vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu - sobota, závod č.1

29.09.2012   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec96.10 0 95.20 0 95.20 187
2. POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK101.80 0 101.30 0 101.306.10/6,4179
3.2/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky117.20 0 103.50 0 103.508.30/8,7175
4. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.105.60 0 104.04 0 104.048.84/9,3171
5.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.105.90 4 106.00 0 106.0010.80/11,3167
6.1/DSZIERIS Matyáš 1995 2 Trutnov106.70 0 109.80 0 106.7011.50/12,1163
7. VOLF Jaroslav 1979 3 Dukla B.106.90 0 104.90 2 106.9011.70/12,3159
8.1/VMDVOŘÁK Tomáš 1968 2 Třebech.108.20 0 107.00 0 107.0011.80/12,4155
9.1/DMMILLER Jan 1997 2 Turnov108.80 0 110.50 2 108.8013.60/14,3151
10.2/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand109.40 0 109.30 0 109.3014.10/14,8147
10. KOZDERKA Pavel 1985 3 Turnov108.10 2 109.30 0 109.3014.10/14,8143
10.3/VMBÍZEK Zdeněk 1971 2 KK Brand110.20 0 109.30 0 109.3014.10/14,8139
13.3/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto109.80 0 109.80 0 109.8014.60/15,3135
14.4/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice106.00 54 110.20 0 110.2015.00/15,8131
15. JEREMIAŠ Jan 1985 3 Třebech.0.00 999 111.00 0 111.0015.80/16,6127
16.1/ZSRADIL Jakub 1998 2 USK Pha111.20 0 114.20 0 111.2016.00/16,8123
17. ŘÍHA Zdeněk 1987 2 Třebech.113.10 0 111.60 0 111.6016.40/17,2119
18.2/DMJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha121.00 0 111.70 0 111.7016.50/17,3115
19.2/ZSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.109.80 2 118.20 0 111.8016.60/17,4111
20.3/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky111.90 0 112.87 0 111.9016.70/17,5107
21.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa112.20 0 110.80 2 112.2017.00/17,9103
22.5/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.112.00 4 112.90 0 112.9017.70/18,699
23.2/DSJELÍNEK Šimon 1994 0 Boh.Pha114.40 4 111.00 2 113.0017.80/18,795
24.6/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.113.60 0 115.00 0 113.6018.40/19,391
24.7/VMABRAHAM Jiří 1977 3 Benátky113.60 0 113.02 2 113.6018.40/19,387
26.2/VSHRON Jiří 1951 2 Rakovník114.20 0 115.10 4 114.2019.00/20,083
27.8/VMZUMMER Dušan 1970 3 Turnov114.80 0 114.30 0 114.3019.10/20,179
28.3/DMHAVLENA Jan 1997 3 KK Brand117.50 2 114.40 0 114.4019.20/20,275
29.1/ZMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK113.40 2 115.90 0 115.4020.20/21,271
30.4/DMŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.114.50 2 116.40 0 116.4021.20/22,367
31.2/VKŘIŠŤAN Martin 1964 2 Týniště116.80 0 117.40 0 116.8021.60/22,766
32.9/VMTROCH Petr 1971 3 Dv.Král.117.10 0 117.60 0 117.1021.90/23,065
33.10/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life116.30 2 117.40 0 117.4022.20/23,364
34.3/DSULWER Jiří 1995 3 Týniště117.50 0 121.20 0 117.5022.30/23,463
35. VÁLEK Jiří 1981 0 Turnov118.60 0 117.90 0 117.9022.70/23,862
36.11/VMKOVÁŘ Zbyněk 1977 0 KK Brand114.30 4 119.40 0 118.3023.10/24,361
36.12/VMRADIL Jiří 1968 2 Happy Life121.00 0 116.30 2 118.3023.10/24,360
38.4/ZSKRČ Ladislav 1999 3 KK Brand124.00 2 118.50 0 118.5023.30/24,559
39.5/DMKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK116.60 2 119.50 0 118.6023.40/24,658
40.3/VKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice117.10 4 118.70 0 118.7023.50/24,757
