vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalomy v Benátkách

15.08.2009-16.08.2009   Jizera, Obodřecký jez
ředitel: Tomáš Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová

kategorie K1M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Kubričan Pavel 1983 1 USK Pha88.20 0 86.40 0 86.40 -
2. Buys Benjamin 1986 Francie88.50 2 86.40 0 86.40 -
3. Lhota Zbyšek 1984 2 Žel.Brod86.70 0 86.70 0 86.700.30/0,3-
4. Chmátal Petr 1990 2 USK Pha89.80 0 87.90 0 87.901.50/1,7-
5.1/DSMacášek Tomáš 1992 2 Dukla B.89.60 2 88.80 0 88.802.40/2,8-
6.2/DSAbraham Tomáš 1992 2 Benátky93.70 2 92.80 0 92.806.40/7,4-
7. Pajami Andy 1987 Francie91.50 2 90.50 52 93.507.10/8,2-
8.1/DMŠedivý Jakub 1994 2 Č.Lípa96.50 0 93.60 0 93.607.20/8,3-
9.3/DSDandel Sylvain 1992 Francie100.00 4 94.00 0 94.007.60/8,8-
10.1/VReichenauer A. 1956 2 Sláv.KV95.50 2 94.40 0 94.408.00/9,3-
11.2/VAbraham Tomáš 1969 2 Benátky0.00 0 92.60 2 94.608.20/9,5-
12. Měchura Jiří 1987 2 Třebech.93.80 2 94.70 2 95.809.40/10,9-
13. Boček Zdeněk 1975 2 SKVS ČB98.40 0 96.80 0 96.8010.40/12,0-
14.4/DSDandel Thomas 1992 Francie100.50 2 95.00 2 97.0010.60/12,3-
15.3/VLacina Pavel 1970 2 Rožátov102.00 2 97.40 0 97.4011.00/12,7-
16. Abraham Jiří 1977 2 Benátky100.80 6 97.80 0 97.8011.40/13,2-
17. Pokorný Ondřej 1987 2 SKVS ČB97.60 2 97.90 0 97.9011.50/13,3-
18.4/VPechlát Hynek 1971 2 Sušice98.40 2 98.50 0 98.5012.10/14,0-
19.5/VŠindelář Pavel 1970 2 Loko Plz103.30 0 98.90 0 98.9012.50/14,5-
20. Štěpánek Ond. 1979 0 Dukla B.101.80 0 97.20 2 99.2012.80/14,8-
21. Kubát Jiří 1984 2 Kotva B.105.00 4 100.30 0 100.3013.90/16,1-
22.1/ZSRaška Jan 1995 2 USK Pha100.40 0 98.80 2 100.4014.00/16,2-
23. Christov Ivan 1988 2 Č.Lípa105.70 2 100.60 0 100.6014.20/16,4-
24. Marek Lukáš 1980 3 Trutnov98.80 2 101.90 0 100.8014.40/16,7-
25.6/VBáča Milan 1973 2 Benátky102.90 4 100.80 0 100.8014.40/16,7-
26.2/DMMyšák Albert 1994 3 Č.Lípa103.70 8 100.80 0 100.8014.40/16,7-
27. Brychcí Petr 1990 2 Žel.Brod124.40 10 98.80 2 100.8014.40/16,7-
28.7/VMaceček Dušan 1962 2 Hubertus104.80 4 100.90 0 100.9014.50/16,8-
29. Basset Mathieu 1988 Francie99.00 2 101.60 0 101.0014.60/16,9-
30.8/VHron Jiří 1951 2 Rakovník106.00 2 102.20 0 102.2015.80/18,3-
31.5/DSMedřický Ludv. 1992 2 USK Pha110.20 6 100.40 2 102.4016.00/18,5-
32. Kyrián Luděk 1978 2 SKVS ČB103.60 2 98.70 4 102.7016.30/18,9-
32. Chour Ondřej 1980 3 Benátky102.80 0 0.00 0 102.8016.40/19,0-
34. Kubát Jan 1982 2 Kotva B.107.90 2 103.80 0 103.8017.40/20,1-
35.9/VKoudelka Tomáš 1964 2 Č.Kruml.108.20 4 104.00 0 104.0017.60/20,4-
36. Toncar Martin 1975 3 SKVS ČB109.60 8 104.70 0 104.7018.30/21,2-
37. Dolista Jan 1987 2 Kralupy108.30 16 102.80 2 104.8018.40/21,3-
38. Říha Zdeněk 1987 2 Třebech.107.70 4 105.10 0 105.1018.70/21,6-
39.3/DMPospíchal Rad. 1994 3 Kadaň105.50 0 103.60 2 105.5019.10/22,1-
40. Musil Jan 1990 2 Jablonec117.50 108 103.50 2 105.5019.10/22,1-
41.10/VPanzer Aleš 1974 2 Loko Plz108.00 2 106.10 0 106.1019.70/22,8-
42.11/VŠanda Petr 1973 3 Vlašim106.70 0 107.40 2 106.7020.30/23,5-
43.2/ZSRohan Lukáš 1995 3 USK Pha106.70 4 104.80 2 106.8020.40/23,6-
43.6/DSKozohorský V. 1991 3 Roztoky106.00 2 106.00 2 108.0021.60/25,0-
43.12/VPohanka Jiří 1969 3 Klatovy108.90 0 108.50 0 108.5022.10/25,6-
46.13/VLepík Vlastimi 1950 2 Hubertus120.90 0 108.60 0 108.6022.20/25,7-
47.14/VTroch Petr 1971 3 Dv.Král.111.40 6 109.50 0 109.5023.10/26,7-
48.3/ZSŠtětka Matěj 1996 3 SKVS ČB110.70 0 111.20 2 110.7024.30/28,1-
49.1/ZMMatějka Mich. 1997 3 USK Pha118.00 8 110.90 0 110.9024.50/28,4-
50.15/VHeřmánek Ant. 1973 3 S.Žižkov109.10 2 108.20 6 111.1024.70/28,6-
51. Horák David 1976 3 S.Žižkov109.40 2 109.20 2 111.2024.80/28,7-
52.16/VŠtětka Petr 1965 2 SKVS ČB109.40 2 116.10 0 111.4025.00/28,9-
53. Chládek Václav 1987 0 Roudnice111.40 0 112.30 4 111.4025.00/28,9-
54.2/ZMŠodek Petr 1998 3 Benátky107.60 4 110.90 2 111.6025.20/29,2-
55.3/ZMPetřík Matouš 1997 3 USK Pha111.80 4 111.70 0 111.7025.30/29,3-
55.4/ZSKořínek Filip 1995 3 USK Pha113.80 8 109.70 2 111.7025.30/29,3-
55.17/VNeuwirth Josef 1961 3 Hubertus111.80 0 111.40 4 111.8025.40/29,4-
