vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Kroměřížský slalom

11.05.2013  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMPLACHÝ Roman 1969 3 Kroměříž148.50 0 115.90 4 119.90 12
2.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná142.20 4 116.50 4 120.500.60/0,58
3.1/ZSKŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.165.20 2 124.80 0 124.804.90/4,17
4.2/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.134.50 2 124.90 2 126.907.00/5,86
5.1/DMNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc143.70 10 133.80 4 137.8017.90/14,95
6.3/ZSPŘIKRYL Matěj 1999 3 Tesla Bo141.60 56 134.90 4 138.9019.00/15,84
7.2/DMŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel135.00 10 148.50 0 145.0025.10/20,93
8.3/DMKUČA Jakub 1998 3 Litovel150.80 8 163.20 2 158.8038.90/32,42
9.4/DMŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel149.40 104 140.70 52 192.7072.80/60,71
10.4/ZSSUŠEŇ Daniel 1999 0 Litovel259.00 404 308.30 208 516.30396.40/330,60
  RUBINT Martin 1990 0 Kroměříž0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh144.60 0 109.90 2 111.90 37
2.1/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc134.50 4 111.80 2 113.801.90/1,733
3. VLADAŘOVÁ Zuzana 1986 0 Regent128.90 0 113.50 2 115.503.60/3,229
4.1/DMOSIFOVÁ Hana 1997 3 Ostrava128.50 4 117.00 0 117.005.10/4,625
5.2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.135.20 0 116.20 2 118.206.30/5,621
6.2/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc142.80 4 125.10 0 125.1013.20/11,817
7.3/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno149.20 0 128.00 0 128.0016.10/14,416
8.1/DSKOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 2 VS Desná168.90 2 124.00 6 130.0018.10/16,215
9.4/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž146.40 2 132.00 0 132.0020.10/18,014
10. HROUZKOVÁ Alena 1985 3 Kroměříž146.20 4 128.20 4 132.2020.30/18,113
11.3/DMHUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.149.90 58 124.40 10 134.4022.50/20,112
12.2/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž135.20 4 121.00 50 139.2027.30/24,411
13.1/ZMBEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava160.80 0 136.10 4 140.1028.20/25,210
14.2/ZMMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí145.00 0 135.00 6 141.0029.10/26,09
15.4/DMROUSKOVÁ Martina 1998 3 KK Opava141.40 6 147.60 4 147.4035.50/31,78
16.2/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž146.50 2 140.60 10 148.5036.60/32,77
17.5/DMKŘEMPKOVÁ Anna 1998 3 KK Opava161.20 110 154.80 4 158.8046.90/41,96
18.6/DMKAMINSKÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.162.00 0 182.20 4 162.0050.10/44,85
19.5/ZSBAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.167.40 2 194.80 200 169.4057.50/51,44
20.6/ZSHRICOVÁ Adéla 1999 0 Olomouc171.40 6 161.90 8 169.9058.00/51,83
21.3/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí233.30 4 226.80 52 237.30125.40/112,12
22.1/VMSNOPKOVÁ Renata 1972 0 Kroměříž231.10 12 202.80 110 243.10131.20/117,21
23.4/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 0 SKVeselí199.50 154 202.70 102 304.70192.80/172,30
24.3/DSARNOŠOVÁ Karolína 1995 0 Litovel252.00 102 232.80 208 354.00242.10/216,40
25.5/ZMNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 0 Ostrava242.00 200 250.00 156 406.00294.10/262,80
26.7/ZSVAŇKOVÁ Michaela 2000 0 Litovel203.10 362 181.70 256 437.70325.80/291,20
27.6/ZMHRUŠKOVÁ Klára 2001 0 KK Opava0.00 999 204.30 254 458.30346.40/309,60
28.8/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 0 Olomouc0.00 999 176.50 354 530.50418.60/374,10
29.7/ZMŠMOLDASOVÁ Zuzana 2002 0 Litovel148.90 552 97.40 554 651.40539.50/482,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSOLEJNÍK Jan
NEUBERT Adam
1919
1996
3 SKVeselí
Olomouc
124.70 4 125.00 4 128.70 10
2.1/ZSPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1919
1999
2 Tesla Bo
Tesla Bo
131.10 2 130.60 4 133.104.40/3,46
3.2/ZSČÁŇ Libor
KAMINSKÝ Jan
1919
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
167.50 6 154.30 8 162.3033.60/26,15
4.1/DMKAMINSKÁ Barbora
HUŇKOVÁ Nikola
1919
1998
Val.Mez.