41.6/DMŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky117.10 2 119.80 4 119.1023.90/25,156
42. STOLÍN David 1978 3 Trutnov124.00 2 119.20 0 119.2024.00/25,255
43. VLASÁK Jan 1986 3 Třebech.119.30 0 122.30 0 119.3024.10/25,354
44.13/VMBREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec119.60 2 119.60 0 119.6024.40/25,653
45.4/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.119.20 2 119.70 0 119.7024.50/25,752
46.7/DMSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky120.20 0 119.90 0 119.9024.70/25,951
47. NOVÁK Václav 1979 3 Třebech.116.10 4 118.60 4 120.1024.90/26,250
48.5/VTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí121.70 0 121.10 0 121.1025.90/27,249
49.3/VSWINTER Eduard 1956 3 Jablonec122.20 0 121.40 0 121.4026.20/27,548
50. WINTER Jan 1982 3 Jablonec126.10 2 121.90 0 121.9026.70/28,047
51.4/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha120.40 2 125.40 2 122.4027.20/28,646
52.5/ZSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.123.20 0 128.80 0 123.2028.00/29,445
53.6/VPRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK122.10 2 123.60 2 124.1028.90/30,444
54. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto126.90 4 124.20 0 124.2029.00/30,543
55.6/ZSKOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha122.90 4 124.40 0 124.4029.20/30,742
56.2/ZMŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky0.00 999 122.50 2 124.5029.30/30,841
57.5/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec124.60 0 125.20 2 124.6029.40/30,940
58.6/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK127.70 2 124.80 0 124.8029.60/31,139
59.14/VMNEDVÍDEK Jan 1974 0 Dv.Král.125.00 0 125.40 2 125.0029.80/31,338
60. WINTER Tomáš 1979 3 Jablonec142.10 4 125.20 0 125.2030.00/31,537
61.3/ZMNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec127.10 6 125.30 0 125.3030.10/31,636
62.7/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily123.70 2 125.20 2 125.7030.50/32,035
63.4/ZMMILYÁN David 2001 3 L.Žatec125.90 0 123.70 4 125.9030.70/32,234
64.7/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník130.60 2 126.00 0 126.0030.80/32,433
65.7/ZSWALLISCH Vít 1999 3 USK Pha124.90 2 127.30 0 126.9031.70/33,332
65.8/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.126.90 2 126.90 0 126.9031.70/33,331
67.8/ZSHŘEBÍČEK Jakub 1999 0 KK Brand129.50 0 127.80 0 127.8032.60/34,230
68.4/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov121.90 6 125.90 2 127.9032.70/34,329
69.5/ZMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště128.00 0 129.60 0 128.0032.80/34,528
70. HRON Jiří 1987 0 Rakovník125.20 6 126.20 2 128.2033.00/34,727
71.9/ZSVEJVODA Vojtěch 1999 3 Rakovník129.60 0 128.40 0 128.4033.20/34,926
72.10/ZSBAREŠ Antonín 1998 3 Štětí122.90 6 126.60 2 128.6033.40/35,125
73.8/VŠTEFKO Tomáš 1965 0 KVS HK132.00 0 126.90 2 128.9033.70/35,424
74.9/VSVOBODA Dobromil 1963 3 Č.Lípa130.60 0 129.10 0 129.1033.90/35,623
75.5/DSFOLKMAN Jan 1995 3 Týniště127.90 6 129.80 0 129.8034.60/36,322
76.8/DMŠIMKO Ondřej 1997 0 Týniště129.00 4 129.90 0 129.9034.70/36,421
77.9/DMHABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor126.00 4 126.60 4 130.0034.80/36,620
77.6/ZMBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.128.00 2 131.10 0 130.0034.80/36,619
79.7/ZMRAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha138.00 2 130.10 0 130.1034.90/36,718
