vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

WAVE2012 Junior Cup

03.08.2012   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Václav Martin
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JEKLIN Jakob 1998 0 kkse slovenia, SLO97.07 0 98.58 2 97.07 -
2.1/DMVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha101.27 4 99.02 2 101.023.95/4,1-
3. JANUR Dominik 1997 0 KS Start Nowy Sącz, POL107.36 0 106.19 0 106.199.12/9,4-
4. KULIKOV Aleksandr 1997 0 Kazachtasn98.65 56 104.94 2 106.949.87/10,2-
5.1/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.110.81 0 107.75 2 109.7512.68/13,1-
6. VERNEL Thomas 1997 0 Paris, FRA120.24 8 107.14 8 115.1418.07/18,6-
7.2/ZSKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.154.45 0 133.55 8 141.5544.48/45,8-
8.3/ZSCEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek151.17 6 145.30 6 151.3054.23/55,9-
9. LAUNAY Thomas 1998 0 FRA - Lannion CK, FRA215.21 2 0.00 999 217.21120.14/123,8-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSĆWIK Sara 1998 0 KS Start Nowy Sącz, POL103.96 2 110.23 4 105.96 -
2.1/DMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň116.30 0 112.73 2 114.738.77/8,3-
3.2/DMKOZOROG Alija 1996 0 kkse slovenia, SLO107.01 8 113.76 4 115.019.05/8,5-
4.2/ZSBERÇON Joey 1998 0 CKHI, FRA117.40 6 114.40 2 116.4010.44/9,9-
5.3/ZSCZERNEK Kinga 1998 0 KS Start Nowy Sącz, POL122.56 4 114.70 4 118.7012.74/12,0-
6.4/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.116.73 2 123.78 8 118.7312.77/12,1-
7.3/DMPASIUT Ola 1996 0 KS Start Nowy Sącz, POL118.78 4 115.65 50 122.7816.82/15,9-
8.4/DMMEDVED Beti 1996 0 kkse slovenia, SLO120.58 6 137.36 6 126.5820.62/19,5-
9.5/ZSROSIEK Edyta 1998 0 KS Start Nowy Sącz, POL122.42 6 0.00 999 128.4222.46/21,2-
10.6/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.132.66 2 136.52 52 134.6628.70/27,1-
11.7/ZSLIBER Natalia 1999 0 KS Start Nowy Sącz, POL133.76 6 0.00 999 139.7633.80/31,9-
12.5/DMDURKEE Lily 1996 0 Valley Mill Racing Team, USA144.52 8 152.45 102 152.5246.56/43,9-
13.6/DMKEHNE Adrianne 1996 0 Valley Mill Racing Team, USA154.71 4 0.00 0 158.7152.75/49,8-
14. CAILHOL Elsa 1998 0 Rodez club canoë kayak, FRA158.00 54 176.26 6 182.2676.30/72,0-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMĆWIK Kasper 1996 0 KS Start Nowy Sącz, POL93.46 0 90.48 0 90.48 -
2.2/DMTESTEN Niko 1997 0 kkse slovenia, SLO91.20 2 91.85 0 91.851.37/1,5-
3.3/DMABLIN Vincent 1996 0 Paris, FRA95.31 0 93.74 0 93.743.26/3,6-
4.4/DMSANDERA Wiktor 1998 0 KS Start Nowy Sącz, POL95.97 2 97.94 2 97.977.49/8,3-
5.5/DMMADORE Mathurin 1996 0 Paris, FRA98.16 0 114.00 56 98.167.68/8,5-
6.1/ZSQUÉMENER Malo 1998 0 CD22, FRA101.01 0 112.62 4 101.0110.53/11,6-
7.6/DMŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB101.24 0 99.10 2 101.1010.62/11,7-
8.7/DMMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha101.91 0 99.46 4 101.9111.43/12,6-
9.8/DMKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz103.06 50 100.27 2 102.2711.79/13,0-
10.2/ZSHELLARD Pierre 1998 0 CD22, FRA100.79 2 109.39 8 102.7912.31/13,6-
11. ZINOVYEV Pavel 1996 0 Kazachtasn103.08 0 103.92 4 103.0812.60/13,9-
12.9/DMPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha104.11 2 102.48 104 106.1115.63/17,3-
13.10/DMUTHUS WESTFALL Tyler 1996 0 Valley Mill Racing Team, USA118.10 52 107.48 0 107.4817.00/18,8-
14.3/ZSJANUR Marcin 1999 0 KS Start Nowy Sącz, POL109.10 2 117.13 2 111.1020.62/22,8-
15.4/ZSRENOUVEL Sébastien 1998 0 CKHI, FRA112.32 0 115.64 4 112.3221.84/24,1-
16.11/DMWEBER David 1996 0 Valley Mill Racing Team, USA114.61 0 122.20 0 114.6124.13/26,7-
17.12/DMUTHUS Evan 1996 0 Valley Mill Racing Team, USA113.86 8 112.93 8 120.9330.45/33,7-
18.5/ZSŠEBELA David 1998 3 Kadaň124.57 2 121.22 0 121.2230.74/34,0-
19. NIKULIN Ivan 1999 0 Kazachtasn165.37 206 126.94 6 132.9442.46/46,9-
20.6/ZSLABROUSSE Alan 1999 0 CD22, FRA112.20 56 131.55 4 135.5545.07/49,8-
21.13/DMMERMELSTEIN Aaron Bieber 1997 0 Valley Mill Racing Team, USA136.99 0 116.70 52 136.9946.51/51,4-
22.7/ZSLIGOINE Mattéo 1999 0 CKHI, FRA132.43 6 141.15 64 138.4347.95/53,0-
23.8/ZSDULOGIT Dimitri 1999 0 CKHI, FRA133.99 8 134.89 156 141.9951.51/56,9-
24.9/ZSYOUN Aubry 1999 0 CD22, FRA142.05 4 0.00 999 146.0555.57/61,4-
25.10/ZSHARIBO Tristan 1999 0 CKHI, FRA142.83 4 125.92 162 146.8356.35/62,3-
26.11/ZSGÉRARD Thomas 1999 0 CKHI, FRA135.47 56 128.75 60 188.7598.27/108,6-
27.12/ZSDUBONVIN Dubonvin 1999 0 CKHI, FRA170.62 58 153.85 58 211.85121.37/134,1-
28. CLERC Quentin 1999 0 Rodez club canoë kayak, FRA136.94 204 0.00 999 340.94250.46/276,8-
29.13/ZSTONCAR Martin 1999 0 TU Zvolen, SVK0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.126.16 4 132.62 2 130.16 -
2.1/DMMATULKOVÁ Jana 1996 2+ Horš.Týn130.49 6 127.49 6 133.493.33/2,6-
3.2/DMKOZOROG Alija 1996 0 kkse, SLO135.22 4 126.65 14 139.229.06/7,0-
4.3/DMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň142.84 152 141.67 6 147.6717.51/13,5-
5.4/DMROBIN Robin 1997 0 Paris, FRA162.33 8 168.10 8 170.3340.17/30,9-
6. VAN DE VEN Swantje 1998 0 Kanuclub Falke Magdeburg, GER194.64 104 176.36 4 180.3650.20/38,6-
7.5/DMMEDVED Beti 1996 0 kkse, SLO188.34 10 0.00 999 198.3468.18/52,4-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3