vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd na Svitavě, závod č.1

23.03.2013   řeka Svitava v úseku Adamov - Babice
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
U2 MT
MT
21:24,70 9
2. KNOBLOCH Tomáš
ŠAMÁNEK Pavel
1974
1972
VM 24:09,40164.70/12,81
3. KUČA Jakub
ŠOTOLA Karel
1998
1997
DM 24:52,70208.00/16,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SATKOVÁ Martina 1998 DM MT20:26,40 23
2. SATKOVÁ Gabriela 2001 ZM 223:19,60173.20/14,115
3. ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 U2 224:14,30227.90/18,611
4. DIMOVOVÁ Barbora 2000 ZS 24:15,20228.80/18,77
5. NĚMCOVÁ Marie 2000 ZS 325:16,60290.20/23,73
6. ARNOŠOVÁ Karolína 1995 DS 326:10,30343.90/28,02
7. DIMOVOVÁ Viktorie 2000 ZS 27:15,70409.30/33,41
8. NĚMCOVÁ Anna 1998 DM 230:49,60623.20/50,80

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SATKE Adam 1994 U2 119:24,70 19
2. KREJČÍŘ Dominik 1996 DS 320:57,4092.70/8,011
3. ŽÁDNÍK Vojtěch 1975 VM 321:09,00104.30/9,07
4. JANTAČ Vladimír 1971 VM 321:53,80149.10/12,86
5. VYHNÁLEK Jan 1996 DS 322:20,70176.00/15,15
6. STŘECHA Petr 1994 U2 222:53,00208.30/17,94
7. SOSNAR Jakub 1994 U2 23:06,60221.90/19,13
8. PAPULA Martin 1999 ZS 23:10,30225.60/19,42
9. MUZIKANT Ondřej 1994 U2 23:18,40233.70/20,11
10. NĚMEC Jakub 1969 VM 23:22,40237.70/20,40
11. KUPILÍK Jan 1984 24:24,70300.00/25,80
12. NOVÁK Jiří 1997 DM 24:27,80303.10/26,00
13. MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 ZM 26:14,50409.80/35,20

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. VESELÝ Petr 1976 VM 220:52,80 26
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 U2 222:05,9073.10/5,822
3. ŠILAR Jakub 1987 223:16,80144.00/11,518
4. JÍLEK Jan 1993 U2 223:21,50148.70/11,914
5. RYGEK Marek 1989 23:43,20170.40/13,610
6. ŠMOLDAS Michal 1998 DM 223:45,00172.20/13,76
7. ŠOTOLA Karel 1997 DM 325:22,70269.90/21,52
8. KUČA Jakub 1998 DM 225:34,00281.20/22,41
9. SUŠEŇ Daniel 1999 ZS 29:28,40515.60/41,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3