vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota

30.03.2013   Sázava, Krhanice
ředitel: Jiří Vyhnánek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23Rolenc Ondřej 1991 MT Pardub.18:01,30 116
2.2/U23Haleš Antonín 1992 1 Č.Kruml.18:57,3056.00/5,2106
3.3/U23Slanina Vladimír 1994 1 L.Žatec19:06,8065.50/6,196
4. Jirka David 1985 1 Č.Kruml.19:20,9079.60/7,486
5.4/U23Novák Martin 1991 1 Č.Kruml.19:27,3086.00/8,076
6. Švadlena Václav 1985 1 Č.Kruml.19:33,2091.90/8,566
7.1/VJŠťastný Jan 1970 1 Pardub.19:33,7092.40/8,556
8.5/U23Suchánek Daniel 1993 2 Vys.Mýto19:33,9092.60/8,646
9.1/VChlouba Luboš 1959 0 Boh.Pha20:10,90129.60/12,036
10.6/U23Pavlík Radek 1992 1 VSDK20:15,00133.70/12,426
11. Šrámek Michal 1982 2 Č.Lípa20:17,50136.20/12,616
12.7/U23Jelínek Šimon 1994 1 Boh.Pha20:40,00158.70/14,711
13. Šilar Jakub 1987 2 Vys.Mýto20:59,30178.00/16,56
14.1/DMKlíma Jan 1998 3 Č.Kruml.21:24,10202.80/18,81
15.8/U23Valíková Radka 1991 MT Pardub.21:50,70229.40/21,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Uncajtík Lukáš
Lisický David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
18:04,70 87
2.1/VJVeselý Petr
Mornštejn Roman
1976
1969
M VSDK
Boh.Pha
18:26,6021.90/2,077
3. Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
18:42,8038.10/3,567
4. Cuc Michal
Zdráhal Jan
1977
1985
M Tech.Pha
Dukla B.
18:56,6051.90/4,857
5. Suchánek Daniel
Jílek Jan
1993
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
19:00,0055.30/5,147
6.1/DSZapletal Vojtěch
Jelínek Filip
1998
1996
2 Dukla B.
Boh.Pha
19:11,9067.20/6,237
7. Jelínek Šimon
Smolka Ondřej
1994
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
19:23,8079.10/7,327
8.2/DSŽniva Marek
Kristek Václav
1995
1996
1 Val.Mez.
Val.Mez.
19:38,3093.60/8,617
9. Zapletal Mikuláš
Chlouba Luboš
2000
1959
1 Dukla B.
Boh.Pha
19:55,30110.60/10,27
10. Lerner Luděk
Kliment David
1960
1978
3 VikingMB
VikingMB
22:16,30251.60/23,22
11.1/ŽSČáň Libor
Kaminský Jan
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
22:26,00261.30/24,11

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VJMrůzek Kamil 1977 MT Dukla B.15:34,40 118
2. Odvárko Michael 1979 2 Dukla B.16:12,0037.60/4,0108
3.1/DSZieris Matyáš 1995 1 Trutnov16:35,2060.80/6,598
4.1/U23Křišťan Filip 1992 1 Týniště16:41,8067.40/7,288
5.2/DSStefan Tomáš 1995 1 Soběslav16:52,6078.20/8,478
6.2/VJGrossmann Petr 1974 1 Loko Plz16:52,6078.20/8,468
7.3/VJŠindelář Pavel 1970 1 Loko Plz17:13,4099.00/10,658
8.3/DSJelínek Filip 1996 2 Boh.Pha17:20,00105.60/11,348
9.2/U23Smolka Ondřej 1994 2 Boh.Pha17:33,30118.90/12,743
10.4/VJKočan Michal 1977 1 Boh.Pha17:35,10120.70/12,938
11.1/DMZapletal Vojtěch 1998 2 Dukla B.18:14,10159.70/17,133
12.5/VJPanzer Aleš 1974 2 Loko Plz19:40,90246.50/26,428
13.4/DSVyhnálek Jan 1996 3 Vys.Mýto19:51,30256.90/27,523
14.3/U23Stefan Petr 1992 2 Boh.Pha19:54,40260.00/27,818
15.6/VJMačkal Adam 1976 3 Tech.Pha20:08,90274.50/29,413
16.1/VSGrossmann Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.20:13,50279.10/29,98
17.1/ŽSZapletal Mikuláš 2000 2 Dukla B.20:15,10280.70/30,03
18.1/VFilipi Robert 1964 2 Č.Lípa20:21,00286.60/30,72
19.4/U23Jícha Martin 1994 3 Tech.Pha21:32,50358.10/38,31

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Mrůzková Michala 1979 0 Boh.Pha17:47,20 47
2. Zástěrová Anna 1989 MT So Písek18:19,2032.00/3,037
3.1/ŽSPaloudová Anežka 1999 2 Č.Kruml.19:24,3097.10/9,127
4.1/U23Polesná Jitka 1990 2 Loko Plz19:50,60123.40/11,622
5.2/U23Sováková Lenka 1993 2 Val.Mez.20:02,70135.50/12,717
6. Polívková Hana 1989 0 Blovice20:04,90137.70/12,912
7.1/DMBayerová Barbora 1998 2 Val.Mez.20:23,00155.80/14,67
8.3/U23Svobodová Jana 1993 1 Č.Lípa20:48,30181.10/17,02
9.2/DMMašínová Marie 1997 3 Č.Kruml.21:17,60210.40/19,71
10.3/DMKaminská Barbora 1998 2 Val.Mez.21:43,90236.70/22,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3