vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile

13.04.2013   Čeňkova pila
ředitel:   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: pdf   pdf  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.22:31,90 60/142/0
2.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.23:02,1030.20/2,253/130/0
3.2/U23HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.23:05,1033.20/2,547/118/0
4. UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.23:31,3059.40/4,442/106/0
5.3/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec23:36,8064.90/4,838/94/0
6.4/U23NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.23:46,6074.70/5,534/82/0
7. NESET Jan 1986 2 Litovel23:58,2086.30/6,431/0/98
8. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.24:24,20112.30/8,328/70/0
9.2/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.24:26,20114.30/8,525/58/0
10.3/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.24:26,60114.70/8,522/46/0
11. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.24:28,80116.90/8,620/34/0
12.4/VMČAMEK Petr 1977 2 Litovel24:43,50131.60/9,718/0/86
13.1/DSKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.24:49,10137.20/10,116/0/74
14. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 M Pardub.24:54,00142.10/10,514/22/0
15.5/U23PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK25:05,50153.60/11,412/0/62
16.5/VMRAŠNER Karel 1976 1 Litovel25:11,50159.60/11,810/0/50
17.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel25:24,60172.70/12,89/0/44
18. VANĚČEK Tomáš 1986 3 Č.Kruml.25:27,50175.60/13,08/10/0
19. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo25:48,80196.90/14,67/0/38
20. BUKNA Lukáš 1987 1 Litovel25:57,00205.10/15,26/0/32
21.2/DMPATÁK Jan 1997 2 Litovel26:20,00228.10/16,95/0/26
22.3/DMKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.26:35,40243.50/18,04/4/0
23.4/DMKUČA Jakub 1998 2 Litovel26:47,90256.00/18,93/0/20
24. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto27:01,10269.20/19,92/3/0
25.6/U23ZAPLETAL Štěpán 1993 2 Litovel27:01,40269.50/19,91/0/14
26.2/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov27:08,30276.40/20,40/2/0
27.5/DMŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel27:15,30283.40/21,00/0/8
28.3/DSŽNIVA Marek 1995 2 Val.Mez.27:18,50286.60/21,20/0/2
29.7/U23NOVOSAD Lukáš 1993 3 Olomouc27:22,40290.50/21,50/0/1
30.1/ZSSKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.28:09,10337.20/24,90/1/0
  KRISTEK Aleš 1992 1 Val.Mez.DNS-A 0/0/0
  FUSEK Radomír 1990 2 Val.Mez.DNS-A 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 M KK Brno22:34,70 60/0/111
2. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek22:36,902.20/0,253/80/0
3.1/U23KŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 2 Týniště22:55,5020.80/1,547/68/0
4. LAGNEROVÁ Lenka 1985 1 Č.Kruml.23:03,0028.30/2,142/56/0
5.1/DSBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava23:24,6049.90/3,738/0/99
6.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc23:41,1066.40/4,934/0/87
7.2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel24:12,7098.00/7,231/0/75
8.1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.24:40,30125.60/9,328/44/0
9. POLÍVKOVÁ Hana 1989 3 Blovice25:03,50148.80/11,025/32/0
10. HÁKOVÁ Jitka 1980 1 Boh.Pha25:11,60156.90/11,622/20/0
11.2/U23SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Val.Mez.25:27,60172.90/12,820/0/63
12.2/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc25:47,50192.80/14,218/0/51
13. VÁVROVÁ Alena 1985 1 Kroměříž26:09,60214.90/15,916/0/39
14.3/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž26:15,00220.30/16,314/0/33
15.3/U23KŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 2 Týniště26:36,50241.80/17,812/14/0
16.2/VMPULKRÁBKOVÁ Stanislava 1978 3 Kroměříž26:47,80253.10/18,710/0/27
17.4/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž26:59,30264.60/19,59/0/21
18.3/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník27:12,50277.80/20,58/0/15
19.4/DSARNOŠOVÁ Karolína 1995 3 Litovel27:27,30292.60/21,67/0/9
20.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.27:32,70298.00/22,06/8/0
21.5/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel27:37,80303.10/22,45/0/3
22.2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.28:12,90338.20/25,04/0/2
23.3/DMHUŇKOVÁ Nikola 1998 2 Val.Mez.29:13,80399.10/29,53/0/1
24.3/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn32:18,00583.30/43,12/2/0
25.4/DMMAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Č.Kruml.44:37,201322.50/97,61/1/0
  POLESNÁ Jitka 1990 2 Loko PlzDNS-B 0/0/0
  MRŮZKOVÁ Michala 1979 2 Boh.PhaDNS-A 0/0/0
  KAMINSKÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.DNS-B 0/0/0
  DUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml.DNS-B 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1919
1969
M Boh.Pha
VSDK
22:30,80 60/92/79
2. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1919
1984
1 Pardub.
Olomouc
22:37,706.90/0,553/80/67
3.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1919
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
22:39,208.40/0,647/68/0
4.1/DSZAPLETAL Vojtěch
JELÍNEK Filip
1919
1998
2 Dukla B.
Boh.Pha
23:00,1029.30/2,242/56/0
5. CUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1919
1977
M Tech.Pha
Dukla B.