80.15/VMBOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.129.10 2 130.50 0 130.5035.30/37,117
81. FLEISIG Daniel 1988 3 Roztoky131.00 0 136.20 2 131.0035.80/37,616
82.16/VMPISKÁČEK Pavel 1970 0 Štětí128.50 4 129.40 2 131.4036.20/38,015
83.17/VMŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek132.10 2 131.80 0 131.8036.60/38,414
84.8/ZMREJMAN Petr 2001 3 KVS HK132.40 4 132.40 0 132.4037.20/39,113
85.10/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov130.50 2 133.00 0 132.5037.30/39,212
86.9/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov130.60 2 131.60 8 132.6037.40/39,311
87.11/ZSŘÁHA Oldřich 1998 0 L.Žatec131.00 2 135.30 0 133.0037.80/39,710
88.18/VMSAHULA Martin 1968 3 Benátky129.60 4 144.80 2 133.6038.40/40,39
89.10/ZMSTAŠA Jeroným 2001 0 Třebech.0.00 999 129.70 4 133.7038.50/40,48
90.4/U23JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov133.40 2 134.30 0 134.3039.10/41,17
91.1/PZKRÁL Adam 2003 0 USK Pha132.50 2 136.40 50 134.5039.30/41,30
92.2/PZSAHULA Matěj 2003 0 Benátky132.80 8 135.20 0 135.2040.00/42,00
93.11/ZMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha133.90 4 136.80 0 136.8041.60/43,76
94.19/VMVANĚK Martin 1971 0 VS Tábor141.60 4 141.00 0 141.0045.80/48,15
95.12/ZMVESELÝ František 2000 0 Dv.Král.140.10 10 138.20 4 142.2047.00/49,44
96.13/ZMŽENKA Ondra 2000 0 Pardub.141.90 4 143.40 0 143.4048.20/50,63
97.14/ZMELIÁŠ Ondřej 2000 0 USK Pha147.60 2 143.50 0 143.5048.30/50,72
98.3/PZURBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha161.90 52 142.60 2 144.6049.40/51,90
99.4/PZWEISL Martin 2002 0 USK Pha142.10 8 144.20 2 146.2051.00/53,60
100.15/ZMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 0 Vys.Mýto147.40 2 144.50 2 146.5051.30/53,91
101.16/ZMŽENKA Martin 2000 0 Pardub.142.60 4 261.00 2 146.6051.40/54,00
102.5/PZSTRÁNSKÝ Daniel 2002 0 Benátky151.90 12 145.90 4 149.9054.70/57,50
103.17/ZMŠULC Karel 2000 0 KK Brand144.50 8 143.30 20 152.5057.30/60,20
104.10/DMBLÁHA František 1997 0 Sláv.HK157.30 4 150.90 2 152.9057.70/60,60
105.6/PZVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor146.40 8 147.80 10 154.4059.20/62,20
106.20/VMWEISL Pavel 1970 0 Happy Life155.40 4 150.70 4 154.7059.50/62,50
107.7/PZŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha153.70 2 161.50 6 155.7060.50/63,60
108.18/ZMŠOREL Martin 2001 0 KK Brand165.90 4 154.10 2 156.1060.90/64,00
109.21/VMŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště151.00 16 153.00 4 157.0061.80/64,90
110.8/PZBEIER Matouš 2004 0 Trutnov173.20 20 156.80 6 162.8067.60/71,00
111.6/DSJAROLÍMEK Josef 1995 0 Turnov157.90 6 159.30 4 163.3068.10/71,50
112.19/ZMVENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto160.50 4 161.30 4 164.5069.30/72,80
113.11/DMFRIŠMAN Marek 1997 0 Sláv.HK158.00 56 155.70 10 165.7070.50/74,10
114.20/ZMZEMAN Tomáš 2001 0 Pardub.171.80 4 157.80 8 165.8070.60/74,20
115.12/ZSRUFFER Matěj 1999 0 Pardub.157.60 12 158.50 10 168.5073.30/77,00
116.9/PZRENČÍN Tomáš 2002 0 Sláv.HK176.50 4 182.60 4 180.5085.30/89,60
117.21/ZMVALENTA Petr 2001 0 Štětí170.50 60 173.80 8 181.8086.60/91,00
118.10/PZBÍZEK Marek 2005 0 KK Brand181.20 10 181.60 8 189.6094.40/99,20
119.11/PZMILYÁN Viktor 2003 0 L.Žatec265.20 54 185.80 8 193.8098.60/103,60
120.12/PZMATYÁŠ Marek 2003 0 Třebech.184.90 10 218.20 10 194.9099.70/104,70
121.13/PZJENČEK Michal 2002 0 Pardub.196.80 8 190.00 6 196.00100.80/105,90
