vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu

05.05.2013   USD Opava
ředitel: Martin Rousek   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha93.68 2 92.32 0 92.32 61
2.1/VMKREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB95.00 0 93.22 0 93.220.90/1,051
3.1/DMCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc96.00 2 94.86 4 98.005.68/6,246
4.1/ZSLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha99.84 2 101.19 6 101.849.52/10,341
5.1/VŠPRDLÍK Vít 1967 2 Sušice104.31 2 102.93 0 102.9310.61/11,536
6.2/ZSZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice107.20 0 106.07 0 106.0713.75/14,931
7.3/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK118.85 52 107.02 0 107.0214.70/15,926
8.2/DMMRŮZEK Vojta 1998 2 KK Opava105.38 2 111.75 2 107.3815.06/16,321
9.3/DMNOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc106.63 2 115.38 0 108.6316.31/17,716
10.4/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.108.41 4 108.58 2 110.5818.26/19,811
11.4/DMKAŠPAR Albert 1998 2 KK Opava110.69 4 112.14 2 114.1421.82/23,66
12.5/ZSKŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.148.95 0 121.14 0 121.1428.82/31,25
13.2/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná119.84 2 119.79 104 121.8429.52/32,04
14.6/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn136.58 6 130.88 4 134.8842.56/46,13
15.7/ZSPOHANKA Vítek 2000 3 Klatovy166.67 52 139.28 2 141.2848.96/53,02
16.8/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez.151.01 4 147.50 8 155.0162.69/67,91
17.1/ZMBOHATÝ Karel 2001 0 Třebech.179.25 6 0.00 999 185.2592.93/100,70
  BŘEČKA Jan 1958 0 SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PŘIKRYL Matěj 1999 3 Tesla Bo0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava93.65 2 93.90 2 95.65 104
2.2/DSMRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava98.57 2 99.20 0 99.203.55/3,794
3.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha104.87 2 103.88 0 103.888.23/8,689
4.1/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava102.03 6 100.80 4 104.809.15/9,684
5.2/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc103.02 2 105.03 0 105.029.37/9,879
6.2/U23ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh108.67 0 128.76 4 108.6713.02/13,674
7.1/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice140.41 6 113.58 0 113.5817.93/18,769
8.1/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno120.45 0 115.26 0 115.2619.61/20,564
9.3/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha115.80 2 112.55 4 116.5520.90/21,959
10.2/VMŠOLTYSOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava120.79 0 116.15 2 118.1522.50/23,554
11.4/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha112.23 6 116.79 4 118.2322.58/23,649
12.2/ZMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice119.60 4 119.20 0 119.2023.55/24,644
13.1/DMOSIFOVÁ Hana 1997 3 Ostrava134.01 56 116.09 4 120.0924.44/25,639
14.3/ZMDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 3 USK Pha118.30 4 131.45 2 122.3026.65/27,934
15.5/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc118.81 4 123.44 4 122.8127.16/28,429
16.3/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž122.15 4 125.43 2 126.1530.50/31,924
17.4/ZMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice141.36 0 123.99 8 131.9936.34/38,019
18.6/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc131.64 2 128.42 4 132.4236.77/38,414
19.2/DMFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc119.39 54 135.69 4 139.6944.04/46,013
20.7/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno141.52 4 184.25 0 145.5249.87/52,112
21.3/DSKOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 2 VS Desná167.10 104 152.57 4 156.5760.92/63,711
22.5/ZMBEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava160.61 0 203.25 2 160.6164.96/67,910
23.6/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 0 L.Žatec161.33 0 170.69 0 161.3365.68/68,79
24.7/ZMMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí174.50 102 152.83 10 162.8367.18/70,28
25.3/DMROUSKOVÁ Martina 1998 3 KK Opava159.68 6 160.44 54 165.6870.03/73,27
26.8/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 0 Dukla B.0.00 999 178.15 4 182.1586.50/90,46
27.9/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí0.00 999 156.82 54 210.82115.17/120,45
28.10/ZMNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 0 Ostrava191.11 106 157.96 60 217.96122.31/127,94
29.11/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 0 SKVeselí169.28 58 161.17 150 227.28131.63/137,63
30.12/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 0 SKVeselí191.72 54 0.00 999 245.72150.07/156,92
31.13/ZMŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 3 Sušice133.94 154 0.00 999 287.94192.29/201,01
 14/ZMSTRASSEROVÁ Bára 2001 3 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0
 15/ZMKRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
 16/ZMHRUŠKOVÁ Klára 2001 0 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
 8/ZSBAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMKAŠPAR Albert
MRŮZEK Vojta
1919
1998
2 KK Opava
KK Opava
105.67 2 105.35 0 105.35 28
2.2/DMROUSEK Tomáš
MRÁZEK Jan
1919
1997
2 KK Opava
KK Opava
104.93 4 0.00 999 108.933.58/3,418
3.1/ZSVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1919
1999
2 Olomouc
Olomouc
119.63 10 119.67 0 119.6714.32/13,613
4.2/ZSKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1919
1999
1 USK Pha
USK Pha
141.56 2 118.67 2 120.6715.32/14,58
5.3/DMCHALOUPKA Václav
NOVOTNÝ Jan
1919
1998
3 Olomouc
Olomouc
131.10 8 0.00 999 139.1033.75/32,03
6.3/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
175.73 10 141.80 6 147.8042.45/40,32
 4/ZSMOŘKOVSKÝ Samuel
KŘENEK Jakub
1919
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BALARIN Lukáš
KLABAN Martin
1919
1998
3 KK Opava
KK Opava
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
1920
2001
USK Pha
USK Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1919
1999
2 Tesla Bo
Tesla Bo
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava90.00 0 85.49 0 85.49 164
2. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc87.29 0 86.13 2 87.291.80/2,1159
3.2/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky93.04 4 91.23 0 91.235.74/6,7154
4. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh92.01 0 92.72 0 92.016.52/7,6149
5.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava93.18 0 95.71 0 93.187.69/9,0144
6. ŽÁK Jiří 1986 3 KK Opava93.48 0 101.74 56 93.487.99/9,3139
7.3/U23SMOLKA Ondřej 1994 0 Boh.Pha92.86 2 93.60 0 93.608.11/9,5134
8.1/VMMAREK Aleš 1978 0 Trutnov96.55 2 94.15 0 94.158.66/10,1129
9.1/DMMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava94.58 2 92.67 2 94.679.18/10,7124
10.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice95.45 0 110.96 0 95.459.96/11,7119
11.4/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno100.45 2 96.91 0 96.9111.42/13,4114
12.2/DMBALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava96.55 4 98.32 0 98.3212.83/15,0109
13.2/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky106.03 4 99.88 0 99.8814.39/16,8104
14.3/DMCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc103.35 2 100.88 0 100.8815.39/18,099
15.3/ZSŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha101.08 2 100.90 0 100.9015.41/18,094
16.4/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim101.13 0 105.46 0 101.1315.64/18,389
17.4/DMKLABAN Martin 1997 3 KK Opava101.76 0 102.12 54 101.7616.27/19,084
18.5/ZSKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha102.54 0 103.00 6 102.5417.05/19,979
19. BŘEČKA Tomáš 1988 3 SKVeselí104.61 4 100.77 2 102.7717.28/20,274
20.2/VHÁJEK Roman 1963 2 Ostrava117.44 2 102.92 0 102.9217.43/20,469
21.6/ZSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice100.03 4 101.33 2 103.3317.84/20,964
22.7/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK103.95 0 100.72 4 103.9518.46/21,659
23.8/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.102.86 2 109.11 50 104.8619.37/22,754
24.5/DMMOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí106.38 2 103.80 2 105.8020.31/23,849
25.2/VMMILYÁN David 1974 2 L.Žatec120.11 2 104.37 2 106.3720.88/24,444
26.3/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava0.00 999 106.63 0 106.6321.14/24,739
27.9/ZSBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy105.67 2 108.11 0 107.6722.18/25,938
28.10/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc108.78 0 110.00 4 108.7823.29/27,237
29.11/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc108.03 2 107.63 2 109.6324.14/28,236
30.1/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky114.20 2 107.35 4 111.3525.86/30,235
31.4/VŠTĚTKA Petr 1965 0 SKVS ČB111.62 2 0.00 999 113.6228.13/32,934
32.12/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy122.07 4 110.44 4 114.4428.95/33,933
33.1/ZMBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.127.55 2 115.07 0 115.0729.58/34,632
