vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprinty v Opavě + 2. ČP žáků ve sprintu

05.05.2013   USD Opava
ředitel: Martin Rousek   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí00:57,05 00:56,21 00:56,21 7
2.1/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.01:04,85 01:00,00 01:00,003.79/6,72
3.2/ZSKŘENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.00:00,00 01:04,30 01:04,308.09/14,41
4.3/ZSBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.01:20,44 00:00,00 01:20,4424.23/43,10
5.4/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez.04:40,57 00:00,00 04:40,57224.37/399,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc00:56,53 00:49,99 00:49,99 22
2.2/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc00:58,47 00:54,85 00:54,854.86/9,717
3.3/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno00:59,56 00:55,75 00:55,755.76/11,512
4.4/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc00:00,00 00:57,02 00:57,027.03/14,17
5.1/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno00:57,56 01:50,41 00:57,567.58/15,26
6.1/DSMRÁZKOVÁ Mária 1996 3 KK Opava00:58,61 00:58,57 00:58,578.59/17,25
7.2/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 0 Dukla B.04:45,40 01:00,55 01:00,5510.56/21,14
8.3/ZMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice01:05,94 01:02,11 01:02,1112.12/24,23
9.4/ZMMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí01:04,28 00:00,00 01:04,2814.29/28,62
10.5/ZSBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.01:06,60 00:00,00 01:06,6016.61/33,21
  TŮMOVÁ Natálie 2002 0 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  ČAJKOVÁ Kristýna 2002 0 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:00,00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1919
1999
Olomouc
Olomouc
00:54,50 00:55,50 00:54,50 2
2.2/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
00:55,78 00:58,34 00:55,781.28/2,31
3.3/ZSMOŘKOVSKÝ Samuel
KŘENEK Jakub
1919
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:06,08 01:28,48 01:06,0811.58/21,20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc00:47,55 00:45,46 00:45,46 29
2.2/DMMOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí00:46,01 00:47,15 00:46,010.55/1,224
3. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí00:49,37 00:46,99 00:46,991.53/3,419
4.3/DMMRÁZEK Jan 1998 3 KK Opava00:54,57 00:49,11 00:49,113.65/8,014
5.4/DMBALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava00:49,94 00:49,36 00:49,363.90/8,69
6.1/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.00:51,93 00:49,79 00:49,794.33/9,58
7.2/ZSKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice00:53,72 00:51,67 00:51,676.21/13,77
8.3/ZSBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov00:53,44 00:51,92 00:51,926.46/14,26
9.4/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov00:53,09 01:07,40 00:53,097.63/16,85
10.1/ZMKIRCHNER David 2002 0 Dukla B.00:55,37 00:00,00 00:55,379.91/21,84
11.5/ZSJANOUŠEK Tomáš 2000 0 Boh.Pha01:13,26 01:00,77 01:00,7715.31/33,73
12.2/ZMKLEMENT Maxim 2001 0 Roudnice01:02,72 01:01,69 01:01,6916.23/35,72
13.6/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc00:00,00 01:02,07 01:02,0716.61/36,51
14.7/ZSHENDRYCH Tomáš 2000 0 Val.Mez.00:00,00 01:17,35 01:17,3531.89/70,10
15.8/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí00:00,00 01:38,43 01:38,4352.97/116,50
  CHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3