vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu

04.05.2013   KK Opava
ředitel: Martin Rousek   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha95.66 4 94.63 0 94.63 62
2. KREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB101.70 0 98.57 0 98.573.94/4,252
3. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc100.59 6 101.83 0 101.837.20/7,647
4. ŠPRDLÍK Vít 1967 2 Sušice109.80 0 107.27 0 107.2712.64/13,442
5. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha118.16 8 109.84 2 111.8417.21/18,237
6. ZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice112.79 0 112.24 0 112.2417.61/18,632
7. MRÚZEK Vojta 1998 2 KK Opava121.25 58 113.04 0 113.0418.41/19,527
8. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK112.44 2 114.70 0 114.4419.81/20,922
9. KAŠPAR Albert 1998 2 KK Opava117.21 4 117.68 0 117.6823.05/24,417
10. KAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.135.79 6 117.68 2 119.6825.05/26,512
11. SCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná123.33 0 118.26 4 122.2627.63/29,27
12. NOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc115.87 8 114.66 8 122.6628.03/29,66
13. KŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.131.98 0 136.43 6 131.9837.35/39,55
14. WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn130.80 6 131.89 8 136.8042.17/44,64
15. PŘIKRYL Matěj 1999 3 Tesla Bo167.13 6 0.00 999 173.1378.50/83,03
16. ŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez.171.44 4 198.83 6 175.4480.81/85,42
17. BOHATÝ Karel 2001 Třebech.176.72 8 170.27 56 184.7290.09/95,21
  POHANKA Vítek 2000 3 Klatovy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BŘEČKA Jan 1958 SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava104.00 6 100.87 4 104.87 114
2. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava106.34 2 107.52 0 107.522.65/2,5104
3. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava104.23 4 107.10 2 108.233.36/3,299
4. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc113.53 154 108.99 2 110.996.12/5,894
5. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha110.90 2 114.24 4 112.908.03/7,789
6. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha109.73 10 120.09 4 119.7314.86/14,284
7. ŠOLTYSOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava119.90 2 0.00 999 121.9017.03/16,279
8. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh153.83 6 123.72 0 123.7218.85/18,074
9. VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn120.13 4 138.07 2 124.1319.26/18,469
10. FIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc145.10 14 120.97 8 124.9720.10/19,264
11. DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 3 USK Pha127.85 0 126.34 4 127.8522.98/21,959
12. GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice126.19 2 132.82 8 128.1923.32/22,254
13. DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 Dukla B.155.74 10 129.43 2 131.4326.56/25,349
14. OSIFOVÁ Hana 1997 3 Ostrava126.72 8 121.63 10 131.6326.76/25,544
15. SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno158.72 4 129.34 8 137.3432.47/31,039
16. DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha135.92 2 138.16 0 137.9233.05/31,534
17. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice136.56 2 157.06 0 138.5633.69/32,129
18. KYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice172.56 56 146.42 4 150.4245.55/43,424
19. NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno146.44 6 161.25 6 152.4447.57/45,419
20. LIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž158.70 6 141.34 12 153.3448.47/46,214
21. NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec150.02 8 0.00 999 158.0253.15/50,713
22. BEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava155.37 4 169.36 0 159.3754.50/52,012
23. KOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 2 VS Desná165.65 8 154.05 6 160.0555.18/52,611
24. ROUSKOVÁ Martina 1998 3 KK Opava146.38 54 156.70 4 160.7055.83/53,210
25. NEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 Ostrava281.22 64 204.82 10 214.82109.95/104,89
26. MOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí186.11 56 0.00 999 242.11137.24/130,98
27. KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí202.71 58 0.00 999 260.71155.84/148,67
28. TÚMOVÁ Natálie 2002 SKVeselí179.11 104 0.00 999 283.11178.24/170,06
29. ČAJKOVÁ Kristýna 2002 SKVeselí173.77 110 0.00 999 283.77178.90/170,65
30. BAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.211.33 108 0.00 999 319.33214.46/204,54
31. HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava133.49 408 132.89 304 436.89332.02/316,63
  SOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 3 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  STRASSEROVÁ Bára 2001 3 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŽATECKÁ Nikola 2002 KVSPísek0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. ROUSEK Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
113.88 2 114.72 2 115.88 28
2. KAŠPAR Albert
MRÚZEK Vojta
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
109.25 8 111.44 8 117.251.37/1,218
3. KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
1 USK Pha
USK Pha
121.01 10 129.63 4 131.0115.13/13,113
4. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
134.34 6 130.64 12 140.3424.46/21,18
5. CHALOUPKA Václav
NOVOTNÝ Jan
1998
1998
Olomouc
Olomouc
0.00 999 137.51 10 147.5131.63/27,33
6. PŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
Tesla Bo
Tesla Bo
142.20 16 145.39 6 151.3935.51/30,62
7. TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 151.37 12 163.3747.49/41,01
8. PŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
USK Pha
USK Pha
137.59 158 168.85 16 184.8568.97/59,50
9. MOŘKOVSKÝ Samuel
KŘENEK Jakub
1999
1999
Val.Mez.
