VZ ve slalomu - neděle, závod č.2

30.09.2012   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník115.80 0 114.40 0 114.40 38
2.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy116.60 0 115.00 0 115.000.60/0,534
3.2/U23SVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa118.10 0 118.20 0 118.103.70/3,230
4.1/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice125.50 0 125.10 2 125.5011.10/9,726
5.3/U23POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor124.00 2 124.80 2 126.0011.60/10,122
6.2/VMŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha127.80 2 126.80 0 126.8012.40/10,818
7.1/ZMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice126.90 4 127.50 0 127.5013.10/11,517
8.3/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily129.20 0 128.40 0 128.4014.00/12,216
9.1/PZNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 0 L.Žatec128.30 2 128.90 2 130.3015.90/13,90
10.4/VMVACKOVÁ Michala 1975 0 Dv.Král.135.80 0 132.20 0 132.2017.80/15,615
11.5/VMŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily132.90 0 131.50 2 132.9018.50/16,214
12.4/U23BENHÁKOVÁ Anna 1993 0 Jablonec135.70 6 133.10 0 133.1018.70/16,313
13.1/DSBURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily131.90 2 133.90 2 133.9019.50/17,012
14.2/ZMSTRASSEROVÁ Bára 2001 3 L.Žatec133.60 2 135.00 2 135.6021.20/18,511
15.1/ZSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov137.30 2 135.60 2 137.6023.20/20,310
16.6/VMBORSKÁ Alena 1976 3 SKVS ČB137.90 0 177.80 2 137.9023.50/20,59
17.2/PZŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek134.10 4 138.70 0 138.1023.70/20,70
18. JOSKOVÁ Lenka 1979 3 Benátky142.50 2 140.40 0 140.4026.00/22,78
19.3/ZMKRÁLOVÁ Adéla 2001 0 USK Pha151.00 6 144.50 0 144.5030.10/26,37
20.3/PZFILIPI Viktorie 2002 0 Č.Lípa142.70 4 144.20 2 146.2031.80/27,80
20.4/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 0 VS Tábor146.90 6 144.20 2 146.2031.80/27,86
22.5/ZMHYLMAROVÁ Anna 2001 0 Benátky151.90 2 150.40 0 150.4036.00/31,55
23.2/ZSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 0 Rakovník152.60 6 151.20 2 153.2038.80/33,94
24.3/ZSLACINOVÁ Karolína 1999 0 Semily145.50 10 157.50 6 155.5041.10/35,93
25.7/VMRYCHTEROVÁ Zdena 1968 0 Dv.Král.159.40 0 158.70 0 158.7044.30/38,72
26.4/ZSBÁČOVÁ Michaela 1998 0 KK Brand156.00 6 157.00 6 162.0047.60/41,61
27.6/ZMTÉČOVÁ Julie 2000 0 Benátky193.10 8 157.60 6 163.6049.20/43,00
28.4/PZWEISLOVÁ Eliška 2002 0 USK Pha176.20 8 166.80 2 168.8054.40/47,60
29.5/ZSJIRÁSKOVÁ Kristýna 1999 0 Štětí171.70 2 168.50 6 173.7059.30/51,80
30.6/ZSLÍPOVÁ Klára 1999 0 Štětí185.30 6 186.70 2 188.7074.30/64,90
31.5/PZBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 0 Č.Lípa185.60 14 185.90 4 189.9075.50/66,00
32.7/ZMJANDOVÁ Klaudie 2001 0 KK Brand185.80 8 198.60 58 193.8079.40/69,40
33.5/U23RYCHTEROVÁ Petra 1993 0 Dv.Král.199.10 10 194.50 6 200.5086.10/75,30
34.8/VMJANDOVÁ Martina 1970 0 KK Brand220.50 114 182.90 20 202.9088.50/77,40
35.8/ZMPISKÁČKOVÁ Anežka 2000 0 Štětí197.80 6 217.40 8 203.8089.40/78,10
36.6/PZLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub.238.10 8 198.80 8 206.8092.40/80,80
37.7/PZPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 0 Sušice223.40 4 243.90 8 227.40113.00/98,80
38.9/ZMPISKÁČKOVÁ Eliška 2001 0 Štětí241.70 54 221.30 8 229.30114.90/100,40
39.7/ZSPECHOVÁ Veronika 1999 0 Štětí184.90 60 209.40 60 244.90130.50/114,10
40. ŽATECKÁ Taťána 2007 0 KVSPísek251.60 454 250.80 260 510.80396.40/346,50
  PAJMOVÁ Sandra 2002 0 Kadaň0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VALENTÝNA Kurková 2000 0 Pardub.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PAJMOVÁ Jana 1984 0 Kadaň0.00 999 0.00 999 999.00 0
  URBANOVÁ Kamila 1988 0 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HONISCHOVÁ Barbora 1999 0 Kadaň0.00 999 0.00 999 999.00 0
  CHALUPSKÁ Jana 2000 0 Kadaň0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SEMERÁDOVÁ Petra 1981 3 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 3 Roztoky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TUNKOVÁ Kristýna 1988 2+ Jablonec0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl