vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu - neděle

02.09.2012   USD Veltrusy
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha90.91 0 91.82 8 90.91 262
2.2/U23MASLAŇÁK Tomáš 1990 2 Dukla B.92.88 0 95.06 104 92.881.97/2,2250
3.1/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus94.28 0 91.80 300 94.283.37/3,7244
4. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod94.63 2 92.75 2 94.753.84/4,2238
5.2/VMTŮMA Martin 1972 2+ Hubertus94.78 0 97.88 54 94.783.87/4,3232
6. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy96.27 4 94.90 2 96.905.99/6,6226
7. GORECKÝ Petr 1981 2 Kralupy95.02 2 95.17 6 97.026.11/6,7220
7. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.97.02 0 100.61 4 97.026.11/6,7214
9.3/U23ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy99.73 0 99.42 4 99.738.82/9,7208
10.1/DSŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa95.95 4 95.37 6 99.959.04/9,9202
11.1/ZSŠODEK Petr 1998 2 Benátky102.96 2 101.84 0 101.8410.93/12,0196
12.3/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy99.96 2 0.00 999 101.9611.05/12,2190
13.4/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky101.66 2 97.34 52 103.6612.75/14,0184
14.1/DMPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha104.03 0 104.50 0 104.0313.12/14,4178
15.2/DMKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz102.35 2 101.66 4 104.3513.44/14,8172
16. KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec104.82 0 110.54 6 104.8213.91/15,3166
17.1/ZMZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice107.94 6 105.39 0 105.3914.48/15,9160
18. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy109.36 8 104.36 2 106.3615.45/17,0154
19.3/DMBRÁZDA Vendelín 1996 2 Kralupy100.91 6 99.24 302 106.9116.00/17,6148
20.2/DSŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice108.47 4 105.85 2 107.8516.94/18,6142
21.2/ZSŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha105.53 8 106.94 2 108.9418.03/19,8136
22.4/DMMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha104.35 54 104.15 6 110.1519.24/21,2130
23.1/VMACHUTA Zdeněk 1964 3 Kralupy110.40 0 115.18 6 110.4019.49/21,4124
24.4/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha109.29 2 108.50 4 111.2920.38/22,4118
25.5/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy116.16 0 116.46 0 116.1625.25/27,8112
26.3/ZSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice133.57 4 116.62 0 116.6225.71/28,3106
27. FELIX Petr 1982 3 Kralupy120.24 56 115.73 4 119.7328.82/31,7100
28.6/VMMARTIN Václav 1971 3 Boh.Pha117.89 2 113.56 54 119.8928.98/31,994
29.4/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK118.99 2 128.12 4 120.9930.08/33,188
30.5/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.134.26 54 119.54 6 125.5434.63/38,182
31.2/ZMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK113.38 52 117.69 8 125.6934.78/38,376
32.3/DSSOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz119.77 6 128.61 100 125.7734.86/38,370
33.5/DMŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky127.59 4 116.64 10 126.6435.73/39,364
34.6/DMKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník129.91 50 122.78 4 126.7835.87/39,558
35. HRON Robin 1979 3 Kralupy122.07 8 125.09 8 130.0739.16/43,152
36.3/ZMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim120.73 16 121.62 10 131.6240.71/44,846
37.4/DSJÍCHA Martin 1994 2 Tech.Pha136.51 208 122.60 10 132.6041.69/45,940
38.7/DMPECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice139.29 6 129.76 6 135.7644.85/49,334
39.6/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky141.11 12 135.11 2 137.1146.20/50,828
40.4/ZMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy127.45 10 130.91 60 137.4546.54/51,222
41.5/ZMBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy129.49 8 138.74 2 137.4946.58/51,216
42. FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy181.96 14 129.21 10 139.2148.30/53,115
43. HEJNA Martin 1981 Tech.Pha148.17 60 139.44 0 139.4448.53/53,414
44.7/VMPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy134.45 6 133.77 6 139.7748.86/53,713
45.6/ZMŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky142.82 208 148.11 2 150.1159.20/65,112
46. FLEISIG Daniel 1988 3 Roztoky118.63 302 158.49 10 168.4977.58/85,311
47.2/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník162.17 8 170.98 8 170.1779.26/87,210
48.7/ZSPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice143.04 58 168.22 8 176.2285.31/93,89
49.5/DSKRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz162.57 66 168.41 8 176.4185.50/94,08
50.3/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy172.86 6 201.27 12 178.8687.95/96,77
51.8/DMŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky186.62 10 128.48 54 182.4891.57/100,76
52.8/VMLULA Jiří 1974 Boh.Pha138.77 50 157.85 152 188.7797.86/107,65
53.8/ZSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy137.06 56 137.06 52 189.0698.15/108,04
54.9/DMBINDER Martin 1997 3 Roudnice238.00 308 176.43 56 232.43141.52/155,73
55.10/DMSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky146.56 204 142.36 108 250.36159.45/175,42
56.9/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life166.18 156 206.54 212 322.18231.27/254,41
57.7/ZMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha124.14 254 140.83 308 378.14287.23/315,90

