vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota

30.03.2013   Sázava, Krhanice
ředitel: Jiří Vyhnánek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23Rolenc Ondřej 1991 MT Pardub.18:09,50 116
2.2/U23Haleš Antonín 1992 1 Č.Kruml.18:47,3037.80/3,5106
3.3/U23Slanina Vladimír 1994 1 L.Žatec19:10,7061.20/5,696
4. Jirka David 1985 1 Č.Kruml.19:14,1064.60/5,986
5.4/U23Novák Martin 1991 1 Č.Kruml.19:16,8067.30/6,276
6.5/U23Suchánek Daniel 1993 2 Vys.Mýto19:34,6085.10/7,866
7.1/VJŠťastný Jan 1970 1 Pardub.19:37,6088.10/8,156
8. Švadlena Václav 1985 1 Č.Kruml.19:39,3089.80/8,246
9.1/VChlouba Luboš 1959 0 Boh.Pha20:12,90123.40/11,336
10.6/U23Pavlík Radek 1992 1 VSDK20:14,20124.70/11,426
11. Šrámek Michal 1982 2 Č.Lípa20:19,10129.60/11,916
12.7/U23Jelínek Šimon 1994 1 Boh.Pha20:34,50145.00/13,311
13.1/DMKlíma Jan 1998 3 Č.Kruml.21:02,30172.80/15,96
14. Šilar Jakub 1987 2 Vys.Mýto21:23,10193.60/17,81
15.8/U23Valíková Radka 1991 MT Pardub.21:34,80205.30/18,80

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Uncajtík Lukáš
Lisický David
1919
1984
1 Pardub.
Olomouc
18:24,30 88
2.1/VJMornštejn Roman
Veselý Petr
1919
1969
M Boh.Pha
VSDK
18:36,5012.20/1,178
3. Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1919
1994
1 L.Žatec
L.Žatec
18:41,7017.40/1,668
4. Suchánek Daniel
Jílek Jan
1919
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
18:56,7032.40/2,958
5.1/DSZapletal Vojtěch
Jelínek Filip
1919
1998
2 Dukla B.
Boh.Pha
19:00,1035.80/3,248
6. Cuc Michal
Zdráhal Jan
1919
1977
M Tech.Pha
Dukla B.
19:03,8039.50/3,638
7. Jelínek Šimon
Smolka Ondřej
1919
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
19:10,7046.40/4,228
8.2/DSŽniva Marek
Kristek Václav
1919
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
19:26,9062.60/5,718
9. Zapletal Mikuláš
Chlouba Luboš
1920
2000
1 Dukla B.
Boh.Pha
20:22,60118.30/10,78
10.2/VJLula Jiří
Martin Václav
1919
1974
3 Boh.Pha
Boh.Pha
20:48,50144.20/13,13
11. Lerner Luděk
Kliment David
1919
1960
3 VikingMB
VikingMB
22:11,30227.00/20,62
12.1/ŽSČáň Libor
Kaminský Jan
1919
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
22:38,60254.30/23,01

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VJMrůzek Kamil 1977 MT Dukla B.15:42,40 118
2. Odvárko Michael 1979 2 Dukla B.16:17,0034.60/3,7108
3.1/DSZieris Matyáš 1995 1 Trutnov16:26,6044.20/4,798
4.2/DSStefan Tomáš 1995 1 Soběslav16:39,1056.70/6,088
5.1/U23Křišťan Filip 1992 1 Týniště16:40,0057.60/6,178
6.2/VJGrossmann Petr 1974 1 Loko Plz16:49,0066.60/7,168
7.2/U23Smolka Ondřej 1994 2 Boh.Pha17:14,2091.80/9,758
8.3/VJŠindelář Pavel 1970 1 Loko Plz17:14,8092.40/9,848
9.4/VJKočan Michal 1977 1 Boh.Pha17:22,3099.90/10,643
10.3/DSJelínek Filip 1996 2 Boh.Pha17:38,00115.60/12,338
11.1/DMZapletal Vojtěch 1998 2 Dukla B.18:09,90147.50/15,733
12.5/VJPanzer Aleš 1974 2 Loko Plz19:37,50235.10/24,928
13.3/U23Stefan Petr 1992 2 Boh.Pha19:40,30237.90/25,223
14.4/DSVyhnálek Jan 1996 3 Vys.Mýto19:55,30252.90/26,818
15.1/VSGrossmann Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.20:00,70258.30/27,413
16.1/VFilipi Robert 1964 2 Č.Lípa20:13,10270.70/28,78
17.6/VJMačkal Adam 1976 3 Tech.Pha20:23,30280.90/29,83
18.1/ŽSZapletal Mikuláš 2000 2 Dukla B.20:38,00295.60/31,42
19.4/U23Jícha Martin 1994 3 Tech.Pha21:59,50377.10/40,01

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Mrůzková Michala 1979 0 Boh.Pha17:36,10 47
2. Zástěrová Anna 1989 MT So Písek18:04,6028.50/2,737
3.1/ŽSPaloudová Anežka 1999 2 Č.Kruml.19:23,60107.50/10,227
4.1/U23Sováková Lenka 1993 2 Val.Mez.19:48,40132.30/12,522
5.2/U23Polesná Jitka 1990 2 Loko Plz19:53,40137.30/13,017
6. Polívková Hana 1989 0 Blovice20:08,70152.60/14,412
7.1/DMBayerová Barbora 1998 2 Val.Mez.20:09,00152.90/14,57
8.3/U23Svobodová Jana 1993 1 Č.Lípa20:42,10186.00/17,62
9.2/DMMašínová Marie 1997 3 Č.Kruml.20:52,50196.40/18,61
10.3/DMKaminská Barbora 1998 2 Val.Mez.21:39,70243.60/23,10
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3