vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR dorostu ve slalomu , 4.ČPJ ve slalomu

12.09.2009   USD Roudnice
ředitel: Jan Chládek   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha123.98 2 123.01 0 123.01 -
2. JORDÁN František 1991 1 SKVeselí121.80 2 127.36 54 123.800.79/0,6-
3. CEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek134.80 2 131.02 0 131.028.01/6,5-
4. PEŠEK Michal 1992 2+ USK Pha135.12 2 131.75 4 135.7512.74/10,4-
5. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy142.54 6 162.56 54 148.5425.53/20,8-
6. HOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn143.48 52 147.66 2 149.6626.65/21,7-
7. BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc143.83 56 146.99 4 150.9927.98/22,7-
8. SVOBODA Adam 1994 2 USK Pha154.21 2 152.58 52 156.2133.20/27,0-
9. MRÚZEK Jakub 1995 2 KK Opava154.34 2 193.13 0 156.3433.33/27,1-
10. ŠINDLER Marek 1992 3 Dukla B.160.70 0 161.52 252 160.7037.69/30,6-
11. KAŠPAR Jonáš 1991 2 Dukla B.181.05 52 161.99 2 163.9940.98/33,3-
12. KOUŠA Šimon 1994 2 USK Pha164.08 4 158.16 6 164.1641.15/33,5-
13. PEXA Jakub 1994 2 USK Pha163.48 6 203.87 260 169.4846.47/37,8-
14. KOČÍ Martin 1991 2 Klášter.168.32 2 178.14 102 170.3247.31/38,5-
15. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2 SK VS ČB171.78 4 161.40 10 171.4048.39/39,3-
16. ROLENC Ondřej 1991 3 Obal Pce195.18 8 169.94 6 175.9452.93/43,0-
17. TYKAL Jiří 1992 3 Klášter.187.19 4 0.00 0 191.1968.18/55,4-
18. JELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha198.86 8 188.24 8 196.2473.23/59,5-
19. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 1 Dukla B.150.16 102 141.84 56 197.8474.83/60,8-
20. POSPÍCHAL Radek 1994 2 Kadaň195.76 10 197.82 10 205.7682.75/67,3-
21. ZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.192.51 52 206.24 2 208.2485.23/69,3-
22. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno187.03 102 164.52 58 222.5299.51/80,9-
23. VĚTROVSKÝ Jan 1997 3 USK Pha215.91 106 193.44 50 243.44120.43/97,9-
24. REJMAN Zbyšek 1992 2 KVS HK225.48 154 207.00 60 267.00143.99/117,1-
25. PAVLÍK Radek 1992 3 VSDK262.07 12 243.39 56 274.07151.06/122,8-
26. RUSÍN David 1994 3 Horš.Týn223.46 258 223.22 60 283.22160.21/130,2-
27. EBEL Matyáš 1992 3 USK Pha210.33 150 188.77 104 292.77169.76/138,0-
28. RATAJ Antonín 1992 3 Kralupy190.76 200 0.00 999 390.76267.75/217,7-
  ŠŤASTNÝ Filip 1994 Obal Pce0.00 999 0.00 999 999.00 -
  HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 -
  FRYŠOVÁ Petra 1993 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice127.31 0 128.85 2 127.31 -
2. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice141.88 4 133.62 0 133.626.31/5,0-
3. BUSTOVÁ Anna 1992 1 USK Pha130.33 4 133.95 0 133.956.64/5,2-
4. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.134.15 0 138.97 2 134.156.84/5,4-
5. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 2+ USK Pha138.26 0 139.20 0 138.2610.95/8,6-
6. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí138.66 0 153.38 2 138.6611.35/8,9-
7. VALÍKOVÁ Barbora 1994 2+ KK Opava144.74 50 140.02 0 140.0212.71/10,0-
8. JANČOVÁ Monika 1992 2+ SK VS ČB139.89 2 139.77 2 141.7714.46/11,4-
9. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava152.02 2 148.41 2 150.4123.10/18,1-
10. SVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa154.80 2 184.51 56 156.8029.49/23,2-
11. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2 L.Žatec170.80 6 157.29 2 159.2931.98/25,1-
12. DVOŘÁKOVÁ Jitka 1994 2 SK VS ČB158.54 4 160.96 0 160.9633.65/26,4-
13. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy161.28 4 153.88 108 165.2837.97/29,8-
14. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 2 KK Opava170.13 4 166.13 0 166.1338.82/30,5-
15. MRÚZKOVÁ Kateřina 1995 2 KK Opava162.18 4 173.23 8 166.1838.87/30,5-
16. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň226.18 62 173.90 8 181.9054.59/42,9-
17. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava181.59 4 235.70 52 185.5958.28/45,8-
18. HAUSNEROVÁ Milena 1994 3 Kadaň196.59 6 188.65 6 194.6567.34/52,9-
19. VALÍKOVÁ Radka 1991 3 Obal Pce195.90 6 168.94 54 201.9074.59/58,6-
20. BROŽOVÁ Tereza 1996 3 KK Opava205.03 58 200.18 8 208.1880.87/63,5-
21. KRAUSOVÁ Tereza 1993 3 Olomouc199.78 156 197.62 104 301.62174.31/136,9-
22. FRYŠOVÁ Petra 1993 3 USK Pha0.00 999 224.52 106 330.52203.21/159,6-
23. DRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž265.46 106 273.85 158 371.46244.15/191,8-
24. HILGERTOVÁ Amálie 1997 3 USK Pha162.40 254 0.00 0 416.40289.09/227,1-
25. SOVÁKOVÁ Lenka 1993 3 Val.Mez.205.32 304 0.00 0 509.32382.01/300,1-
  ŠEBELOVÁ Tereza 1994 3 Kadaň0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PEŠEK Michal
KARLOVSKÝ Ondřej
1992
1991
1 USK Pha
Dukla B.