122.14/PZBEIER Alva 2005 0 Trutnov202.90 20 188.50 10 198.50103.30/108,50
123.22/ZMHRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto147.60 52 153.60 54 199.60104.40/109,70
124.23/ZMPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník196.00 4 175.50 56 200.00104.80/110,10
125.15/PZHEGER Jonáš 2006 0 KVS HK204.90 110 198.70 14 212.70117.50/123,40
126.16/PZSTOLÍN Adam 2005 0 Trutnov210.20 54 210.90 8 218.90123.70/129,90
127.24/ZMKOLÁČEK Petr 2001 0 KK Brand189.60 66 218.20 14 232.20137.00/143,90
128.17/PZSTRASSER Marek 2004 0 L.Žatec178.20 58 187.00 56 236.20141.00/148,10
129.18/PZNĚMEC Radek 2002 0 Pardub.240.30 8 235.50 20 248.30153.10/160,80
130.25/ZMJAKŠ Lukáš 2000 0 KK Brand195.50 116 0.00 999 311.50216.30/227,20
131.26/ZMVAVERA Jan 2000 0 Č.Lípa192.00 316 239.90 208 447.90352.70/370,50
132.19/PZHRNČIŘÍK Petr 2004 0 L.Žatec334.70 214 0.00 999 548.70453.50/476,40
  MAŠEK Jan 1978 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JANSKÝ Pavel 1975 0 Dv.Král.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  RUTTER Šimon 2000 0 Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FOLTÍN Marek 1973 0 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KUCHAŘ Jaromír 1974 3 Dv.Král.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HEGER Miroslav 1955 3 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor0.00 999 138.30 2 140.30 3
2.1/ZSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov148.20 2 146.90 4 150.209.90/7,12
3. BAČÁKOVÁ Radka 1983 0 Rakovník154.20 0 151.30 0 151.3011.00/7,81
4.2/ZSLÍPOVÁ Klára 1999 0 Štětí297.00 6 332.00 4 303.00162.70/116,00
5.3/ZSJIRÁSKOVÁ Kristýna 1999 0 Štětí246.30 104 241.10 66 307.10166.80/118,90
  ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. TUNKA Ondřej
MAŠEK Jan
1990
1948
Jablonec
SKŽižkov
122.20 0 117.90 0 117.90 33
2.1/VMZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
125.00 0 125.80 2 125.007.10/6,025
2. SUCHÁNEK Daniel
ŠILAR Jakub
1993
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
129.80 4 123.00 2 125.007.10/6,021
4.1/VSHRON Jiří
NEDVÍDEK František
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
129.00 2 126.60 0 126.608.70/7,417
5.1/VHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
3 VS Tábor
VS Tábor
129.80 4 131.00 0 131.0013.10/11,113
6.2/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
131.40 0 134.00 2 131.4013.50/11,512
7. KROFTA Zdeněk
KROFTA Dominik
1959
1993
3 VS Tábor
VS Tábor
132.80 8 132.00 2 134.0016.10/13,711
8.2/VBOCH Pavel
LACINA Richard
1951
1967
Semily
Semily
134.90 2 134.30 0 134.3016.40/13,910
9.3/VMŠENK Marek
STEJSKAL Ondřej
1974
1975
3 KK Brand
KK Brand
135.50 4 132.90 2 134.9017.00/14,49
10. URBANOVÁ Kamila
VOLF Jaroslav
1988
1979
M KK Brand
Dukla B.
134.80 4 133.00 4 137.0019.10/16,28
11. KOZDERKA Pavel
VÁLEK Jiří
1985
1981
Turnov
Turnov
138.80 0 137.30 2 138.8020.90/17,77
12. WINTER Jan
WINTER Eduard
1982
1956
3 Jablonec
Jablonec
140.20 54 138.60 2 140.6022.70/19,36
13. ŘÍHA Jan
PAVLÍK Jiří
1996
1964
3 Třebech.
Třebech.
139.90 6 144.40 2 145.9028.00/23,75
14. KOZOHORSKÁ Alžběta
FLEISIG Daniel
1990
1988
Roztoky
Roztoky
154.20 6 149.30 2 151.3033.40/28,34
15.1/ZSŠPALEK Matěj
STRÁNSKÝ Dominik
2000
1999
Benátky
Benátky
150.80 56 145.80 6 151.8033.90/28,83
16.1/DMSAHULA Vojtěch
ŠPALEK Vojtěch
1997
1996
Benátky
Benátky
147.70 18 146.70 6 152.7034.80/29,52
17.2/ZSPAVLÍK Pavel
BOHATÝ Karel
1998
2001
Třebech.
