vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd na Lužnici, závod č.1, sobota

06.04.2013   řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VANĚČEK Tomáš 1986 3 Č.Kruml.18:25,30 10
2. HÁŠA Michal 1981 3 Bechyně19:02,0036.70/3,36
3. HABICH Karel 1994 2 VS Tábor19:29,9064.60/5,85
4. KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.19:44,4079.10/7,24
5. MÍKA Jaroslav 1976 3 RK Týn19:45,3080.00/7,23
6. SKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.20:18,00112.70/10,22
7. HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor21:05,50160.20/14,51

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek17:22,50 34
2. LAGNEROVÁ Lenka 1985 1 Č.Kruml.17:33,1010.60/1,026
3. PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.18:03,6041.10/3,918
4. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice18:29,5067.00/6,414
5. LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav18:32,5070.00/6,710
6. KOBEROVÁ Ludmila 1997 3 RK Týn19:21,80119.30/11,46
7. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa19:30,60128.10/12,35
8. KYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice20:58,20215.70/20,74
9. PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.21:38,40255.90/24,53
10. HABICHOVÁ Alena 1969 3 VS Tábor21:52,10269.60/25,92
11. KOUDELKOVÁ Veronika 1998 3 Č.Kruml.22:09,70287.20/27,51

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz15:40,40 48
2. ZÁSTĚRA Tomáš 1964 0 So Písek16:39,6059.20/6,340
3. HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně17:04,1083.70/8,936
4. NACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov17:19,4099.00/10,532
5. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB17:41,80121.40/12,928
6. KLEIN Pavel 1976 2 RK Týn17:47,30126.90/13,524
7. PALOUDA Tomáš 1969 2 Č.Kruml.18:20,00159.60/17,020
8. GROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.18:20,10159.70/17,016
9. KYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice18:21,50161.10/17,112
10. BÁČA Milan 1973 3 KK Brand18:29,20168.80/17,911
11. BOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB18:31,30170.90/18,210
12. UHLÍK František 1975 3 Bechyně18:33,50173.10/18,49
13. PECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice18:51,00190.60/20,38
14. KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.18:51,90191.50/20,47
15. BINDER Martin 1997 3 Roudnice19:16,00215.60/22,96
16. BUREŠ Jan 1978 3 Sušice19:29,00228.60/24,35
17. KOBERA Jiří 1961 0 RK Týn19:33,10232.70/24,74
18. MAYER Roman 1971 3 Bechyně19:47,30246.90/26,33
19. KLÍMA Vojtěch 2002 0 Č.Kruml.20:57,40317.00/33,72
20. KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.21:18,70338.30/36,01
21. JONÁŠ Jaroslav 1997 0 Č.Kruml.21:36,90356.50/37,90
22. ZVOLÁNEK Filip 1999 0 Bechyně21:46,80366.40/39,00
23. KOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.22:31,80411.40/43,70
24. KLEMENT Maxim 2001 0 Roudnice22:55,80435.40/46,30
  PAZOUREK Pavel 1976 3 BechyněDNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3