vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici

21.04.2013   Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.19:07,80 60/96/0
2.2/U23HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.19:34,8027.00/2,453/84/0
3.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.19:37,3029.50/2,647/72/0
4.2/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.20:38,8091.00/7,942/60/0
5.3/U23PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK20:43,6095.80/8,338/0/55
6.4/U23NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.20:44,8097.00/8,534/48/0
7. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.20:48,40100.60/8,831/36/0
8.5/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec20:53,80106.00/9,228/24/0
9. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo21:13,80126.00/11,025/0/43
10.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel21:27,40139.60/12,222/0/31
11. BUKNA Lukáš 1987 1 Litovel21:52,70164.90/14,420/0/19
12. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.22:01,30173.50/15,118/12/0
13.2/DMKUČA Jakub 1998 2 Litovel23:18,30250.50/21,816/0/13
14.3/DMPATÁK Jan 1997 2 Litovel23:31,50263.70/23,014/0/7
15.4/DMŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel24:14,60306.80/26,712/0/1
  ZAPLETAL Štěpán 1993 2 LitovelDNS-B 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. MRŮZKOVÁ Michala 1979 2 Boh.Pha18:55,10 60/54/0
2. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek19:21,0025.90/2,353/42/0
3.1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto19:30,7035.60/3,147/30/0
4. LAGNEROVÁ Lenka 1985 1 Č.Kruml.20:03,6068.50/6,042/18/0
5.1/DSBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava20:12,3077.20/6,838/0/72
6.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 M KK Brno20:13,5078.40/6,934/0/60
7.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc21:02,40127.30/11,231/0/48
8.2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel21:06,60131.50/11,628/0/36
9.3/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž23:48,10293.00/25,825/0/24
10.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.24:31,70336.60/29,722/6/0
11.2/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel25:45,00409.90/36,120/0/12
  SVOBODOVÁ Jana 1993 1 Č.LípaDNS-B 0/0/0
  BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 LipníkDNF 0/0/0
  HÁKOVÁ Jitka 1980 1 Boh.PhaDNS-B 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1919
1981
1 Olomouc
Pardub.
19:15,10 60/85/48
2.1/VMVESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1919
1976
M VSDK
Boh.Pha
19:27,8012.70/1,153/73/36
3.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1919
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
19:28,7013.60/1,247/61/0
4. CUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1919
1977
M Tech.Pha
Dukla B.
19:38,2023.10/2,042/49/0
5.1/VHERMANN René
CHLOUBA Luboš
1919
1962
1 Boh.Pha
Boh.Pha
20:14,6059.50/5,238/37/0
6.1/DSZAPLETAL Vojtěch
JELÍNEK Filip
1919
1998
2 Dukla B.
Boh.Pha
20:34,6079.50/6,934/25/0
7. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1919
1989
1 Tesla Bo
Tesla Bo
21:45,30150.20/13,031/0/24
8.2/U23BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1919
1990
2 Klatovy
Klatovy
22:10,10175.00/15,228/13/0
9.2/VHŘIB Roman
REŽŇÁK Ladislav
1919
1967
1 KK Brno
KK Brno
22:16,20181.10/15,725/0/12
10. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1919
1994
1 L.Žatec
L.Žatec
26:53,30458.20/39,722/7/0
  LULA Jiří
MARTIN Václav
1919
1974
3 Boh.Pha
Boh.Pha
DSQ-C 0/0/0
  ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1919
1982
1 Č.Lípa
USK Pha
DNS-B 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.16:51,60 75/127/0
2. SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc17:04,6013.00/1,368/0/122
3.2/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc17:30,3038.70/3,862/0/110
4.1/U23HÁLA Richard 1992 1 Olomouc17:35,7044.10/4,457/0/98
5. SLEPICA Karel 1988 M Olomouc17:41,5049.90/4,953/0/86
6.3/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov17:59,2067.60/6,749/115/0
7.1/DSZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov18:10,7079.10/7,846/103/0
8. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK18:31,4099.80/9,943/91/0
9.4/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc18:34,90103.30/10,240/0/74
10.2/DSSTEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav18:39,40107.80/10,737/79/0
11.2/U23SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha18:46,00114.40/11,335/67/0
12.3/U23ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc18:48,20116.60/11,533/0/62
13. LAGNER Václav 1988 1 Boh.Pha18:50,60119.00/11,831/55/0
14.5/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz18:51,80120.20/11,929/43/0
15.6/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc18:56,50124.90/12,327/0/50
16.4/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc18:56,80125.20/12,425/0/38
17.7/VMKOČAN Michal 1977 1 Boh.Pha19:00,10128.50/12,723/31/0
18.5/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno19:02,00130.40/12,921/0/26
19.6/U23TYKAL Jiří 1992 1 Klášter.19:25,90154.30/15,319/19/0
20.3/DSOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí19:27,70156.10/15,417/0/20
21.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž19:45,50173.90/17,215/0/14
22.4/DSJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha20:01,40189.80/18,814/13/0
23.1/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.20:01,70190.10/18,813/7/0
24.2/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc20:06,40194.80/19,312/0/8
25.5/DSKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí20:29,20217.60/21,511/0/2
26.6/DSVYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto20:44,80233.20/23,110/1/0
27.3/DMBALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava21:28,30276.70/27,49/0/1
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3