Třebech.
148.40 6 155.80 2 154.4036.50/31,01
18.1/DSULWER Jiří
FOLKMAN Jan
1995
1995
Týniště
Týniště
156.10 2 157.50 0 157.5039.60/33,60
19. BREBTOVÁ Tereza
BREBTA Vladimír
2000
1972
3 Jablonec
Jablonec
169.70 0 163.50 2 165.5047.60/40,40
20.3/VJAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
165.80 0 167.70 2 165.8047.90/40,60
21. ABRAHAM Tomáš
ABRAHAM Jiří
1992
1977
Benátky
Benátky
185.80 10 168.20 4 172.2054.30/46,10
22.3/ZSPŠENIČKA Václav
VEJVODA Vojtěch
2001
1999
Rakovník
Rakovník
194.40 8 174.00 4 178.0060.10/51,00
23.1/ZMRAŠKA Tomáš
ELIÁŠ Ondřej
2001
2000
USK Pha
USK Pha
176.90 56 179.70 6 185.7067.80/57,50

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 M Dukla B.106.40 2 105.70 0 105.70 119
2. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha107.60 0 105.90 0 105.900.20/0,2111
3.1/U23KARLOVSKÝ Ondřej 1991 2 Dukla B.120.90 2 107.90 0 107.902.20/2,1103
4. PŘINDA Lukáš 1980 2 USK Pha109.90 0 109.70 0 109.704.00/3,899
5.2/VMMILLER Jan 1968 2+ Turnov112.70 2 112.00 0 112.006.30/6,095
6. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy116.50 0 114.50 0 114.508.80/8,391
7.3/VMINDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK115.10 0 114.80 0 114.809.10/8,687
8.4/VMLADÝŘ Karel 1972 2 KVS HK120.30 0 115.50 0 115.509.80/9,383
9.2/U23HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor114.60 4 116.50 0 116.5010.80/10,279
10. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto118.00 0 118.00 2 118.0012.30/11,675
11.3/U23REJMAN Zbyšek 1992 2 KVS HK120.40 2 118.20 0 118.2012.50/11,871
12.5/VMBEIER Artur 1970 2 Trutnov118.90 2 118.80 0 118.8013.10/12,467
13.1/VLACINA Richard 1967 2 Semily120.80 2 119.10 0 119.1013.40/12,763
14.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov123.30 0 121.50 0 121.5015.80/14,959
14.1/DSJELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha122.90 2 121.50 0 121.5015.80/14,955
16.1/ZMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK121.70 0 120.80 2 121.7016.00/15,151
16.2/VKARLOVSKÝ Jiří 1965 2 KVS HK123.00 0 121.70 0 121.7016.00/15,147
16.3/VRENČÍN Tomáš 1961 2 Sláv.HK121.70 0 0.00 999 121.7016.00/15,143
19.6/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.122.30 4 120.20 2 122.2016.50/15,639
20.7/VMMORNŠTEJN Roman 1969 0 Boh.Pha127.20 4 122.60 0 122.6016.90/16,035
21.4/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště122.80 0 123.30 0 122.8017.10/16,231
22.8/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.125.90 0 122.90 0 122.9017.20/16,330
23.9/VMMUSIL Michal 1974 0 KVS HK128.90 2 123.50 0 123.5017.80/16,829
24. DAVID Ondřej 1984 2 KVS HK125.40 0 123.90 0 123.9018.20/17,228
25.1/DMMILLER Jan 1997 3 Turnov124.10 0 124.70 2 124.1018.40/17,427
26.10/VMŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov124.30 0 126.40 2 124.3018.60/17,626
27.11/VMROZKOŠNÝ Luboš 1968 3 Týniště123.10 2 124.40 0 124.4018.70/17,725
28.2/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec125.60 0 124.70 0 124.7019.00/18,024
29.5/VPŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník125.00 0 126.00 0 125.0019.30/18,323
29.6/VKUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor125.00 0 132.20 2 125.0019.30/18,322
31.12/VMBOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.125.60 0 128.80 0 125.6019.90/18,821
32.2/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov123.70 2 128.40 2 125.7020.00/18,920
33.7/VKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor124.60 2 124.90 4 126.6020.90/19,819
34.4/U23KROFTA Dominik 1993 0 VS Tábor125.80 2 125.00 2 127.0021.30/20,218
