vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu

16.09.2012   USD České Vrbné
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec01:02,57 01:00,70 02:03,28 -
2.2/DSJELÍNEK Šimon 1994 1 Boh.Pha01:04,99 01:04,51 02:09,506.22/5,0-
3.1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel01:07,03 01:08,10 02:15,1311.85/9,6-
4.1/DMPATÁK Jan 1997 2 Litovel01:10,79 01:10,89 02:21,6818.40/14,9-
5.3/DSŽNIVA Marek 1995 2 Val.Mez.01:13,48 01:09,15 02:22,6319.35/15,7-
6.2/ZSKUČA Jakub 1998 2 Litovel01:13,64 01:13,94 02:27,5724.30/19,7-
7.4/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov01:17,99 01:12,46 02:30,4527.17/22,0-
8.5/DSZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.01:23,88 01:12,76 02:36,6433.36/27,1-
9.3/ZSKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.01:22,22 01:22,02 02:44,2440.96/33,2-
10.2/DMŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel01:23,82 01:28,63 02:52,4549.17/39,9-
11.4/ZSLERCH Adam 1998 3 Klášter.01:20,10 01:32,80 02:52,9049.62/40,2-
12.3/DMVRBA Jiří 1997 0 Olomouc01:33,85 01:19,49 02:53,3450.06/40,6-
13.5/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.01:33,59 01:37,20 03:10,7967.51/54,8-
14.6/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc01:18,00 01:58,51 03:16,5173.23/59,4-
  KLEMENT Adam 1996 2 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:00,00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto01:04,93 01:05,52 02:10,45 -
2.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno01:06,05 01:04,64 02:10,690.24/0,2-
3.1/DMBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava01:05,32 01:06,70 02:12,021.57/1,2-
4.2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel01:11,52 01:07,59 02:19,118.66/6,6-
5.2/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice01:14,66 01:07,47 02:22,1311.68/9,0-
6.3/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž01:12,08 01:12,17 02:24,2513.80/10,6-
7.2/DMKOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy01:12,98 01:14,32 02:27,3016.85/12,9-
8.3/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.01:16,50 01:11,65 02:28,1517.70/13,6-
9.3/DMHILGERTOVÁ Amálie 1997 2 USK Pha01:11,71 01:21,13 02:32,8422.39/17,2-
10.4/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel01:15,71 01:18,26 02:33,9723.52/18,0-
11.4/DMMRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava01:13,26 01:20,88 02:34,1423.69/18,2-
12.5/DSARNOŠOVÁ Karolína 1995 2 Litovel01:25,13 01:25,56 02:50,7040.25/30,9-
13.1/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn01:20,22 01:35,77 02:55,9945.54/34,9-
14.4/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc01:38,64 01:17,43 02:56,0745.62/35,0-
15.5/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.01:14,82 01:41,42 02:56,2445.79/35,1-
16.6/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc01:35,97 01:21,35 02:57,3246.87/35,9-
17.6/DSVALÍKOVÁ Barbora 1994 2 Dukla B.01:16,32 01:42,36 02:58,6848.23/37,0-
18.7/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc01:30,20 01:38,82 03:09,0258.57/44,9-
19.8/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.01:45,75 01:24,70 03:10,4560.00/46,0-
20.9/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc01:53,67 01:20,09 03:13,7663.31/48,5-
21.7/DSKŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 2 Týniště01:45,40 01:29,59 03:14,9964.54/49,5-
22.10/ZSHRICOVÁ Adéla 1999 0 Olomouc01:25,99 01:59,66 03:25,6575.20/57,6-
  HOROVÁ Klára 1998 0 KK Opava00:00,00 00:00,00 00:00,00 -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc00:55,81 00:55,91 01:51,72 -
2.1/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí00:57,21 00:58,20 01:55,413.69/3,3-
3.2/DSZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov00:57,73 00:58,45 01:56,184.46/4,0-
4.3/DSSTEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav00:58,84 00:57,59 01:56,434.71/4,2-
5.4/DSSMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha00:57,74 00:59,50 01:57,245.52/4,9-