58.5/ZSŠtěpán Bron. 1996 3 Benátky118.00 4 110.60 2 112.6026.20/30,3-
59.4/DMHabich Karel 1994 3 VS Tábor109.90 4 114.80 0 113.9027.50/31,8-
60.6/ZSPeterka Adam 1996 3 Rakovník112.30 2 113.40 10 114.3027.90/32,3-
61.18/VMaleček Josef 1961 0 Hubertus117.40 0 112.40 2 114.4028.00/32,4-
62.19/VJáša Radek 1967 3 SKVS ČB116.60 0 114.80 2 116.6030.20/35,0-
62.20/VPšenička Luděk 1960 0 Rakovník117.90 0 116.60 0 116.6030.20/35,0-
64.21/VPártl Mirek 1954 3 Č.Kruml.118.80 2 116.00 2 118.0031.60/36,6-
65. Matějka Jakub 1981 0 S.Žižkov120.60 54 117.60 2 119.6033.20/38,4-
65.4/ZMHeger Tomáš 1998 3 KVS HK119.70 0 118.20 4 119.7033.30/38,5-
67.22/VDodal Jan 1953 3 Boh.Pha117.80 2 117.00 6 119.8033.40/38,7-
68.5/DMVomáčka Jakub 1993 0 Trutnov118.70 4 115.90 4 119.9033.50/38,8-
69.23/VBeran Jan 1969 0 KV Pha 4130.80 6 116.90 4 120.9034.50/39,9-
70. Turek Michal 1986 3 Roztoky117.50 54 117.10 4 121.1034.70/40,2-
71.5/ZMŠebela David 1998 0 Kadaň121.30 0 129.60 8 121.3034.90/40,4-
72.6/DMČítek Adam 1993 0 Tech.Pha120.40 8 119.40 2 121.4035.00/40,5-
73. Veselý Radek 1980 0 S.Žižkov117.90 4 130.10 12 121.9035.50/41,1-
74.24/VPolívka Karel 1945 3 Sláv.HK120.50 2 123.90 0 122.5036.10/41,8-
75.7/ZSŠpeta Sebast. 1995 3 USK Pha122.20 8 116.50 6 122.5036.10/41,8-
76.25/VŠrámek Jiří 1966 3 Klatovy121.00 2 121.70 4 123.0036.60/42,4-
77.26/VJarolímek Otta 1961 3 Turnov126.60 0 128.30 2 126.6040.20/46,5-
78.6/ZMJáša Filip 1997 3 SKVS ČB126.80 0 144.00 6 126.8040.40/46,8-
79.27/VNedvídek Fr. 1944 3 Dv.Král.121.90 6 172.40 106 127.9041.50/48,0-
80.7/ZMHabich Tomáš 1997 3 VS Tábor129.80 0 155.70 4 129.8043.40/50,2-
81. Dolejš Martin 1980 3 Hubertus125.00 6 140.40 4 131.0044.60/51,6-
81. Krejčí Hynek 1978 3 Roztoky126.40 6 126.30 204 132.4046.00/53,2-
83.28/VTěhle Zbyněk 1964 3 Štětí131.80 2 125.60 100 133.8047.40/54,9-
84.8/ZSBrázda Vend. 1996 0 Kralupy128.20 12 126.40 8 134.4048.00/55,6-
85.7/DMBáča Jakub 1994 3 Benátky132.60 2 0.00 0 134.6048.20/55,8-
86.8/DMKnotek Jan 1994 3 Tech.Pha134.40 2 128.00 104 136.4050.00/57,9-
87.9/ZSPospíšil Adr. 1995 0 Trutnov129.60 8 176.40 58 137.6051.20/59,3-
88.8/ZMKuna Václav 1998 0 SKVS ČB145.00 8 139.70 0 139.7053.30/61,7-
88.7/DSJarolímek Otta 1991 3 Turnov141.40 2 138.80 2 140.8054.40/63,0-
90.29/VAbrahám Stan. 1970 3 Benátky0.00 0 136.50 6 142.5056.10/64,9-
91.10/ZSŠkranc Antonín 1996 0 Kotva B.141.20 4 140.20 8 145.2058.80/68,1-
92.9/ZMKoudelka Vác. 1997 0 Roztoky146.00 4 145.90 2 147.9061.50/71,2-
92.30/VMacášek Josef 1961 0 Bechyně148.20 2 148.70 54 150.2063.80/73,8-
94.10/ZMKarlovský Mar. 1997 0 KVS HK148.60 52 148.10 12 160.1073.70/85,3-
95.11/ZSSofron Daniel 1995 0 ČSAD Plz0.00 997 201.10 58 259.10172.70/199,9-
96.12/ZSKuliš Petr 1996 0 Vlašim165.50 110 0.00 0 275.50189.10/218,9-
97.9/DMJícha Martin 1994 0 Tech.Pha0.00 0 189.10 156 345.10258.70/299,4-
  Kratochvíl D. 1997 0 ČSAD Plz0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   sobota předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Heger Vojtěch 3900 KVS HK148.80 2 130.60 4 134.60 -
2. Kořínek Vilém 3899 USK Pha136.70 0 136.10 12 136.702.10/1,6-
3. Petříček Jakub 3900 L.Žatec137.90 2 141.00 0 139.905.30/3,9-
4. Pohanka Vítek 3900 Klatovy143.70 0 138.30 58 143.709.10/6,8-
5. Lhota Matyáš 3899 USK Pha143.90 2 0.00 0 145.9011.30/8,4-
6. Zvolánek Filip 3899 Bechyně148.70 4 159.70 4 152.7018.10/13,4-
7. Westerdijk M. 3899 Horš.Týn155.20 4 172.00 54 159.2024.60/18,3-
8. Wendl Denis 3900 Horš.Týn167.40 58 174.20 4 178.2043.60/32,4-
9. Žížala Josef 3899 USK Pha177.60 6 184.20 6 183.6049.00/36,4-
10. Šanda Petr 3900 Vlašim133.80 52 136.40 58 185.8051.20/38,0-
11. Stránský Dom. 3899 Benátky151.40 60 186.30 14 200.3065.70/48,8-
12. Venc Alexandr 3899 Dukla B.186.90 58 196.10 14 210.1075.50/56,1-
13. Koudelka Tomáš 3900 Č.Kruml.205.00 150 214.60 10 224.6090.00/66,9-
14. Wendl Samuel 3903 Horš.Týn179.40 50 173.60 106 229.4094.80/70,4-
15. Beran Václav 3900 USK Pha178.30 56 187.70 118 234.3099.70/74,1-
16. Štercl Vít 3899 Kotva B.192.50 66 279.30 58 258.50123.90/92,1-
17. Svoboda Michal 3899 KVS HK0.00 0 180.60 308 488.60354.00/263,0-