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice142.65 54 140.62 2 142.62 13
2.1/DMBRÁZDOVÁ Johana 1997 3 Kralupy145.77 56 153.02 8 161.0218.40/12,97
3.2/DMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň170.50 8 0.00 999 178.5035.88/25,21

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
111.73 0 110.54 0 110.54 19
2. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
2 Dukla B.
Dukla B.
118.87 4 116.27 2 118.277.73/7,013
3.1/VMDOLEŽAL Tomáš
BUCHNAR Vladimír
1976
1976
Kralupy
SKŽižkov
119.98 8 132.20 56 127.9817.44/15,87
4.2/VMMARTIN Václav
LULA Jiří
1971
1974
Boh.Pha
Boh.Pha
164.64 14 123.22 6 129.2218.68/16,91
5.1/ZSKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
159.56 54 164.82 16 180.8270.28/63,60

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice112.53 0 110.31 6 112.53 62
2.1/DSKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB112.41 2 115.38 4 114.411.88/1,756
3.1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice116.87 4 112.56 2 114.562.03/1,850
4.1/DMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň116.62 4 116.52 60 120.628.09/7,244
5. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha128.14 156 118.69 10 128.6916.16/14,438
6.2/U23ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy122.66 8 134.72 8 130.6618.13/16,132
7.3/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy127.54 4 130.61 56 131.5419.01/16,926
8.2/ZSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha126.37 6 122.80 156 132.3719.84/17,620
9.2/DMBRÁZDOVÁ Johana 1997 2 Kralupy128.70 6 135.41 4 134.7022.17/19,714
10.4/U23KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 3 Roztoky136.56 56 133.67 4 137.6725.14/22,38
11. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník165.90 60 138.54 4 142.5430.01/26,72
12.1/ZMDUŠKOVÁ Michala 2000 3 USK Pha141.72 62 151.23 8 159.2346.70/41,51

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMMATULA Roman 1996 2+ Kralupy98.12 4 101.88 2 102.12 87
2.1/VMKUČERA Tomáš 1970 1 RK Troja101.70 2 104.39 2 103.701.58/1,575
3. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja101.83 2 98.49 6 103.831.71/1,769
4.1/ZSHEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK105.25 4 103.42 2 105.423.30/3,263
5. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy123.90 8 110.03 4 114.0311.91/11,757
6.2/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy158.13 102 122.65 0 122.6520.53/20,151
7.2/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha115.43 8 117.30 8 123.4321.31/20,945
8.1/ZMZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice121.77 4 126.15 0 125.7723.65/23,239
9.1/U23ŠEBA Patrik 1992 2 Kralupy120.12 8 128.26 58 128.1226.00/25,533
10.3/ZSLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha120.72 8 127.38 8 128.7226.60/26,027
11.2/ZMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK126.94 6 141.08 6 132.9430.82/30,221
12.4/ZSKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB153.40 210 133.58 6 139.5837.46/36,715
13.1/VKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB134.61 8 151.99 158 142.6140.49/39,69
14.2/VPŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník137.36 6 148.88 8 143.3641.24/40,43
15.3/VMŠROGL Michal 1972 3 RK Troja139.28 10 144.99 156 149.2847.16/46,22
16.5/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.121.02 54 115.63 52 167.6365.51/64,21
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3