vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Finále ČP juniorů ve slalomu, MČR dorostu ve slalomu

15.09.2012   USD České Vrbné
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno126.39 0 94.56 2 96.56 -
2. PECHLÁT Hynek 1995 2 SKVS ČB96.29 2 96.99 0 96.990.43/0,4-
3. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava96.91 2 97.81 10 98.912.35/2,4-
4. BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.98.68 54 95.18 4 99.182.62/2,7-
5. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava101.37 0 111.84 100 101.374.81/5,0-
6. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa103.42 4 98.33 4 102.335.77/6,0-
7. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2+ L.Žatec99.51 4 94.33 52 103.516.95/7,2-
8. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB100.55 12 99.80 4 103.807.24/7,5-
9. VAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava102.39 4 104.11 0 104.117.55/7,8-
10. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha105.12 58 101.33 4 105.338.77/9,1-
11. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy99.61 6 102.29 104 105.619.05/9,4-
12. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí102.82 4 106.32 0 106.329.76/10,1-
13. KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz103.39 58 104.48 2 106.489.92/10,3-
14. MAIKRANZ Alexandr 1997 2 Ostrava101.16 6 106.40 4 107.1610.60/11,0-
15. STANOVSKÝ Samuel 1998 2 Sušice108.23 2 100.52 56 110.2313.67/14,2-
16. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha115.43 0 108.01 4 112.0115.45/16,0-
17. PETERKA Adam 1996 2 Rakovník111.49 2 106.05 104 113.4916.93/17,5-
18. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice111.73 2 198.69 104 113.7317.17/17,8-
19. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava110.15 6 125.71 10 116.1519.59/20,3-
20. MYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa116.35 0 125.15 4 116.3519.79/20,5-
21. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha110.67 6 119.60 0 116.6720.11/20,8-
22. KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha117.24 102 108.68 8 116.6820.12/20,8-
23. HEGER Tomáš 1998 2 KVS HK117.30 2 118.99 2 119.3022.74/23,6-
24. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.125.86 56 115.68 4 119.6823.12/23,9-
25. ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice121.94 0 131.59 254 121.9425.38/26,3-
26. VRBA Jiří 1997 2 Olomouc115.27 8 112.23 56 123.2726.71/27,7-
27. BRÁZDA Vendelín 1996 2 Kralupy117.02 8 117.63 250 125.0228.46/29,5-
28. ZIERIS Matyáš 1995 2 Trutnov119.99 6 117.26 54 125.9929.43/30,5-
29. ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky115.62 352 122.55 6 128.5531.99/33,1-
30. NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc129.24 4 129.31 4 133.2436.68/38,0-
31. FIALA Jan 1996 2 SKVS ČB131.34 2 109.08 700 133.3436.78/38,1-
32. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK140.90 2 129.48 6 135.4838.92/40,3-
33. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha121.45 52 123.78 12 135.7839.22/40,6-
34. KOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník152.13 10 132.68 6 138.6842.12/43,6-
35. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha128.85 10 142.78 6 138.8542.29/43,8-
36. SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz134.99 4 158.39 106 138.9942.43/43,9-
37. BALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava131.83 8 134.19 60 139.8343.27/44,8-
38. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.138.23 4 145.46 10 142.2345.67/47,3-
39. LERCH Adam 1998 2 Klášter.140.03 6 128.61 56 146.0349.47/51,2-
40. STEFAN Tomáš 1995 2 Soběslav140.41 8 150.42 8 148.4151.85/53,7-
41. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc159.20 6 140.59 8 148.5952.03/53,9-
42. KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz157.21 4 146.37 8 154.3757.81/59,9-
43. MATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha104.61 56 105.68 50 155.6859.12/61,2-
44. ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim152.17 6 162.69 112 158.1761.61/63,8-
45. ŠODEK Petr 1998 2 Benátky115.42 56 113.10 156 171.4274.86/77,5-
46. NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc169.10 6 0.00 999 175.1078.54/81,3-
47. OLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí122.36 108 126.57 50 176.5780.01/82,9-
48. KOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha177.82 204 172.72 6 178.7282.16/85,1-
49. PETERKA Jáchym 1998 2 Rakovník173.66 8 166.95 54 181.6685.10/88,1-
50. WEISL Jakub 1995 2 USK Pha136.56 50 148.88 156 186.5690.00/93,2-
51. SAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky232.89 66 179.18 8 187.1890.62/93,8-
52. KRAMEŠ Petr 1995 2 Olomouc171.86 154 134.16 58 192.1695.60/99,0-
53. PECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice190.92 4 157.63 152 194.9298.36/101,9-
54. ŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky190.22 8 166.12 360 198.22101.66/105,3-
55. KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK149.24 50 170.94 54 199.24102.68/106,3-
56. JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha149.47 58 153.18 114 207.47110.91/114,9-
57. ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky210.80 8 203.48 8 211.48114.92/119,0-
58. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc174.95 58 157.81 54 211.81115.25/119,4-
59. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky162.67 108 157.88 54 211.88115.32/119,4-
60. NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc180.95 60 189.31 54 240.95144.39/149,5-
61. REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB183.00 104 188.77 54 242.77146.21/151,4-
62. KLABAN Martin 1997 3 KK Opava160.31 104 154.36 104 258.36161.80/167,6-
63. KREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno198.66 108 221.99 58 279.99183.43/190,0-
64. KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice137.32 154 185.60 258 291.32194.76/201,7-
65. HAISLAR Ondřej 1996 3 Zábřeh150.94 152 157.61 262 302.94206.38/213,7-
66. ŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná148.10 454 168.75 262 430.75334.19/346,1-
67. BINDER Martin 1997 3 Roudnice254.02 456 0.00 999 710.02613.46/635,3-
68. BARGEL Radek 1996 3 VS Desná0.00 999 0.00 999 999.00 -
69. WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno147.72 4 147.08 58 151.72 -
2. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy151.86 6 163.41 4 157.866.14/4,0-
3. ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.158.53 4 167.37 202 162.5310.81/7,1-
4. MATULKOVÁ Jana 1996 2+ Horš.Týn168.99 304 179.05 58 237.0585.33/56,2-
5. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň229.70 10 0.00 999 239.7087.98/58,0-
6. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 2+ KK Opava151.86 112 0.00 999 263.86112.14/73,9-
7. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha167.30 110 283.54 254 277.30125.58/82,8-
8. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava193.01 108 184.00 108 292.00140.28/92,5-
9. FIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc0.00 999 210.78 160 370.78219.06/144,4-
10. BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. CEPEK Marek
POSPÍCHAL Radek
1994
1994
1 SKVS ČB
SKVS ČB
115.34 6 112.04 0 112.04 -
2. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
1 USK Pha
USK Pha
112.07 52 113.76 8 121.769.72/8,7-
3. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
125.37 4 129.55 156 129.3717.33/15,5-
4. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
136.17 6 131.48 2 133.4821.44/19,1-
5. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
156.98 10 133.02 4 137.0224.98/22,3-
6. JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
148.51 4 141.20 8 149.2037.16/33,2-
7. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
196.21 12 231.27 62 208.2196.17/85,8-
8. ZAPLETAL Vojtěch
ZAPLETAL Mikuláš
1998
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
154.72 114 151.92 64 215.92103.88/92,7-
9. ŠRÚMA Radek
CHOUTKA Jan
1995
1995
2 KVS HK
KVS HK
167.99 60 153.36 110 227.99115.95/103,5-
10. KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
0.00 999 172.56 56 228.56116.52/104,0-
11. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
145.69 160 147.50 254 305.69193.65/172,8-
12. PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
SKVS ČB
0.00 999 162.65 156 318.65206.61/184,4-

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ROHAN Lukáš 1995 2+ USK Pha103.09 4 101.13 2 103.13 -
2. MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava103.98 6 103.07 2 105.071.94/1,9-
3. MATULA Roman 1996 2+ Kralupy103.79 2 104.25 4 105.792.66/2,6-
4. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB106.44 0 110.00 2 106.443.31/3,2-
5. CEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB109.53 2 107.17 2 109.176.04/5,9-
6. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha111.27 2 120.37 8 113.2710.14/9,8-
7. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha110.30 10 137.24 4 120.3017.17/16,6-
8. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha112.42 54 116.49 6 122.4919.36/18,8-
9. HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK145.70 50 119.22 6 125.2222.09/21,4-
