Hanácký slalom - sobota, závod č.1

29.09.2012   řeka Morava v Hynkově u Olomouce
ředitel: David Lisický   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 0 KK Opava104.00 2 100.00 0 100.00 55
2. SLOVÁKOVÁ Petra 1986 2 Olomouc102.90 0 102.00 0 102.002.00/2,051
3.1/VMKRATOCHVÍLOVÁ Michaela 1975 0 Olomouc104.80 0 105.00 0 104.804.80/4,847
4.1/DMBROŽOVÁ Tereza 1996 2+ KK Opava105.30 2 105.10 0 105.105.10/5,143
5.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník105.45 2 105.10 0 105.105.10/5,139
6. BIČOVSKÁ Jana 1987 2 Olomouc109.60 0 105.40 0 105.405.40/5,435
7.2/U23ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh109.60 0 105.40 0 105.405.40/5,431
8.1/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž110.70 0 106.90 0 106.906.90/6,927
9.1/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno109.00 0 107.90 0 107.907.90/7,923
10.3/VMŠOLTYSOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava106.40 2 106.90 2 108.408.40/8,419
11.1/ZSHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava110.70 0 109.60 0 109.609.60/9,615
12.2/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc112.60 0 114.10 2 112.6012.60/12,611
13.3/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc111.80 2 114.30 0 113.8013.80/13,810
14.2/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž114.60 2 114.30 0 114.3014.30/14,39
15.2/ZMMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí110.30 4 110.80 6 114.3014.30/14,38
16.3/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel120.30 2 118.30 0 118.3018.30/18,37
17.3/U23KRAUSOVÁ Tereza 1993 3 Olomouc118.40 0 119.40 0 118.4018.40/18,46
18. VÁVROVÁ Alena 1985 3 Kroměříž120.10 2 121.60 4 122.1022.10/22,15
19.3/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno122.00 2 121.10 2 123.1023.10/23,14
20.4/ZSKŘEMPKOVÁ Anna 1998 3 KK Opava122.00 2 119.30 4 123.3023.30/23,33
21. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno130.90 0 123.60 0 123.6023.60/23,62
22.5/ZSROUSKOVÁ Martina 1998 0 KK Opava121.90 2 119.10 6 123.9023.90/23,91
23.4/VMSNOPKOVÁ Renata 1972 0 Kroměříž124.60 10 124.60 6 130.6030.60/30,60
24.4/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel135.10 2 132.70 4 136.7036.70/36,70
Oddíl