vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu ve Stružnici - sobota, závod č.1

13.04.2013   řeka Ploučnice ve Stružnici u Mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Jaroslava Roučková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha80.40 6 81.60 0 81.60 45
2.1/U23ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha80.70 6 79.70 2 81.700.10/0,137
3. HRADÍLEK Václav 1982 0 USK Pha88.30 2 83.50 4 87.505.90/7,229
4. ŠRÁMEK Michal 1982 3 Č.Lípa88.30 6 89.20 0 89.207.60/9,325
5.1/DMLERCH Adam 1998 2 Klášter.93.20 2 90.20 2 92.2010.60/13,021
6.1/ZSLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha94.50 52 93.40 6 99.4017.80/21,817
7.2/U23GOTVALD Robert 1990 0 USK Pha93.10 8 92.30 8 100.3018.70/22,913
8.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa98.70 4 102.90 0 102.7021.10/25,99
9.2/VŠPRDLÍK Vít 1967 2 Sušice102.90 54 101.60 2 103.6022.00/27,05
10.2/DMPŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha98.70 62 91.30 14 105.3023.70/29,04
11.3/VMILLER Jan 1968 2 Turnov100.60 10 102.30 8 110.3028.70/35,23
12.3/DMMILLER Jan 1997 3 Turnov123.10 54 116.90 10 126.9045.30/55,52
13.1/VMLERCH David 1972 3 Klášter.136.50 60 130.70 6 136.7055.10/67,51
14.2/ZSPOHANKA Vítek 2000 3 Klatovy136.50 4 0.00 999 140.5058.90/72,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice94.40 2 97.90 6 96.40 41
2.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha93.70 4 93.50 6 97.701.30/1,333
3.2/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha94.60 4 96.40 8 98.602.20/2,329
4.1/U23SVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa98.80 0 116.10 4 98.802.40/2,525
5. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník98.30 10 95.80 4 99.803.40/3,521
6. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa97.60 6 97.20 4 101.204.80/5,017
7.2/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha100.40 10 103.30 4 107.3010.90/11,313
7.3/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha107.60 4 101.30 6 107.3010.90/11,39
9.1/VMZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha109.10 4 107.10 2 109.1012.70/13,25
10.1/ZMDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 3 USK Pha109.90 4 114.30 12 113.9017.50/18,24
11.2/ZMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice118.80 4 110.90 8 118.9022.50/23,33
12.3/ZMSTRASSEROVÁ Bára 2001 3 L.Žatec148.00 58 147.70 10 157.7061.30/63,62
13.4/ZMFILIPI Viktorie 2002 0 Č.Lípa158.50 260 145.50 58 203.50107.10/111,11
14.5/ZMKRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha133.20 210 133.90 108 241.90145.50/150,90

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ŠEDIVÝ Jakub
MYŠÁK Albert
1919
1994
3 Č.Lípa
Č.Lípa
103.80 6 118.50 54 109.80 14
2. ŠRÁMEK Michal
FIŠEROVÁ Tereza
1919
1982
3 Č.Lípa
Roudnice
111.30 8 108.50 6 114.504.70/4,36
3.1/ZSKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1919
1999
1 USK Pha
USK Pha
109.40 6 108.90 8 115.405.60/5,12
4. FILIPI Robert
FILIPI Viktorie
1919
1964
2 Č.Lípa
Č.Lípa
134.30 16 139.50 4 143.5033.70/30,71
5.1/ZMPŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
1920
2001
USK Pha
USK Pha
181.80 28 150.40 162 209.80100.00/91,10