kategorie K1W   sobota předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Dvořáková El. 3901 USK Pha152.00 2 178.50 50 154.00 -
2. Holická Adéla 3899 Dukla B.218.10 8 238.90 4 226.1072.10/46,8-
3. Dušková Mich. 3900 USK Pha191.50 58 0.00 0 249.5095.50/62,0-

kategorie K1W   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VPavelková Ir. 1974 M USK Pha96.60 0 96.60 0 96.60 -
2. Guiet Pauline 1990 Francie101.50 0 98.70 0 98.702.10/2,2-
3. Urbanová Mirka 1988 1 Dukla B.100.40 0 101.40 0 100.403.80/3,9-
4. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha104.70 0 102.50 0 102.505.90/6,1-
5.1/DSKrejčová Kristýna 1991 2 Kralupy110.20 0 104.50 2 106.509.90/10,2-
6. Osochovská M. 1986 2 Horš.Týn107.20 2 109.10 4 109.2012.60/13,0-
7. Plavjaniková P 1975 0 Benátky118.20 0 109.30 0 109.3012.70/13,1-
8. Kozohorská Al. 1990 2 Roztoky110.70 0 109.90 0 109.9013.30/13,8-
9.2/VBenešová Marie 1961 2 Sušice117.70 0 109.90 0 109.9013.30/13,8-
10. Hovine Raphael 1988 Francie110.60 2 108.00 2 110.0013.40/13,9-
11. Dandová Mich. 1984 2 Benátky110.20 0 111.60 0 110.2013.60/14,1-
12. Štěpánková V. 1978 0 Dukla B.116.60 0 112.30 0 112.3015.70/16,3-
13. Nováčková Kar. 1978 2 Hubertus115.80 2 113.90 0 113.9017.30/17,9-
14. Fišerová Lenka 1988 3 ČSAD Plz118.50 0 111.90 2 113.9017.30/17,9-
15. Pešková Hana 1980 3 Benátky121.40 0 111.90 2 113.9017.30/17,9-
16. Diblíková Š. 1981 3 KVS HK117.10 0 112.20 2 114.2017.60/18,2-
17.1/DMSvobodová Jana 1993 2 Č.Lípa114.30 0 112.70 2 114.3017.70/18,3-
18. Bačáková Radka 1983 3 Rakovník114.30 0 111.40 8 114.3017.70/18,3-
19. Pokorná Iva 1985 3 SKVS ČB114.60 0 112.80 4 114.6018.00/18,6-
20. Černá Lucie 1977 3 Kadaň116.50 0 115.20 0 115.2018.60/19,3-
21. Pártlová And. 1988 2 Č.Kruml.119.10 4 116.10 0 116.1019.50/20,2-
22. Semerádová P. 1981 0 Benátky121.30 0 116.70 0 116.7020.10/20,8-
23.1/ZMPospíchalová Sim. 1997 3 Kadaň128.80 0 115.10 4 119.1022.50/23,3-
24.2/DMHausnerová Mil. 1994 3 Kadaň119.20 0 120.50 2 119.2022.60/23,4-
25.2/DSŠrámková Mich. 1991 2 Sušice123.00 0 117.60 2 119.6023.00/23,8-
26. Brádková Alice 1988 0 Roudnice122.60 0 118.30 4 122.3025.70/26,6-
27.3/DMFrýšová Petra 1993 3 USK Pha122.40 2 119.40 10 124.4027.80/28,8-
28. Fišerová Hel. 1979 3 ČSAD Plz125.40 4 120.70 6 126.7030.10/31,2-
29. Kudějová Krist 1988 3 Kralupy141.50 56 127.10 0 127.1030.50/31,6-
30.1/ZSBoriková Michaela 1996 3 Roztoky124.00 12 125.00 4 129.0032.40/33,5-
31.4/DMŠebelová Ter. 1994 3 Kadaň127.80 2 122.30 12 129.8033.20/34,4-
32. Pospíšilová J. 1989 3 VS Tábor129.80 0 129.20 6 129.8033.20/34,4-
33.3/VDaille Michaela 1967 Francie131.70 0 128.70 2 130.7034.10/35,3-
34.4/VHabichová Al. 1969 3 VS Tábor129.30 2 129.60 8 131.3034.70/35,9-
35.2/ZMDaille Viviana 1998 Francie132.30 0 131.10 2 132.3035.70/37,0-
36.3/ZMHilgertová Amálie 1997 3 USK Pha133.80 2 126.00 8 134.0037.40/38,7-
37. Jebavá Alžběta 1990 3 Třebech.135.50 2 134.90 2 136.9040.30/41,7-
38.3/DSVeselá Jitka 1991 3 Klatovy135.30 4 150.80 100 139.3042.70/44,2-
39.2/ZSKoudelková Kateřina 1995 3 Č.Kruml.142.70 4 135.50 4 139.5042.90/44,4-
40.5/DMBuriánková An. 1994 3 Semily138.20 2 171.90 60 140.2043.60/45,1-
41. Huková Zuzana 1989 3 KVS HK171.60 2 136.40 6 142.4045.80/47,4-
42.3/ZSHajduchová Adéla 1996 0 Boh.Pha140.00 14 165.00 8 154.0057.40/59,4-
43.4/ZSPrüherová Alžb 1996 3 SKVS ČB154.70 4 154.50 12 158.7062.10/64,3-
44.4/ZMKoudelková V. 1998 0 Č.Kruml.194.10 2 168.30 4 172.3075.70/78,4-
45.6/DMVávrová Iva 1993 3 Roztoky183.00 4 192.30 10 187.0090.40/93,6-
46.5/ZMDušková Kateř. 1998 0 USK Pha185.00 106 0.00 0 291.00194.40/201,2-

