vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu ve Stružnici - neděle, závod č.2

14.04.2013   řeka Ploučnice ve Stružnici u Mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Jaroslava Roučková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha78.90 0 78.90 0 78.90 49
1. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha78.90 0 78.70 2 78.90 41
3. HRADÍLEK Václav 1982 0 USK Pha82.30 2 84.00 0 84.005.10/6,533
4. ŠRÁMEK Michal 1982 3 Č.Lípa90.90 0 88.90 4 90.9012.00/15,229
5.1/DMLERCH Adam 1998 2 Klášter.88.50 4 91.70 6 92.5013.60/17,225
6.2/U23GOTVALD Robert 1990 0 USK Pha90.80 2 95.10 10 92.8013.90/17,621
7.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov94.10 2 93.50 0 93.5014.60/18,517
8.1/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja0.00 999 87.60 6 93.6014.70/18,613
9.2/VŠPRDLÍK Vít 1967 2 Sušice93.70 56 92.60 2 94.6015.70/19,99
10.2/DMPŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha91.10 6 89.10 6 95.1016.20/20,55
11.1/ZSLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha93.30 4 91.80 4 95.8016.90/21,44
12.3/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa96.90 2 100.30 8 98.9020.00/25,33
13.3/DMMILLER Jan 1997 3 Turnov103.70 8 112.40 8 111.7032.80/41,62
14.2/VMŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov123.90 2 124.10 8 125.9047.00/59,61
15.2/ZSPOHANKA Vítek 2000 3 Klatovy120.50 6 123.90 10 126.5047.60/60,30

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice89.90 0 93.50 8 89.90 40
2.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha94.40 2 93.30 2 95.305.40/6,032
3.2/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha95.10 2 91.50 4 95.505.60/6,228
4. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa96.80 6 97.10 0 97.107.20/8,024
5.2/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha95.70 6 96.30 4 100.3010.40/11,620
6.1/VMZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha100.70 10 100.60 0 100.6010.70/11,916
7. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník100.20 8 99.40 4 103.4013.50/15,012
8.3/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha100.60 4 95.80 8 103.8013.90/15,58
9.1/U23SVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa98.10 6 101.10 6 104.1014.20/15,84
10.1/ZMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice112.70 6 106.10 4 110.1020.20/22,53
11.1/VPLAŠILOVÁ Drahomíra 1961 0 Benátky117.80 6 114.30 64 123.8033.90/37,72
12.2/ZMFILIPI Viktorie 2002 0 Č.Lípa145.90 62 159.30 58 207.90118.00/131,31
13.3/ZMŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 3 Sušice113.50 160 116.10 110 226.10136.20/151,50

