vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve sjezdu, závod č.1

20.10.2012   řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.18:20,10 46
2.1/VMSLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec19:04,4044.30/4,038
3.1/VVALA Vladimír 1963 1 VS Tábor19:43,0082.90/7,530
4.1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec19:50,9090.80/8,322
5.2/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto20:00,70100.60/9,118
6. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto20:17,50117.40/10,714
7.2/VMMORNŠTEJN Roman 1969 3 Boh.Pha20:21,40121.30/11,010
8.1/DMJELÍNEK Filip 1996 3 Boh.Pha20:46,30146.20/13,39
9. PEŠKA Libor 1987 3 Č.Kruml.20:50,30150.20/13,78
10.3/VMMÍKA Jaroslav 1976 0 RK Týn21:18,80178.70/16,27
11.1/ZSKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.21:21,90181.80/16,56
12.4/VMKOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor21:27,40187.30/17,05
13.2/DMHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor21:46,90206.80/18,84
14.2/ZSSKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.21:48,00207.90/18,93
15. ŠVADLENA Martin 1987 0 Č.Kruml.22:12,00231.90/21,12
16.5/VMVÁLEK Michal 1974 0 VS Tábor22:27,20247.10/22,51
17.1/VSMOLÁČEK Petr 1956 0 VS Tábor22:28,00247.90/22,50
18.3/U23MUSIL Filip 1992 0 Č.Kruml.22:36,00255.90/23,30
19.2/VSURBAN Václav 1953 0 VikingMB31:10,10770.00/70,00
  ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 0 USK Pha18:03,00 22
2.1/VLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav19:15,7072.70/6,718
3.1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.19:20,1077.10/7,114
4.1/DMKOBEROVÁ Ludmila 1997 0 RK Týn20:15,10132.10/12,210
5.2/U23ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa20:30,30147.30/13,69
6.2/DMMAŠÍNOVÁ Marie 1997 0 Č.Kruml.20:36,70153.70/14,28
7.3/U23POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor20:41,10158.10/14,67
8.1/DSDUNDOVÁ Iva 1995 0 Č.Kruml.20:54,30171.30/15,86
9.1/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn20:55,20172.20/15,95
10.2/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor21:32,80209.80/19,44
11.1/VMKOUDELKOVÁ Petra 1969 3 Č.Kruml.21:33,40210.40/19,43
12.2/VMBORSKÁ Alena 1976 3 SKVS ČB21:34,40211.40/19,52
13.3/DMBERÁNKOVÁ Kateřina 1996 0 Č.Kruml.21:47,80224.80/20,81
14.4/DMKOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy22:43,50280.50/25,90
15.2/ZSKOUDELKOVÁ Veronika 1998 3 Č.Kruml.23:09,20306.20/28,30
16.3/ZMBOČÁNKOVÁ Lucie 2000 0 Soběslav27:13,00550.00/50,80

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
19:04,20 24
2.1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
19:12,007.80/0,716
3. IRAIN Jiří
IRAIN Jiří
1955
1981
2 VikingMB
Pardub.
19:49,0044.80/3,98
4.2/U23ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
Kralupy
Kralupy
20:39,7095.50/8,34
5.1/ZMZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
3 Dukla B.
Dukla B.
20:41,6097.40/8,53
6. LERNER Luděk
KLIMENT David
1960
1978
VikingMB
VikingMB
21:02,70118.50/10,42
7. MARKOVÁ Eva
SOSVOROVÁ Lucie
1988
1984
RK Troja
VikingMB
21:26,30142.10/12,41
8. BAUEROVÁ Lenka
KRUMLOVÁ Anna
1984
1983
RK Troja
VikingMB
22:04,60180.40/15,80
9. JAKEŠOVÁ Kristýna
VEBER Jan
1984
1971
Č.Kruml.
Č.Kruml.
22:06,10181.90/15,90
10. JOHANIDES Milan
FOHL Ondřej
1975
1979
Kralupy
Kralupy
22:52,20228.00/19,90
  PROCHÁZKA Martin
KYSELA František
1978
1980
2 VikingMB
VikingMB
DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz15:55,10 86
2.1/DSSTEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav17:29,2094.10/9,978
3.1/DMNACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov17:43,50108.40/11,370
4.2/VMKLEIN Pavel 1976 0 RK Týn17:52,50117.40/12,366
5.2/DSULWER Jiří 1995 2 Týniště18:15,10140.00/14,762
6.2/DMNACHTIGAL Jan 1996 2 Chomutov18:17,70142.60/14,958
7.1/U23MACÁŠEK Tomáš 1992 3 Dukla B.18:18,10143.00/15,054
8.1/VKODET Marcel 1965 2 L.Žatec18:35,70160.60/16,850
9. DAVÍDEK Tomáš 1985 0 Č.Kruml.18:48,20173.10/18,146
10.3/VMPALOUDA Tomáš 1969 2 Č.Kruml.18:49,20174.10/18,242
11.4/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy18:57,40182.30/19,138
12.3/DSZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB19:06,50191.40/20,034
13.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.19:07,80192.70/20,230
14.3/DMŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy19:11,00195.90/20,526
15.2/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.19:27,00211.90/22,222
16. POTUŽÁK Jan 1988 0 Sušice19:28,60213.50/22,418
17.4/DSFOLKMAN Jan 1995 2 Týniště19:30,10215.00/22,514
18.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB19:37,10222.00/23,213
19.2/VSPAZOUREK Jan 1948 0 Bechyně19:54,20239.10/25,012
20.6/VMNOVÁK Vít 1968 0 VS Tábor19:54,70239.60/25,111
21.4/DMVYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto19:57,40242.30/25,410
22.7/VMPAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně20:13,90258.80/27,19
23.3/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha20:20,70265.60/27,88
24.1/ZSKOUBÍK Ondřej 1999 2 Boh.Pha20:40,30285.20/29,97
25. PROCHÁZKA Martin 1978 2 VikingMB20:44,10289.00/30,36
26. BUREŠ Jan 1978 3 Sušice20:46,10291.00/30,55
27.1/ZMBÁRTA Jan 2000 0 Kralupy21:14,20319.10/33,44
28.8/VMMAYER Roman 1971 3 Bechyně21:16,20321.10/33,63
29.9/VMVANĚK Martin 1971 0 VS Tábor21:22,80327.70/34,32
30.4/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz21:40,40345.30/36,21
31.5/VSZIGLER Ladislav 1957 0 VS Tábor21:47,10352.00/36,90
32.2/ZSZVOLÁNEK Filip 1999 0 Bechyně22:02,70367.60/38,50
33.2/ZMKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.22:10,70375.60/39,30
34.3/ZMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 0 Vys.Mýto22:42,80407.70/42,70
35.4/ZMVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto22:49,50414.40/43,40

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
  LAGNEROVÁ Jana 1959 0 Soběslav00:00,00 21
  BERÁNKOVÁ Barbora 1992 0 Č.Kruml.00:00,00 22
  VRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn00:00,00 26
  PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.00:00,00 0
  DUNDOVÁ Iva 1995 0 Č.Kruml.00:00,00 0
  MAŠÍNOVÁ Marie 1997 0 Č.Kruml.00:00,00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3