35.3/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.128.80 0 127.40 2 128.8023.10/21,917
35.2/DMKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK128.80 0 131.90 0 128.8023.10/21,916
37.5/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto129.50 0 129.20 0 129.2023.50/22,215
38.4/VSTUNKA Zdeněk 1957 3 Jablonec130.00 0 130.50 0 130.0024.30/23,014
39.8/VTĚHLE Zbyněk 1964 0 Štětí132.60 0 128.60 2 130.6024.90/23,613
40.9/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily130.70 0 129.30 4 130.7025.00/23,712
41.13/VMVÍTEK David 1974 3 Č.Skal.132.10 0 129.40 2 131.4025.70/24,311
42.3/DMHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor138.90 2 134.00 0 134.0028.30/26,810
43.5/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa137.30 2 135.90 0 135.9030.20/28,69
44.10/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov142.00 0 136.30 0 136.3030.60/28,98
45.6/VSKREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy140.70 0 136.70 0 136.7031.00/29,37
46.1/ZSRADIL Jakub 1998 0 USK Pha137.30 2 140.60 2 139.3033.60/31,86
47.2/ZMBOHATÝ Karel 2001 0 Třebech.140.20 0 139.90 0 139.9034.20/32,45
48.14/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 0 Happy Life138.90 2 137.20 4 140.9035.20/33,34
49.15/VMPISKÁČEK Pavel 1970 0 Štětí141.20 2 139.90 2 141.9036.20/34,23
49.2/ZSBAREŠ Antonín 1998 0 Štětí137.90 4 138.20 6 141.9036.20/34,22
51.3/ZMŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště152.30 4 142.50 4 146.5040.80/38,61
52.4/DMŘÍHA Jan 1996 0 Třebech.156.60 4 144.00 4 148.0042.30/40,00
53.3/ZSPAVLÍK Pavel 1998 0 Třebech.150.50 4 148.10 2 150.1044.40/42,00
54.4/ZMREJMAN Petr 2001 0 KVS HK152.80 6 156.50 4 158.8053.10/50,20
55.5/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov179.00 14 153.90 6 159.9054.20/51,30
56.6/ZMŽENKA Ondra 2000 0 Pardub.0.00 999 157.60 4 161.6055.90/52,90
57.7/ZMPŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha168.30 4 162.40 0 162.4056.70/53,60
58.4/ZSWALLISCH Vít 1999 0 USK Pha0.00 999 162.90 4 166.9061.20/57,90
59.5/ZSRUFFER Matěj 1999 0 Pardub.354.20 8 168.40 2 170.4064.70/61,20
60.16/VMŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště190.90 58 167.40 4 171.4065.70/62,20
61.7/VSPISKÁČEK Jan 1941 0 Štětí175.70 0 174.50 0 174.5068.80/65,10
62.8/ZMŽENKA Martin 2000 0 Pardub.211.10 8 166.60 8 174.6068.90/65,20
63.9/ZMZEMAN Tomáš 2001 0 Pardub.230.80 52 180.60 6 186.6080.90/76,50
  ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 0 Semily0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Anna 1970 0 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KUCHAŘ Jaromír 1974 3 Dv.Král.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TROCH Petr 1971 3 Dv.Král.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JÁNĚ Jakub 1990 2 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KUČERA Tomáš 1970 1 RK Troja0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy116.10 0 115.60 0 115.60 44
2. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník116.10 0 117.10 2 116.100.50/0,440
3. TUNKOVÁ Kristýna 1988 2+ Jablonec116.70 0 117.50 0 116.701.10/1,036
4.2/U23SVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa117.50 0 118.00 0 117.501.90/1,632
5.3/U23KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 3 Roztoky119.20 0 121.60 2 119.203.60/3,128
6.1/ZMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice124.00 0 126.50 2 124.008.40/7,324
7.4/U23POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor123.10 2 122.50 2 124.508.90/7,720
