vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Wave 2008 ICF Slalom Race

09.08.2008-10.08.2008   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Zdena Husáková
kompletní výsledky závodu

kategorie C1M   kvalifikace

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SLAFKOVSKY Alexander 1983 Dukla L.Mik.110.00 4 110.48 2 226.48  -
2. BEŇUŠ Matej 1987 SVK110.06 2 117.51 0 229.57 3.09/1,4-
3. MAŠEK Jan 1978 MT USK Pha113.07 2 118.67 0 233.74 7.26/3,2-
4. PESCHIER Nicolas 1984 V.P.A. PONT D ARC117.24 0 117.26 0 234.50 8.02/3,5-
5. HOČEVAR Simon 1974 KK Simon111.71 4 115.35 4 235.06 8.58/3,8-
6. BETTGE Nico 1980 GER112.12 4 121.71 4 241.83 15.35/6,8-
7. PINKAVA Ondřej 1977 CZE119.45 4 117.62 2 243.07 16.59/7,3-
8. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.120.08 4 120.89 0 244.97 18.49/8,2-
9. COMBOT Sébastien 1987 Lannion123.84 2 121.57 2 249.41 22.93/10,1-
10. ZAKRAJŠEK Jošt 1983 KKK Tacen119.51 4 122.82 4 250.33 23.85/10,5-
11. TOMEK Lukáš 1987 1 USK Pha121.01 2 122.70 6 251.71 25.23/11,1-
12. HROBSKÝ Milan 1983 SVK125.00 0 123.52 4 252.52 26.04/11,5-
13. SCHIRMANN Alain 1983 SUI129.16 4 118.44 2 253.60 27.12/12,0-
14. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha124.59 10 117.08 4 255.67 29.19/12,9-
15. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.124.87 4 125.01 2 255.88 29.40/13,0-
16. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.128.57 6 124.59 2 261.16 34.68/15,3-
17. ZDR?HAL Jan 1985 Dukla B.128.37 6 127.25 0 261.62 35.14/15,5-
18. BAĎURA Jerguš 1991 SVK137.34 2 125.32 0 264.66 38.18/16,9-
19. OVCARIK Dusan 1978 SVK124.29 4 137.30 2 267.59 41.11/18,2-
20. JÁNĚ Jakub 1990 2+ Dukla B.130.76 8 127.55 2 268.31 41.83/18,5-
21. DAMIEN Troquenet 1983 FRA129.78 2 131.24 8 271.02 44.54/19,7-
22. CAMPANA Gianni 1962 ITA133.82 2 129.87 6 271.69 45.21/20,0-
23. SCHWANHOLT Simon 1991 Augsburg131.45 6 128.30 6 271.75 45.27/20,0-
24. SHAW Jonathan 1993 GBR137.47 6 134.33 0 277.80 51.32/22,7-
25. AWE Andreas 1990 GER135.18 6 135.08 2 278.26 51.78/22,9-
26. NOVÁČEK Michal 1977 2+ Hubertus135.60 6 133.81 4 279.41 52.93/23,4-
27. PRÜHER Jakub 1968 2+ SK VS ČB140.68 8 123.08 8 279.76 53.28/23,5-
28. TILGNER Sebastian 1992 GER132.98 10 136.45 4 283.43 56.95/25,1-
29. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa151.34 2 134.90 8 296.24 69.76/30,8-
30. MORKES Jan 1990 2+ KVS HK140.87 8 140.87 10 299.74 73.26/32,3-
31. ŘÍHA Martin 1992 2+ USK Pha123.93 2 122.16 56 304.09 77.61/34,3-
32. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha143.34 8 147.58 10 308.92 82.44/36,4-
33. STEFANCIK Marek 1992 SVK159.85 8 148.86 6 322.71 96.23/42,5-
34. ŠKRANC Jiří 1965 1 Kotva B.135.86 56 133.08 4 328.94 102.46/45,2-
35. ZVER Miha 1991 SLO128.86 10 133.20 58 330.06 103.58/45,7-
36. MIKELJ Ambrož 1991 SLO164.84 6 169.24 6 346.08 119.60/52,8-
37. NOSE Domen 1993 SLO153.19 12 173.08 14 352.27 125.79/55,5-
38. WEBER Oldřich 1987 2+ SK VS ČB147.74 12 141.12 64 364.86 138.38/61,1-
39. LATKI Andreas 1989 GER152.14 58 153.06 2 365.20 138.72/61,3-
40. VÁCHA Viktor 1985 2+ Dukla B.168.59 60 137.97 4 370.56 144.08/63,6-
41. LAVRIČ Denis 1993 SLO172.71 8 202.91 60 443.62 217.14/95,9-
42. ŠÍP Milan 1988 2 SK VS ČB150.58 154 155.55 8 468.13 241.65/106,7-
43. CUC Michal 1977 2+ Tech.Pha201.60 110 145.54 16 473.14 246.66/108,9-
44. VADLEJCH Jan 1989 2 Sušice210.58 108 193.53 64 576.11 349.63/154,4-
45. ČERNÝ Richard 1992 SVK246.65 112 215.00 108 681.65 455.17/201,0-
  PECHE Matthieu 1987 FRA0.00 0 0.00 0  -
  JORDÁN František 1991 2+ SKVeselí0.00 0 0.00 0  -
  PISCHEK Jan 1977 FRA0.00 0 0.00 0  -
  PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy0.00 0 0.00 0  -
  MOKOTAR Jure 1991 SLO0.00 0 0.00 0  -
  ČEKAL Josef 1970 2 Klášter.0.00 0 0.00 0  -
  PETŘÍK Jaroslav 1985 3 Zábřeh0.00 0 0.00 0  -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3