vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Hanácký slalom - neděle, závod č.2

30.09.2012   řeka Morava v Hynkově u Olomouce
ředitel: David Lisický   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. BEŇUŠ Matěj 1987 0 SVK93.70 2 97.60 4 95.70 0
2. DANĚK Aleš 1979 2 Olomouc102.20 4 98.40 0 98.402.70/2,843
3.1/U23FUSEK Radomír 1990 1 Val.Mez.98.90 2 100.90 2 100.905.20/5,435
4.2/U23BOŽEK Radim 1992 2 Olomouc0.00 999 101.50 0 101.505.80/6,131
5.1/DMKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.104.90 0 102.60 0 102.606.90/7,227
6. RAŠNER Martin 1980 2 Šumperk102.80 0 103.50 0 102.807.10/7,423
7.1/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc110.50 2 107.90 2 109.9014.20/14,819
8.1/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno116.20 0 110.50 0 110.5014.80/15,518
9.1/VBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí114.60 4 112.10 2 114.1018.40/19,217
10.2/VMKUBŮ Petr 1976 0 Olomouc113.20 2 113.50 4 115.2019.50/20,416
11.3/VMVRUBLOVSKÝ Jiří 1969 3 Olomouc118.60 2 113.90 2 115.9020.20/21,115
12.2/DMNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc118.30 0 116.40 0 116.4020.70/21,614
13.2/ZSPŘIKRYL Matěj 1999 3 Tesla Bo115.50 2 118.20 2 117.5021.80/22,813
14.4/VMPLACHÝ Roman 1969 3 Kroměříž0.00 999 117.60 0 117.6021.90/22,912
15.3/ZSKŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.125.20 2 117.90 0 117.9022.20/23,211
16.1/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo120.00 4 118.10 0 118.1022.40/23,410
17.1/DSKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí115.60 4 116.50 2 118.5022.80/23,89
18.4/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel118.90 8 116.60 4 120.6024.90/26,08
19.3/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí125.00 2 117.00 4 121.0025.30/26,47
20.5/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel120.30 2 121.50 4 122.3026.60/27,86
21.2/DSŽNIVA Marek 1995 3 Val.Mez.126.90 0 120.70 8 126.9031.20/32,65
22.4/DMPATÁK Jan 1997 3 Litovel139.60 6 129.20 4 133.2037.50/39,24
23.6/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 0 Olomouc131.80 2 0.00 999 133.8038.10/39,83
24.3/U23NOVOSAD Lukáš 1993 0 Olomouc0.00 999 131.50 4 135.5039.80/41,62
25.1/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 0 Olomouc139.80 0 0.00 999 139.8044.10/46,11
26.7/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc145.40 0 0.00 999 145.4049.70/51,90
27.8/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc152.30 2 0.00 999 154.3058.60/61,20
28.9/ZSSUŠEŇ Daniel 1999 0 Litovel206.60 60 202.60 4 206.60110.90/115,90

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMKRATOCHVÍLOVÁ Michaela 1975 0 Olomouc108.90 2 106.70 0 106.70 50
2. SLOVÁKOVÁ Petra 1986 2 Olomouc107.10 2 106.40 2 108.401.70/1,646
3. BIČOVSKÁ Jana 1987 2 Olomouc114.10 2 108.50 0 108.501.80/1,742
4.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník110.80 2 108.90 0 108.902.20/2,138
5.1/DMBROŽOVÁ Tereza 1996 2+ KK Opava109.10 2 110.10 0 110.103.40/3,234
6.1/U23ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh112.40 4 106.40 4 110.403.70/3,530
7.1/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc117.50 8 114.20 0 114.207.50/7,026
8.1/DSLIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž111.40 4 112.60 8 115.408.70/8,222
9.1/ZMMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí116.00 8 115.60 0 115.608.90/8,318
10.2/ZSHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava122.10 2 114.30 2 116.309.60/9,014
