vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje

15.05.2013   Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc
ředitel: Heda Kratochvílová   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc103.10 2 103.30 0 103.30 12
2.2/DMNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc118.70 0 128.00 0 118.7015.40/14,98
3.3/DMŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel124.10 4 125.60 0 125.6022.30/21,64
4.4/DMNOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc125.50 6 122.70 4 126.7023.40/22,73
5.1/VMVRUBLOVSKÝ Jiří 1969 3 Olomouc131.20 6 131.10 0 131.1027.80/26,92
6.5/DMŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel141.10 6 137.30 2 139.3036.00/34,81
7.6/DMPATÁK Jan 1997 3 Litovel142.80 6 146.20 6 148.8045.50/44,00
  KUČA Jakub 1998 3 Litovel0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc112.18 2 117.50 2 114.18 16
2. VLADAŘOVÁ Zuzana 1986 0 Regent122.98 0 121.20 2 122.988.80/7,712
3.2/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc125.49 0 125.60 0 125.4911.31/9,98
4.3/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc126.55 2 124.40 6 128.5514.37/12,64
5.4/ZSHRICOVÁ Adéla 1999 0 Olomouc137.30 4 133.20 0 133.2019.02/16,73
6.1/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel139.07 6 141.30 4 145.0730.89/27,12
7.5/ZSVAŇKOVÁ Michaela 2000 0 Litovel201.34 6 199.90 6 205.9091.72/80,31
8.6/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 0 Olomouc209.70 6 208.90 62 215.70101.52/88,90
9.1/ZMŠMOLDASOVÁ Zuzana 2002 0 Litovel220.97 0 242.00 56 220.97106.79/93,50
10.7/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 0 Litovel0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KRAUSOVÁ Tereza 1993 3 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  DIMOVOVÁ Barbora 2000 0 Litovel0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1919
1999
2 Olomouc
Olomouc
137.53 4 137.40 2 139.40 5
2.1/DMNOVOTNÝ Jan
CHALOUPKA Václav
1919
1998
3 Olomouc
Olomouc
139.46 4 147.10 6 143.464.06/2,91
3.1/DSHRICOVÁ Adéla
ČAPÁKOVÁ Eliška
1919
1999
Olomouc
Litovel
186.44 10 0.00 999 196.4457.04/40,90
  KUČA Jakub
ŠOTOLA Karel
1919
1998
Litovel
Litovel
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc0.00 999 94.10 0 94.10 45
2. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc96.51 0 0.00 999 96.512.41/2,637
3.2/U23HRIC Filip 1993 2+ Olomouc98.09 52 97.00 4 101.006.90/7,333
4. NĚMEC Lukáš 1985 2 Olomouc110.67 2 106.60 2 108.6014.50/15,429
5.1/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc111.25 0 109.80 0 109.8015.70/16,725
6. ŘEZÁČ Jan 1989 0 Olomouc107.60 8 108.50 2 110.5016.40/17,421
7.1/DMCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc109.80 4 0.00 999 113.8019.70/20,917
8.2/DMNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc112.77 2 240.05 0 114.7720.67/22,013
9.1/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc120.59 4 120.50 0 120.5026.40/28,112
10.1/VHRIC Dušan 1966 0 Olomouc147.55 8 125.80 0 125.8031.70/33,711
11.1/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc126.87 8 122.09 4 126.0931.99/34,010
12.2/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc125.85 4 128.00 2 129.8535.75/38,09
13.3/DMNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc121.57 59 128.40 4 132.4038.30/40,78
14. KUTÝ Tomáš 1979 0 Litovel132.75 0 0.00 999 132.7538.65/41,17
15.4/DMMATÉ Zdeněk 1998 0 Olomouc141.52 6 148.00 4 147.5253.42/56,86
16.3/ZSPAPULA Martin 1999 3 Litovel149.20 0 145.04 6 149.2055.10/58,65
17.1/ZMFIALA Jakub 2001 0 Olomouc161.93 2 158.60 8 163.9369.83/74,24
18.2/ZMLONÍK Matěj 2001 0 Olomouc166.41 2 162.00 2 164.0069.90/74,33
19.3/ZMGROGER Matěj 2001 0 Olomouc160.72 6 176.30 10 166.7272.62/77,22
20.5/ZMMRÁKA Tomáš 2001 0 Olomouc185.54 10 174.60 6 180.6086.50/91,91
21.4/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc174.99 14 181.80 8 188.9994.89/100,80
22.6/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc194.40 4 199.10 6 198.40104.30/110,80
23.7/ZMLÁTAL Filip 2001 0 Olomouc296.75 10 216.40 12 228.40134.30/142,70
24.8/ZMRANCE Sebastián 2002 0 Olomouc218.02 60 227.90 8 235.90141.80/150,70
25.9/ZMCIGÁNEK Martin 2001 0 Olomouc292.94 22 231.60 12 243.60149.50/158,90
26.4/ZSLUDWIG Hubert 1999 0 Olomouc260.20 68 199.80 60 259.80165.70/176,10
27.10/ZMHÁLA Jiří 2002 0 Olomouc252.60 18 236.90 62 270.60176.50/187,60
28.5/DMHYSEK Ondřej 1998 0 Olomouc415.69 172 375.90 78 453.90359.80/382,40
  KRATOCHVÍL Jiří 1951 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  OPLETAL Šimon 2001 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc140.70 0 0.00 999 140.70 6
2.2/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc0.00 999 164.20 4 168.2027.50/19,52
3.3/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc0.00 999 185.50 0 185.5044.80/31,81
4.4/ZSHRICOVÁ Adéla 1999 0 Olomouc0.00 999 234.30 50 284.30143.60/102,10

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc143.66 4 144.50 0 144.50 0
2.1/PZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc145.54 0 143.60 2 145.541.04/0,70
3.2/PZZRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc145.67 0 149.10 0 145.671.17/0,80
4.3/PZZDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc161.16 6 158.60 2 160.6016.10/11,10
5.4/PZZHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc168.33 8 177.40 0 176.3331.83/22,00
6.2/PZMHRIC Ondřej 2004 0 Olomouc191.63 4 178.50 6 184.5040.00/27,70
7.3/PZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc172.88 12 201.00 14 184.8840.38/27,90
8.4/PZMMRÁKA Jan 2004 0 Olomouc195.45 6 186.40 10 196.4051.90/35,90
9.5/PZMGÁBRLÍK Jakub 2004 0 Olomouc203.81 8 219.80 108 211.8167.31/46,60
10.5/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 0 Olomouc247.90 4 244.20 60 251.90107.40/74,30
11.6/PZMVYMĚTAL Tadeáš 2003 0 Olomouc241.42 24 219.70 208 265.42120.92/83,70
12.7/PZMBITTNER Marek 2003 0 Olomouc295.02 118 264.60 14 278.60134.10/92,80
13.1/PZZMAREŠOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc346.93 366 281.20 312 593.20448.70/310,50
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3