vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Trutnovský slalom, neděle

05.05.2013  
ředitel: Pavel Míl   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMBEIER Artur 1970 2 Trutnov118.30 2 114.30 0 114.30 30
2.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov116.10 0 115.00 0 115.000.70/0,625
3. MOŠTĚK Ondřej 1982 2 Trutnov117.30 0 116.80 2 117.303.00/2,620
4.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov117.70 0 119.00 0 117.703.40/3,015
5. MACHEK Radek 1980 3 Trutnov118.90 2 118.10 2 120.105.80/5,110
6.2/VMVESELÝ Matěj 1978 3 Dv.Král.127.70 2 0.00 999 129.7015.40/13,59
7.1/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov128.80 2 146.80 2 130.8016.50/14,48
8.2/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník133.00 0 131.30 0 131.3017.00/14,97
9.1/DMMILLER Jan 1997 3 Turnov129.40 6 129.90 2 131.9017.60/15,46
10.3/VKEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L137.50 0 131.50 2 133.5019.20/16,85
11.3/VMVÍTEK David 1974 3 Č.Skal.0.00 999 145.80 0 145.8031.50/27,64
12.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.151.10 0 160.00 4 151.1036.80/32,23
13.4/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov148.30 4 147.20 4 151.2036.90/32,32
14.4/VMHAIN Přemysl 1977 0 Dv.Král.0.00 999 165.80 8 173.8059.50/52,11
15.2/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov165.70 10 181.90 2 175.7061.40/53,70

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha118.70 0 118.10 4 118.70 19
2.1/U23KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky120.10 0 119.20 4 120.101.40/1,214
3. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník117.30 4 118.70 2 120.702.00/1,79
4. LÁSKO Eva 1984 3 Dv.Král.128.10 4 124.40 0 124.405.70/4,84
5. MORAVOVÁ Anna 1983 0 Roztoky145.60 10 184.80 102 155.6036.90/31,13
6.2/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov150.50 6 149.80 8 156.5037.80/31,82
7.3/DMPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník239.50 8 0.00 999 247.50128.80/108,51
8.1/VMZELENKOVÁ Iva 1974 0 Trutnov185.80 62 185.60 260 247.80129.10/108,80

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMTROCH Petr
NEDVÍDEK František
1919
1971
2 Dv.Král.
Dv.Král.
140.20 8 162.40 12 148.20 7
2.2/VMHAIN Přemysl
VESELÝ Matěj
1919
1977
3 Dv.Král.
Dv.Král.
0.00 999 141.50 14 155.507.30/4,92
3. ŠESTÁK Karel
ŠESTÁK Jan
1919
1971
Č.Skal.
Č.Skal.
155.00 8 153.60 14 163.0014.80/10,01
4. MOŠTĚK Ondřej
STOLÍN David
1919
1982
Trutnov
Trutnov
0.00 999 169.00 106 275.00126.80/85,60

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec103.50 0 102.40 0 102.40 62
2.2/VMLÁSKO Jan 1977 3 Dv.Král.105.90 0 102.90 2 104.902.50/2,457
3.1/DMMILLER Jan 1997 2 Turnov115.00 4 112.80 2 114.8012.40/12,152
4.3/VMTROCH Petr 1971 2 Dv.Král.118.90 0 115.00 0 115.0012.60/12,347
5. HORYNA Lukáš 1980 2 Trutnov0.00 999 111.90 4 115.9013.50/13,242
6.2/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.113.90 4 112.00 4 116.0013.60/13,337
7. MAREK Lukáš 1980 3 Trutnov0.00 999 112.60 6 118.6016.20/15,832
8.3/DMKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník119.10 0 122.80 0 119.1016.70/16,327
9.4/VMŠESTÁK Karel 1971 0 Č.Skal.126.40 4 120.10 0 120.1017.70/17,322
10.1/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.120.60 0 118.10 4 120.6018.20/17,817
11. SCHARFEN Vojtěch 1987 0 Trutnov120.40 2 115.00 6 121.0018.60/18,216
12.1/U23KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 2 Roztoky119.00 2 122.80 6 121.0018.60/18,215
13. NOVÁK Václav 1979 3 Třebech.126.40 8 120.20 2 122.2019.80/19,314
14.5/VMJEZVINA Václav 1973 3 Trutnov120.10 4 119.50 4 123.5021.10/20,613
15.6/VMSTOLÍN David 1978 3 Trutnov0.00 999 124.00 2 126.0023.60/23,012
16.1/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.126.90 8 125.80 2 127.8025.40/24,811
17.2/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov128.60 0 129.70 2 128.6026.20/25,610
18.7/VMVESELÝ Matěj 1978 3 Dv.Král.0.00 999 123.30 6 129.3026.90/26,39
19.8/VMHAIN Přemysl 1977 3 Dv.Král.0.00 999 128.70 2 130.7028.30/27,68
20. HOLUB Jan 1982 3 Roztoky161.30 52 132.40 0 132.4030.00/29,37
21.2/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník130.90 4 133.00 0 133.0030.60/29,96
22.3/VBENEŠ Petr 1965 0 Trutnov160.50 2 139.10 0 139.1036.70/35,85
23.1/ZSVEJVODA Vojtěch 1999 3 Rakovník127.20 12 148.10 8 139.2036.80/35,94
24. FLEISIG Daniel 1988 3 Roztoky142.70 4 142.90 2 144.9042.50/41,53
25.2/ZSVESELÝ František 2000 0 Dv.Král.145.10 0 139.20 8 145.1042.70/41,72
26.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.159.60 6 143.30 6 149.3046.90/45,81
27.4/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky206.70 62 167.60 10 177.6075.20/73,40
28.1/ZMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 0 Benátky200.40 6 183.30 18 201.3098.90/96,60
29.2/ZMSUK Jakub 2002 0 Trutnov0.00 999 176.40 264 440.40338.00/330,10
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3