vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota

06.04.2013   řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. LISICKÝ David 1981 1 Olomouc13:21,30 37
2. ČAMEK Petr 1977 2 Litovel14:32,4071.10/8,927
3.1/DMPATÁK Jan 1997 2 Litovel14:54,8093.50/11,722
4.2/DMŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel14:59,9098.60/12,317
5.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí15:34,90133.60/16,712
6.1/U23NOVOSAD Lukáš 1993 3 Olomouc15:49,80148.50/18,57
7.3/DMKUČA Jakub 1998 2 Litovel16:15,50174.20/21,72
8.4/DMŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel16:16,50175.20/21,91

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 M KK Brno12:55,40 75
2.1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto12:57,602.20/0,365
3.1/DSBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava13:15,7020.30/2,655
4.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc13:54,1058.70/7,645
5.2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel13:56,7061.30/7,935
6.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník14:51,20115.80/14,925
7.3/VMPULKRÁBKOVÁ Stanislava 1978 3 Kroměříž14:54,40119.00/15,315
8.3/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž15:16,70141.30/18,210
9.2/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel15:45,40170.00/21,95
10.1/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 0 Litovel16:00,50185.10/23,94
11.2/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 0 Litovel16:02,60187.20/24,13
12.4/DSARNOŠOVÁ Karolína 1995 3 Litovel16:17,30201.90/26,02
13.3/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno16:40,10224.70/29,01
14.4/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž16:51,30235.90/30,40

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc11:19,20 109
2.1/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc11:26,207.00/1,099
3.1/U23HÁLA Richard 1992 1 Olomouc11:53,5034.30/5,189
4.2/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc12:05,4046.20/6,879
5.2/U23ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc12:08,5049.30/7,369
6.1/DSOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí12:10,1050.90/7,559
7.3/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno12:11,8052.60/7,749
8.1/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc12:22,3063.10/9,344
9.4/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc12:38,5079.30/11,739
10.2/DSKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí12:41,4082.20/12,134
11.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž13:07,60108.40/16,029
12.4/VMMATHAI Robert 1969 2 Olomouc-813:12,60113.40/16,724
13.3/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno13:30,60131.40/19,319
14.4/DSVYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto14:04,20165.00/24,314
15. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí14:17,50178.30/26,39
16.2/DMBALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava14:28,50189.30/27,98
17.3/DMMATÉ Zdeněk 1998 2 Olomouc14:33,50194.30/28,67
18.3/VMNĚMEC Jakub 1969 0 KK Brno14:56,90217.70/32,16
19.4/DMMOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí14:59,70220.50/32,55
20.5/DMKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž15:55,10275.90/40,64
21.6/DMNOVÁK Jiří 1997 0 KK Brno16:09,60290.40/42,83
22.1/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 0 KK Brno17:02,10342.90/50,52
23.2/ZMSNOPEK Vladimír 2001 0 Kroměříž17:17,90358.70/52,81
24.3/ZMHRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto17:47,90388.70/57,20
25.4/ZMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 0 Vys.Mýto17:57,80398.60/58,70
26.1/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto18:03,20404.00/59,50

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1919
1969
M Boh.Pha
VSDK
13:40,40 20
2.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1919
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
13:47,507.10/0,910
3.1/DMKUČA Jakub
ŠOTOLA Karel
1919
1998
Litovel
Litovel
16:32,90172.50/21,00
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3