8.1/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice122.70 2 126.40 2 124.709.10/7,919
9.1/PZNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 0 L.Žatec125.80 0 128.90 6 125.8010.20/8,80
10.2/VMŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha130.00 0 126.70 0 126.7011.10/9,618
11.3/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily143.00 0 126.10 2 128.1012.50/10,817
12.2/ZMSTRASSEROVÁ Bára 2001 3 L.Žatec131.60 2 131.50 0 131.5015.90/13,816
13.1/DSBURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily131.90 0 131.90 0 131.9016.30/14,115
14.1/ZSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov133.30 0 132.10 2 133.3017.70/15,314
15.5/U23BENHÁKOVÁ Anna 1993 0 Jablonec136.90 8 132.30 2 134.3018.70/16,213
16.4/VMBORSKÁ Alena 1976 3 SKVS ČB135.10 0 138.00 0 135.1019.50/16,912
17.5/VMŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily138.10 2 132.60 4 136.6021.00/18,211
18.6/VMVACKOVÁ Michala 1975 0 Dv.Král.134.00 4 138.60 0 138.0022.40/19,410
19.2/PZŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek142.00 2 140.50 0 140.5024.90/21,50
20.3/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 0 VS Tábor141.90 2 139.50 2 141.5025.90/22,49
21. JOSKOVÁ Lenka 1979 3 Benátky143.00 0 142.20 0 142.2026.60/23,08
22.3/PZFILIPI Viktorie 2002 0 Č.Lípa141.30 2 148.60 0 143.3027.70/24,00
23.2/ZSLACINOVÁ Karolína 1999 0 Semily153.00 10 150.90 0 150.9035.30/30,57
24.4/ZMKRÁLOVÁ Adéla 2001 0 USK Pha153.10 2 145.60 8 153.6038.00/32,96
25.5/ZMHYLMAROVÁ Anna 2001 0 Benátky154.20 0 153.30 56 154.2038.60/33,45
26.7/VMRYCHTEROVÁ Zdena 1968 0 Dv.Král.162.80 0 156.30 2 158.3042.70/36,94
27.3/ZSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 0 Rakovník159.20 6 156.40 2 158.4042.80/37,03
28.4/ZSBÁČOVÁ Michaela 1998 0 KK Brand153.60 6 154.60 6 159.6044.00/38,12
29.6/ZMTÉČOVÁ Julie 2000 0 Benátky154.80 14 149.70 12 161.7046.10/39,91
30.5/ZSJIRÁSKOVÁ Kristýna 1999 0 Štětí172.20 2 160.60 6 166.6051.00/44,10
31.4/PZWEISLOVÁ Eliška 2002 0 USK Pha168.20 6 205.30 4 174.2058.60/50,70
32.8/VMJANDOVÁ Martina 1970 0 KK Brand184.20 18 161.60 14 175.6060.00/51,90
33.7/ZMJANDOVÁ Klaudie 2001 0 KK Brand180.80 156 181.80 10 191.8076.20/65,90
34.8/ZMPISKÁČKOVÁ Eliška 2001 0 Štětí264.60 10 186.00 6 192.0076.40/66,10
35.6/ZSLÍPOVÁ Klára 1999 0 Štětí189.40 8 192.10 2 194.1078.50/67,90
36.5/PZBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 0 Č.Lípa205.30 210 205.20 8 213.2097.60/84,40
37.6/PZLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub.209.10 56 209.70 4 213.7098.10/84,90
38.7/ZSPECHOVÁ Veronika 1999 0 Štětí190.30 64 209.70 10 219.70104.10/90,10
39.9/ZMPISKÁČKOVÁ Anežka 2000 0 Štětí219.50 8 221.00 2 223.00107.40/92,90
40.7/PZPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 0 Sušice254.10 18 230.70 4 234.70119.10/103,00
41.6/U23RYCHTEROVÁ Petra 1993 0 Dv.Král.192.70 62 0.00 999 254.70139.10/120,30
42. URBANOVÁ Kamila 1988 0 KK Brand211.40 62 200.20 62 262.20146.60/126,80
43. ŽATECKÁ Taťána 2007 0 KVSPísek157.40 456 229.50 404 613.40497.80/430,60
  PAJMOVÁ Sandra 2002 0 Kadaň0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VALENTÝNA Kurková 2000 0 Pardub.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PAJMOVÁ Jana 1984 0 Kadaň0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HONISCHOVÁ Barbora 1999 0 Kadaň0.00 999 0.00 999 999.00 0
  CHALUPSKÁ Jana 2000 0 Kadaň0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SEMERÁDOVÁ Petra 1981 3 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3