kategorie C1M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Indruch Tomáš 1976 M Dukla B.92.80 0 90.60 0 90.60 -
2. Jáně Jakub 1990 1 Dukla B.92.60 2 89.70 2 91.701.10/1,2-
3. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.92.80 0 91.60 2 92.802.20/2,4-
4.1/DSKarlovský Ond. 1991 1 Dukla B.94.60 0 93.30 2 94.604.00/4,4-
5. Pivoňka Zdeněk 1982 2 Horš.Týn97.70 2 95.20 2 97.206.60/7,3-
6.1/VKučera Tomáš 1970 2 RK Troja101.10 0 104.00 2 101.1010.50/11,6-
7. Nováček Michal 1977 2 Hubertus103.80 4 102.50 0 102.5011.90/13,1-
8. Morkes Jan 1990 2 KVS HK101.00 2 103.70 2 103.0012.40/13,7-
9.2/VPrüher Jakub 1968 2 SKVS ČB105.80 2 101.00 2 103.0012.40/13,7-
10. Indruch Jarom. 1976 2 KVS HK103.60 0 106.30 0 103.6013.00/14,3-
11. Pešta Jan 1981 2 L.Tábor107.70 8 104.30 0 104.3013.70/15,1-
12.2/DSHabich Bohumil 1991 2 VS Tábor105.30 2 104.90 0 104.9014.30/15,8-
13. Wendl Miloslav 1978 2 Horš.Týn106.50 0 113.80 4 106.5015.90/17,5-
14.3/VMiller Jan 1968 2 Turnov107.40 2 105.00 2 107.0016.40/18,1-
15.1/DMPospíchal Rad. 1994 3 Kadaň105.20 2 108.20 2 107.2016.60/18,3-
16.3/DSRejman Zbyšek 1992 3 KVS HK109.70 4 105.50 2 107.5016.90/18,7-
17. Kaňjak Robin 1985 2 Horš.Týn105.90 2 111.70 2 107.9017.30/19,1-
18.2/DMSvoboda Adam 1994 3 USK Pha108.00 2 108.00 0 108.0017.40/19,2-
19. Hashimoto Tam. 1982 2 Rakovník107.00 8 106.10 2 108.1017.50/19,3-
20.4/VVětrovský Jiří 1966 2 Zbraslav108.60 0 109.60 2 108.6018.00/19,9-
21.4/DSMacášek Tomáš 1992 2 Dukla B.107.80 2 119.30 4 109.8019.20/21,2-
22.3/DMKouša Šimon 1994 2 USK Pha105.90 6 108.00 2 110.0019.40/21,4-
23.5/VNajman Martin 1972 3 Kralupy108.30 6 110.80 0 110.8020.20/22,3-
24.6/VKeller Mil. 1962 2 VS Tábor128.20 6 112.50 0 112.5021.90/24,2-
25. Machek Radek 1980 2 Trutnov111.20 2 117.70 4 113.2022.60/24,9-
26.7/VPšenička Luděk 1960 3 Rakovník114.10 0 119.10 0 114.1023.50/25,9-
27. Johanides Mil. 1975 2 Kralupy114.20 0 114.70 2 114.2023.60/26,0-
27.8/VKubát Jiří 1959 2 Klatovy114.50 0 114.40 2 114.5023.90/26,4-
29.9/VKuna Alois 1960 3 SKVS ČB118.20 0 114.70 0 114.7024.10/26,6-
30.10/VKeš Miroslav 1967 3 Veselí/L114.80 2 116.20 0 116.2025.60/28,3-
31. Weber Oldřich 1987 2 SKVS ČB112.80 4 127.40 58 116.8026.20/28,9-
32.11/VHák Jiří 1952 2 Trutnov116.20 2 118.70 2 118.2027.60/30,5-
33.1/ZMVětrovský Jan 1997 3 USK Pha116.70 2 119.60 0 118.7028.10/31,0-
34.12/VHron Jiří 1951 3 Rakovník121.40 2 118.80 0 118.8028.20/31,1-
35.4/DMHabich Karel 1994 3 VS Tábor120.80 2 118.90 0 118.9028.30/31,2-
36.13/VKarlovský Jiří 1965 3 KVS HK122.60 0 119.00 0 119.0028.40/31,3-
37.14/VLíhař Filip 1970 3 Rožátov117.20 2 118.20 2 119.2028.60/31,6-
38.15/VPanenka Petr 1947 3 RK Troja132.00 0 117.30 2 119.3028.70/31,7-
39. David Ondřej 1984 3 KVS HK120.60 0 119.60 0 119.6029.00/32,0-
40.16/VŘežábek Martin 1973 0 RK Troja120.40 0 119.30 4 120.4029.80/32,9-
41.17/VŠerý Michal 1971 3 Rožátov121.80 2 120.70 0 120.7030.10/33,2-
42.5/DMRusín David 1994 3 Horš.Týn137.70 10 118.80 2 120.8030.20/33,3-
43. Boček Zdeněk 1975 3 SKVS ČB134.20 0 121.80 2 123.8033.20/36,6-
44.18/VNedvídek Fr. 1944 3 Dv.Král.127.70 2 133.80 4 129.7039.10/43,2-
45.5/DSRataj Antonín 1992 3 Kralupy127.70 2 139.80 0 129.7039.10/43,2-
46.19/VPeterka Vít 1969 3 Rakovník130.90 10 128.50 4 132.5041.90/46,2-
47.2/ZMMatějka Mich. 1997 0 USK Pha138.50 0 132.80 2 134.8044.20/48,8-
48.3/ZMPetřík Matouš 1997 3 USK Pha142.00 4 136.80 2 138.8048.20/53,2-
49.4/ZMHeger Tomáš 1998 0 KVS HK140.40 0 141.50 0 140.4049.80/55,0-
50.20/VKouša Martin 1965 0 KV Pha 4137.60 4 151.80 54 141.6051.00/56,3-
51.21/VHolý Jiří 1957 3 Rakovník136.30 54 144.40 2 146.4055.80/61,6-
52.22/VBuriánek Karel 1965 3 Semily146.30 2 144.70 4 148.3057.70/63,7-
53.23/VMalík Martin 1965 3 NeoMi P.153.40 2 150.00 4 154.0063.40/70,0-
54.24/VKrejčí Antonín 1955 3 Kralupy143.60 54 153.30 6 159.3068.70/75,8-
55.1/ZSMorkes Michal 1995 0 KVS HK148.30 52 173.00 4 177.0086.40/95,4-

kategorie C1W   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Kašparová Anna 1985 2 USK Pha121.90 0 118.20 2 120.20 -
2.1/DMFrýšová Petra 1993 3 USK Pha148.40 4 165.90 8 152.4032.20/26,8-
3. Pospíšilová J. 1989 0 VS Tábor159.60 6 152.30 6 158.3038.10/31,7-
4.1/ZSPrüherová Alžb 1996 3 SKVS ČB187.80 6 173.40 158 193.8073.60/61,2-

kategorie K1W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VPavelková Ir. 1974 M USK Pha99.60 0 99.80 0 99.60 -
2. Guiet Pauline 1990 Francie104.00 0 102.20 0 102.202.60/2,6-
3. Urbanová Mirka 1988 1 Dukla B.106.40 2 103.30 0 103.303.70/3,7-
4. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha109.90 0 110.40 0 109.9010.30/10,3-
5. Hovine Raphael 1988 Francie118.60 4 109.90 2 111.9012.30/12,3-
6.1/DSKrejčová Krist 1991 2 Kralupy111.10 2 111.00 2 113.0013.40/13,5-
7. Dandová Mich. 1984 2 Benátky116.60 0 113.80 0 113.8014.20/14,3-
8.2/VBenešová Marie 1961 2 Sušice120.40 2 114.00 0 114.0014.40/14,5-
9. Osochovská M. 1986 2 Horš.Týn116.50 2 113.80 2 115.8016.20/16,3-
10. Plavjaniková P 1975 0 Benátky116.00 0 116.80 0 116.0016.40/16,5-
11. Štěpánková V. 1978 0 Dukla B.119.40 0 116.80 0 116.8017.20/17,3-
12. Diblíková Š. 1981 3 KVS HK116.90 0 118.20 0 116.9017.30/17,4-
13. Kozohorská Al. 1990 2 Roztoky115.90 54 116.90 0 116.9017.30/17,4-
14. Pokorná Iva 1985 3 SKVS ČB124.20 4 118.50 0 118.5018.90/19,0-
15. Brádková Alice 1988 0 Roudnice124.00 0 119.30 0 119.3019.70/19,8-
16. Nováčková Kar. 1978 2 Hubertus126.60 2 117.70 2 119.7020.10/20,2-
17.1/DMSvobodová Jana 1993 2 Č.Lípa123.20 2 120.30 0 120.3020.70/20,8-
18. Pešková Hana 1980 3 Benátky121.80 0 120.60 0 120.6021.00/21,1-
19. Bačáková Radka 1983 3 Rakovník116.80 4 118.50 4 120.8021.20/21,3-
20.2/DMHausnerová M. 1994 3 Kadaň123.50 6 120.50 2 122.5022.90/23,0-
21. Pártlová And. 1988 2 Č.Kruml.128.60 4 123.30 0 123.3023.70/23,8-
22.2/DSŠrámková Mich. 1991 2 Sušice124.20 4 123.40 0 123.4023.80/23,9-
23. Černá Lucie 1977 3 Kadaň124.90 2 124.50 0 124.5024.90/25,0-
24.1/ZMPospíchalová S 1997 3 Kadaň132.10 2 125.00 0 125.0025.40/25,5-
25.3/DMFrýšová Petra 1993 3 USK Pha153.40 4 125.70 0 125.7026.10/26,2-
26. Semerádová P. 1981 0 Benátky127.90 0 0.00 999 127.9028.30/28,4-
27. Fišerová Lenka 1988 3 ČSAD Plz126.20 6 127.90 2 129.9030.30/30,4-
28. Kudějová Krist 1988 3 Kralupy136.30 0 129.40 2 131.4031.80/31,9-
29.1/ZSBoriková Mich. 1996 3 Roztoky133.80 2 132.40 0 132.4032.80/32,9-
30.3/VDaille Mich. 1967 Francie138.20 2 135.00 0 135.0035.40/35,5-
31. Jebavá Alžběta 1990 3 Třebech.135.90 0 141.60 2 135.9036.30/36,4-
32.2/ZMHilgertová Am. 1997 3 USK Pha150.60 52 137.80 0 137.8038.20/38,4-
32.3/ZMDaille Viviana 1998 Francie147.30 2 138.10 0 138.1038.50/38,7-
34.4/VHabichová Al. 1969 3 VS Tábor138.80 52 138.40 0 138.4038.80/39,0-
35.4/DMŠebelová Ter. 1994 3 Kadaň143.10 8 138.30 2 140.3040.70/40,9-
36.3/DSVeselá Jitka 1991 3 Klatovy148.60 50 140.00 2 142.0042.40/42,6-
37. Fišerová Hel. 1979 3 ČSAD Plz130.90 100 141.90 2 143.9044.30/44,5-
38.5/DMBuriánková An. 1994 3 Semily154.10 2 145.40 0 145.4045.80/46,0-
39.2/ZSKoudelková K. 1995 3 Č.Kruml.200.20 52 156.60 6 162.6063.00/63,3-
40.3/ZSPrüherová Alžb 1996 3 SKVS ČB165.60 4 0.00 0 169.6070.00/70,3-
41.4/ZMDušková Kateř. 1998 0 USK Pha0.00 0 168.60 4 172.6073.00/73,3-
42. Huková Zuzana 1989 3 KVS HK165.20 8 0.00 0 173.2073.60/73,9-
43.5/ZMKoudelková V. 1998 0 Č.Kruml.178.60 0 185.10 0 178.6079.00/79,3-
43.6/DMVávrová Iva 1993 3 Roztoky188.90 6 201.30 4 194.9095.30/95,7-
43. Pospíšilová J. 1989 3 VS Tábor149.30 52 0.00 0 201.30101.70/102,1-
46.4/ZSHajduchová Ad. 1996 0 Boh.Pha161.00 56 144.70 108 217.00117.40/117,9-

