vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Krhanicích, závod č.3, neděle

31.03.2013   Sázava, Krhanice
ředitel: Jiří Vyhnánek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23Rolenc Ondřej 1991 MT Pardub.19:15,70 40
2.2/U23Pavlík Radek 1992 1 VSDK20:24,5068.80/6,030
3.1/VJŠťastný Jan 1970 1 Pardub.20:40,3084.60/7,320
4.1/VChlouba Luboš 1959 0 Boh.Pha20:41,8086.10/7,510
5.3/U23Valíková Radka 1991 MT Pardub.21:48,70153.00/13,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VJVeselý Petr
Mornštejn Roman
1976
1969
M VSDK
Boh.Pha
18:55,10 87
2. Šrámek Michal
Tomek Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
19:00,105.00/0,477
3. Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
19:01,005.90/0,567
4. Uncajtík Lukáš
Lisický David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
19:01,406.30/0,657
5.1/DSZapletal Vojtěch
Jelínek Filip
1998
1996
2 Dukla B.
Boh.Pha
19:01,706.60/0,647
6. Jelínek Šimon
Smolka Ondřej
1994
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
19:26,9031.80/2,837
7. Cuc Michal
Zdráhal Jan
1977
1985
M Tech.Pha
Dukla B.
19:29,4034.30/3,027
8.2/DSŽniva Marek
Kristek Václav
1995
1996
1 Val.Mez.
Val.Mez.
19:41,1046.00/4,117
9. Zapletal Mikuláš
Chlouba Luboš
2000
1959
1 Dukla B.
Boh.Pha
20:18,8083.70/7,47
10.1/ŽSČáň Libor
Kaminský Jan
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
23:02,00246.90/21,82
11.2/VJLula Jiří
Martin Václav
1974
1971
3 Boh.Pha
Boh.Pha
27:20,60505.50/44,51

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VJMrůzek Kamil 1977 MT Dukla B.15:50,80 81
2.1/DSZieris Matyáš 1995 1 Trutnov16:53,4062.60/6,671
3.2/DSStefan Tomáš 1995 1 Soběslav17:01,6070.80/7,461
4.2/VJŠindelář Pavel 1970 1 Loko Plz17:19,5088.70/9,351
5. Odvárko Michael 1979 2 Dukla B.17:32,30101.50/10,741
6.1/U23Smolka Ondřej 1994 2 Boh.Pha17:43,90113.10/11,936
7.3/DSJelínek Filip 1996 2 Boh.Pha18:15,80145.00/15,331
8.1/DMZapletal Vojtěch 1998 2 Dukla B.18:17,20146.40/15,426
9.3/VJPanzer Aleš 1974 2 Loko Plz19:48,90238.10/25,021
10.4/VJMačkal Adam 1976 3 Tech.Pha19:50,20239.40/25,216
11.1/VSGrossmann Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.20:39,90289.10/30,411
12.1/ŽSZapletal Mikuláš 2000 2 Dukla B.20:40,40289.60/30,56
13.1/VFilipi Robert 1964 2 Č.Lípa20:46,60295.80/31,11

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Zástěrová Anna 1989 MT So Písek18:49,30 40
2.1/U23Sováková Lenka 1993 2 Val.Mez.19:56,7067.40/6,030
3.2/U23Polesná Jitka 1990 2 Loko Plz20:11,1081.80/7,220
4. Polívková Hana 1989 0 Blovice20:24,4095.10/8,415
5.1/DMBayerová Barbora 1998 2 Val.Mez.20:29,70100.40/8,910
6.3/U23Svobodová Jana 1993 1 Č.Lípa20:56,40127.10/11,35
7.2/DMKaminská Barbora 1998 2 Val.Mez.22:09,20199.90/17,70
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3