Val.Mez.
198.40 10 173.80 10 183.8055.10/42,84
5.1/U23LIGURSKÝ Ivo
LIGURSKÁ Blanka
1919
1990
3 Kroměříž
Kroměříž
179.80 102 182.20 4 186.2057.50/44,73
6.2/DMKUČA Jakub
ŠOTOLA Karel
1919
1998
Litovel
Litovel
150.60 66 145.10 60 205.1076.40/59,42
7.3/DMKONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1919
1997
3 Kroměříž
Kroměříž
172.90 62 166.50 62 228.5099.80/77,51
8.3/ZSTICHÝ Štěpán
MOŘKOVSKÝ Samuel
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
192.80 158 226.20 54 280.20151.50/117,70
9.4/DMROUSKOVÁ Martina
BEKOVÁ Kateřina
1919
1998
KK Opava
KK Opava
221.00 204 195.10 262 425.00296.30/230,20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. ŽÁK Jiří 1986 3 KK Opava85.10 0 85.50 4 85.10 53
2. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh88.80 4 87.20 0 87.202.10/2,549
3.1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno90.40 0 93.00 4 90.405.30/6,245
4. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž94.00 4 92.00 2 94.008.90/10,541
5.1/DSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí93.10 2 94.20 0 94.209.10/10,737
6.1/VMAIKRANZ Petr 1967 2 Ostrava108.00 0 94.40 0 94.409.30/10,933
7. BŘEČKA Tomáš 1988 3 SKVeselí104.30 4 95.50 0 95.5010.40/12,229
8.1/DMNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc112.20 52 95.80 0 95.8010.70/12,625
9.2/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž99.30 0 97.40 52 99.3014.20/16,724
10.3/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž101.00 0 99.50 0 99.5014.40/16,923
11.2/DMMOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí103.20 6 98.90 4 102.9017.80/20,922
12.2/DSHAISLAR Ondřej 1996 3 Zábřeh101.20 2 96.70 56 103.2018.10/21,321
13.2/U23LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž104.50 4 104.00 4 108.0022.90/26,920
14.3/DSBARGEL Radek 1996 3 VS Desná128.00 2 106.90 4 110.9025.80/30,319
15.4/DSŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná107.50 4 121.40 2 111.5026.40/31,018
16.5/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno113.10 0 107.00 50 113.1028.00/32,917
17.4/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná115.70 0 168.40 2 115.7030.60/36,016
18.3/DMŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž120.60 12 115.50 6 121.5036.40/42,815
19.1/VMŠMOLDAS František 1975 3 Zábřeh117.00 6 160.00 0 123.0037.90/44,514
20.4/DMKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž145.60 8 124.40 2 126.4041.30/48,513
21.1/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.126.90 0 123.30 52 126.9041.80/49,112
22.2/ZSMOŘKOVSKÝ Samuel 1999 3 Val.Mez.129.10 0 140.90 4 129.1044.00/51,711
23.3/ZSČÁŇ Libor 1999 0 Val.Mez.147.30 10 128.90 2 130.9045.80/53,810
24.4/ZSPEŠEK Tibor 2000 0 SKVeselí144.20 4 137.00 2 139.0053.90/63,39
25.5/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc156.20 6 143.20 0 143.2058.10/68,38
26.1/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 0 KK Brno250.30 12 147.50 0 147.5062.40/73,37
27.5/DMNOVÁK Jiří 1997 0 KK Brno173.20 156 178.00 6 184.0098.90/116,26
28.2/ZMFIALA Jakub 2001 0 Olomouc182.40 4 215.30 2 186.40101.30/119,05