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod78.90 4 77.60 2 79.60 112
2.1/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa85.90 2 78.70 2 80.701.10/1,4108
3.2/U23GOTVALD Robert 1990 0 USK Pha85.90 2 85.50 8 87.908.30/10,4104
4.3/U23MYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa87.50 4 88.10 4 91.5011.90/14,9100
5.1/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky93.30 4 90.80 2 92.8013.20/16,696
6.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa89.10 4 98.80 4 93.1013.50/17,092
7.2/VŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa91.20 2 92.10 2 93.2013.60/17,188
8. CHRISTOV Ivan 1988 3 Č.Lípa90.70 14 91.50 2 93.5013.90/17,584
9.2/ZSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice95.70 4 89.70 4 93.7014.10/17,780
10.1/DSKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha99.60 56 86.50 8 94.5014.90/18,776
11.3/ZSKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha91.90 12 89.90 6 95.9016.30/20,572
12.1/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.100.90 54 95.50 4 99.5019.90/25,068
13.1/VMŠENK Marek 1974 3 KK Brand105.40 4 101.60 0 101.6022.00/27,664
14.2/DMLERCH Adam 1998 2 Klášter.97.10 6 98.20 14 103.1023.50/29,560
15.4/ZSBERAN Václav 2000 3 USK Pha102.70 2 102.50 52 104.7025.10/31,556
16.2/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky105.50 12 101.40 4 105.4025.80/32,452
17.3/DMKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník95.60 10 99.10 8 105.6026.00/32,748
18.4/DMPECHMAN Vojtěch 1997 2 Roudnice106.80 8 103.70 2 105.7026.10/32,844
19.2/VMPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy112.80 60 98.80 8 106.8027.20/34,240
20.5/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim99.60 8 101.60 10 107.6028.00/35,236
20.6/ZSŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky99.60 8 120.00 10 107.6028.00/35,232
22.3/VMBERAN Jan 1969 2 KVS Pha4101.10 64 102.10 6 108.1028.50/35,828
23.7/ZSZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha102.40 6 117.10 66 108.4028.80/36,227
24.5/DMHAVLENA Jan 1997 2 KK Brand127.00 110 98.50 10 108.5028.90/36,326
25.6/DMMILLER Jan 1997 2 Turnov97.70 56 101.50 8 109.5029.90/37,625
26.4/VMHORÁK David 1976 3 SKŽižkov103.80 6 102.50 8 109.8030.20/37,924
27.8/ZSWALLISCH Vít 1999 3 USK Pha134.70 60 103.80 8 111.8032.20/40,523
28.5/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life107.60 112 109.60 4 113.6034.00/42,722
28.7/DMBINDER Martin 1997 3 Roudnice109.60 4 0.00 999 113.6034.00/42,721
30.1/ZMLHOTA Kryštof 2002 0 USK Pha104.90 10 112.80 12 114.9035.30/44,320
30.3/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.135.10 54 106.90 8 114.9035.30/44,319
32.9/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy102.50 58 111.30 6 117.3037.70/47,418
33.10/ZSŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.107.50 12 107.60 10 117.6038.00/47,717
34.2/ZMRAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha111.50 8 113.30 6 119.3039.70/49,916
35.8/DMBAREŠ Antonín 1998 3 Štětí114.60 8 119.70 8 122.6043.00/54,015
36.11/ZSKRČ Ladislav 1999 3 KK Brand135.40 8 114.80 8 122.8043.20/54,314
37.12/ZSVEJVODA Vojtěch 1999 3 Rakovník116.80 110 120.10 8 128.1048.50/60,913
38.3/ZMMILYÁN David 2001 3 L.Žatec125.10 8 122.50 6 128.5048.90/61,412
39.4/ZMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha114.90 14 122.20 8 128.9049.30/61,911
40.5/ZMLERCH Eduard 2002 0 Klášter.124.30 8 120.10 10 130.1050.50/63,410
41.6/ZMKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice135.40 60 123.40 12 135.4055.80/70,19
42.13/ZSPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice123.60 112 128.80 12 140.8061.20/76,98
43.14/ZSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.124.90 16 150.50 58 140.9061.30/77,07
44.7/ZMJAKL Vincent 2001 0 USK Pha119.00 164 143.90 12 155.9076.30/95,96
45.9/DMSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky106.90 64 108.00 62 170.0090.40/113,65
46.8/ZMURBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha130.90 260 131.70 62 193.70114.10/143,34
47.9/ZMKALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim142.40 54 143.90 108 196.40116.80/146,73
48.15/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 0 USK Pha119.50 116 111.70 162 235.50155.90/195,92
49.6/VMLETKO Radek 1978 3 SKŽižkov106.10 160 121.70 114 235.70156.10/196,11
50.10/DMŘÁHA Oldřich 1998 3 L.Žatec125.90 212 132.40 112 244.40164.80/207,00
51.10/ZMSTAŠA Jeroným 2001 3 Třebech.112.90 164 117.40 306 276.90197.30/247,90
52.4/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky106.10 264 0.00 999 370.10290.50/364,90

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha101.60 4 115.00 4 105.60 9
2.1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice105.10 10 111.40 6 115.109.50/9,05
3.2/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha132.70 10 121.70 8 129.7024.10/22,81

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SAHULA Matěj 2003 0 Benátky132.90 16 146.60 60 148.90 0
2. KRÁL Adam 2003 0 USK Pha118.90 54 142.30 108 172.9024.00/16,10
3. ŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha134.90 210 122.80 62 184.8035.90/24,10
4. BERANOVÁ Hana 2003 0 USK Pha158.70 354 143.30 204 347.30198.40/133,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3