142.77 6 137.49 0 137.49 -
2. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
143.04 4 137.51 0 137.510.02/0,0-
3. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
134.82 6 140.83 102 140.823.33/2,4-
4. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
141.44 0 144.74 10 141.443.95/2,9-
5. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
2 Dukla B.
Horš.Týn
152.64 4 142.32 2 144.326.83/5,0-
6. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
143.67 50 147.63 4 151.6314.14/10,3-
7. DUPAL Jiří
BOŽEK Radim
1991
1992
Olomouc
Olomouc
151.32 6 0.00 999 157.3219.83/14,4-
8. RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
164.30 4 181.18 112 168.3030.81/22,4-
9. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
164.10 204 165.79 8 173.7936.30/26,4-
10. PEXA Jakub
KOUŠA Šimon
1994
1994
2 USK Pha
USK Pha
183.80 58 175.81 6 181.8144.32/32,2-
11. JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
230.91 8 257.81 52 238.91101.42/73,8-
12. FRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
209.44 210 182.28 58 240.28102.79/74,8-
13. MYŠÁK Albert
ŠEDIVÝ Jakub
1994
1994
2 Č.Lípa
Č.Lípa
195.37 54 230.30 108 249.37111.88/81,4-
14. MRÁZKOVÁ Mária
FOLTYSOVÁ Sabina
1996
1996
2 KK Opava
KK Opava
240.35 52 246.82 8 254.82117.33/85,3-
15. ZVOLÁNEK Jan
PECHLÁT Hynek
1995
1995
3 Bechyně
Sušice
191.41 202 203.95 56 259.95122.46/89,1-
16. ŠOLTYS Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
3 KK Opava
KK Opava
259.53 58 268.16 6 274.16136.67/99,4-
17. SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
0.00 0 240.85 58 298.85161.36/117,4-
18. VRBA Jiří
PAŘENICA Richard
1997
1996
3 Olomouc
Olomouc
0.00 0 258.48 108 366.48228.99/166,6-
19. ŽNIVA Marek
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 0 201.25 254 455.25317.76/231,1-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PRSKAVEC Jiří 1993 2 USK Pha108.00 6 108.21 2 110.21 -
2. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc110.45 4 108.70 2 110.700.49/0,4-
3. SMAŽÍK Jiří 1991 2 L.Žatec114.20 4 114.30 2 116.306.09/5,5-
4. CVIKL Ondřej 1992 2+ Ostrava116.58 0 120.05 6 116.586.37/5,8-
5. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha118.38 4 115.21 2 117.217.00/6,4-
6. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.118.79 2 118.39 0 118.398.18/7,4-
7. JORDÁN František 1991 2+ SKVeselí119.60 2 120.10 0 120.109.89/9,0-
8. BOUZEK Ondřej 1991 2+ Sušice119.88 2 117.09 4 121.0910.88/9,9-
9. URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava123.78 4 124.64 0 124.6414.43/13,1-
10. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy130.74 0 124.70 0 124.7014.49/13,1-
11. BAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava121.38 4 122.85 2 124.8514.64/13,3-
12. ADÁMEK Filip 1994 2 USK Pha124.96 0 120.01 8 124.9614.75/13,4-
13. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky128.61 4 125.25 0 125.2515.04/13,6-
14. BOUZEK Filip 1992 2+ Sušice126.43 0 138.94 2 126.4316.22/14,7-
15. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno125.25 2 133.27 4 127.2517.04/15,5-
16. MEDŘICKÝ Ludvík 1992 2 USK Pha126.82 2 125.54 4 128.8218.61/16,9-