kategorie C1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.95.10 0 96.70 0 95.10 -
2. Jáně Jakub 1990 1 Dukla B.97.20 0 94.60 2 96.601.50/1,6-
3.1/DSKarlovský Ond. 1991 1 Dukla B.102.50 2 99.20 0 99.204.10/4,3-
4. Indruch Tomáš 1976 M Dukla B.99.70 0 97.70 4 99.704.60/4,8-
5.1/VPrüher Jakub 1968 2 SKVS ČB105.70 2 102.70 0 102.707.60/8,0-
6. Pivoňka Zdeněk 1982 2 Horš.Týn101.10 2 104.50 0 103.108.00/8,4-
7. Morkes Jan 1990 2 KVS HK109.00 2 104.40 0 104.409.30/9,8-
8.2/VMiller Jan 1968 2 Turnov108.20 0 105.10 0 105.1010.00/10,5-
9.3/VKučera Tomáš 1970 2 RK Troja107.20 0 109.30 4 107.2012.10/12,7-
10. Nováček Michal 1977 2 Hubertus110.50 4 107.60 0 107.6012.50/13,1-
11. Pešta Jan 1981 2 L.Tábor110.90 0 107.80 0 107.8012.70/13,4-
12.2/DSHabich Bohumil 1991 2 VS Tábor109.20 50 107.40 2 109.4014.30/15,0-
13.3/DSMacášek Tomáš 1992 2 Dukla B.111.00 0 109.70 0 109.7014.60/15,4-
14. Indruch Jarom. 1976 2 KVS HK116.20 0 110.20 0 110.2015.10/15,9-
15. Wendl Miloslav 1978 2 Horš.Týn117.80 0 110.90 0 110.9015.80/16,6-
16.1/DMPospíchal Rad. 1994 2 Kadaň112.60 2 109.70 2 111.7016.60/17,5-
17.4/DSRejman Zbyšek 1992 3 KVS HK112.60 0 110.20 2 112.2017.10/18,0-
18.2/DMKouša Šimon 1994 2 USK Pha114.50 0 112.80 0 112.8017.70/18,6-
19. Weber Oldřich 1987 2 SKVS ČB112.90 0 112.90 0 112.9017.80/18,7-
20.3/DMSvoboda Adam 1994 2 USK Pha112.90 0 114.40 0 112.9017.80/18,7-
21.4/VVětrovský Jiří 1966 2 Zbraslav113.10 0 116.90 0 113.1018.00/18,9-
22. Hashimoto Tam. 1982 2 Rakovník113.20 0 114.90 0 113.2018.10/19,0-
23. Machek Radek 1980 2 Trutnov116.10 2 113.90 2 115.9020.80/21,9-
24.5/VHák Jiří 1952 2 Trutnov119.00 0 116.40 0 116.4021.30/22,4-
25. Kaňjak Robin 1985 2 Horš.Týn119.20 0 116.50 0 116.5021.40/22,5-
26.6/VKubát Jiří 1959 2 Klatovy118.30 0 119.70 2 118.3023.20/24,4-
27. Johanides Mil. 1975 2 Kralupy118.90 0 121.70 2 118.9023.80/25,0-
28.7/VKeller Mil. 1962 2 VS Tábor119.40 2 120.60 2 121.4026.30/27,7-
29.8/VKuna Alois 1960 3 SKVS ČB122.30 2 119.50 2 121.5026.40/27,8-
30. Boček Zdeněk 1975 3 SKVS ČB128.40 0 121.50 0 121.5026.40/27,8-
31.9/VHron Jiří 1951 3 Rakovník133.30 0 121.50 0 121.5026.40/27,8-
32.10/VKeš Miroslav 1967 3 Veselí/L121.80 2 125.80 0 123.8028.70/30,2-
33. David Ondřej 1984 3 KVS HK135.80 0 124.30 0 124.3029.20/30,7-
34.4/DMHabich Karel 1994 3 VS Tábor124.40 2 124.60 0 124.6029.50/31,0-
35.1/ZMVětrovský Jan 1997 3 USK Pha125.20 0 123.20 4 125.2030.10/31,7-
36.11/VPanenka Petr 1947 3 RK Troja127.40 0 132.80 4 127.4032.30/34,0-
37.12/VKarlovský Jiří 1965 3 KVS HK136.00 2 126.00 2 128.0032.90/34,6-
38.13/VPšenička Luděk 1960 3 Rakovník128.70 0 115.40 52 128.7033.60/35,3-
39.5/DSRataj Antonín 1992 3 Kralupy126.90 2 129.40 4 128.9033.80/35,5-
40.14/VŠerý Michal 1971 3 Rožátov129.70 2 133.20 4 131.7036.60/38,5-
41.15/VŠrámek Jar. 1957 3 Č.Lípa135.80 0 132.80 0 132.8037.70/39,6-
42.16/VŘežábek Martin 1973 0 RK Troja128.80 4 147.00 2 132.8037.70/39,6-
43.5/DMRusín David 1994 3 Horš.Týn131.20 4 133.50 56 135.2040.10/42,2-
44.17/VNedvídek Fr. 1944 3 Dv.Král.151.70 100 137.90 2 139.9044.80/47,1-
45.2/ZMMatějka Mich. 1997 0 USK Pha153.80 50 140.90 0 140.9045.80/48,2-
46.18/VHolý Jiří 1957 3 Rakovník141.20 0 0.00 0 141.2046.10/48,5-
47.3/ZMHeger Tomáš 1998 0 KVS HK142.30 0 143.60 4 142.3047.20/49,6-
48.19/VBuriánek Karel 1965 3 Semily143.10 2 148.50 2 145.1050.00/52,6-
49.4/ZMPetřík Matouš 1997 3 USK Pha147.60 4 147.00 2 149.0053.90/56,7-
50.20/VKouša Martin 1965 0 KV Pha 4149.50 2 151.60 8 151.5056.40/59,3-
51.21/VKrejčí Antonín 1955 3 Kralupy166.80 104 151.60 2 153.6058.50/61,5-
52.22/VMalík Martin 1965 3 NeoMi P.160.60 2 152.30 4 156.3061.20/64,4-
53.1/ZSMorkes Michal 1995 0 KVS HK170.70 2 171.00 2 172.7077.60/81,6-
54.23/VKuděj Viktor 1963 0 Elektro186.30 2 158.10 102 188.3093.20/98,0-