6.2/DMNACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov01:01,53 01:01,12 02:02,6510.93/9,8-
7.3/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc01:01,50 01:01,56 02:03,0611.34/10,2-
8.5/DSKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí01:03,95 01:01,64 02:05,5913.87/12,4-
9.6/DSBINČÍK Petr 1994 0 Dukla B.01:03,66 01:01,95 02:05,6113.89/12,4-
10.4/DMŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy01:04,79 01:03,19 02:07,9816.26/14,6-
11.1/ZSCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc01:04,05 01:04,91 02:08,9617.24/15,4-
12.7/DSULWER Jiří 1995 2 Týniště01:06,63 01:04,20 02:10,8319.11/17,1-
13.5/DMVYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto01:07,96 01:04,05 02:12,0120.29/18,2-
14.6/DMBRÁZDA Vendelín 1996 0 Kralupy01:12,49 01:03,71 02:16,2024.48/21,9-
15.7/DMJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha01:12,59 01:05,02 02:17,6125.89/23,2-
16.8/DSKRAMEŠ Petr 1995 3 Olomouc01:09,82 01:07,96 02:17,7826.06/23,3-
17.8/DMVRBA Jiří 1997 2 Olomouc01:10,13 01:11,28 02:21,4229.70/26,6-
18.2/ZSMATÉ Zdeněk 1998 2 Olomouc01:13,38 01:09,20 02:22,5730.86/27,6-
19.1/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.01:15,18 01:12,04 02:27,2235.50/31,8-
20.2/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc01:24,97 01:05,55 02:30,5238.80/34,7-
21.3/ZSBALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava01:21,45 01:10,28 02:31,7440.02/35,8-
22.4/ZSKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice01:15,05 01:19,94 02:34,9943.27/38,7-
23.9/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 2 KK Brno01:25,96 01:10,72 02:36,6844.96/40,2-
24.5/ZSKOUBÍK Ondřej 1999 2 Boh.Pha01:14,91 01:24,81 02:39,7248.00/43,0-
25.6/ZSMRÁZEK Jan 1998 3 KK Opava01:12,99 01:43,68 02:56,6764.95/58,1-
26.7/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc01:50,40 01:14,84 03:05,2473.52/65,8-
27.9/DSBAHENSKÝ Matouš 1994 0 KK Opava01:26,37 01:42,77 03:09,1477.42/69,3-
28.10/DMBINDER Martin 1997 3 Roudnice01:30,77 02:09,95 03:40,72109.00/97,6-
29.11/DMPECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice03:19,64 01:18,08 04:37,72166.00/148,6-
  LERCH Adam 1998 3 Klášter.00:00,00 00:00,00 00:00,00 -
  ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.00:00,00 00:00,00 00:00,00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSJELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:02,73 01:00,74 02:03,47 -
2.2/DSFRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
01:04,15 01:03,57 02:07,734.26/3,5-
3.1/DMJUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:08,40 01:08,07 02:16,4713.00/10,5-
4.3/DSŽNIVA Marek
KAMINSKÝ Jan
1995
1999
2 Val.Mez.
Val.Mez.
01:08,47 01:10,90 02:19,3715.90/12,9-
5.2/DMNEUBERT Adam
OLEJNÍK Jan
1997
1996
Olomouc
SKVeselí
01:12,63 01:11,73 02:24,3620.89/16,9-
6.1/ZSCHALOUPKA Václav
NOVOTNÝ Jan
1998
1998
Olomouc
Olomouc
01:11,43 01:25,30 02:36,7333.26/26,9-
7.1/ZMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
Olomouc
Olomouc
01:19,55 01:17,42 02:36,9733.50/27,1-
  ZAPLETAL Vojtěch
JELÍNEK Filip
1998
1996
3 Dukla B.
Boh.Pha
00:00,00 00:00,00 00:00,00 -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno01:17,61 01:15,43 02:33,04 -
2.1/DMMRÁZKOVÁ Mária 1996 3 KK Opava01:24,23 01:25,10 02:49,3316.29/10,6-
3.2/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 3 Klášter.01:25,32 01:31,87 02:57,1924.15/15,8-
4.3/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 3 Olomouc01:35,82 01:30,92 03:06,7433.70/22,0-
5.1/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel01:40,09 01:30,01 03:10,1037.06/24,2-
6.4/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.02:04,74 01:30,02 03:34,7661.72/40,3-
  KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 0 KK Opava00:00,00 00:00,00 00:00,00 -
  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel01:59,51 00:00,00 00:00,00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3