vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve sjezdu, závod č.2

20.10.2012   řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.17:57,20 46
2.1/VMSLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec19:00,0062.80/5,838
3.1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec19:33,6096.40/8,930
4.1/VVALA Vladimír 1963 1 VS Tábor19:40,20103.00/9,622
5.2/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto19:58,00120.80/11,218
6. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto20:04,00126.80/11,814
7.2/VMMORNŠTEJN Roman 1969 3 Boh.Pha20:06,20129.00/12,010
8.1/DMJELÍNEK Filip 1996 3 Boh.Pha20:27,60150.40/14,09
9. PEŠKA Libor 1987 3 Č.Kruml.20:46,50169.30/15,78
10.1/ZSKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.21:07,20190.00/17,67
11.3/VMMÍKA Jaroslav 1976 0 RK Týn21:09,60192.40/17,96
12.2/ZSSKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.21:16,90199.70/18,55
13.4/VMKOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor21:24,90207.70/19,34
14.2/DMHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor21:44,80227.60/21,13
15.1/VSMOLÁČEK Petr 1956 0 VS Tábor22:10,80253.60/23,52
16. ŠVADLENA Martin 1987 0 Č.Kruml.22:12,90255.70/23,71
17.5/VMVÁLEK Michal 1974 0 VS Tábor22:13,70256.50/23,80
18.3/U23MUSIL Filip 1992 0 Č.Kruml.22:24,30267.10/24,80
19.2/VSURBAN Václav 1953 0 VikingMB25:33,20456.00/42,30
  ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 0 USK Pha17:54,50 22
2.1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.19:06,3071.80/6,718
3.1/VLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav19:19,5085.00/7,914
4.1/DMKOBEROVÁ Ludmila 1997 0 RK Týn20:03,50129.00/12,010
5.2/U23ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa20:28,20153.70/14,39
6.3/U23POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor20:32,00157.50/14,78
7.2/DMMAŠÍNOVÁ Marie 1997 0 Č.Kruml.20:34,20159.70/14,97
8.1/DSDUNDOVÁ Iva 1995 0 Č.Kruml.20:49,70175.20/16,36
9.3/DMKOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy21:05,90191.40/17,85
10.1/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn21:29,90215.40/20,04
11.1/VMKOUDELKOVÁ Petra 1969 3 Č.Kruml.21:39,50225.00/20,93
12.2/VMBORSKÁ Alena 1976 3 SKVS ČB21:39,60225.10/20,92
13.4/DMBERÁNKOVÁ Kateřina 1996 0 Č.Kruml.21:42,00227.50/21,21
14.2/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor21:55,80241.30/22,50
15.2/ZSKOUDELKOVÁ Veronika 1998 3 Č.Kruml.22:59,20304.70/28,40
16.3/ZMBOČÁNKOVÁ Lucie 2000 0 Soběslav27:48,20593.70/55,30

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
18:56,90 24
2.1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
19:16,3019.40/1,716
3. IRAIN Jiří
IRAIN Jiří
1955
1981
2 VikingMB
Pardub.
19:43,2046.30/4,18
4.1/ZMZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
3 Dukla B.
Dukla B.
20:20,1083.20/7,34
5.2/U23ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
Kralupy
Kralupy
20:34,0097.10/8,53
6. LERNER Luděk
KLIMENT David
1960
1978
VikingMB
VikingMB
21:06,10129.20/11,42
7. MARKOVÁ Eva
SOSVOROVÁ Lucie
1988
1984
RK Troja
VikingMB
21:18,70141.80/12,51
8. BAUEROVÁ Lenka
KRUMLOVÁ Anna
1984
1983
RK Troja
VikingMB
21:52,70175.80/15,50
9. JAKEŠOVÁ Kristýna
VEBER Jan
1984
1971
Č.Kruml.
Č.Kruml.
22:22,30205.40/18,10
10. JOHANIDES Milan
FOHL Ondřej
1975
1979
Kralupy
Kralupy
22:25,40208.50/18,30
  PROCHÁZKA Martin
KYSELA František
1978
1980
2 VikingMB
VikingMB
DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz15:35,50 86
2.1/DSSTEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav17:10,6095.10/10,278
3.2/VMKLEIN Pavel 1976 0 RK Týn17:38,00122.50/13,170
4.1/DMNACHTIGAL Jan 1996 2 Chomutov17:43,60128.10/13,766
5.2/DSULWER Jiří 1995 2 Týniště18:02,10146.60/15,762
6.2/DMNACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov18:10,00154.50/16,558
7.1/U23MACÁŠEK Tomáš 1992 3 Dukla B.18:10,80155.30/16,654
8. DAVÍDEK Tomáš 1985 0 Č.Kruml.18:29,50174.00/18,650
9.3/DMŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy18:32,50177.00/18,946
10.1/VKODET Marcel 1965 2 L.Žatec18:34,70179.20/19,242
11.3/VMPALOUDA Tomáš 1969 2 Č.Kruml.18:36,20180.70/19,338
12.3/DSZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB18:43,00187.50/20,034
13.4/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy18:50,70195.20/20,930
14. POTUŽÁK Jan 1988 0 Sušice19:13,40217.90/23,326
15.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.19:14,20218.70/23,422
16.2/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.19:22,70227.20/24,318
17.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB19:35,10239.60/25,614
18.2/VSPAZOUREK Jan 1948 0 Bechyně19:49,50254.00/27,213
19.4/DMVYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto19:49,60254.10/27,212
20.4/DSFOLKMAN Jan 1995 2 Týniště19:51,60256.10/27,411
21.6/VMNOVÁK Vít 1968 0 VS Tábor20:00,30264.80/28,310
22.7/VMPAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně20:04,40268.90/28,79
23.3/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha20:22,00286.50/30,68
24.1/ZSKOUBÍK Ondřej 1999 2 Boh.Pha20:25,60290.10/31,07
25. PROCHÁZKA Martin 1978 2 VikingMB20:40,30304.80/32,66
26.8/VMMAYER Roman 1971 3 Bechyně20:53,80318.30/34,05
27.1/ZMBÁRTA Jan 2000 0 Kralupy21:06,90331.40/35,44
28. BUREŠ Jan 1978 3 Sušice21:08,20332.70/35,63
29.9/VMVANĚK Martin 1971 0 VS Tábor21:14,50339.00/36,22
30.4/VSZIGLER Ladislav 1957 0 VS Tábor21:17,30341.80/36,51
31.2/ZMKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.21:39,70364.20/38,90
32.5/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz21:40,70365.20/39,00
33.2/ZSZVOLÁNEK Filip 1999 0 Bechyně22:13,40397.90/42,50
34.3/ZMVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto22:26,10410.60/43,90
35.4/ZMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 0 Vys.Mýto23:17,10461.60/49,30

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.21:54,40 4
2.1/DMMAŠÍNOVÁ Marie 1997 0 Č.Kruml.22:08,4014.00/1,13
3.1/VLAGNEROVÁ Jana 1959 0 Soběslav22:29,2034.80/2,62
4.1/U23BERÁNKOVÁ Barbora 1992 0 Č.Kruml.22:48,8054.40/4,11
5.1/DSDUNDOVÁ Iva 1995 0 Č.Kruml.23:29,2094.80/7,20
6.1/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn25:30,20215.80/16,40
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3