kategorie C1W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Kašparová Anna 1985 2 USK Pha125.10 0 119.20 2 121.20 -
2.1/DMFrýšová Petra 1993 3 USK Pha188.30 4 153.10 4 157.1035.90/29,6-
3. Pospíšilová J. 1989 0 VS Tábor136.10 154 160.40 0 160.4039.20/32,3-

kategorie K1M   neděle předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Šanda Petr 3900 Vlašim141.70 0 136.90 0 136.90 -
2. Heger Vojtěch 3900 KVS HK138.50 0 143.00 2 138.501.60/1,2-
3. Kořínek Vilém 3899 USK Pha157.80 4 145.40 0 145.408.50/6,2-
4. Lhota Matyáš 3899 USK Pha140.00 6 148.80 0 146.009.10/6,6-
5. Wendl Denis 3900 Horš.Týn182.50 6 144.70 2 146.709.80/7,2-
6. Pohanka Vítek 3900 Klatovy171.80 0 147.70 0 147.7010.80/7,9-
7. Westerdijk M. 3899 Horš.Týn149.10 2 159.30 4 151.1014.20/10,4-
8. Žížala Josef 3899 USK Pha154.30 8 155.10 0 155.1018.20/13,3-
9. Zvolánek Filip 3899 Bechyně158.70 2 156.70 0 156.7019.80/14,5-
10. Koudelka Tomáš 3900 Č.Kruml.173.90 0 184.90 4 173.9037.00/27,0-
11. Venc Alexandr 3899 Dukla B.190.80 4 175.10 0 175.1038.20/27,9-
12. Stránský Dom. 3899 Benátky179.20 6 174.00 2 176.0039.10/28,6-
13. Štercl Vít 3899 Kotva B.0.00 0 186.90 2 188.9052.00/38,0-
14. Wendl Samuel 3903 Horš.Týn195.20 50 196.80 2 198.8061.90/45,2-
15. Beran Václav 3900 USK Pha202.10 8 195.80 50 210.1073.20/53,5-
16. Svoboda Michal 3899 KVS HK203.80 150 0.00 0 353.80216.90/158,4-

kategorie K1W   neděle předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Dvořáková El. 3901 USK Pha173.10 4 156.70 0 156.70 -
2. Holická Adéla 3899 Dukla B.205.90 2 181.10 2 183.1026.40/16,8-
3. Dušková Mich. 3900 USK Pha180.60 58 185.20 50 235.2078.50/50,1-

