0 77.09 2 79.094.94/6,7156
3. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava78.67 2 78.24 2 80.246.09/8,2152
4. NEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava84.27 2 80.70 0 80.706.55/8,8148
5. MAIKRANZ Alexandr 1997 2 Ostrava81.73 8 79.06 2 81.066.91/9,3144
6. ŠODEK Petr 1998 2 Benátky86.50 6 82.75 0 82.758.60/11,6140
7. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava84.92 2 80.88 2 82.888.73/11,8136
8. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí84.16 0 84.19 2 84.1610.01/13,5132
9. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.87.59 2 84.36 0 84.3610.21/13,8128
10. BALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava90.17 4 84.73 0 84.7310.58/14,3124
11. HEGER Tomáš 1998 2 KVS HK86.13 2 85.92 0 85.9211.77/15,9120
12. RADIL Jakub 1998 2 USK Pha97.04 0 86.54 0 86.5412.39/16,7116
13. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha85.81 6 86.95 0 86.9512.80/17,3112
14. SATKE Adam 1994 2 KK Brno91.04 0 87.92 0 87.9213.77/18,6108
15. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice91.49 6 87.17 2 89.1715.02/20,3104
16. HÁJEK Roman 1963 2 Ostrava94.15 4 89.23 0 89.2315.08/20,3100
17. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky95.05 0 89.71 0 89.7115.56/21,096
18. LERCH Adam 1998 2 Klášter.97.34 4 89.76 0 89.7615.61/21,192
19. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK92.68 2 90.66 0 90.6616.51/22,388
20. ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim95.51 6 91.22 0 91.2217.07/23,084
21. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.98.54 6 90.82 2 92.8218.67/25,280
22. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha91.04 6 92.85 0 92.8518.70/25,276
23. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc97.16 6 93.35 0 93.3519.20/25,972
24. MAIKRANZ Petr 1967 3 Ostrava93.52 4 89.93 4 93.9319.78/26,768
25. MOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí95.06 6 93.70 2 95.7021.55/29,164
26. NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc102.28 4 94.87 2 96.8722.72/30,660
27. POHANKA Jiří 1969 2 Klatovy98.70 56 97.22 0 97.2223.07/31,156
28. POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy102.91 2 97.71 0 97.7123.56/31,852
29. BERAN Jan 1969 2 KV Pha 487.27 50 93.97 4 97.9723.82/32,148
30. KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice103.69 6 94.31 4 98.3124.16/32,644
31. PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.104.21 4 98.47 0 98.4724.32/32,840
32. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc100.01 2 96.67 2 98.6724.52/33,136
33. PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.100.35 0 114.58 2 100.3526.20/35,332
34. RADIL Jiří 1968 2 Happy Life97.89 6 96.69 4 100.6926.54/35,831
35. KOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha103.92 2 101.99 0 101.9927.84/37,530
36. ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně103.00 4 103.46 0 103.4629.31/39,529
37. ŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky102.93 4 97.47 6 103.4729.32/39,528
38. KREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno126.33 2 103.87 0 103.8729.72/40,127
39. SAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky108.28 58 100.27 4 104.2730.12/40,626
40. MILYÁN David 2001 3 L.Žatec108.00 2 104.30 0 104.3030.15/40,725
41. BERAN Václav 2000 3 USK Pha119.25 0 102.57 2 104.5730.42/41,024
42. ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.108.94 2 107.21 0 107.2133.06/44,623
43. WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn118.50 8 101.59 6 107.5933.44/45,122
44. NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc107.67 0 104.39 50 107.6733.52/45,221
45. BARGEL Radek 1996 3 VS Desná105.38 8 99.78 8 107.7833.63/45,420
46. PŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life106.52 10 103.88 4 107.8833.73/45,519
47. PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice135.15 0 107.55 2 109.5535.40/47,718
48. KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.128.38 0 109.59 0 109.5935.44/47,817
49. PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.115.32 8 105.78 4 109.7835.63/48,116
50. RAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha111.78 8 108.55 2 110.5536.40/49,115
51. KUNEŠ David 1998 3 Horš.Týn111.14 6 110.33 2 112.3338.18/51,514
52. PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha118.40 8 113.64 0 113.6439.49/53,313
53. REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB140.68 2 112.89 2 114.8940.74/54,912
54. BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.130.24 6 122.73 0 122.7348.58/65,511
55. MOŘKOVSKÝ Samuel 1999 3 Val.Mez.127.44 2 116.98 6 122.9848.83/65,910
56. TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez.131.40 58 122.00 2 124.0049.85/67,29
57. NESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec120.93 4 125.05 2 124.9350.78/68,58
58. ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště136.17 4 125.28 2 127.2853.13/71,77
59. LHOTA David 1971 3 Happy Life159.66 110 124.87 4 128.8754.72/73,86
60. KALINA Vojtěch 2001 Vlašim122.16 58 128.40 2 130.4056.25/75,95
61. KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž127.89 10 135.39 14 137.8963.74/86,04
62. BOUČEK Stanislav 1999 Trutnov132.98 12 136.09 8 144.0969.94/94,33
63. PEŠEK Tibor 2000 SKVeselí147.16 10 140.66 8 148.6674.51/100,52
64. JANOUŠEK Tomáš 2000 Boh.Pha140.56 10 121.62 58 150.5676.41/103,01
65. DŘEVOJÁNEK Dalibor 2001 Val.Mez.155.65 6 200.85 10 161.6587.50/118,00
66. CHABIČA Pavel 2001 SKVeselí161.57 2 202.64 104 163.5789.42/120,60
67. FIALA Jakub 2001 Olomouc220.83 64 171.35 52 223.35149.20/201,20
68. ELIÁŠ Ondřej 2000 USK Pha132.44 256 131.37 156 287.37213.22/287,60
69. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto181.65 108 0.00 999 289.65215.50/290,60
70. SNOPEK Vladimír 2001 Kroměříž0.00 999 152.20 252 404.20330.05/445,10
71. KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
72. STAŠA Jeroným 2001 Třebech.0.00 999 0.00 999 999.00 0
73. KOJECKÝ Marek 1998 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
74. MAREK Aleš 1999 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
75. VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto0.00 999 0.00 999 999.00 0
76. LONÍK Matěj 2001 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
77. GROGER Matěj 2001 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
78. ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
79. BEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná0.00 999 0.00 999 999.00 0
80. ŠVAGR Zdeněk 1968 Týniště0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno97.99 2 97.52 2 99.52 33
2. ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.101.86 0 101.01 0 101.011.49/1,529
3. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice107.37 0 104.77 2 106.777.25/7,325
4. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha104.83 2 119.25 4 106.837.31/7,321
5. BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.108.32 2 109.25 2 110.3210.80/10,917
6. HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc122.91 0 111.13 0 111.1311.61/11,713
7. FIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc116.82 2 116.34 4 118.8219.30/19,49
8. VRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn118.24 2 0.00 999 120.2420.72/20,85
9. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha122.95 4 125.65 4 126.9527.43/27,64
10. PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.128.43 2 121.46 52 130.4330.91/31,13
11. MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov170.47 6 132.84 8 140.8441.32/41,52
12. SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž175.41 112 154.47 4 158.4758.95/59,21
13. BAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.222.94 100 160.75 4 164.7565.23/65,50

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice88.13 4 89.43 0 89.43 75
2. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno93.88 2 93.29 2 95.295.86/6,671
3. ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.95.75 0 95.54 0 95.546.11/6,867
4. HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc100.22 0 96.08 0 96.086.65/7,463
5. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha95.04 2 96.83 0 96.837.40/8,359
6. GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice106.26 0 97.09 0 97.097.66/8,655
7. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha97.28 0 101.13 2 97.287.85/8,851
8. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha97.79 0 98.48 2 97.798.36/9,347
9. PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.100.72 0 99.23 2 100.7211.29/12,643
10. FIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc100.83 2 100.25 2 102.2512.82/14,339
11. VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn107.76 4 103.07 0 103.0713.64/15,335
12. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice103.90 0 116.31 0 103.9014.47/16,231
13. SOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc115.66 2 104.00 0 104.0014.57/16,327
14. SATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno107.45 2 102.09 2 104.0914.66/16,423
15. POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc109.49 0 105.51 0 105.5116.08/18,019
16. DUŠKOVÁ Michala 2000 3 USK Pha107.80 0 106.69 2 107.8018.37/20,515
17. OSIFOVÁ Hana 1997 3 Ostrava109.20 2 108.73 2 110.7321.30/23,814
18. KYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice114.92 6 111.48 0 111.4822.05/24,713
19. SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž114.30 0 113.51 0 113.5124.08/26,912
20. DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 3 USK Pha112.04 2 109.61 8 114.0424.61/27,511
21. MOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí108.30 6 108.55 6 114.3024.87/27,810
22. HOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava113.87 4 112.79 4 116.7927.36/30,69
23. NĚMCOVÁ Anna 1998 3 KK Brno115.54 4 113.11 6 119.1129.68/33,28
24. BERANOVÁ Eliška 1970 3 KV Pha 4117.36 2 119.42 2 119.3629.93/33,57
25. KOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 2 VS Desná130.85 4 122.56 0 122.5633.13/37,06
26. PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.125.62 2 121.61 2 123.6134.18/38,25
27. NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno126.00 4 126.26 2 128.2638.83/43,44
28. MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov142.23 10 125.86 6 131.8642.43/47,43
29. BAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.161.17 2 165.06 0 163.1773.74/82,52
30. KŘEMPKOVÁ Anna 1998 3 KK Opava156.53 102 157.53 14 171.5382.10/91,81
31. HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc189.08 2 170.71 56 191.08101.65/113,70

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
103.34 0 103.19 4 103.34 26
2. KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
106.58 0 104.81 0 104.811.47/1,422
3. ZAPLETAL Vojtěch
ZAPLETAL Mikuláš
1998
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
109.36 0 114.29 104 109.366.02/5,818
4. PŘÍHODA Matouš
ŽÍŽALA Josef
1998
1999
2 USK Pha
USK Pha
115.61 6 114.82 10 121.6118.27/17,714
5. GALUŠKOVÁ Antonie
PŘIKRYL Matěj
2001
1999
3 Sušice
Tesla Bo
124.15 54 119.27 6 125.2721.93/21,210
6. MRÁZEK Jan
BALARIN Lukáš
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
122.28 4 123.40 54 126.2822.94/22,26
7. KREJČÍŘ Dominik
SATKE Adam
1996
1994
3 KK Brno
KK Brno
143.38 8 125.68 4 129.6826.34/25,52
8. HRICOVÁ Adéla
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
205.19 60 207.93 14 221.93118.59/114,81

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK83.98 0 85.74 2 83.98 48
2. LERCH Adam 1998 2 Klášter.86.34 4 85.07 0 85.071.09/1,344
3. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc87.96 0 87.97 0 87.963.98/4,740
4. VRBA Jiří 1997 2 Olomouc88.22 2 86.19 2 88.194.21/5,036
5. PŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha91.14 4 92.48 4 95.1411.16/13,332
6. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha97.36 2 91.53 4 95.5311.55/13,828
7. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK95.63 0 98.02 0 95.6311.65/13,924
8. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.96.10 0 97.66 0 96.1012.12/14,420
9. MRÚZEK Vojta 1998 3 KK Opava102.61 4 97.42 0 97.4213.44/16,016
10. KUNA Václav 1998 3 SKVS ČB98.66 2 98.93 0 98.9314.95/17,812
11. ZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice98.99 0 114.16 8 98.9915.01/17,911
12. NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc99.69 0 99.73 0 99.6915.71/18,710
13. ŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha101.14 0 107.49 2 101.1417.16/20,49
14. KAŠPAR Albert 1998 2 KK Opava105.66 2 101.79 0 101.7917.81/21,28
15. POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov129.93 10 106.48 0 106.4822.50/26,87
16. WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn105.30 8 107.43 4 111.4327.45/32,76
17. PŘIKRYL Matěj 1999 3 Tesla Bo108.32 4 108.60 8 112.3228.34/33,75
18. KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.108.55 6 109.77 6 114.5530.57/36,44
19. KŘENEK Jakub 1999 Val.Mez.121.75 2 117.34 2 119.3435.36/42,13
20. POHANKA Vítek 2000 3 Klatovy118.83 6 119.74 2 121.7437.76/45,02
21. BOHATÝ Karel 2001 Třebech.130.87 4 153.29 0 134.8750.89/60,61
22. PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha150.93 2 138.70 6 144.7060.72/72,30
23. BOUČEK Stanislav 1999 Trutnov217.78 8 221.74 6 225.78141.80/168,80
24. MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
25. SCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3