vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu - sobota, Memoriál Jardy Froňka

01.09.2012   USD Veltrusy
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.96.15 0 90.65 2 92.65 286
2.1/U23ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha93.81 4 93.66 0 93.661.01/1,1274
3. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.96.33 0 103.43 6 96.333.68/4,0262
4. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy97.13 0 96.01 2 97.134.48/4,8256
5. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod95.95 2 98.32 6 97.955.30/5,7250
6.2/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky98.05 0 96.23 2 98.055.40/5,8244
7.1/DSŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa105.58 8 96.14 2 98.145.49/5,9238
8. GORECKÝ Petr 1981 2 Kralupy97.17 2 115.21 6 99.176.52/7,0232
9.1/DMŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy95.29 4 97.79 54 99.296.64/7,2226
10.3/U23MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.93.46 6 94.66 350 99.466.81/7,4220
11.1/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus95.76 4 98.87 4 99.767.11/7,7214
12.2/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus96.94 54 98.05 2 100.057.40/8,0208
13.2/DMPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha101.53 0 106.07 56 101.538.88/9,6202
14.3/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy97.59 4 0.00 999 101.598.94/9,6196
15.2/DSKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí100.02 2 104.84 8 102.029.37/10,1190
16.1/ZSŠODEK Petr 1998 2 Benátky102.00 6 102.60 0 102.609.95/10,7184
17.4/U23ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy102.65 2 106.57 2 104.6512.00/13,0178
18. KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec103.20 2 107.96 2 105.2012.55/13,5172
19.3/DMBRÁZDA Vendelín 1996 2 Kralupy99.86 8 101.46 4 105.4612.81/13,8166
20.2/ZSŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha110.43 160 105.83 2 107.8315.18/16,4160
21.1/ZMZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice107.03 2 113.07 6 109.0316.38/17,7154
22.4/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha104.48 6 115.78 2 110.4817.83/19,2148
23.3/DSŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice132.57 154 111.19 0 111.1918.54/20,0142
24.3/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.116.59 4 109.72 4 113.7221.07/22,7136
25.4/DMKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz106.89 8 105.35 60 114.8922.24/24,0130
26. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy110.80 6 111.22 4 115.2222.57/24,4124
27.1/VMACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy123.76 4 110.21 6 116.2123.56/25,4118
28.5/VMKOVÁRNÍK Lukáš 1977 3 Kralupy112.70 8 110.10 8 118.1025.45/27,5112
29. HRON Robin 1979 3 Kralupy118.20 4 131.73 8 122.2029.55/31,9106
30.2/ZMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim119.38 4 129.03 6 123.3830.73/33,2100
31.6/VMMARTIN Václav 1971 3 Boh.Pha131.24 8 124.46 4 128.4635.81/38,794
32.4/ZSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice143.51 50 126.17 4 130.1737.52/40,588
33.5/DMKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník122.42 8 135.11 4 130.4237.77/40,882
34.6/DMŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky116.00 60 126.20 6 132.2039.55/42,776
35.4/DSJÍCHA Martin 1994 2 Tech.Pha135.39 10 128.55 8 136.5543.90/47,470
36.3/ZMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK158.81 8 120.61 16 136.6143.96/47,464
37.7/DMPECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice139.84 62 136.66 0 136.6644.01/47,558
38.7/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy123.00 56 136.08 2 138.0845.43/49,052
39.5/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky137.66 2 137.95 10 139.6647.01/50,746
40.4/ZMŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky131.40 10 159.17 22 141.4048.75/52,640
41.6/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK111.24 50 133.93 8 141.9349.28/53,234
42.8/VMLULA Jiří 1974 Boh.Pha139.85 6 149.84 4 145.8553.20/57,428
43. FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy139.57 18 133.99 14 147.9955.34/59,722
44.9/VMPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy127.45 60 142.14 6 148.1455.49/59,916
45.8/DMŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky138.89 10 137.65 58 148.8956.24/60,715
46.9/DMSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky139.41 12 159.86 12 151.4158.76/63,414
47.7/ZSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy144.70 116 139.91 12 151.9159.26/64,013
48.10/DMMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha101.04 52 0.00 999 153.0460.39/65,212
49. HEJNA Martin 1981 Tech.Pha147.76 12 193.00 58 159.7667.11/72,411
50.5/ZMBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy144.67 60 154.35 12 166.3573.70/79,510
51. FELIX Petr 1982 3 Kralupy143.26 62 112.78 54 166.7874.13/80,09
52.8/ZSPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice171.64 16 172.03 8 180.0387.38/94,38
53.5/DSSOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz126.70 58 134.37 150 184.7092.05/99,47
54.6/ZMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy127.83 60 140.09 52 187.8395.18/102,76
55.2/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník172.40 112 153.37 60 213.37120.72/130,35
56. FLEISIG Daniel 1988 3 Roztoky146.87 106 163.44 58 221.44128.79/139,04
57.6/DSKRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz134.75 108 140.36 300 242.75150.10/162,03
58.3/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy262.30 12 0.00 999 274.30181.65/196,12
59.11/DMBINDER Martin 1997 3 Roudnice290.32 66 256.82 206 356.32263.67/284,61
60.7/ZMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha166.21 260 182.35 206 388.35295.70/319,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23MACÁŠEK Tomáš
MEDŘICKÝ Ludvík
1992
1992
1 Dukla B.
USK Pha
119.51 6 107.68 2 109.68 30
2.2/U23ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
139.72 4 116.18 0 116.186.50/5,918
3. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
2 Dukla B.
Dukla B.
120.07 6 118.21 2 120.2110.53/9,612
4.1/VMMARTIN Václav
LULA Jiří
1971
1974
Boh.Pha
Boh.Pha
160.21 10 140.51 58 170.2160.53/55,26
5.1/ZSKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
164.10 62 188.46 6 194.4684.78/77,30