17. BINČÍK Petr 1994 2 KK Opava153.85 0 127.42 2 129.4219.21/17,4-
18. HRIC Filip 1993 2 Olomouc135.98 52 129.72 4 133.7223.51/21,3-
19. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa143.44 6 134.15 0 134.1523.94/21,7-
20. ŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha134.71 0 134.99 2 134.7124.50/22,2-
21. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha132.35 6 131.14 4 135.1424.93/22,6-
22. KŘIŠŤAN Filip 1992 2 Týniště172.02 4 136.84 2 138.8428.63/26,0-
23. VAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava138.36 2 151.87 54 140.3630.15/27,4-
24. ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice137.66 4 143.54 4 141.6631.45/28,5-
25. TYKAL Jiří 1992 3 Klášter.169.31 54 135.49 8 143.4933.28/30,2-
26. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 2 L.Žatec163.29 2 137.63 6 143.6333.42/30,3-
27. CEPEK Marek 1994 2 KVSPísek140.56 4 124.58 200 144.5634.35/31,2-
28. ROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha148.41 4 145.14 2 147.1436.93/33,5-
29. ŠOLTYS Tomáš 1997 3 KK Opava145.79 2 146.44 4 147.7937.58/34,1-
30. ZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně152.85 52 147.42 2 149.4239.21/35,6-
31. PETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha146.14 4 175.22 2 150.1439.93/36,2-
32. RUBÁČEK Petr 1991 3 Ostrava184.27 4 147.17 4 151.1740.96/37,2-
33. TODARELLO Valentino 1992 2 KK Brno146.21 6 189.50 102 152.2142.00/38,1-
34. SMOLKA Ondřej 1994 3 Boh.Pha152.71 0 183.12 6 152.7142.50/38,6-
35. HEGER Kryštof 1992 2 Rakovník149.58 4 150.29 10 153.5843.37/39,4-
36. HÁLA Richard 1992 2 SKVeselí154.56 4 159.13 0 158.5648.35/43,9-
37. SLANINA Vladimír 1994 3 L.Žatec159.96 56 155.11 4 159.1148.90/44,4-
38. MYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa153.14 6 160.39 10 159.1448.93/44,4-
39. LISKOVSKÝ Vladimír 1994 3 SK VS ČB160.74 54 155.20 6 161.2050.99/46,3-
40. SATKE Adam 1994 3 KK Brno163.43 2 168.04 4 165.4355.22/50,1-
41. PEŠÁK Tomáš 1992 3 Přerov168.05 6 183.78 60 174.0563.84/57,9-
42. JÍLEK Jan 1993 3 Vys.Mýto175.44 4 170.78 4 174.7864.57/58,6-
43. HABICH Karel 1994 3 VS Tábor169.83 6 185.18 8 175.8365.62/59,5-
44. MRÁZEK Jan 1998 3 KK Opava173.39 6 0.00 999 179.3969.18/62,8-
45. ŠODEK Petr 1998 3 Benátky163.25 158 181.03 2 183.0372.82/66,1-
46. PECHLÁT Hynek 1995 3 Sušice173.44 104 175.16 8 183.1672.95/66,2-
47. ŠRÁMEK Jonatan 1994 2 Olomouc183.68 2 151.73 104 185.6875.47/68,5-
48. VRBA Jiří 1997 3 Olomouc268.90 160 194.70 4 198.7088.49/80,3-
49. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto207.24 52 199.30 4 203.3093.09/84,5-
50. SOSNAR Jakub 1994 2 KK Brno159.80 54 179.76 102 213.80103.59/94,0-
51. KRAMEŠ Petr 1995 3 Olomouc214.87 10 166.74 54 220.74110.53/100,3-
52. STEFAN Petr 1992 3 Soběslav192.15 54 240.68 8 246.15135.94/123,3-
53. MUZIKANT Ondřej 1994 3 KK Brno237.81 108 214.94 62 276.94166.73/151,3-
54. STŘECHA Petr 1994 2 VSDK338.07 18 191.23 114 305.23195.02/177,0-
  KEPPRT Lukáš 1993 3 Zábřeh0.00 0 0.00 0 0.00 -
  EFFENBERGER Viktor 1991 3 Zábřeh0.00 0 0.00 0 0.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3