14.ročník Memoriálu J.Froňka st.

22.08.2009-23.08.2009   USD Veltrusy
ředitel: Jaroslav Froněk   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
kompletní výsledky závodu

kategorie K1W   neděle

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. GUIET Pauline 1990 0 Vaulx-en-Velin127.24 156 117.07 4 121.07 -
2.1/ZSGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice112.05 10 115.00 8 122.050.98/0,8-
3.1/DSKREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy123.15 14 122.28 2 124.283.21/2,7-
4.2/DSPIERRON Elise 1992 0 La Plati?re122.08 4 125.17 4 126.085.01/4,1-
5. VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha121.79 6 122.40 64 127.796.72/5,6-
6.3/DSZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice126.91 4 128.58 0 128.587.51/6,2-
7.4/DSJANČOVÁ Monika 1992 2+ SKVS ČB124.16 6 130.20 6 130.169.09/7,5-
8. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 Horš.Týn137.27 2 128.27 2 130.279.20/7,6-
9.5/DSJORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí136.77 12 127.02 4 131.029.95/8,2-
10. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.130.26 6 0.00 999 136.2615.19/12,5-
11. DANDOVÁ Michala 1984 2 Benátky134.70 4 132.47 6 138.4717.40/14,4-
12. HOVINE Raphaëlle 1988 0 Vaulx-en-Velin149.65 52 135.34 6 141.3420.27/16,7-
13.1/DMDVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2 SKVS ČB135.35 6 136.12 54 141.3520.28/16,8-
14. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky147.39 4 136.98 6 142.9821.91/18,1-
15.2/DMSVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa141.56 6 142.26 2 144.2623.19/19,2-
16.6/DSMOAL Claire 1992 0 Rennes135.62 10 152.03 60 145.6224.55/20,3-
17. ČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň173.95 12 146.57 2 148.5727.50/22,7-
18. PÁRTLOVÁ Andrea 1988 2 Č.Kruml.144.43 10 147.50 6 153.5032.43/26,8-
19. NOVÁČKOVÁ Karolina 1978 2 Hubertus141.34 56 145.91 10 155.9134.84/28,8-
20.3/DMFRYŠOVÁ Petra 1993 3 USK Pha173.29 14 146.23 12 158.2337.16/30,7-
21.4/DMKLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2 L.Žatec154.06 6 156.35 104 160.0638.99/32,2-
22. HROMÁDKOVÁ Lucie 1982 0 Č.Skal.164.69 14 157.86 110 178.6957.62/47,6-
23.5/DMHAUSNEROVÁ Milena 1994 3 Kadaň178.44 66 165.47 16 181.4760.40/49,9-
24.1/ZMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň156.64 56 165.57 16 181.5760.50/50,0-
25.2/ZMKOBLENCOVÁ Anna 1997 3 Kralupy163.61 54 169.52 16 185.5264.45/53,2-
26. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy132.34 60 137.06 108 192.3471.27/58,9-
27.3/ZMHILGERTOVÁ Amálie 1997 3 USK Pha212.83 110 190.56 14 204.5683.49/69,0-
28. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy171.98 62 168.95 60 228.95107.88/89,1-
29.4/ZMSOJKOVÁ Mirka 1997 0 KDV-MFI Bratislava165.64 108 177.54 62 239.54118.47/97,9-
30.2/ZSMATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn242.22 16 236.28 102 258.22137.15/113,3-
31.6/DMŠEBELOVÁ Tereza 1994 3 Kadaň158.45 208 0.00 999 366.45245.38/202,7-
32.3/ZSHAJDUCHOVÁ Adéla 1996 0 Boh.Pha258.80 166 0.00 999 424.80303.73/250,9-
  GIBERT Barbara 1991 0 La Plati?re0.00 999 0.00 999 999.00 -
  DESPRÉ Sahrah 1990 0 Rennes0.00 999 0.00 999 999.00 -
  DAILLE Viviana 1998 0 Ain Raid Aventure0.00 999 0.00 999 999.00 -
Oddíl