29.3/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc174.70 62 171.10 62 233.10148.00/173,94
30.4/ZMSNOPEK Vladimír 2001 0 Kroměříž135.50 110 140.90 150 245.50160.40/188,53
31.6/ZSPAPULA Martin 1999 3 Litovel150.70 110 147.20 158 260.70175.60/206,32
32.5/ZMMRÁKA Tomáš 2001 0 Olomouc174.50 252 155.40 160 315.40230.30/270,61
33.6/ZMGÖTTLICHER David 2001 0 KK Opava207.50 160 196.70 204 367.50282.40/331,80
34.7/ZMGROGER Matěj 2001 0 Olomouc158.80 254 168.60 202 370.60285.50/335,50
35.8/ZMŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez.180.60 204 180.10 200 380.10295.00/346,70
36.9/ZMLONÍK Matěj 2001 0 Olomouc147.20 302 172.30 400 449.20364.10/427,80
37.10/ZMPLACHÝ Vojtěch 2001 0 Kroměříž0.00 999 197.20 254 451.20366.10/430,20
38.7/ZSLUDWIG Hubert 1999 0 Olomouc102.70 360 129.60 454 462.70377.60/443,70
39.11/ZMLÁTAL Filip 2001 0 Olomouc189.10 304 314.50 258 493.10408.00/479,40
40.12/ZMRANCE Sebastián 2002 0 Olomouc158.10 356 143.20 402 514.10429.00/504,10
41.6/DMHYSEK Ondřej 1998 0 Olomouc0.00 999 92.10 850 942.10 0
  PROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  CHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NACHTIGAL Richard 2000 0 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MATÉ Zdeněk 1998 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HÁJEK Roman 1963 2 Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.171.70 4 127.20 2 129.20 6
2.1/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc215.40 10 157.00 8 165.0035.80/27,72
3.2/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž202.30 6 254.20 2 208.3079.10/61,21
4.3/ZSBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.228.20 4 244.70 102 232.20103.00/79,70
  SOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc177.00 104 156.50 2 158.50 0
2.1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc173.70 2 157.20 106 175.7017.20/10,90
3.2/PZZDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc200.60 2 0.00 999 202.6044.10/27,80
4.2/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc194.10 54 177.70 108 248.1089.60/56,50
5.3/PZMŠIŠKA Ondřej 2004 0 Kroměříž199.20 256 228.80 50 278.80120.30/75,90
6.3/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 0 Olomouc196.30 152 227.00 52 279.00120.50/76,00
7.4/PZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc197.10 108 251.70 152 305.10146.60/92,50
8.4/PZZOLEJNÍKOVÁ Terezie 2004 0 SKVeselí140.30 202 300.50 156 342.30183.80/116,00
9.5/PZZPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 0 Tesla Bo307.90 52 372.00 2 359.90201.40/127,10
10.6/PZZKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 0 KK Opava160.20 200 179.10 208 360.20201.70/127,30
11.5/PZMHRIC Ondřej 2004 0 Olomouc209.10 360 179.50 202 381.50223.00/140,70
12.6/PZMSMÍLEK Jiří 2003 0 Val.Mez.134.00 252 0.00 999 386.00227.50/143,50
13.7/PZMMRÁKA Jan 2004 0 Olomouc159.80 360 176.20 302 478.20319.70/201,70
14.8/PZMGÁBRLÍK Jakub 2004 0 Olomouc171.60 356 141.90 352 493.90335.40/211,60
  SOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  RUDORFER Martin 2003 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3