Slalomy v Benátkách

15.08.2009-16.08.2009   Jizera, Obodřecký jez
ředitel: Tomáš Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
kompletní výsledky závodu

kategorie K1W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VPavelková Ir. 1974 M USK Pha99.60 0 99.80 0 99.60 -
2. Guiet Pauline 1990 Francie104.00 0 102.20 0 102.202.60/2,6-
3. Urbanová Mirka 1988 1 Dukla B.106.40 2 103.30 0 103.303.70/3,7-
4. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha109.90 0 110.40 0 109.9010.30/10,3-
5. Hovine Raphael 1988 Francie118.60 4 109.90 2 111.9012.30/12,3-
6.1/DSKrejčová Krist 1991 2 Kralupy111.10 2 111.00 2 113.0013.40/13,5-
7. Dandová Mich. 1984 2 Benátky116.60 0 113.80 0 113.8014.20/14,3-
8.2/VBenešová Marie 1961 2 Sušice120.40 2 114.00 0 114.0014.40/14,5-
9. Osochovská M. 1986 2 Horš.Týn116.50 2 113.80 2 115.8016.20/16,3-
10. Plavjaniková P 1975 0 Benátky116.00 0 116.80 0 116.0016.40/16,5-
11. Štěpánková V. 1978 0 Dukla B.119.40 0 116.80 0 116.8017.20/17,3-
12. Diblíková Š. 1981 3 KVS HK116.90 0 118.20 0 116.9017.30/17,4-
13. Kozohorská Al. 1990 2 Roztoky115.90 54 116.90 0 116.9017.30/17,4-
14. Pokorná Iva 1985 3 SKVS ČB124.20 4 118.50 0 118.5018.90/19,0-
15. Brádková Alice 1988 0 Roudnice124.00 0 119.30 0 119.3019.70/19,8-
16. Nováčková Kar. 1978 2 Hubertus126.60 2 117.70 2 119.7020.10/20,2-
17.1/DMSvobodová Jana 1993 2 Č.Lípa123.20 2 120.30 0 120.3020.70/20,8-
18. Pešková Hana 1980 3 Benátky121.80 0 120.60 0 120.6021.00/21,1-
19. Bačáková Radka 1983 3 Rakovník116.80 4 118.50 4 120.8021.20/21,3-
20.2/DMHausnerová M. 1994 3 Kadaň123.50 6 120.50 2 122.5022.90/23,0-
21. Pártlová And. 1988 2 Č.Kruml.128.60 4 123.30 0 123.3023.70/23,8-
22.2/DSŠrámková Mich. 1991 2 Sušice124.20 4 123.40 0 123.4023.80/23,9-
23. Černá Lucie 1977 3 Kadaň124.90 2 124.50 0 124.5024.90/25,0-
24.1/ZMPospíchalová S 1997 3 Kadaň132.10 2 125.00 0 125.0025.40/25,5-
25.3/DMFrýšová Petra 1993 3 USK Pha153.40 4 125.70 0 125.7026.10/26,2-
26. Semerádová P. 1981 0 Benátky127.90 0 0.00 999 127.9028.30/28,4-
27. Fišerová Lenka 1988 3 ČSAD Plz126.20 6 127.90 2 129.9030.30/30,4-
28. Kudějová Krist 1988 3 Kralupy136.30 0 129.40 2 131.4031.80/31,9-
29.1/ZSBoriková Mich. 1996 3 Roztoky133.80 2 132.40 0 132.4032.80/32,9-
30.3/VDaille Mich. 1967 Francie138.20 2 135.00 0 135.0035.40/35,5-
31. Jebavá Alžběta 1990 3 Třebech.135.90 0 141.60 2 135.9036.30/36,4-
32.2/ZMHilgertová Am. 1997 3 USK Pha150.60 52 137.80 0 137.8038.20/38,4-
32.3/ZMDaille Viviana 1998 Francie147.30 2 138.10 0 138.1038.50/38,7-
34.4/VHabichová Al. 1969 3 VS Tábor138.80 52 138.40 0 138.4038.80/39,0-
35.4/DMŠebelová Ter. 1994 3 Kadaň143.10 8 138.30 2 140.3040.70/40,9-
36.3/DSVeselá Jitka 1991 3 Klatovy148.60 50 140.00 2 142.0042.40/42,6-
37. Fišerová Hel. 1979 3 ČSAD Plz130.90 100 141.90 2 143.9044.30/44,5-
38.5/DMBuriánková An. 1994 3 Semily154.10 2 145.40 0 145.4045.80/46,0-
39.2/ZSKoudelková K. 1995 3 Č.Kruml.200.20 52 156.60 6 162.6063.00/63,3-
40.3/ZSPrüherová Alžb 1996 3 SKVS ČB165.60 4 0.00 0 169.6070.00/70,3-
41.4/ZMDušková Kateř. 1998 0 USK Pha0.00 0 168.60 4 172.6073.00/73,3-
42. Huková Zuzana 1989 3 KVS HK165.20 8 0.00 0 173.2073.60/73,9-
43.5/ZMKoudelková V. 1998 0 Č.Kruml.178.60 0 185.10 0 178.6079.00/79,3-
43.6/DMVávrová Iva 1993 3 Roztoky188.90 6 201.30 4 194.9095.30/95,7-
43. Pospíšilová J. 1989 3 VS Tábor149.30 52 0.00 0 201.30101.70/102,1-
46.4/ZSHajduchová Ad. 1996 0 Boh.Pha161.00 56 144.70 108 217.00117.40/117,9-
Oddíl

Historie procházení