kategorie K1M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Pajami Andy 1987 Francie89.70 0 87.70 0 87.70 -
2. Buys Benjamin 1986 Francie89.00 0 88.00 2 89.001.30/1,5-
3. Chmátal Petr 1990 2 USK Pha89.80 0 89.20 0 89.201.50/1,7-
4. Lhota Zbyšek 1984 2 Žel.Brod89.60 0 88.40 2 89.601.90/2,2-
5. Kubričan Pavel 1983 1 USK Pha91.30 0 90.60 0 90.602.90/3,3-
6.1/DSDandel Sylvain 1992 Francie97.40 0 94.60 0 94.606.90/7,9-
7.2/DSMacášek Tomáš 1992 2 Dukla B.94.80 0 94.70 0 94.707.00/8,0-
8.1/VAbraham Tomáš 1969 2 Benátky99.80 0 94.80 0 94.807.10/8,1-
9. Měchura Jiří 1987 2 Třebech.95.20 0 97.80 2 95.207.50/8,6-
10.3/DSDandel Thomas 1992 Francie97.20 0 98.80 204 97.209.50/10,8-
11.4/DSAbraham Tomáš 1992 2 Benátky97.40 0 97.60 4 97.409.70/11,1-
12. Basset Mathieu 1988 Francie100.90 0 97.70 0 97.7010.00/11,4-
13.2/VMaroul Lad. 1968 2 Dukla B.101.80 0 98.80 0 98.8011.10/12,7-
14.1/DMŠedivý Jakub 1994 2 Č.Lípa99.40 2 97.20 2 99.2011.50/13,1-
15.3/VReichenauer A. 1956 2 Sláv.KV99.80 0 101.10 2 99.8012.10/13,8-
16. Pokorný Ondřej 1987 2 SKVS ČB98.30 2 98.90 2 100.3012.60/14,4-
17.4/VPechlát Hynek 1971 2 Sušice100.50 0 101.20 0 100.5012.80/14,6-
18. Kyrián Luděk 1978 2 SKVS ČB102.60 0 98.50 2 100.5012.80/14,6-
19.1/ZSRaška Jan 1995 2 USK Pha102.10 2 98.60 2 100.6012.90/14,7-
20.5/VLacina Pavel 1970 2 Rožátov102.00 2 100.70 0 100.7013.00/14,8-
21.6/VŠindelář Pavel 1970 2 Loko Plz101.90 0 110.20 2 101.9014.20/16,2-
22.7/VMaceček Dušan 1962 2 Hubertus102.10 0 103.60 2 102.1014.40/16,4-
23. Boček Zdeněk 1975 2 SKVS ČB102.80 0 103.20 2 102.8015.10/17,2-
24.2/DMMyšák Albert 1994 2 Č.Lípa102.90 0 99.70 50 102.9015.20/17,3-
25. Štěpánek Ond. 1979 0 Dukla B.102.00 50 100.90 2 102.9015.20/17,3-
26. Kubát Jiří 1984 2 Kotva B.106.00 0 103.00 0 103.0015.30/17,4-
27. Jaroš Tomáš 1987 3 Roztoky106.40 0 104.70 0 104.7017.00/19,4-
28.5/DSMedřický Ludv. 1992 2 USK Pha104.80 0 103.70 4 104.8017.10/19,5-
29. Brychcí Petr 1990 2 Žel.Brod103.10 2 105.00 52 105.1017.40/19,8-
30.8/VBáča Milan 1973 2 Benátky111.20 0 103.90 2 105.9018.20/20,8-
31. Christov Ivan 1988 2 Č.Lípa106.30 0 104.20 2 106.2018.50/21,1-
32.9/VBízek Zdeněk 1971 2 Ot.Strak106.60 0 107.90 2 106.6018.90/21,6-
33. Kubát Jan 1982 2 Kotva B.107.30 0 106.50 4 107.3019.60/22,3-
34. Musil Jan 1990 2 Jablonec107.80 2 107.60 0 107.6019.90/22,7-
35. Marek Lukáš 1980 2 Trutnov107.80 0 109.20 2 107.8020.10/22,9-
36.10/VHron Jiří 1951 2 Rakovník108.00 0 107.90 0 107.9020.20/23,0-
37.2/ZSRohan Lukáš 1995 3 USK Pha108.00 0 107.90 0 107.9020.20/23,0-
38. Dolista Jan 1987 2 Kralupy106.20 2 112.90 6 108.2020.50/23,4-
39.11/VŠtětka Petr 1965 2 SKVS ČB109.60 0 106.50 2 108.5020.80/23,7-
40.6/DSKozohorský V. 1991 3 Roztoky109.80 0 111.90 2 109.8022.10/25,2-
41.12/VŠanda Petr 1973 3 Vlašim109.80 0 113.30 2 109.8022.10/25,2-
42. Říha Zdeněk 1987 2 Třebech.110.00 0 108.80 2 110.0022.30/25,4-
43.13/VPanzer Aleš 1974 2 Loko Plz109.40 2 108.30 2 110.3022.60/25,8-
44. Toncar Martin 1975 3 SKVS ČB115.40 4 112.50 0 112.5024.80/28,3-
45.14/VKoudelka Tomáš 1964 2 Č.Kruml.112.10 2 112.80 0 112.8025.10/28,6-
46.15/VNeuwirth Josef 1961 3 Hubertus113.00 0 115.20 52 113.0025.30/28,8-
47.16/VHeřmánek Ant. 1973 3 S.Žižkov113.80 6 113.20 0 113.2025.50/29,1-
48.3/ZSŠtětka Matěj 1996 3 SKVS ČB116.10 0 113.50 0 113.5025.80/29,4-
49.4/ZSKořínek Filip 1995 3 USK Pha111.50 2 120.90 52 113.5025.80/29,4-
50.3/DMPospíchal Rad. 1994 3 Kadaň113.70 0 117.80 2 113.7026.00/29,6-
51.1/ZMŠodek Petr 1998 3 Benátky113.80 0 114.30 6 113.8026.10/29,8-
52.2/ZMMatějka Mich. 1997 3 USK Pha116.10 0 115.30 0 115.3027.60/31,5-
53.4/DMHabich Karel 1994 3 VS Tábor115.80 0 113.60 2 115.6027.90/31,8-
54.17/VLepík Vlastimi 1950 2 Hubertus105.70 50 116.20 0 116.2028.50/32,5-
55.5/DMBáča Jakub 1994 3 Benátky115.00 2 118.60 0 117.0029.30/33,4-
56.18/VJáša Radek 1967 3 SKVS ČB118.00 0 122.10 2 118.0030.30/34,5-
57.19/VBeran Jan 1969 0 KV Pha 4133.90 6 118.00 0 118.0030.30/34,5-
58.20/VPohanka Jiří 1969 3 Klatovy118.10 0 117.90 4 118.1030.40/34,7-
59.21/VMaleček Josef 1961 0 Hubertus123.60 0 119.00 0 119.0031.30/35,7-
60.22/VŠrámek Jiří 1966 3 Klatovy119.20 0 120.70 0 119.2031.50/35,9-
61. Chládek Václav 1987 0 Roudnice119.60 0 117.30 2 119.3031.60/36,0-
62.6/DMKnotek Jan 1994 3 Tech.Pha134.20 4 120.10 0 120.1032.40/36,9-
63.5/ZSŠtěpán Bron. 1996 3 Benátky120.30 4 121.40 0 121.4033.70/38,4-
64.3/ZMHeger Tomáš 1998 3 KVS HK122.70 0 122.00 2 122.7035.00/39,9-
65. Turek Michal 1986 3 Roztoky127.40 2 122.70 0 122.7035.00/39,9-
66. Dolejš Martin 1980 3 Hubertus127.70 0 120.90 2 122.9035.20/40,1-
67.23/VPšenička Luděk 1960 0 Rakovník127.40 0 123.00 0 123.0035.30/40,3-
68.4/ZMPetřík Matouš 1997 3 USK Pha121.50 2 123.60 2 123.5035.80/40,8-
69.24/VPártl Mirek 1954 3 Č.Kruml.124.30 0 126.30 0 124.3036.60/41,7-
70.25/VPolívka Karel 1945 3 Sláv.HK126.20 0 135.30 4 126.2038.50/43,9-
71.26/VDodal Jan 1953 3 Boh.Pha127.00 0 127.00 6 127.0039.30/44,8-
72.6/ZSBrázda Vend. 1996 0 Kralupy132.20 2 127.20 0 127.2039.50/45,0-
73. Krejčí Hynek 1978 3 Roztoky136.00 4 126.30 2 128.3040.60/46,3-
74. Veselý Radek 1980 0 S.Žižkov128.00 52 126.80 2 128.8041.10/46,9-
75.7/ZSŠpeta Sebast. 1995 3 USK Pha129.50 54 122.80 8 130.8043.10/49,1-
76.5/ZMŠebela David 1998 3 Kadaň133.80 4 129.80 2 131.8044.10/50,3-
77.7/DMČítek Adam 1993 0 Tech.Pha132.90 4 130.50 2 132.5044.80/51,1-
78.27/VAbrahám Stan. 1970 3 Benátky128.60 4 0.00 0 132.6044.90/51,2-
79.8/DMVomáčka Jakub 1993 3 Trutnov145.30 6 131.00 2 133.0045.30/51,7-
80.28/VTěhle Zbyněk 1964 3 Štětí143.00 0 133.70 0 133.7046.00/52,5-
81. Matějka Jakub 1981 3 S.Žižkov130.10 10 128.60 6 134.6046.90/53,5-
82.7/DSJarolímek Otta 1991 3 Turnov140.90 2 136.10 0 136.1048.40/55,2-
83.6/ZMHabich Tomáš 1997 3 VS Tábor137.50 0 135.30 6 137.5049.80/56,8-
84.29/VJarolímek Otta 1961 3 Turnov139.90 0 138.70 2 139.9052.20/59,5-
85.30/VNedvídek Fr. 1944 3 Dv.Král.138.30 4 0.00 0 142.3054.60/62,3-
86.7/ZMKuna Václav 1998 0 SKVS ČB134.50 52 142.90 0 142.9055.20/62,9-
87.8/ZSPospíšil Adr. 1995 0 Trutnov154.20 4 141.60 4 145.6057.90/66,0-
88.8/ZMJáša Filip 1997 3 SKVS ČB149.80 0 138.50 10 148.5060.80/69,3-
89.9/ZMKoudelka Vác. 1997 0 Roztoky157.80 0 147.40 2 149.4061.70/70,4-
90.31/VMacášek Josef 1961 0 Bechyně146.70 106 153.90 2 155.9068.20/77,8-
91.9/ZSŠkranc Antonín 1996 0 Kotva B.155.70 106 156.00 2 158.0070.30/80,2-
92.10/ZMKarlovský Mar. 1997 0 KVS HK156.70 56 164.80 0 164.8077.10/87,9-
93.10/ZSŽítek Michal 1996 0 Hubertus190.70 2 172.20 2 174.2086.50/98,6-
94.9/DMJícha Martin 1994 0 Tech.Pha197.90 252 188.20 12 200.20112.50/128,3-
95.11/ZSKuliš Petr 1996 0 Vlašim181.10 60 156.30 106 241.10153.40/174,9-
 12/ZSSofron Daniel 1995 0 ČSAD Plz0.00 0 0.00 0 DNF -

