vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Hanácký slalom - sobota, závod č.1

29.09.2012   řeka Morava v Hynkově u Olomouce
ředitel: David Lisický   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. BEŇUŠ Matěj 1987 0 SVK92.70 0 92.20 0 92.20 0
2.1/U23FUSEK Radomír 1990 1 Val.Mez.94.00 0 93.80 0 93.801.60/1,756
3. DANĚK Aleš 1979 2 Olomouc95.70 0 94.30 0 94.302.10/2,348
4.2/U23ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha95.80 0 94.80 0 94.802.60/2,840
5. NEDVĚD Marek 1987 2 Olomouc96.40 0 97.90 2 96.404.20/4,636
6.3/U23BOŽEK Radim 1992 2 Olomouc0.00 999 98.70 0 98.706.50/7,032
7.1/DMKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.100.70 0 101.20 0 100.708.50/9,228
8. RAŠNER Martin 1980 2 Šumperk101.70 0 139.80 2 101.709.50/10,324
9.1/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno111.60 0 105.70 0 105.7013.50/14,620
10.1/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc105.40 2 106.50 0 106.5014.30/15,519
11.1/VHOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 Litovel110.50 0 108.80 0 108.8016.60/18,018
12.2/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel109.10 0 109.30 2 109.1016.90/18,317
13.2/VMKUBŮ Petr 1976 0 Olomouc110.90 0 110.30 0 110.3018.10/19,616
14.1/DSKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí114.00 8 111.60 0 111.6019.40/21,015
15.4/U23ZAPLETAL Štěpán 1993 3 Litovel109.90 2 0.00 999 111.9019.70/21,414
16. BUKNA Lukáš 1987 0 Litovel110.10 2 111.30 2 112.1019.90/21,613
17.2/VBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí113.90 2 110.30 2 112.3020.10/21,812
18.3/VMPLACHÝ Roman 1969 3 Kroměříž113.20 0 113.10 2 113.2021.00/22,811
19.4/VMVRUBLOVSKÝ Jiří 1969 3 Olomouc0.00 999 111.50 2 113.5021.30/23,110
20.3/ZSKŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.115.30 0 116.40 0 115.3023.10/25,19
21.1/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo115.70 0 116.00 0 115.7023.50/25,58
22.2/DSŽNIVA Marek 1995 3 Val.Mez.117.50 4 114.00 2 116.0023.80/25,87
23.2/DMNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc112.50 4 113.00 4 116.5024.30/26,46
24.4/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel119.80 2 117.60 0 117.6025.40/27,55
25.5/ZSPŘIKRYL Matěj 1999 3 Tesla Bo117.50 52 116.30 2 118.3026.10/28,34
26.3/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí119.40 4 119.90 4 123.4031.20/33,83
27.4/DMPATÁK Jan 1997 3 Litovel121.70 2 127.80 4 123.7031.50/34,22
28.6/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 0 Olomouc127.00 0 128.10 4 127.0034.80/37,71
29.5/U23NOVOSAD Lukáš 1993 0 Olomouc138.30 10 130.20 4 134.2042.00/45,60
30.1/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 0 Olomouc0.00 999 136.30 0 136.3044.10/47,80
31.7/ZSSUŠEŇ Daniel 1999 0 Litovel196.50 108 217.60 64 281.60189.40/205,40

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 0 KK Opava104.00 2 100.00 0 100.00 55
2. SLOVÁKOVÁ Petra 1986 2 Olomouc102.90 0 102.00 0 102.002.00/2,051
3.1/VMKRATOCHVÍLOVÁ Michaela 1975 0 Olomouc104.80 0 105.00 0 104.804.80/4,847
4.1/DMBROŽOVÁ Tereza 1996 2+ KK Opava105.30 2 105.10 0 105.105.10/5,143
5.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník105.45 2 105.10 0 105.105.10/5,139
6. BIČOVSKÁ Jana 1987 2 Olomouc109.60 0 105.40 0 105.405.40/5,435
7.2/U23ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh109.60 0 105.40 0 105.405.40/5,431
8.1/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž110.70 0 106.90 0 106.906.90/6,927
9.1/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno109.00 0 107.90 0 107.907.90/7,923
10.3/VMŠOLTYSOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava106.40 2 106.90 2 108.408.40/8,419
11.1/ZSHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava110.70 0 109.60 0 109.609.60/9,615
