vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd na Lužnici, závod č.2, sobota

06.04.2013   řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VANĚČEK Tomáš 1986 3 Č.Kruml.18:39,50 10
2. HABICH Karel 1994 2 VS Tábor19:25,4045.90/4,16
3. HÁŠA Michal 1981 3 Bechyně19:28,1048.60/4,35
4. KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.19:45,1065.60/5,94
5. MÍKA Jaroslav 1976 3 RK Týn19:59,7080.20/7,23
6. SKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.20:10,9091.40/8,22
7. HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor21:21,70162.20/14,51

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek17:23,70 34
2. LAGNEROVÁ Lenka 1985 1 Č.Kruml.17:34,2010.50/1,026
3. PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.18:04,4040.70/3,918
4. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice18:18,5054.80/5,314
5. LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav18:43,6079.90/7,710
6. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa19:20,60116.90/11,26
7. KOBEROVÁ Ludmila 1997 3 RK Týn19:27,90124.20/11,95
8. KYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice21:15,90232.20/22,24
9. PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.21:38,80255.10/24,43
10. KOUDELKOVÁ Veronika 1998 3 Č.Kruml.21:55,30271.60/26,02
11. HABICHOVÁ Alena 1969 3 VS Tábor22:26,40302.70/29,01

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz15:47,20 48
2. ZÁSTĚRA Tomáš 1964 0 So Písek16:37,5050.30/5,340
3. NACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov17:08,1080.90/8,536
4. KLEIN Pavel 1976 2 RK Týn17:51,90124.70/13,232
5. HÁŠA Michal 1981 2 Bechyně17:52,10124.90/13,228
6. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB18:00,30133.10/14,124
7. PALOUDA Tomáš 1969 2 Č.Kruml.18:05,60138.40/14,620
8. BOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB18:26,70159.50/16,816
9. GROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.18:27,60160.40/16,912
10. UHLÍK František 1975 3 Bechyně18:39,00171.80/18,111
11. KYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice18:41,80174.60/18,410
12. BÁČA Milan 1973 3 KK Brand18:44,70177.50/18,79
13. KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.18:48,50181.30/19,18
14. PECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice18:55,10187.90/19,87
15. BINDER Martin 1997 3 Roudnice19:07,70200.50/21,26
16. KOBERA Jiří 1961 0 RK Týn19:08,20201.00/21,25
17. BUREŠ Jan 1978 3 Sušice19:48,20241.00/25,44
18. MAYER Roman 1971 3 Bechyně19:49,70242.50/25,63
19. JONÁŠ Jaroslav 1997 0 Č.Kruml.20:46,40299.20/31,62
20. KLEMENT Maxim 2001 0 Roudnice21:05,60318.40/33,61
21. KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.21:07,50320.30/33,80
22. KLÍMA Vojtěch 2002 0 Č.Kruml.21:22,50335.30/35,40
23. ZVOLÁNEK Filip 1999 0 Bechyně22:06,30379.10/40,00
24. KOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.22:43,80416.60/44,00
  PAZOUREK Pavel 1976 3 BechyněDNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3