23:20,7049.90/3,738/44/0
6. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1919
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
23:43,2072.40/5,434/32/0
7.2/VMBAUSTEIN Daniel
BAUSTEIN David
1919
1973
L.Žatec
L.Žatec
23:44,4073.60/5,431/20/0
8.1/VHERMANN René
CHLOUBA Luboš
1919
1962
1 Boh.Pha
Boh.Pha
23:48,1077.30/5,728/14/0
9.2/DSFRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1919
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
24:29,20118.40/8,825/0/55
10. RAŠNER Karel
MALÝ Vojtěch
1919
1976
3 Litovel
USK Pha
24:35,90125.10/9,322/8/43
11.3/DSŽNIVA Marek
KRISTEK Václav
1919
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
24:42,60131.80/9,820/0/31
12. PISCHEK Jan
PEŠTA Jan
1919
1977
2 Pardub.
L.Tábor
25:55,80205.00/15,218/2/0
13.2/U23BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1919
1990
2 Klatovy
Klatovy
26:01,40210.60/15,616/1/0
14. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1919
1989
1 Tesla Bo
Tesla Bo
26:11,10220.30/16,314/0/19
15. HOŘÍNEK Jaroslav
HUDEČEK Vojtěch
1919
1963
1 Litovel
Litovel
26:16,10225.30/16,712/0/7
16.2/VHŘIB Roman
REŽŇÁK Ladislav
1919
1967
1 KK Brno
KK Brno
26:26,60235.80/17,510/0/1
17.1/DMKUČA Jakub
ŠOTOLA Karel
1919
1998
Litovel
Litovel
26:50,90260.10/19,39/0/0
18.3/VMKUŽELA Petr
KOLSKÝ Karel
1919
1970
Děčín
Děčín
28:43,80373.00/27,68/0/0
  IRAIN Jiří
ŠANTORA Jan
1919
1981
1 VikingMB
VikingMB
DNS-B 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.19:52,80 75/183/0
2. SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc20:02,8010.00/0,868/0/152
3.2/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc20:12,0019.20/1,662/0/140
4. SLEPICA Karel 1988 M Olomouc20:16,2023.40/2,057/0/128
5.1/DSSTEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav20:31,9039.10/3,353/171/0
6.1/U23HÁLA Richard 1992 1 Olomouc20:43,3050.50/4,249/0/116
7.2/DSZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov20:46,5053.70/4,546/159/0
8.3/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc21:00,4067.60/5,743/0/104
9.4/VMGROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz21:03,4070.60/5,940/147/0
10.5/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov21:05,8073.00/6,137/135/0
11. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK21:11,7078.90/6,635/123/0
12.1/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc21:12,1079.30/6,633/0/92
13.6/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz21:20,2087.40/7,331/111/0
14.2/U23SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha21:20,7087.90/7,429/99/0
15.3/U23ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc21:23,7090.90/7,627/0/80
16. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž21:29,9097.10/8,125/0/68
17. EISNER Tomáš 1987 1 Boh.Pha21:34,80102.00/8,623/87/0
18.4/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc21:36,10103.30/8,721/0/56
19. ODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.21:37,30104.50/8,819/75/0
20.7/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc21:40,90108.10/9,117/0/50
21.5/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno21:41,50108.70/9,115/0/44
22.3/DSOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí21:55,30122.50/10,314/0/38
23. LAGNER Václav 1988 1 Boh.Pha21:57,00124.20/10,413/63/0
24.4/DSJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha21:57,80125.00/10,512/51/0
25.8/VMKOČAN Michal 1977 1 Boh.Pha22:06,40133.60/11,211/45/0
26.2/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.22:08,70135.90/11,410/39/0
27.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž22:13,10140.30/11,89/0/32
28.5/DSNACHTIGAL Jan 1996 2 Chomutov22:30,50157.70/13,28/33/0
29. TŮMA Jan 1979 2 KKVeselí22:41,90169.10/14,27/0/26
30.6/DSKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí22:49,10176.30/14,86/0/20
31.3/DMNACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov23:12,20199.40/16,75/27/0
32.6/U23TYKAL Jiří 1992 1 Klášter.23:17,70204.90/17,24/21/0
33.9/VMMATHAI Robert 1969 2 Olomouc-823:22,00209.20/17,53/0/14
34.7/DSVYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto24:37,20284.40/23,82/15/0
35. MÍKA Jan 1984 3 Boh.Pha24:39,20286.40/24,01/9/0
36.4/DMMATÉ Zdeněk 1998 2 Olomouc24:42,80290.00/24,30/0/8
37.8/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno24:49,20296.40/24,80/0/2
38.1/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.25:09,60316.80/26,60/3/0
39.5/DMMOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí25:45,10352.30/29,50/0/1
39. DAVÍDEK Tomáš 1985 3 Č.Kruml.25:45,10352.30/29,50/2/0
41.2/ZSPAPULA Martin 1999 0 Litovel26:15,40382.60/32,10/0/0
  KROPÁČEK Matěj 1989 2 So PísekDSQ-C 0/0/0
  ZÁSTĚRA Tomáš 1964 3 So PísekDNS-A 0/0/0
  PROCHÁZKA Martin 1978 3 VikingMBDNS-B 0/0/0
  PINKAS Adam 1993 0 LitovelDNS-B 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno26:24,30 60/0/6
2.1/U23VALÍKOVÁ Radka 1991 M Pardub.26:46,3022.00/1,453/30/0
3. LAGNEROVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.27:31,8067.50/4,347/18/0
4. LERNEROVÁ Tereza 1984 1 VikingMB29:05,20160.90/10,242/6/0
  ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 LitovelDNS-B 0/0/0
  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 LitovelDNS-B 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3