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1919
1999
1 USK Pha
USK Pha
106.60 4 105.30 6 110.60 14
2. ŠRÁMEK Michal
FIŠEROVÁ Tereza
1919
1982
3 Č.Lípa
Roudnice
106.20 10 106.80 4 110.800.20/0,26
3.1/U23ŠEDIVÝ Jakub
MYŠÁK Albert
1919
1994
3 Č.Lípa
Č.Lípa
103.40 14 103.80 54 117.406.80/6,12
4. FILIPI Robert
FILIPI Viktorie
1919
1964
2 Č.Lípa
Č.Lípa
139.00 14 146.70 16 153.0042.40/38,31
5.1/ZMPŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
1920
2001
USK Pha
USK Pha
147.10 66 137.40 16 153.4042.80/38,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod75.70 6 75.40 0 75.40 103
2.1/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa88.50 8 75.70 2 77.702.30/3,199
3.2/U23GOTVALD Robert 1990 0 USK Pha85.40 2 84.80 0 84.809.40/12,595
4.1/DSKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha87.30 2 83.10 2 85.109.70/12,991
5.3/U23MYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa89.40 4 85.30 0 85.309.90/13,187
6.1/VŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa86.10 0 91.30 4 86.1010.70/14,283
7.1/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky89.80 2 88.30 2 90.3014.90/19,879
8.2/ZSKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha98.70 10 91.80 2 93.8018.40/24,475
9.3/ZSBERAN Václav 2000 3 USK Pha95.80 0 98.10 10 95.8020.40/27,171
10.4/ZSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice92.70 8 90.80 6 96.8021.40/28,467
11.5/ZSZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha91.60 6 103.70 20 97.6022.20/29,463
12.1/DMKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník97.10 6 94.00 4 98.0022.60/30,059
13.2/DMMILLER Jan 1997 2 Turnov90.50 8 88.40 404 98.5023.10/30,655
14.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa91.60 52 99.90 0 99.9024.50/32,551
15.3/DMLERCH Adam 1998 2 Klášter.94.10 6 96.30 10 100.1024.70/32,847
16.4/DMPECHMAN Vojtěch 1997 2 Roudnice112.90 6 100.80 0 100.8025.40/33,743
17.6/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim96.50 6 97.60 8 102.5027.10/35,939
18.7/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy101.90 2 103.10 10 103.9028.50/37,835
19.8/ZSŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky100.60 54 96.00 8 104.0028.60/37,931
20.5/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.98.40 6 100.10 10 104.4029.00/38,527
21.1/VMPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy100.90 4 108.90 56 104.9029.50/39,123
22.1/ZMMILYÁN David 2001 3 L.Žatec107.30 4 101.70 4 105.7030.30/40,222
23. CHRISTOV Ivan 1988 3 Č.Lípa93.20 160 97.20 10 107.2031.80/42,221
24.9/ZSWALLISCH Vít 1999 3 USK Pha107.30 8 101.60 6 107.6032.20/42,720
25.6/DMSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky98.60 10 103.70 56 108.6033.20/44,019
26.3/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.140.70 6 107.60 4 111.6036.20/48,018
27.2/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky101.90 10 97.40 60 111.9036.50/48,417
28.2/ZMKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice113.70 8 105.40 8 113.4038.00/50,416
29.2/VMBERAN Jan 1969 2 KVS Pha4104.10 10 113.90 8 114.1038.70/51,315
30.3/ZMLHOTA Kryštof 2002 0 USK Pha108.30 6 122.20 6 114.3038.90/51,614
31.4/ZMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha114.80 10 109.20 6 115.2039.80/52,813
32.5/ZMRAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha112.30 10 111.40 12 122.3046.90/62,212
33.3/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life118.80 4 118.40 10 122.8047.40/62,911
34.6/ZMLERCH Eduard 2002 0 Klášter.117.80 6 123.80 58 123.8048.40/64,210
35.7/DMBAREŠ Antonín 1998 3 Štětí124.60 4 110.40 110 128.6053.20/70,69
36.10/ZSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.121.60 8 114.60 56 129.6054.20/71,98
37.8/DMBINDER Martin 1997 3 Roudnice177.50 70 123.90 10 133.9058.50/77,67
38.11/ZSVEJVODA Vojtěch 1999 3 Rakovník110.80 106 124.10 12 136.1060.70/80,56
39.7/ZMKALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim128.40 64 135.80 4 139.8064.40/85,45
40.4/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky115.50 108 132.10 10 142.1066.70/88,54
41.8/ZMJAKL Vincent 2001 0 USK Pha138.40 56 138.40 12 150.4075.00/99,53
42.12/ZSPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice179.90 8 0.00 999 187.90112.50/149,22
43.9/ZMURBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha130.30 58 146.00 62 188.30112.90/149,71
44.13/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 0 USK Pha127.90 166 129.50 70 199.50124.10/164,60
45.9/DMŘÁHA Oldřich 1998 3 L.Žatec155.70 156 138.60 62 200.60125.20/166,00
46.10/ZMSTAŠA Jeroným 2001 3 Třebech.122.60 214 121.70 108 229.70154.30/204,60

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice101.80 0 0.00 999 101.80 9
2.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha93.30 156 99.40 6 105.403.60/3,55
3.2/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha118.80 8 111.80 14 125.8024.00/23,61

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SAHULA Matěj 2003 0 Benátky125.90 16 148.70 66 141.90 0
2. ŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha128.40 58 140.30 6 146.304.40/3,10
3. BERANOVÁ Hana 2003 0 USK Pha183.40 166 183.30 60 243.30101.40/71,50
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3