12.2/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc112.60 0 114.10 2 112.6012.60/12,611
13.3/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc111.80 2 114.30 0 113.8013.80/13,810
14.2/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž114.60 2 114.30 0 114.3014.30/14,39
15.2/ZMMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí110.30 4 110.80 6 114.3014.30/14,38
16.3/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel120.30 2 118.30 0 118.3018.30/18,37
17.3/U23KRAUSOVÁ Tereza 1993 3 Olomouc118.40 0 119.40 0 118.4018.40/18,46
18. VÁVROVÁ Alena 1985 3 Kroměříž120.10 2 121.60 4 122.1022.10/22,15
19.3/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno122.00 2 121.10 2 123.1023.10/23,14
20.4/ZSKŘEMPKOVÁ Anna 1998 3 KK Opava122.00 2 119.30 4 123.3023.30/23,33
21. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno130.90 0 123.60 0 123.6023.60/23,62
22.5/ZSROUSKOVÁ Martina 1998 0 KK Opava121.90 2 119.10 6 123.9023.90/23,91
23.4/VMSNOPKOVÁ Renata 1972 0 Kroměříž124.60 10 124.60 6 130.6030.60/30,60
24.4/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel135.10 2 132.70 4 136.7036.70/36,70

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. BEŇUŠ Matěj
DANĚK Aleš
1987
1979
SVK
Olomouc
104.00 2 100.80 2 102.80 0
2.1/U23SVOBODA Adam
PRSKAVEC Jiří
1994
1993
1 USK Pha
USK Pha
102.50 2 102.10 2 104.101.30/1,326
3.1/DSBAHENSKÝ Matouš
BINČÍK Petr
1994
1994
2 KK Opava
Dukla B.
114.90 4 113.40 4 117.4014.60/14,218
4.2/U23CVIKL Ondřej
PŘINDIŠ Vít
1992
1989
USK Pha
USK Pha
119.90 8 118.00 2 120.0017.20/16,714
5.2/DSKREJČÍŘ Dominik
SATKE Adam
1996
1994
3 KK Brno
KK Brno
121.90 4 123.60 2 125.6022.80/22,210
6.1/ZSVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
126.40 2 125.80 0 125.8023.00/22,49
7.3/U23LIGURSKÝ Ivo
LIGURSKÁ Blanka
1990
1994
3 Kroměříž
Kroměříž
126.30 2 130.10 2 128.3025.50/24,88
8. PŘIKRYL Matěj
PŘIKRYL Lubor
1999
1965
3 Tesla Bo
Tesla Bo
127.30 6 126.40 2 128.4025.60/24,97
9.3/DSOLEJNÍK Jan
KOŠÍK Michal
1996
1995
3 SKVeselí
SKVeselí
127.80 4 128.90 12 131.8029.00/28,26
10.1/DMNOVOTNÝ Jan
NEUBERT Adam
1998
1997
3 Olomouc
Olomouc
130.80 2 134.60 6 132.8030.00/29,25
11.2/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna
SOUČKOVÁ Karolína
1999
1999
Olomouc
Olomouc
144.20 0 152.60 2 144.2041.40/40,34
12.4/DSBALARIN Josef
BALARIN Lukáš
1973
1998
3 KK Opava
KK Opava
0.00 999 144.90 4 148.9046.10/44,83
13.3/ZSKŘENEK Jakub
HENDRYCH Tomáš
1999
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
154.00 6 147.20 2 149.2046.40/45,12
14.2/DMKONEČNÝ
Daniel ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
Kroměříž
Kroměříž
139.90 10 140.10 14 149.9047.10/45,81
15.4/ZSHOROVÁ Klára
ROUSKOVÁ Martina
1998
1998
KK Opava
KK Opava
160.80 10 157.60 8 165.6062.80/61,10
16.1/ZMLONÍK Matěj
GABRLÍK Tomáš
2001
2000
Olomouc
Olomouc
164.20 8 161.80 4 165.8063.00/61,30
17.2/ZMNACHTIGAL Richard
TICHÝ Štěpán
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
183.40 54 200.70 56 237.40134.60/130,90

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha83.20 2 83.30 0 83.30 157
2. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc84.60 0 84.70 0 84.601.30/1,6149
3.2/U23HRIC Filip 1993 2 Olomouc88.40 0 88.30 0 88.305.00/6,0141
3.1/DSBINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.89.30 2 86.30 2 88.305.00/6,0133
5.2/DSBAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava92.90 4 89.80 0 89.806.50/7,8129
6. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava90.60 0 90.50 2 90.607.30/8,8125
7.3/U23WALOSZEK Jakub 1989 2 Ostrava91.20 0 91.50 0 91.207.90/9,5121
8.3/DSŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa89.60 2 88.60 10 91.608.30/10,0117
