vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici

20.04.2013   Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.18:55,70 60/96/0
2.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.19:36,4040.70/3,653/84/0
3.2/U23HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.19:48,6052.90/4,747/72/0
4.2/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.20:15,3079.60/7,042/60/0
5.3/U23NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.20:18,6082.90/7,338/48/0
6.4/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec20:27,3091.60/8,134/36/0
7. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.20:31,3095.60/8,431/24/0
8.5/U23PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK20:47,60111.90/9,928/0/55
9. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo21:20,90145.20/12,825/0/43
10.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel21:25,60149.90/13,222/0/31
11. BUKNA Lukáš 1987 1 Litovel22:03,10187.40/16,520/0/19
12.2/DMPATÁK Jan 1997 2 Litovel23:17,10261.40/23,018/0/13
13.3/DMKUČA Jakub 1998 2 Litovel23:28,40272.70/24,016/0/7
14.4/DMŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel25:57,40421.70/37,114/0/1
  ZAPLETAL Štěpán 1993 2 LitovelDNS-B 0/0/0
  ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.DNF 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. MRŮZKOVÁ Michala 1979 2 Boh.Pha19:06,80 60/66/0
2. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek19:38,0031.20/2,753/54/0
3.1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto19:39,3032.50/2,847/42/0
4.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 M KK Brno20:10,0063.20/5,542/0/66
5.1/DSBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava20:28,8082.00/7,238/0/54
6. LAGNEROVÁ Lenka 1985 1 Č.Kruml.20:34,0087.20/7,634/30/0
7.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc20:48,10101.30/8,831/0/42
8.2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel21:29,60142.80/12,528/0/30
9.2/U23SVOBODOVÁ Jana 1993 1 Č.Lípa22:08,90182.10/15,925/18/0
10.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník22:43,10216.30/18,922/0/18
11.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.23:39,30272.50/23,820/6/0
12.3/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel28:31,50564.70/49,218/0/6
  DRÁBKOVÁ Martina 1995 2 KroměřížDNS-B 0/0/0
  HÁKOVÁ Jitka 1980 1 Boh.PhaDNS-B 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1919
1981
1 Olomouc
Pardub.
19:03,90 60/97/48
2.1/VMVESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1919
1976
M VSDK
Boh.Pha
19:24,8020.90/1,853/85/36
3.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1919
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
19:35,0031.10/2,747/73/0
4. CUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1919
1977
M Tech.Pha
Dukla B.
19:38,8034.90/3,142/61/0
5. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1919
1994
1 L.Žatec
L.Žatec
20:11,8067.90/5,938/49/0
6.1/VHERMANN René
CHLOUBA Luboš
1919
1962
1 Boh.Pha
Boh.Pha
20:15,0071.10/6,234/37/0
7. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1919
1982
1 Č.Lípa
USK Pha
21:26,50142.60/12,531/25/0
8. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1919
1989
1 Tesla Bo
Tesla Bo
21:31,50147.60/12,928/0/24
9.2/U23BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1919
1990
2 Klatovy
Klatovy
21:33,90150.00/13,125/13/0
10.2/VHŘIB Roman
REŽŇÁK Ladislav
1919
1967
1 KK Brno
KK Brno
21:46,50162.60/14,222/0/12
11.1/DSZAPLETAL Vojtěch
JELÍNEK Filip
1919
1998
2 Dukla B.
Boh.Pha
27:12,30488.40/42,720/7/0
  LULA Jiří
MARTIN Václav
1919
1974
3 Boh.Pha
Boh.Pha
DSQ-C 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.16:59,00 75/127/0
2. SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc17:07,608.60/0,868/0/122
3.2/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc17:27,8028.80/2,862/0/110
4. SLEPICA Karel 1988 M Olomouc17:31,0032.00/3,157/0/98
5.1/U23HÁLA Richard 1992 1 Olomouc17:41,4042.40/4,253/0/86
6.1/DSZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov18:09,6070.60/6,949/115/0
7.3/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov18:16,1077.10/7,646/103/0
8.4/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc18:17,7078.70/7,743/0/74
9.2/DSSTEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav18:23,8084.80/8,340/91/0
10.2/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc18:33,4094.40/9,337/0/62
11. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK18:34,3095.30/9,435/79/0
12.3/U23ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc18:35,0096.00/9,433/0/50
13.4/U23SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha18:38,7099.70/9,831/67/0
14.5/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz18:48,00109.00/10,729/55/0
15. LAGNER Václav 1988 1 Boh.Pha18:50,70111.70/11,027/43/0
16.6/VMKOČAN Michal 1977 1 Boh.Pha18:54,80115.80/11,425/31/0
17.7/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc19:01,60122.60/12,023/0/38
18.5/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno19:08,20129.20/12,721/0/26
19.3/DSJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha19:29,90150.90/14,819/19/0
20.6/U23TYKAL Jiří 1992 1 Klášter.19:31,20152.20/14,917/13/0
21.4/DSOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí19:33,10154.10/15,115/0/20
22.1/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.19:45,00166.00/16,314/7/0
23.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž19:52,40173.40/17,013/0/14
24.2/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc20:09,70190.70/18,712/0/8
25.5/DSKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí20:26,90207.90/20,411/0/2
26.6/DSVYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto20:36,90217.90/21,410/1/0
27.3/DMBALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava21:32,70273.70/26,99/0/1
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3