Val.Mez.
175.41 114 0.00 999 289.41173.53/149,70
  BALARIN Lukáš
KLABAN Martin
1998
1997
KK Opava
KK Opava
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava90.75 0 92.17 2 90.75 176
2. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc91.02 2 89.98 2 91.981.23/1,4171
3. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky94.60 0 104.55 2 94.603.85/4,2166
4. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava98.86 0 95.08 0 95.084.33/4,8161
5. NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava99.44 4 98.83 0 98.838.08/8,9156
6. SMOLKA Ondřej 1994 Boh.Pha97.18 2 98.30 2 99.188.43/9,3151
7. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh96.95 4 96.35 4 100.359.60/10,6146
8. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice100.68 0 101.09 2 100.689.93/10,9141
9. MAREK Aleš 1978 Trutnov104.16 4 100.80 0 100.8010.05/11,1136
10. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha103.83 0 102.32 4 103.8313.08/14,4131
11. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava104.91 54 100.02 4 104.0213.27/14,6126
12. ŽÁK Jiří 1986 3 KK Opava100.06 4 110.35 102 104.0613.31/14,7121
13. BALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava108.46 2 102.28 2 104.2813.53/14,9116
14. KLABAN Martin 1997 3 KK Opava104.63 0 111.65 0 104.6313.88/15,3111
15. SATKE Adam 1994 2 KK Brno105.25 0 102.74 2 104.7413.99/15,4106
16. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc105.05 2 104.68 2 106.6815.93/17,6101
17. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK105.74 2 105.86 2 107.7416.99/18,796
18. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky112.45 2 103.76 4 107.7617.01/18,791
19. KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice103.97 6 105.11 4 109.1118.36/20,286
20. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.112.61 2 109.32 0 109.3218.57/20,581
21. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha108.91 4 106.17 4 110.1719.42/21,476
22. MOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí122.83 10 110.32 2 112.3221.57/23,871
23. ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim107.80 6 115.87 2 113.8023.05/25,466
24. ROUSEK Martin 1965 3 KK Opava112.44 6 110.12 4 114.1223.37/25,861
25. ŠTĚTKA Petr 1965 SKVS ČB115.47 0 0.00 0 115.4724.72/27,256
26. ŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky113.55 4 112.86 4 116.8626.11/28,851
27. MILYÁN David 1974 2 L.Žatec126.91 14 117.29 0 117.2926.54/29,246
28. BŘEČKA Tomáš 1988 3 SKVeselí116.15 2 113.95 4 117.9527.20/30,045
29. ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky123.61 56 116.09 2 118.0927.34/30,144
30. NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc110.46 8 115.89 4 118.4627.71/30,543
31. HAISLAR Ondřej 1996 3 Zábřeh110.75 8 120.06 6 118.7528.00/30,942
32. BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy116.87 2 117.48 8 118.8728.12/31,041
33. BERAN Václav 2000 3 USK Pha116.17 8 149.90 6 124.1733.42/36,840
34. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž124.73 56 120.10 6 126.1035.35/39,039
35. POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy130.06 56 122.11 4 126.1135.36/39,038
36. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc132.39 2 118.27 8 126.2735.52/39,137
37. KREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno120.72 6 137.54 10 126.7235.97/39,636
38. ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.134.02 12 123.88 4 127.8837.13/40,935
39. MILYÁN David 2001 3 L.Žatec125.69 4 123.39 6 129.3938.64/42,634
40. BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.131.74 2 129.47 2 131.4740.72/44,933
41. KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB123.72 8 171.13 8 131.7240.97/45,132
42. SAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky130.14 2 129.50 12 132.1441.39/45,631
43. REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB130.49 2 144.75 2 132.4941.74/46,030
44. ZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha145.82 10 126.93 6 132.9342.18/46,529
45. PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha123.46 56 130.98 4 134.9844.23/48,728
46. KLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice139.11 8 132.15 6 138.1547.40/52,227
47. KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.146.48 6 133.75 6 139.7549.00/54,026
48. WALLISCH Vít 1999 3 USK Pha133.91 10 126.58 56 143.9153.16/58,625
49. KIRCHNER David 2002 Dukla B.159.68 8 139.65 6 145.6554.90/60,524
50. LHOTA Kryštof 2002 USK Pha139.00 8 145.44 8 147.0056.25/62,023
51. LHOTA David 1971 3 Happy Life147.78 58 140.22 10 150.2259.47/65,522
52. BEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná152.40 2 153.21 50 154.4063.65/70,121
53. RAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha156.93 10 140.97 16 156.9766.22/73,020
54. TICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.151.89 8 158.49 58 159.8969.14/76,219
55. BOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov153.56 8 181.00 58 161.5670.81/78,018
56. JANOUŠEK Tomáš 2000 Boh.Pha132.41 60 157.78 4 161.7871.03/78,317
57. KALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim157.37 6 162.32 10 163.3772.62/80,016
58. BARGEL Radek 1996 3 VS Desná0.00 999 159.83 8 167.8377.08/84,915
59. MOŘKOVSKÝ Samuel 1999 3 Val.Mez.186.03 10 157.44 12 169.4478.69/86,714
60. ELIÁŠ Ondřej 2000 USK Pha178.32 10 163.77 8 171.7781.02/89,313
61. ŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná119.46 56 151.48 58 175.4684.71/93,312
62. PŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life164.33 60 119.16 62 181.1690.41/99,611
63. HENDRYCH Tomáš 2000 Val.Mez.384.50 158 176.95 6 182.9592.20/101,610
64. KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov158.14 156 186.88 8 194.88104.13/114,79
65. WEISL Martin 2002 USK Pha155.10 104 199.93 6 205.93115.18/126,98
66. PEŠEK Tibor 2000 SKVeselí0.00 999 200.39 6 206.39115.64/127,47
67. GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc186.68 62 0.00 999 248.68157.93/174,06
68. JAKL Vincent 2001 USK Pha194.19 64 0.00 999 258.19167.44/184,55
69. FIALA Jakub 2001 Olomouc176.14 212 188.96 158 346.96256.21/282,34
70. GÖTTLICHER David 2001 KK Opava109.50 310 0.00 999 419.50328.75/362,33
  CHABIČA Pavel 2001 SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HORAL Vojtěch 2002 Horš.Týn0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ČÁŇ Libor 1999 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LONÍK Matěj 2001 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GROGER Matěj 2001 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HÁJEK Roman 1963 2 Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAIKRANZ Petr 1967 2 Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŘÁHA Oldřich 1998 3 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně0.00 999 0.00 0 999.00 0
  NESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec0.00 999 0.00 0 999.00 0
  ŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice0.00 999 0.00 0 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 1 KK Opava116.82 2 116.73 2 118.73 35
2. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha115.27 4 124.10 4 119.270.54/0,525
3. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava124.32 0 122.21 2 124.215.48/4,620
4. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc149.75 56 136.74 2 138.7420.01/16,915
5. VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn285.96 52 159.69 4 163.6944.96/37,910
6. FIALOVÁ Veronika 1998 2+ Olomouc115.67 56 136.66 102 171.6752.94/44,65
  BAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3