10. LERCH Adam 1998 2 Klášter.124.06 4 120.15 8 128.0624.93/24,2-
11. VRBA Jiří 1997 2 Olomouc118.44 10 125.07 6 128.4425.31/24,5-
12. FRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.137.58 6 122.99 6 128.9925.86/25,1-
13. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy122.87 10 140.64 104 132.8729.74/28,8-
14. CHOUTKA Jan 1995 2 KVS HK128.03 6 158.00 8 134.0330.90/30,0-
15. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB127.56 8 114.74 58 135.5632.43/31,4-
16. ZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.130.73 6 142.01 56 136.7333.60/32,6-
17. PŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha131.00 354 129.94 12 141.9438.81/37,6-
18. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha144.99 4 140.32 6 146.3243.19/41,9-
19. NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc143.69 4 178.45 12 147.6944.56/43,2-
20. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc157.96 6 147.90 2 149.9046.77/45,4-
21. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK144.02 6 169.58 56 150.0246.89/45,5-
22. KUNA Václav 1998 3 SKVS ČB158.71 12 211.36 158 170.7167.58/65,5-
23. JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha129.03 50 124.91 104 179.0375.90/73,6-
24. ŠRÚMA Radek 1995 3 KVS HK183.11 12 171.68 60 195.1191.98/89,2-
25. KAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.198.33 6 198.11 52 204.33101.20/98,1-
26. POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov220.14 6 192.47 110 226.14123.01/119,3-
27. WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn227.92 6 242.86 56 233.92130.79/126,8-
28. KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK177.93 254 226.75 16 242.75139.62/135,4-
29. KAŠPAR Albert 1998 2 KK Opava196.35 60 0.00 999 256.35153.22/148,6-
30. KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.0.00 997 209.17 62 271.17168.04/162,9-
31. MRÚZEK Vojta 1998 3 KK Opava171.01 258 0.00 999 429.01325.88/316,0-
32. KRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.0.00 0 0.00 999 999.00 -
33. KUNEŠ Karel 1997 Horš.Týn0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice104.59 2 0.00 0 106.59 -
2. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.111.17 0 0.00 0 111.174.58/4,3-
3. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice117.36 4 113.66 0 113.667.07/6,6-
4. HILGERTOVÁ Amálie 1997 2+ USK Pha117.40 2 116.15 0 116.159.56/9,0-
5. KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy116.23 4 0.00 0 120.2313.64/12,8-
6. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno125.65 2 138.84 6 127.6521.06/19,8-
7. STANOVSKÁ Soňa 2000 3 Sušice0.00 999 129.86 6 135.8629.27/27,5-
8. ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.130.79 6 145.75 4 136.7930.20/28,3-
9. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha163.23 4 138.73 2 140.7334.14/32,0-
10. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB152.40 60 141.66 0 141.6635.07/32,9-
11. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň127.19 254 144.86 2 146.8640.27/37,8-
12. HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc137.54 12 136.13 12 148.1341.54/39,0-
13. MATULKOVÁ Jana 1996 2 Horš.Týn151.42 6 0.00 0 157.4250.83/47,7-
14. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha167.99 2 156.85 6 162.8556.26/52,8-
15. VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn166.65 4 195.89 156 170.6564.06/60,1-
16. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava117.04 56 0.00 0 173.0466.45/62,3-
17. PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.174.89 58 182.60 54 174.8968.30/64,1-
18. FIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc159.59 110 167.53 12 179.5372.94/68,4-
19. OSIFOVÁ Hana 1997 3 Ostrava194.38 4 188.62 54 198.3891.79/86,1-
20. BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.203.83 254 196.32 54 250.32143.73/134,8-
21. POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc180.92 106 215.85 64 279.85173.26/162,5-
22. SOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc253.98 62 192.99 156 315.98209.39/196,4-
23. PRÜHEROVÁ Alžběta 1996 2 SKVS ČB177.71 152 239.46 110 329.71223.12/209,3-
24. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha0.00 999 134.62 208 342.62236.03/221,4-
25. KOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 2 VS Desná289.93 404 217.46 258 475.46368.87/346,1-
26. MRÁZKOVÁ Mária 1996 1 KK Opava0.00 999 0.00 0 999.00 -
27. HOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava0.00 100 0.00 0 999.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3