11.2/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno114.50 2 117.10 50 116.509.80/9,210
12.2/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž124.30 2 120.20 2 122.2015.50/14,59
13. VÁVROVÁ Alena 1985 3 Kroměříž126.00 0 123.60 0 123.6016.90/15,88
14.3/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc123.60 0 127.10 0 123.6016.90/15,87
15. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno144.90 0 126.10 0 126.1019.40/18,26
16.3/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel127.20 0 124.20 2 126.2019.50/18,35
17.2/U23KRAUSOVÁ Tereza 1993 3 Olomouc0.00 999 126.60 0 126.6019.90/18,74
18.3/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno132.20 2 123.50 4 127.5020.80/19,53
19.4/ZSKŘEMPKOVÁ Anna 1998 3 KK Opava134.30 0 127.70 6 133.7027.00/25,32
20.3/VMSNOPKOVÁ Renata 1972 0 Kroměříž141.90 0 132.20 2 134.2027.50/25,81
21.4/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 3 Litovel146.40 0 143.00 4 146.4039.70/37,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23SVOBODA Adam
PRSKAVEC Jiří
1994
1993
1 USK Pha
USK Pha
0.00 999 99.60 2 101.60 21
2. BEŇUŠ Matěj
DANĚK Aleš
1987
1979
SVK
Olomouc
102.90 0 0.00 999 102.901.30/1,30
3.2/U23CVIKL Ondřej
PŘINDIŠ Vít
1992
1989
USK Pha
USK Pha
116.60 6 120.80 8 122.6021.00/20,713
4.1/ZSVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
122.40 2 125.80 6 124.4022.80/22,49
5.1/DSKREJČÍŘ Dominik
SATKE Adam
1996
1994
3 KK Brno
KK Brno
132.70 0 126.90 8 132.7031.10/30,68
6.2/DSOLEJNÍK Jan
KOŠÍK Michal
1996
1995
3 SKVeselí
SKVeselí
128.60 6 127.40 6 133.4031.80/31,37
7.1/DMNOVOTNÝ Jan
NEUBERT Adam
1998
1997
3 Olomouc
Olomouc
135.20 4 129.00 6 135.0033.40/32,96
8. PŘIKRYL Matěj
PŘIKRYL Lubor
1999
1965
3 Tesla Bo
Tesla Bo
132.80 4 134.80 2 136.8035.20/34,65
9.3/U23LIGURSKÝ Ivo
LIGURSKÁ Blanka
1990
1994
3 Kroměříž
Kroměříž
141.20 12 0.00 999 153.2051.60/50,84
10.2/DMKONEČNÝ
Daniel ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
Kroměříž
Kroměříž
400.60 18 145.40 14 159.4057.80/56,93
11.2/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna
SOUČKOVÁ Karolína
1999
1999
Olomouc
Olomouc
158.30 6 158.40 6 164.3062.70/61,72
12.3/ZSKŘENEK Jakub
HENDRYCH Tomáš
1999
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
171.30 4 160.50 4 164.5062.90/61,91
13.1/ZMLONÍK Matěj
GABRLÍK Tomáš
2001
2000
Olomouc
Olomouc
183.60 6 0.00 999 189.6088.00/86,60
14. BALARIN Josef
BALARIN Lukáš
1973
1998
3 KK Opava
KK Opava
159.70 56 154.40 54 208.40106.80/105,10
15.2/ZMNACHTIGAL Richard
TICHÝ Štěpán
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
205.80 10 201.00 58 215.80114.20/112,40

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha87.80 2 83.80 0 83.80 147
2. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc85.00 0 0.00 999 85.001.20/1,4139
3.2/U23CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha90.70 0 88.60 0 88.604.80/5,7131
4.1/DSŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa93.90 10 91.20 0 91.207.40/8,8123
5.3/U23HRIC Filip 1993 2 Olomouc90.50 2 89.30 2 91.307.50/8,9119
6.2/DSBINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.92.40 6 89.80 2 91.808.00/9,5115
7.4/U23WALOSZEK Jakub 1989 2 Ostrava92.20 2 90.60 2 92.608.80/10,5111
7.3/DSKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí93.70 2 92.60 0 92.608.80/10,5107
7. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava94.30 2 90.60 2 92.608.80/10,5103
10. ŽÁK Jiří 1986 0 KK Opava94.50 2 92.80 2 94.8011.00/13,199
11. VOLEK Martin 1982 2 Val.Mez.94.90 0 95.60 0 94.9011.10/13,295
12. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh95.50 0 0.00 999 95.5011.70/14,091
13. JORDÁN Tomáš 1988 2 SKVeselí95.30 2 94.70 2 96.7012.90/15,487
14.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava97.50 0 96.80 0 96.8013.00/15,583
15.4/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno99.60 2 98.40 0 98.4014.60/17,479
16. NĚMEC Lukáš 1985 2 Olomouc97.70 52 97.50 2 99.5015.70/18,775
17.1/VMLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž99.70 0 97.10 4 99.7015.90/19,071
18.2/VMAIKRANZ Petr 1967 2 Ostrava100.50 0 99.80 0 99.8016.00/19,167
18.2/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc99.80 0 100.50 0 99.8016.00/19,163
20.5/DSKRAMEŠ Petr 1995 2 Olomouc101.60 6 100.20 0 100.2016.40/19,659
21.6/DSKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha97.70 4 99.10 2 101.1017.30/20,655
22.5/U23MEDŘICKÝ Ludvík 1992 0 USK Pha99.20 2 99.20 8 101.2017.40/20,851
23. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí101.80 0 101.40 0 101.4017.60/21,047
24.1/DMOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí99.90 2 102.10 50 101.9018.10/21,643
25.3/VMKUBŮ Petr 1976 3 Olomouc101.70 2 102.70 0 102.7018.90/22,639
26.1/ZSMOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí101.70 6 99.10 4 103.1019.30/23,035
27.2/ZSBALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava99.30 4 103.20 4 103.3019.50/23,331
28.6/U23LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž103.40 4 101.40 2 103.4019.60/23,430
29.3/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž102.60 2 104.00 0 104.0020.20/24,129
30.2/DMNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc106.30 56 103.80 2 105.8022.00/26,328
31.4/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno108.80 2 105.40 2 107.4023.60/28,227
32. PELIKÁN Šimon 1986 0 Olomouc112.20 2 107.70 0 107.7023.90/28,526
33.3/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc106.00 2 107.30 2 108.0024.20/28,925
34. MRŮZEK Ondřej 1987 3 Olomouc107.40 4 106.70 2 108.7024.90/29,724
35.5/VMSVOBODA Zdeněk 1970 3 Lipník107.20 2 108.00 2 109.2025.40/30,323
36.6/VMŠMOLDAS František 1975 3 Zábřeh0.00 999 103.30 6 109.3025.50/30,422
37.7/DSCHABIČA Martin 1995 3 SKVeselí105.50 4 103.60 6 109.5025.70/30,721
38.8/DSŽNIVA Marek 1995 3 Val.Mez.110.00 2 105.60 4 109.6025.80/30,820
39.7/VMNĚMEC Jakub 1969 3 Tesla Bo110.50 0 109.10 2 110.5026.70/31,919
40.8/VMBALARIN Josef 1973 3 KK Opava110.80 0 109.80 4 110.8027.00/32,218
41.7/U23EFFENBERGER Viktor 1991 0 Zábřeh115.40 2 108.90 2 110.9027.10/32,317
42.8/U23KRISTEK Aleš 1992 0 Val.Mez.109.30 2 118.80 4 111.3027.50/32,816
43.3/DMHAISLAR Ondřej 1996 3 Zábřeh107.40 4 107.60 4 111.4027.60/32,915
44.4/DMKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno111.00 4 112.20 4 115.0031.20/37,214
45.1/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc112.00 6 112.00 4 116.0032.20/38,413
46.4/ZSPAPULA Martin 1999 0 Litovel127.30 6 108.90 8 116.9033.10/39,512
47.5/DMBEHUŇ Tomáš 1996 0 Olomouc115.20 2 114.50 4 117.2033.40/39,911
48.6/DMKONEČNÝ Daniel 1997 0 Kroměříž119.00 2 116.00 6 121.0037.20/44,410
49.2/ZMTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.122.00 0 126.20 2 122.0038.20/45,69
50.1/VSKRATOCHVÍL Vladimír 1948 3 Olomouc125.60 2 0.00 999 127.6043.80/52,38
51.5/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž122.40 6 124.90 8 128.4044.60/53,27
52.3/ZMPEŠEK Tibor 2000 0 SKVeselí129.50 0 130.30 4 129.5045.70/54,56
53.4/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc136.30 2 132.80 4 136.8053.00/63,25
