vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Hanácký slalom - sobota, závod č.1

29.09.2012   řeka Morava v Hynkově u Olomouce
ředitel: David Lisický   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. BEŇUŠ Matěj 1987 0 SVK92.70 0 92.20 0 92.20 0
2.1/U23FUSEK Radomír 1990 1 Val.Mez.94.00 0 93.80 0 93.801.60/1,756
3. DANĚK Aleš 1979 2 Olomouc95.70 0 94.30 0 94.302.10/2,348
4.2/U23ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha95.80 0 94.80 0 94.802.60/2,840
5. NEDVĚD Marek 1987 2 Olomouc96.40 0 97.90 2 96.404.20/4,636
6.3/U23BOŽEK Radim 1992 2 Olomouc0.00 999 98.70 0 98.706.50/7,032
7.1/DMKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.100.70 0 101.20 0 100.708.50/9,228
8. RAŠNER Martin 1980 2 Šumperk101.70 0 139.80 2 101.709.50/10,324
9.1/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno111.60 0 105.70 0 105.7013.50/14,620
10.1/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc105.40 2 106.50 0 106.5014.30/15,519
11.1/VHOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 Litovel110.50 0 108.80 0 108.8016.60/18,018
12.2/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel109.10 0 109.30 2 109.1016.90/18,317
13.2/VMKUBŮ Petr 1976 0 Olomouc110.90 0 110.30 0 110.3018.10/19,616
14.1/DSKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí114.00 8 111.60 0 111.6019.40/21,015
15.4/U23ZAPLETAL Štěpán 1993 3 Litovel109.90 2 0.00 999 111.9019.70/21,414
16. BUKNA Lukáš 1987 0 Litovel110.10 2 111.30 2 112.1019.90/21,613
17.2/VBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí113.90 2 110.30 2 112.3020.10/21,812
18.3/VMPLACHÝ Roman 1969 3 Kroměříž113.20 0 113.10 2 113.2021.00/22,811
19.4/VMVRUBLOVSKÝ Jiří 1969 3 Olomouc0.00 999 111.50 2 113.5021.30/23,110
20.3/ZSKŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.115.30 0 116.40 0 115.3023.10/25,19
21.1/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo115.70 0 116.00 0 115.7023.50/25,58
22.2/DSŽNIVA Marek 1995 3 Val.Mez.117.50 4 114.00 2 116.0023.80/25,87
23.2/DMNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc112.50 4 113.00 4 116.5024.30/26,46
24.4/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel119.80 2 117.60 0 117.6025.40/27,55
25.5/ZSPŘIKRYL Matěj 1999 3 Tesla Bo117.50 52 116.30 2 118.3026.10/28,34
26.3/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí119.40 4 119.90 4 123.4031.20/33,83
27.4/DMPATÁK Jan 1997 3 Litovel121.70 2 127.80 4 123.7031.50/34,22
28.6/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 0 Olomouc127.00 0 128.10 4 127.0034.80/37,71
29.5/U23NOVOSAD Lukáš 1993 0 Olomouc138.30 10 130.20 4 134.2042.00/45,60
30.1/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 0 Olomouc0.00 999 136.30 0 136.3044.10/47,80
31.7/ZSSUŠEŇ Daniel 1999 0 Litovel196.50 108 217.60 64 281.60189.40/205,40
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3