34.13/ZSZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha111.55 4 113.20 6 115.5530.06/35,231
35.14/ZSBERAN Václav 2000 3 USK Pha125.52 0 110.35 6 116.3530.86/36,130
36.2/DSŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná121.80 4 112.89 4 116.8931.40/36,729
37.3/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno125.28 10 117.14 0 117.1431.65/37,028
38.3/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life115.47 2 117.93 50 117.4731.98/37,427
39.15/ZSŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.117.95 0 126.53 56 117.9532.46/38,026
40.5/U23LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž113.48 6 118.81 54 119.4833.99/39,825
41.16/ZSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.118.42 2 153.65 4 120.4234.93/40,924
42.17/ZSŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky121.04 2 114.96 6 120.9635.47/41,523
43.2/ZMMILYÁN David 2001 3 L.Žatec121.15 6 121.18 4 125.1839.69/46,422
44.6/DMSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky120.59 8 123.58 2 125.5840.09/46,921
45.3/ZMKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice133.96 6 124.42 2 126.4240.93/47,920
46.4/ZMRAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha136.33 6 118.94 8 126.9441.45/48,519
47.5/ZMKREJČÍ Jakub 2002 0 SKVS ČB140.94 4 125.24 2 127.2441.75/48,818
48.18/ZSWALLISCH Vít 1999 3 USK Pha121.64 6 136.70 10 127.6442.15/49,317
49.4/DSBARGEL Radek 1996 3 VS Desná126.54 2 130.70 4 128.5443.05/50,416
50.6/ZMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha146.81 2 124.90 4 128.9043.41/50,815
51.7/DMŘÁHA Oldřich 1998 3 L.Žatec0.00 999 135.27 2 137.2751.78/60,614
52.7/ZMKIRCHNER David 2002 0 Dukla B.217.94 6 136.68 2 138.6853.19/62,213
53.19/ZSJANOUŠEK Tomáš 2000 0 Boh.Pha133.09 6 133.73 8 139.0953.60/62,712
54.20/ZSBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov139.36 4 0.00 999 143.3657.87/67,711
55.8/DMROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava94.64 50 94.34 52 144.6459.15/69,210
56.5/DSHAISLAR Ondřej 1996 3 Zábřeh136.90 8 110.40 52 144.9059.41/69,59
57.21/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.168.90 50 146.02 2 148.0262.53/73,18
58.22/ZSMOŘKOVSKÝ Samuel 1999 3 Val.Mez.0.00 999 146.51 8 154.5169.02/80,77
59.23/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov151.86 6 141.30 64 157.8672.37/84,76
60.8/ZMJAKL Vincent 2001 0 USK Pha150.98 10 245.53 10 160.9875.49/88,35
61.9/ZMREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB158.57 10 162.97 6 168.5783.08/97,24
62.10/ZMKALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim0.00 999 164.91 4 168.9183.42/97,63
63.11/ZMWEISL Martin 2002 0 USK Pha162.46 56 176.37 4 180.3794.88/111,02
64.24/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 0 USK Pha0.00 999 175.63 8 183.6398.14/114,81
65.5/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná195.74 52 132.46 54 186.46100.97/118,10
66.25/ZSPEŠEK Tibor 2000 0 SKVeselí180.13 8 168.21 60 188.13102.64/120,10
67.12/ZMCHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí0.00 999 208.49 10 218.49133.00/155,60
68.13/ZMFIALA Jakub 2001 0 Olomouc237.44 150 194.15 56 250.15164.66/192,60
69.14/ZMGÖTTLICHER David 2001 0 KK Opava0.00 999 182.98 112 294.98209.49/245,00
 26/ZSHENDRYCH Tomáš 2000 0 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0
 27/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
 15/ZMŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LHOTA David 1971 3 Happy Life0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAIKRANZ Petr 1967 2 Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GROGER Matěj 2001 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LONÍK Matěj 2001 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ČÁŇ Libor 1999 0 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HORAL Vojtěch 2002 0 Horš.Týn0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 1 KK Opava112.56 4 108.92 2 110.92 30
2.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha109.95 2 112.52 0 111.951.03/0,920
3.1/DSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava119.99 0 114.61 0 114.613.69/3,315
4.1/DMFIALOVÁ Veronika 1998 2+ Olomouc125.82 4 119.87 0 119.878.95/8,110
5.2/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc135.79 4 0.00 999 139.7928.87/26,05
6.3/ZSBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.256.82 2 220.06 52 258.82147.90/133,30
  VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3