54.6/ZSMATÉ Zdeněk 1998 0 Olomouc131.20 6 136.10 4 137.2053.40/63,74
55.5/ZMHENDRYCH Tomáš 2000 0 Val.Mez.143.50 4 139.30 0 139.3055.50/66,23
56.9/U23DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc92.00 52 0.00 999 144.0060.20/71,82
57.6/ZMCHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí153.80 2 142.50 2 144.5060.70/72,41
58.7/ZMSNOPEK Vladimír 2001 0 Kroměříž135.30 10 136.90 8 144.9061.10/72,90
59.8/ZMLONÍK Matěj 2001 0 Olomouc158.00 0 146.80 2 148.8065.00/77,60
60.9/ZMPLACHÝ Vojtěch 2001 0 Kroměříž159.80 6 147.90 6 153.9070.10/83,70
61.10/ZMFIALA Jakub 2001 0 Olomouc161.80 10 148.90 6 154.9071.10/84,80
62.7/DMNOVÁK Jiří 1997 0 KK Brno152.30 8 150.90 6 156.9073.10/87,20
63.7/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc105.20 54 0.00 999 159.2075.40/90,00
64.11/ZMGROGER Matěj 2001 0 Olomouc168.80 4 157.60 10 167.6083.80/100,00
65.12/ZMGÖTTLICHER Davi 2001 0 KK Opava167.10 8 160.70 62 175.1091.30/108,90
66.13/ZMSOCHOR Tadeáš 2001 0 Kroměříž159.30 58 169.20 8 177.2093.40/111,50
67.8/ZSSUŠEŇ Daniel 1999 0 Litovel184.10 14 174.20 8 182.2098.40/117,40
68.14/ZMMRÁKA Tomáš 2001 0 Olomouc175.20 14 168.00 58 189.20105.40/125,80
69.15/ZMNACHTIGAL Richard 2000 0 Val.Mez.197.20 52 181.60 60 241.60157.80/188,30
70.16/ZMVAVRLA Adam 2000 0 Tzunami187.10 164 0.00 999 351.10267.30/319,00

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc145.40 0 0.00 999 145.40 0
2.2/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc152.30 2 0.00 999 154.308.90/6,10

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. BEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava124.30 0 121.40 2 123.40 0
2. MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 0 KK Brno126.60 0 129.00 4 126.603.20/2,60
3. KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí134.00 0 134.80 4 134.0010.60/8,60
4. TŮMOVÁ Natálie 2002 0 SKVeselí137.70 0 148.70 2 137.7014.30/11,60
5. RUDORFER Martin 2003 0 Olomouc143.50 0 137.20 2 139.2015.80/12,80
6. KNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc142.30 2 152.30 4 144.3020.90/16,90
7. ČAJKOVÁ Kristýna 2002 0 SKVeselí145.00 4 149.10 4 149.0025.60/20,70
8. KRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc147.70 2 147.60 4 149.7026.30/21,30
9. OLEJNÍKOVÁ Terezie 2004 0 SKVeselí180.60 100 149.80 2 151.8028.40/23,00
10. NEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 0 Ostrava153.60 2 156.00 8 155.6032.20/26,10
11. KNEBLOVÁ Klára 2005 0 Olomouc151.70 4 159.90 2 155.7032.30/26,20
12. KRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc167.50 0 154.30 2 156.3032.90/26,70
13. PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 0 Tesla Bo165.80 2 160.40 0 160.4037.00/30,00
14. SOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc160.60 2 166.80 0 162.6039.20/31,80
15. DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc175.80 8 170.10 6 176.1052.70/42,70
16. PROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc196.20 0 193.80 2 195.8072.40/58,70
17. GABRLÍK Jakub 2004 0 Olomouc198.10 6 192.70 8 200.7077.30/62,60
18. HRADEC Matěj 2003 0 Olomouc207.80 8 198.10 6 204.1080.70/65,40
19. DOLEŽALOVÁ Bára 2005 0 Olomouc197.20 58 198.20 6 204.2080.80/65,50
20. HRIC Ondřej 2004 0 Olomouc206.80 8 196.70 10 206.7083.30/67,50
21. ŠIŠKA Ondřej 2004 0 Kroměříž175.20 102 173.60 102 275.60152.20/123,30
22. KLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 0 KK Opava204.50 162 160.00 160 320.00196.60/159,30
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3