9.4/U23CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha87.90 4 88.70 52 91.908.60/10,3113
10. VOLEK Martin 1982 2 Val.Mez.93.80 0 93.10 0 93.109.80/11,8109
11. JORDÁN Tomáš 1988 2 SKVeselí94.00 0 93.60 0 93.6010.30/12,4105
12.4/DSKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí94.40 0 92.90 2 94.4011.10/13,3101
12.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava95.80 0 94.40 0 94.4011.10/13,397
14. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh94.70 0 93.60 2 94.7011.40/13,793
15.1/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc95.10 0 95.50 0 95.1011.80/14,289
16. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž96.10 0 94.00 2 96.0012.70/15,285
17. NĚMEC Lukáš 1985 2 Olomouc94.60 2 0.00 999 96.6013.30/16,081
18.1/ZSBALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava97.20 2 97.30 0 97.3014.00/16,877
19.5/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno97.90 0 96.90 2 97.9014.60/17,573
20.6/DSKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha99.60 0 96.10 2 98.1014.80/17,869
20.2/VMKUBŮ Petr 1976 3 Olomouc102.60 0 98.10 0 98.1014.80/17,865
22. TOMEČEK Petr 1978 3 KKVeselí99.70 0 98.20 0 98.2014.90/17,961
22.3/VMLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž97.60 4 96.20 2 98.2014.90/17,957
24. ŽÁK Jiří 1986 0 Tzunami96.90 4 94.70 4 98.7015.40/18,553
25.5/U23DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc93.40 6 0.00 999 99.4016.10/19,349
26.2/ZSMOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí98.00 2 102.60 2 100.0016.70/20,045
27.2/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž100.90 2 100.40 0 100.4017.10/20,541
27. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí102.70 2 100.40 0 100.4017.10/20,537
29.1/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí100.70 0 101.60 2 100.7017.40/20,933
30.6/U23MEDŘICKÝ Ludvík 1992 0 USK Pha0.00 999 97.30 4 101.3018.00/21,629
31.3/VMAIKRANZ Petr 1967 2 Ostrava100.90 4 99.50 2 101.5018.20/21,828
32.7/U23LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž99.60 4 99.70 2 101.7018.40/22,127
33.7/DSKRAMEŠ Petr 1995 2 Olomouc101.70 2 100.60 2 102.6019.30/23,226
34.4/VROUSEK Martin 1965 2 KK Opava103.00 0 106.60 0 103.0019.70/23,625
35.2/DMNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc100.10 4 99.30 4 103.3020.00/24,024
35.4/VMSVOBODA Zdeněk 1970 3 Lipník106.30 2 103.30 0 103.3020.00/24,023
37.3/DMHAISLAR Ondřej 1996 3 Zábřeh104.70 2 104.10 0 104.1020.80/25,022
38.5/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno104.40 0 108.70 2 104.4021.10/25,321
39.3/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc105.50 4 105.00 0 105.0021.70/26,120
40.6/VMNĚMEC Jakub 1969 3 Tesla Bo107.70 4 105.90 0 105.9022.60/27,119
41.4/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno106.90 4 108.20 0 108.2024.90/29,918
41.8/DSCHABIČA Martin 1995 3 SKVeselí106.20 2 104.00 8 108.2024.90/29,917
43.7/VMBALARIN Josef 1973 3 KK Opava108.80 4 107.10 2 109.1025.80/31,016
44. MRŮZEK Ondřej 1987 3 Olomouc107.50 2 107.70 4 109.5026.20/31,515
45.4/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc110.00 0 104.20 52 110.0026.70/32,114
46.8/U23KRISTEK Aleš 1992 0 Val.Mez.111.80 2 109.90 2 111.9028.60/34,313
47.5/DMBEHUŇ Tomáš 1996 0 Olomouc106.60 50 108.30 4 112.3029.00/34,812
48.5/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž112.80 2 116.50 6 114.8031.50/37,811
49.9/DSŽNIVA Marek 1995 3 Val.Mez.113.20 6 114.80 2 116.8033.50/40,210
50.6/DMKONEČNÝ Daniel 1997 0 Kroměříž117.50 6 113.00 4 117.0033.70/40,59
51.1/ZMTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.120.20 4 118.20 0 118.2034.90/41,98
52.2/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc116.70 2 118.80 4 118.7035.40/42,57
