vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle

07.04.2013   řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. LISICKÝ David 1981 1 Olomouc13:34,50 36
2. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto14:44,3069.80/8,626
3.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel15:03,4088.90/10,921
4.2/DMŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel15:19,20104.70/12,916
5.3/DMPATÁK Jan 1997 2 Litovel15:21,80107.30/13,211
6.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí15:31,10116.60/14,36
7.4/DMKUČA Jakub 1998 2 Litovel16:15,80161.30/19,81

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 M KK Brno13:02,10 64
2.1/DSBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava13:17,7015.60/2,054
3.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc13:42,3040.20/5,144
4.2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel14:06,2064.10/8,234
5.1/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 0 Litovel14:49,90107.80/13,824
6.2/VMPULKRÁBKOVÁ Stanislava 1978 3 Kroměříž14:52,00109.90/14,114
7.3/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník15:05,40123.30/15,89
8.3/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž15:34,70152.60/19,54
9.2/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 0 Litovel15:46,90164.80/21,13
10.1/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel16:02,90180.80/23,12
11.3/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno16:43,50221.40/28,31
12.4/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž16:51,60229.50/29,30

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc11:13,90 89
2.1/U23HÁLA Richard 1992 1 Olomouc11:45,6031.70/4,779
3.2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno12:07,1053.20/7,969
4.1/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc12:13,5059.60/8,859
5.1/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc12:15,6061.70/9,249
6.1/DSOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí12:15,8061.90/9,244
7.2/DSKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí12:42,0088.10/13,139
8.3/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc12:43,7089.80/13,334
9.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž13:09,00115.10/17,129
10.2/VMMATHAI Robert 1969 2 Olomouc-813:09,20115.30/17,124
11.3/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno13:21,80127.90/19,019
12.4/DSVYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto14:13,60179.70/26,714
13. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí14:20,30186.40/27,79
14.2/DMMOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí14:23,20189.30/28,18
15.3/DMBALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava14:29,40195.50/29,07
16.4/DMMATÉ Zdeněk 1998 2 Olomouc14:32,60198.70/29,56
17.3/VMNĚMEC Jakub 1969 0 KK Brno15:05,30231.40/34,35
18.5/DMNOVÁK Jiří 1997 0 KK Brno16:00,80286.90/42,64
19.6/DMKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž16:23,00309.10/45,93
20.1/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 0 KK Brno16:41,60327.70/48,62
21.2/ZMHRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto17:27,40373.50/55,41
22.3/ZMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 0 Vys.Mýto17:54,90401.00/59,50
23.4/ZMSNOPEK Vladimír 2001 0 Kroměříž18:15,10421.20/62,50
24.1/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto21:09,00595.10/88,30

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1919
1969
M Boh.Pha
VSDK
13:39,20 20
2.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1919
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
13:45,105.90/0,710
3.1/DMKUČA Jakub
ŠOTOLA Karel
1919
1998
Litovel
Litovel
16:28,90169.70/20,70
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3