vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Krhanicích, závod č.4, neděle

31.03.2013   Sázava, Krhanice
ředitel: Jiří Vyhnánek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23Rolenc Ondřej 1991 MT Pardub.17:37,10 40
2.1/VJŠťastný Jan 1970 1 Pardub.19:02,3085.20/8,130
3.2/U23Pavlík Radek 1992 1 VSDK19:29,70112.60/10,720
4.1/VChlouba Luboš 1959 0 Boh.Pha20:03,80146.70/13,910
5.3/U23Valíková Radka 1991 MT Pardub.21:27,90230.80/21,80

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VJVeselý Petr
Mornštejn Roman
1976
1969
M VSDK
Boh.Pha
18:54,50 86
2. Slanina Vladimír
Slanina Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
19:13,5019.00/1,776
3. Uncajtík Lukáš
Lisický David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
19:16,4021.90/1,966
4.1/DSZapletal Vojtěch
Jelínek Filip
1998
1996
2 Dukla B.
Boh.Pha
19:24,7030.20/2,756
5. Šrámek Michal
Tomek Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
19:33,8039.30/3,546
6. Cuc Michal
Zdráhal Jan
1977
1985
M Tech.Pha
Dukla B.
19:35,5041.00/3,636
7. Jelínek Šimon
Smolka Ondřej
1994
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
19:35,9041.40/3,626
8.2/DSŽniva Marek
Kristek Václav
1995
1996
1 Val.Mez.
Val.Mez.
19:38,9044.40/3,916
9. Zapletal Mikuláš
Chlouba Luboš
2000
1959
1 Dukla B.
Boh.Pha
20:41,50107.00/9,46
10.1/ŽSČáň Libor
Kaminský Jan
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
23:29,00274.50/24,21

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VJMrůzek Kamil 1977 MT Dukla B.16:50,70 81
2. Odvárko Michael 1979 2 Dukla B.17:21,8031.10/3,171
3.1/DSZieris Matyáš 1995 1 Trutnov17:45,9055.20/5,561
4.1/U23Smolka Ondřej 1994 2 Boh.Pha17:47,2056.50/5,651
5.2/VJŠindelář Pavel 1970 1 Loko Plz17:53,2062.50/6,241
6.2/DSStefan Tomáš 1995 1 Soběslav17:55,7065.00/6,436
7.3/DSJelínek Filip 1996 2 Boh.Pha19:14,50143.80/14,231
8.1/DMZapletal Vojtěch 1998 2 Dukla B.19:17,40146.70/14,526
9.3/VJPanzer Aleš 1974 2 Loko Plz19:44,40173.70/17,221
10.1/VSGrossmann Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.20:58,40247.70/24,516
11.4/VJMačkal Adam 1976 3 Tech.Pha21:00,00249.30/24,711
12.1/VFilipi Robert 1964 2 Č.Lípa21:10,30259.60/25,76
13.1/ŽSZapletal Mikuláš 2000 2 Dukla B.21:43,70293.00/29,01

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Zástěrová Anna 1989 MT So Písek18:50,00 35
2.1/U23Sováková Lenka 1993 2 Val.Mez.20:22,2092.20/8,225
3. Polívková Hana 1989 0 Blovice20:32,40102.40/9,115
4.1/DMBayerová Barbora 1998 2 Val.Mez.20:45,00115.00/10,210
5.2/U23Svobodová Jana 1993 1 Č.Lípa21:08,60138.60/12,35
6.2/DMKaminská Barbora 1998 2 Val.Mez.22:20,50210.50/18,60
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3