53.6/ZSMATÉ Zdeněk 1998 0 Olomouc121.00 0 124.90 2 121.0037.70/45,36
54.7/ZSPAPULA Martin 1999 0 Litovel122.30 0 121.60 4 122.3039.00/46,85
55.3/ZMPEŠEK Tibor 2000 0 SKVeselí122.20 2 127.70 0 124.2040.90/49,14
56.4/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc127.30 0 128.20 4 127.3044.00/52,83
57.1/VSKRATOCHVÍL Vladimír 1948 3 Olomouc125.70 2 0.00 999 127.7044.40/53,32
58.5/ZMSNOPEK Vladimír 2001 0 Kroměříž124.70 10 120.50 54 134.7051.40/61,71
59.6/ZMCHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí135.50 4 133.50 4 137.5054.20/65,10
60.7/ZMHENDRYCH Tomáš 2000 0 Val.Mez.143.30 8 138.10 0 138.1054.80/65,80
61.8/ZMLONÍK Matěj 2001 0 Olomouc141.30 2 137.20 2 139.2055.90/67,10
62.7/DMNOVÁK Jiří 1997 0 KK Brno132.80 8 133.40 60 140.8057.50/69,00
63.9/ZMFIALA Jakub 2001 0 Olomouc144.60 0 139.30 2 141.3058.00/69,60
64.10/ZMGROGER Matěj 2001 0 Olomouc143.40 12 151.20 58 155.4072.10/86,60
65.11/ZMPLACHÝ Vojtěch 2001 0 Kroměříž151.80 6 147.70 8 155.7072.40/86,90
66.12/ZMGÖTTLICHER Davi 2001 0 KK Opava150.00 6 150.50 8 156.0072.70/87,30
67.13/ZMMRÁKA Tomáš 2001 0 Olomouc157.10 56 164.00 2 166.0082.70/99,30
68.14/ZMNACHTIGAL Richard 2000 0 Val.Mez.160.00 104 166.60 6 172.6089.30/107,20
69.15/ZMSOCHOR Tadeáš 2001 0 Kroměříž144.60 108 145.30 58 203.30120.00/144,10
70.8/ZSSUŠEŇ Daniel 1999 0 Litovel160.90 54 161.70 58 214.90131.60/158,00

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 1 KK Opava111.60 2 110.10 0 110.10 10
2.1/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc134.20 0 136.80 0 134.2024.10/21,92
3.2/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc142.20 0 148.50 2 142.2032.10/29,21

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. BEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava116.70 0 116.80 0 116.70 0
2. KNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc126.70 0 129.80 2 126.7010.00/8,60
3. MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 0 KK Brno121.30 6 127.20 56 127.3010.60/9,10
4. KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí127.50 2 128.70 0 128.7012.00/10,30
5. KRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc130.60 0 132.00 0 130.6013.90/11,90
6. RUDORFER Martin 2003 0 Olomouc132.70 2 130.20 2 132.2015.50/13,30
7. TŮMOVÁ Natálie 2002 0 SKVeselí134.20 2 152.90 4 136.2019.50/16,70
8. KNEBLOVÁ Klára 2005 0 Olomouc137.30 0 142.30 0 137.3020.60/17,70
9. ČAJKOVÁ Kristýna 2002 0 SKVeselí143.40 8 137.20 4 141.2024.50/21,00
10. SOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc141.40 0 141.90 0 141.4024.70/21,20
11. OLEJNÍKOVÁ Terezie 2004 0 SKVeselí140.50 4 144.60 4 144.5027.80/23,80
12. KRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc144.40 2 159.50 2 146.4029.70/25,40
13. ŠIŠKA Ondřej 2004 0 Kroměříž152.00 8 148.40 4 152.4035.70/30,60
14. DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc152.30 4 156.30 4 156.3039.60/33,90
15. PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 0 Tesla Bo156.30 2 155.10 6 158.3041.60/35,60
15. KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 0 KK Opava149.90 110 146.30 12 158.3041.60/35,60
17. PROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc158.70 6 0.00 999 164.7048.00/41,10
18. GABRLÍK Jakub 2004 0 Olomouc176.40 60 169.70 6 175.7059.00/50,60
19. HRADEC Matěj 2003 0 Olomouc169.50 10 174.90 2 176.9060.20/51,60
20. HRIC Ondřej 2004 0 Olomouc188.70 12 197.80 54 200.7084.00/72,00
21. NEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 0 Ostrava145.00 56 0.00 999 201.0084.30/72,20
22. HEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc163.30 52 159.90 104 215.3098.60/84,50
23. DOLEŽALOVÁ Bára 2005 0 Olomouc179.50 150 180.50 102 282.50165.80/142,10
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3