vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ Slalom pod Borskou přehradou - neděle

19.08.2012   řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy111.70 4 106.90 0 106.90 28
2. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek112.70 4 110.60 0 110.603.70/3,524
3.1/U23KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy110.80 2 112.70 0 112.705.80/5,420
4.1/VKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor118.90 2 118.40 0 118.4011.50/10,816
5.2/VKUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor119.20 0 121.90 0 119.2012.30/11,512
6.1/DSHABICH Karel 1994 2 VS Tábor119.70 6 117.40 2 119.4012.50/11,78
7.1/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy120.10 2 120.30 0 120.3013.40/12,54
8.1/DMHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor127.90 2 123.50 0 123.5016.60/15,53
9.3/VPŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník124.10 0 124.30 4 124.1017.20/16,12
10.2/U23KROFTA Dominik 1993 0 VS Tábor125.30 4 123.70 2 125.7018.80/17,61
11.4/VHABICH Bohumil 1961 0 VS Tábor139.70 2 130.70 2 132.7025.80/24,10
12.1/VSKREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy146.20 2 142.70 2 144.7037.80/35,40
  UHLÍK Jan 1978 0 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HÁJEK Martin 1964 3 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KUBÁT Jiří 1959 3 Klatovy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOLOVRÁTEK Lukáš 1978 2 Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy109.10 0 110.80 0 109.10 33
2.1/VBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice112.40 2 114.40 0 114.405.30/4,929
3.2/VLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav116.30 0 116.20 0 116.207.10/6,525
4.1/DMBRÁZDOVÁ Johana 1997 2 Kralupy117.80 0 124.60 4 117.808.70/8,021
5.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň118.70 2 118.50 0 118.509.40/8,617
6. PINKAVOVÁ Marta 1986 2 RK Troja121.40 0 119.10 0 119.1010.00/9,213
7.1/PZNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 0 L.Žatec122.00 4 120.90 0 120.9011.80/10,80
8.2/U23POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor120.70 2 122.10 4 122.7013.60/12,59
9.3/U23POLESNÁ Jitka 1990 0 Loko Plz127.60 0 124.20 2 126.2017.10/15,78
10.2/DMMAŇASOVÁ Michaela 1997 3 Hubertus134.50 8 132.90 0 132.9023.80/21,87
11. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy132.40 2 132.00 6 134.4025.30/23,26
12.1/ZSPETRILÁKOVÁ Ludmila 1998 3 Hubertus133.30 2 130.90 4 134.9025.80/23,65
13.1/ZMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice144.10 0 129.00 6 135.0025.90/23,74
14.2/ZMPECHMANOVÁ Marie 2001 3 Roudnice141.80 6 139.90 2 141.9032.80/30,13
15.2/ZSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 0 Rakovník155.70 4 172.80 2 159.7050.60/46,42
16.3/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 0 VS Tábor150.70 10 159.20 4 160.7051.60/47,31
17.3/ZSHONISCHOVÁ Barbora 1999 0 Kadaň157.50 10 157.30 8 165.3056.20/51,50
18.4/ZSJIRÁSKOVÁ Kristýna 1999 0 Štětí177.70 106 172.60 4 176.6067.50/61,90
19.4/ZMCHALUPSKÁ Jana 2000 0 Kadaň171.10 18 180.90 58 189.1080.00/73,30
20.5/ZSLÍPOVÁ Klára 1999 0 Štětí319.90 66 207.70 14 221.70112.60/103,20
21.2/PZNOVÁKOVÁ Denisa 2003 0 Kralupy187.70 60 207.00 62 247.70138.60/127,00
22.3/PZPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 0 Sušice294.70 106 267.20 12 279.20170.10/155,90
23.4/PZMACHUTOVÁ Iva 2003 0 Kralupy209.40 104 239.70 108 313.40204.30/187,30
  KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PRAŽÁKOVÁ Nela 2003 0 VS Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BÁČOVÁ Michaela 1998 0 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAŠKOVÁ Kateřina 1995 3 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HABICHOVÁ Alena 1969 3 VS Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
127.00 2 124.10 0 124.10 10
2.1/VHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
3 VS Tábor
VS Tábor
130.70 4 124.80 0 124.800.70/0,66
3. KROFTA Zdeněk
KROFTA Dominik
1959
1993
3 VS Tábor
VS Tábor
131.20 2 127.50 2 129.505.40/4,45
4.2/VMKLUGANOST Vít
PECHÁČEK Michal
1977
1976
3 Vršovice
Vršovice
134.90 2 131.30 4 135.3011.20/9,04
5.1/U23BOUZEK Filip
POSPÍŠILOVÁ Jitka
1992
1989
3 Sušice
VS Tábor
141.30 6 134.10 2 136.1012.00/9,73
6. HABICH Karel
LAGNEROVÁ Jana
1994
1959
3 VS Tábor
Soběslav
140.40 4 132.60 4 136.6012.50/10,12
7.3/VMKYSELOVÁ Libuše
KYSELA David
1977
1977
Kralupy
Kralupy
167.20 6 169.80 0 169.8045.70/36,81
8.1/ZMPŠENIČKA Václav
VEJVODA Vojtěch
2001
1999
Rakovník
Rakovník
173.00 60 168.60 12 180.6056.50/45,50

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice97.20 0 99.50 8 97.20 99
2.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz98.90 0 99.40 50 98.901.70/1,795
3.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz99.50 0 99.40 0 99.402.20/2,391
4. EISNER Tomáš 1987 3 Boh.Pha105.70 0 100.60 0 100.603.40/3,587
5.3/VMKOČAN Michal 1977 0 Boh.Pha102.50 2 100.70 0 100.703.50/3,683
6. LAGNER Václav 1988 0 Boh.Pha99.90 2 100.70 2 101.904.70/4,879
7.4/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice103.00 6 102.20 0 102.205.00/5,175