kategorie C2W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Frýšová Petra
Kašparová Anna
1993
1985
2 USK Pha
USK Pha
139.20 4 139.90 0 139.90 -
2.1/DSJebavá Alžběta
Huková Zuzana
1990
1989
3 Třebech.
KVS HK
197.00 6 176.10 4 180.1040.20/28,7-
3.1/ŽSPrüherová Alžběta
Hilgertová Am.
1996
1997
0 SKVS ČB
USK Pha
193.80 4 0.00 0 197.8057.90/41,4-

kategorie C2M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Karlovský Ond.
Jáně Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
102.50 0 111.20 0 102.50 -
2. Šrámek Michal
Christov Ivan
1982
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
107.70 2 117.20 2 109.707.20/7,0-
3.1/DSMedřický Ludv.
Macášek Tomáš
1992
1992
2 USK Pha
Dukla B.
115.80 0 116.60 4 115.8013.30/13,0-
4. Pivoňka Zdeněk
Kaňjak Robin
1982
1985
2 Horš.Týn
Horš.Týn
119.50 6 118.20 0 118.2015.70/15,3-
5.1/VTerber Richard
Kubeš Vladimír
1958
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
120.60 4 119.60 0 119.6017.10/16,7-
6.2/VHolý Jiří
Pechlát Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
129.20 4 124.30 0 124.3021.80/21,3-
7. Buys Benjamin
Guiet Pauline
1986
1990
Francie
Francie
0.00 0 122.60 2 124.6022.10/21,6-
8. Kozohorský V.
Jaroš Tomáš
1991
1987
3 Roztoky
Roztoky
127.80 6 125.30 0 125.3022.80/22,2-
9.1/DMRohan Lukáš
Svoboda Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
135.70 2 125.60 0 125.6023.10/22,5-
10.3/VHron Jiří
Nedvídek Frant
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
124.60 2 130.50 0 126.6024.10/23,5-
11. Osochovská M.
Wendl Miloslav
1986
1978
2 Horš.Týn
Horš.Týn
127.20 4 126.70 0 126.7024.20/23,6-
12.4/VReichenauer A.
Panenka Petr
1956
1947
3 Sláv.KV
RK Troja
126.00 6 126.30 2 128.3025.80/25,2-
13. Kubát Jiří
Kubát Jan
1984
1982
3 Kotva B.
Kotva B.
130.40 4 127.70 2 129.7027.20/26,5-
14.6/VVeselý Josef
Šrámek Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
135.70 2 130.60 4 134.6032.10/31,3-
15.1/ZMVětrovský Jan
Matějka Mich.
1997
1997
3 USK Pha
USK Pha
142.30 10 140.50 0 140.5038.00/37,1-
16.6/VHabich Bohumil
Keller Mil.
1961
1962
3 VS Tábor
VS Tábor
146.10 6 142.50 2 144.5042.00/41,0-
17. Nováček Michal
Dandová Mich.
1977
1984
0 Hubertus
Benátky
141.30 4 156.40 4 145.3042.80/41,8-
18. Krejčí Hynek
Turek Michal
1978
1986
3 Roztoky
Roztoky
161.30 4 142.20 8 150.2047.70/46,5-
19.1/ZSJáša Filip
Štětka Matěj
1997
1996
0 SKVS ČB
SKVS ČB
175.00 108 158.50 2 160.5058.00/56,6-

kategorie C2M   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Šrámek Michal
Christov Ivan
1982
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
103.20 0 105.50 2 103.20 -
2. Karlovský Ond.
Jáně Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
102.10 2 113.30 54 104.100.90/0,9-
3.1/DSMedřický Ludv.
Macášek Tomáš
1992
1992
2 USK Pha
Dukla B.
112.40 2 109.00 0 109.005.80/5,6-
4. Pivoňka Zdeněk
Kaňjak Robin
1982
1985
2 Horš.Týn
Horš.Týn
113.60 0 109.10 0 109.105.90/5,7-
5. Osochovská M.
Wendl Miloslav
1986
1978
2 Horš.Týn
Horš.Týn
121.60 2 114.20 0 114.2011.00/10,7-
6. Buys Benjamin
Guiet Pauline
1986
1990
Francie
Francie
121.90 0 118.50 0 118.5015.30/14,8-
7.1/VHron Jiří
Nedvídek Frant
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
117.00 2 120.50 0 119.0015.80/15,3-
8.2/VReichenauer A.
Panenka Petr
1956
1947
3 Sláv.KV
RK Troja
121.90 0 117.40 2 119.4016.20/15,7-
9.1/DMRohan Lukáš
Svoboda Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
120.70 0 121.70 0 120.7017.50/17,0-
10.3/VHolý Jiří
Pechlát Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
123.10 8 122.00 0 122.0018.80/18,2-
11.4/VTerber Richard
Kubeš Vladimír
1958
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
123.90 8 118.90 6 124.9021.70/21,0-
12.5/VPeterka Vít
Minařík Mir.
1969
1955
3 Rakovník
Rakovník
130.50 0 123.40 2 125.4022.20/21,5-
13.6/VVeselý Josef
Šrámek Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
125.40 2 124.80 4 127.4024.20/23,4-
14.7/VLíhař Filip
Lacina Pavel
1970
1970
3 Rožátov
Rožátov
142.30 8 126.20 4 130.2027.00/26,2-
15.1/ZMVětrovský Jan
Matějka Mich.
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
136.40 4 131.30 4 135.3032.10/31,1-
16. Nováček Michal
Dandová Mich.
1977
1984
0 Hubertus
Benátky
137.10 4 138.00 0 138.0034.80/33,7-
17. Kubát Jiří
Kubát Jan
1984
1982
3 Kotva B.
Kotva B.
0.00 0 128.80 10 138.8035.60/34,5-
18.8/VHabich Bohumil
Keller Mil.
1961
1962
3 VS Tábor
VS Tábor
134.70 6 133.10 6 139.1035.90/34,8-
19. Krejčí Hynek
Turek Michal
1978
1986
3 Roztoky
Roztoky
143.80 8 145.60 2 147.6044.40/43,0-
20.1/ZSKořínek Filip
Špeta Sebast.
1995
1995
0 USK Pha
USK Pha
162.60 10 143.30 10 153.3050.10/48,5-
21.2/ZSJáša Filip
Štětka Matěj
1997
1996
0 SKVS ČB
SKVS ČB
196.50 6 166.30 6 172.3069.10/67,0-

kategorie C2W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Pešková Hana
Semerádová P.
1980
1981
0 Benátky
Benátky
182.20 8 0.00 0 190.20 -
2.1/ZSPrüherová Alžběta
Hilgertová Am.
1996
1997
0 SKVS ČB
USK Pha
191.80 12 0.00 0 203.8013.60/7,2-
3. Jebavá Alžběta
Huková Zuzana
1990
1989
3 Třebech.
KVS HK
205.30 106 180.30 52 232.3042.10/22,1-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3