vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem

27.04.2013   řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
ředitel: Robert Knebel   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ond?ej 1991 MT Pardub.15:08,50 60/121/0
2. NOVOSAD Lukáš 1976 MT ?.Kruml.15:32,3423.84/2,653/109/0
3. PISCHEK Jan 1977 1 Pardub.16:07,4058.90/6,547/97/0
4. HALEŠ Antonín 1992 1 ?.Kruml.16:13,4864.98/7,242/85/0
5. NOVÁK Martin 1991 1 ?.Kruml.16:18,3069.80/7,738/73/0
6. BUKNA Lukáš 1987 1 Litovel16:33,9685.46/9,434/0/92
7. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo16:34,0185.51/9,431/0/80
8. JIRKA David 1985 1 ?.Kruml.16:36,1287.62/9,628/61/0
9. PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK16:37,3588.85/9,825/0/68
10. ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel16:51,86103.36/11,422/0/56
11. KU?A Jakub 1998 2 Litovel17:59,25170.75/18,820/0/44
12. ŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel19:13,09244.59/26,918/0/38
13. ZAPLETAL Št?pán 1993 2 Litovel19:38,45269.95/29,716/0/32
  Š?ASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.DSQ-R 0/0/0
  HO?ÍNEK Jaroslav 1963 2 LitovelDSQ-R 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SLOVÁK Tomáš 1979 MT Olomouc14:11,87 75/0/141
2. HÁLA Richard 1992 1 Olomouc14:25,1013.23/1,668/0/129
3. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc14:40,7428.87/3,462/0/117
4. MAREK Aleš 1978 1 Trutnov14:42,2430.37/3,657/146/0
5. KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc14:47,2835.41/4,253/0/105
6. ZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov14:55,4643.59/5,149/134/0
7. STEFAN Tomáš 1995 1 Sob?slav15:03,3351.46/6,046/122/0
8. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK15:09,4157.54/6,843/110/0
9. SMOLKA Ond?ej 1994 2 Boh.Pha15:19,0467.17/7,940/98/0
10. KRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc15:19,3767.50/7,937/0/93
11. KO?AN Michal 1977 1 Boh.Pha15:24,0272.15/8,535/86/0
12. LAGNER Václav 1988 1 Boh.Pha15:24,5172.64/8,533/74/0
13. NOVÁK Ond?ej 1992 1 Olomouc15:27,4075.53/8,931/0/81
14. OLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí15:36,4084.53/9,929/0/69
15. ZÁST?RA Tomáš 1964 3 So Písek15:37,9386.06/10,127/62/0
16. SATKE Adam 1994 1 KK Brno15:38,5586.68/10,225/0/57
17. ZAPLETAL Vojt?ch 1998 2 Dukla B.15:41,7089.83/10,523/50/0
18. KUB? Petr 1976 2 Olomouc15:44,4692.59/10,921/0/45
19. TYKAL Ji?í 1992 1 Klášter.15:49,7697.89/11,519/38/0
20. ŠINDELÁ? Pavel 1970 1 Loko Plz16:00,61108.74/12,817/32/0
21. NEUBERT Adam 1997 2 Olomouc16:08,86116.99/13,715/0/39
22. HRABEC Bohumil 1960 2 Krom??íž16:14,23122.36/14,414/0/33
23. NACHTIGAL Ji?í 1997 2 Chomutov16:16,89125.02/14,713/26/0
24. FILIPI Robert 1964 2 ?.Lípa16:55,85163.98/19,212/20/0
25. BALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava16:59,30167.43/19,711/0/27
26. MATÉ Zden?k 1998 2 Olomouc18:48,01276.14/32,410/0/21
  T?MA Jan 1979 2 KKVeselíDNF 0/0/0
  BEHU? Tomáš 1996 3 OlomoucDNF 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ZÁST?ROVÁ Anna 1989 MT So Písek15:49,63 60/90/0
2. PA?OUROVÁ Klára 1994 MT Vys.Mýto15:54,865.23/0,653/78/0
3. BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava16:20,8431.21/3,347/0/78
4. SATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno16:25,8136.18/3,842/0/66
5. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.16:41,9852.35/5,538/66/0
6. SVOBODOVÁ Jana 1993 1 ?.Lípa17:38,83109.20/11,534/54/0
7. DRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Krom??íž18:18,12148.49/15,631/0/54
8. TYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.19:29,62219.99/23,228/42/0
9. ?EHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel22:50,33420.70/44,325/0/42

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1919
1981
1 Olomouc
Pardub.
15:13,97 60/110/49
2. SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1919
1993
MT Vys.Mýto
Vys.Mýto
15:19,885.91/0,653/98/0
3. VESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1919
1976
MT VSDK
Boh.Pha
15:31,9718.00/2,047/86/37
4. CUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1919
1977
MT Tech.Pha
Dukla B.
15:35,9321.96/2,442/74/0
5. RAŠNER Karel
MALÝ Vojt?ch
1919
1976
3 Litovel
USK Pha
15:41,0527.08/3,038/62/25
6. HERMANN René
CHLOUBA Luboš
1919
1962
1 Boh.Pha
Boh.Pha
16:09,7355.76/6,134/50/0
7. B?ÍZA Václav
KUBÁT Zden?k
1919
1990
2 Klatovy
Klatovy
16:41,8387.86/9,631/38/0
8. MALACH Tobiáš
MATULA Zden?k
1919
1989
1 Tesla Bo
Tesla Bo
16:49,4995.52/10,528/0/13
9. H?IB Roman
REŽ?ÁK Ladislav
1919
1967
1 KK Brno
KK Brno
17:09,75115.78/12,725/0/1
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3