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMKOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy121.54 4 125.33 4 125.54 19
2.1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice153.03 8 138.99 2 140.9915.45/12,313
3.2/DMBRÁZDOVÁ Johana 1997 3 Kralupy199.63 110 194.55 4 198.5573.01/58,27
4.3/DMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň201.65 108 158.14 60 218.1492.60/73,81

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMKOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy107.86 0 113.15 8 107.86 63
2.1/U23ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice121.18 4 110.85 2 112.854.99/4,657
3.2/DMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň128.62 10 116.38 4 120.3812.52/11,651
4.1/DSKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB123.51 0 134.85 56 123.5115.65/14,545
5.1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice125.02 104 116.45 8 124.4516.59/15,439
6. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha121.46 10 128.87 6 131.4623.60/21,933
7.2/U23KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 3 Roztoky136.31 6 131.84 8 139.8431.98/29,627
8.3/DMBRÁZDOVÁ Johana 1997 2 Kralupy141.30 4 146.89 58 145.3037.44/34,721
9.2/ZSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha141.43 18 139.21 206 159.4351.57/47,815
10.3/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy126.09 56 0.00 999 182.0974.23/68,89
11.1/ZMDUŠKOVÁ Michala 2000 3 USK Pha197.69 12 170.78 106 209.69101.83/94,43
12. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník136.45 110 125.62 110 235.62127.76/118,42
13. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy181.39 102 163.49 258 283.39175.53/162,71

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMKUČERA Tomáš 1970 1 RK Troja97.76 0 98.63 6 97.76 93
2. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja101.87 4 117.47 52 105.878.11/8,381
3. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy107.26 2 116.57 106 109.2611.50/11,875
4.1/DMMATULA Roman 1996 2+ Kralupy108.70 6 115.47 2 114.7016.94/17,369
5.1/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.112.20 4 126.19 2 116.2018.44/18,963
6.1/U23ŠEBA Patrik 1992 2 Kralupy115.01 2 148.16 10 117.0119.25/19,757
7.2/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha111.46 8 127.12 8 119.4621.70/22,251
8.3/ZSHEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK121.02 2 119.45 6 123.0225.26/25,845
9.4/ZSKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB127.25 4 151.37 4 131.2533.49/34,339
10.2/VMŠROGL Michal 1972 3 RK Troja129.52 2 140.92 112 131.5233.76/34,533
11.1/ZMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK136.52 4 133.00 60 140.5242.76/43,727
12.2/ZMZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice146.33 60 135.15 6 141.1543.39/44,421
13.3/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy148.98 8 130.65 12 142.6544.89/45,915
14.2/DMŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy157.50 60 140.26 4 144.2646.50/47,69
15.5/ZSLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha133.88 56 141.34 6 147.3449.58/50,73
16.1/VKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB171.53 6 174.22 106 177.5379.77/81,62
17.3/DMBRÁZDA Vendelín 1996 Kralupy194.29 16 206.02 60 210.29112.53/115,11
18.2/VPŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník188.51 62 208.60 2 210.60112.84/115,40
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3