8.5/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand104.90 4 103.60 0 103.606.40/6,671
9.6/VMHAMÁK Martin 1976 2 Klatovy103.80 0 105.20 4 103.806.60/6,867
10.7/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz106.10 0 104.20 0 104.207.00/7,263
11.1/DSKRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz106.50 4 104.70 0 104.707.50/7,759
12.1/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky109.40 2 105.10 0 105.107.90/8,155
13.1/DMKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz100.70 6 102.20 4 106.209.00/9,351
14. SEDLMAIER Aleš 1980 2 Roudnice106.90 4 107.00 0 107.009.80/10,147
15.2/U23KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy107.50 2 106.30 2 108.3011.10/11,443
16.8/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy111.20 2 108.60 0 108.6011.40/11,739
16. HAMÁK Miloslav 1982 3 Klatovy106.60 2 0.00 999 108.6011.40/11,735
18.9/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz109.90 2 107.20 2 109.2012.00/12,331
19.2/ZSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice109.60 0 110.40 0 109.6012.40/12,827
20.2/DMPECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice111.00 0 110.40 2 111.0013.80/14,226
21.2/DSSOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz110.90 4 110.40 2 112.4015.20/15,625
22.3/DSBÁČA Jakub 1994 3 KK Brand110.20 4 113.60 4 114.2017.00/17,524
23.3/DMBINDER Martin 1997 3 Roudnice122.40 6 115.90 0 115.9018.70/19,223
24.3/ZSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy116.50 2 112.20 4 116.2019.00/19,522
24.10/VMWEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz118.00 4 116.20 0 116.2019.00/19,521
26. HRON Robin 1979 3 Kralupy115.70 2 114.80 2 116.8019.60/20,220
27. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV115.60 2 0.00 999 117.6020.40/21,019
28.11/VMKLUGANOST Vít 1977 3 Vršovice116.30 2 115.70 4 118.3021.10/21,718
29.1/VNOVÁK Jindřich 1964 0 Kralupy118.80 0 119.40 2 118.8021.60/22,217
30.4/DMSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky119.20 2 119.70 0 119.7022.50/23,116
31.4/ZSPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice124.00 0 119.90 0 119.9022.70/23,415
32.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.123.20 2 120.00 0 120.0022.80/23,514
33. JACOŠ Pavel 1988 3 Sláv.KV117.90 4 114.10 6 120.1022.90/23,613
34.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha122.90 4 120.50 0 120.5023.30/24,012
35.3/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník120.80 2 122.10 2 122.8025.60/26,311
36.1/ZMNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec122.80 2 121.00 2 123.0025.80/26,510
37.2/ZMKALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim130.50 2 124.20 0 124.2027.00/27,89
38.5/ZSBAREŠ Antonín 1998 3 Štětí124.30 2 123.20 6 126.3029.10/29,98
39.2/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník126.80 0 126.40 102 126.8029.60/30,57
40.4/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz131.60 2 127.80 0 127.8030.60/31,56
41.12/VMSAHULA Martin 1968 3 Benátky130.70 4 125.00 6 131.0033.80/34,85
42.3/ZMŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice129.00 4 132.00 0 132.0034.80/35,84
43.6/ZSVEJVODA Vojtěch 1999 0 Rakovník137.60 4 129.50 4 133.5036.30/37,33
44.5/VSMAŇAS Miroslav 1955 3 Hubertus132.30 2 134.70 52 134.3037.10/38,22
45.4/ZMKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice133.60 6 140.50 58 139.6042.40/43,61
46.7/ZSLEITNER Zdeněk 1998 0 Hubertus138.10 4 136.10 8 142.1044.90/46,20
47.13/VMVANĚK Martin 1971 0 VS Tábor140.70 2 142.30 2 142.7045.50/46,80
48.1/PZSAHULA Matěj 2003 0 Benátky133.20 10 135.20 8 143.2046.00/47,30
49.8/ZSSOFRON Tomáš 1999 0 ČSAD Plz139.50 6 146.10 54 145.5048.30/49,70
50.5/ZMBLÁHA Petr 2000 0 ČSAD Plz141.50 6 142.50 6 147.5050.30/51,70
51.2/PZŠVEJD Jan 2004 0 Sušice155.00 4 146.40 6 152.4055.20/56,80
52.3/PZSTRÁNSKÝ Daniel 2002 0 Benátky169.30 10 153.10 8 161.1063.90/65,70
53.4/PZVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor155.00 8 146.30 58 163.0065.80/67,70
54.6/ZMPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník167.90 8 173.80 100 175.9078.70/81,00
55.5/PZŠINDELÁŘ Jan 2002 0 Loko Plz183.50 4 232.20 4 187.5090.30/92,90
56.6/PZNOVÁK Michal 2003 0 Kralupy0.00 999 194.10 6 200.10102.90/105,90
57.7/PZKAŠÁK Filip 2003 0 Kralupy169.60 106 168.60 106 274.60177.40/182,50
58.8/PZVONDRA Matouš 2003 0 Kralupy227.80 214 234.80 304 441.80344.60/354,50
  POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POHANKA Jiří 1969 2 Klatovy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOSHELEV Sergey 1960 0 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BABOR Stanislav 1958 0 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 3 Kralupy123.50 0 125.50 0 123.50 7
2.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň133.10 0 134.20 2 133.109.60/7,83
3.1/DMBRÁZDOVÁ Johana 1997 3 Kralupy139.10 6 136.80 0 136.8013.30/10,82
4.2/U23POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor139.30 2 135.10 2 137.1013.60/11,01
  PLAŠILOVÁ Martina 1985 3 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3