vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech

19.05.2013   USD Veltrusy
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.01:04,08 01:03,51 01:03,51 60/129/0
2.1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.01:04,35 01:04,44 01:04,350.84/1,353/117/0
3. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 M Pardub.01:05,54 01:07,10 01:05,542.03/3,247/105/0
4.2/U23HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.01:06,31 01:06,78 01:06,312.80/4,442/93/0
5.2/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.01:07,80 01:07,13 01:07,133.62/5,738/81/0
6.3/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.01:08,45 01:07,53 01:07,534.02/6,334/69/0
7.3/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec01:09,12 01:07,88 01:07,884.37/6,931/57/0
8. RYGEL Marek 1989 3 VSDK01:08,81 01:10,02 01:08,815.30/8,328/0/52
9.4/U23NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.01:10,72 01:09,04 01:09,045.53/8,725/45/0
10.5/U23PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK01:09,50 01:09,11 01:09,115.60/8,822/0/40
11.4/VMČAMEK Petr 1977 2 Litovel01:09,13 01:09,56 01:09,135.62/8,820/0/34
12.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel01:09,30 01:09,68 01:09,305.79/9,118/0/28
13. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.01:09,42 01:10,62 01:09,425.91/9,316/33/0
14.1/DSKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.01:09,52 01:11,27 01:09,526.01/9,514/0/22
15. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.01:10,86 01:11,96 01:10,867.35/11,612/21/0
16.6/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto01:11,11 01:11,19 01:11,117.60/12,010/9/0
17.2/DMPATÁK Jan 1997 2 Litovel01:13,07 01:13,44 01:13,079.56/15,19/0/16
18.2/DSŽNIVA Marek 1995 2 Val.Mez.01:14,44 01:13,19 01:13,199.68/15,28/0/10
19.5/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 0 KK Brno01:13,96 01:19,91 01:13,9610.45/16,57/0/4
20.7/U23ZAPLETAL Štěpán 1993 2 Litovel01:15,56 01:16,52 01:15,5612.05/19,06/0/3
21.3/DMKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.01:19,44 01:18,47 01:18,4714.96/23,65/3/0
22.4/DMŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel01:21,45 01:19,91 01:19,9116.40/25,84/0/2
23.3/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov01:24,28 01:52,15 01:24,2820.78/32,73/2/0
24.5/DMNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc01:24,75 01:25,51 01:24,7521.24/33,42/0/1
25.1/ZSSKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.01:28,57 00:00,00 01:28,5725.07/39,51/1/0
26.8/U23HUDEČEK Vojtěch 1993 0 Litovel01:32,19 01:31,42 01:31,4227.91/43,90/0/0
  JÍLEK Jan 1993 2 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto01:07,67 01:06,98 01:06,98 60/97/0
2. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek01:08,54 01:07,12 01:07,120.14/0,253/85/0
3. LAGNEROVÁ Lenka 1985 1 Č.Kruml.01:08,70 01:07,35 01:07,350.37/0,647/73/0
4.1/DSBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava01:09,08 01:07,98 01:07,981.00/1,542/0/92
5.2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel01:09,15 01:12,32 01:09,152.17/3,238/0/80
6.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc01:11,12 01:10,82 01:10,823.84/5,734/0/68
7.1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.01:15,74 01:11,80 01:11,804.82/7,231/61/0
8.2/U23SVOBODOVÁ Jana 1993 1 Č.Lípa01:12,83 01:13,32 01:12,835.85/8,728/49/0
9. HÁKOVÁ Jitka 1980 1 Boh.Pha01:14,20 01:12,98 01:12,986.00/9,025/37/0
10.1/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.01:15,62 01:13,59 01:13,596.61/9,922/0/56
11. HROUZKOVÁ Alena 1985 1 Kroměříž01:16,05 01:14,70 01:14,707.72/11,520/0/44
12. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2 Blovice01:24,86 01:14,81 01:14,817.83/11,718/25/0
13.3/U23POLESNÁ Jitka 1990 2 Loko Plz01:17,96 01:15,14 01:15,148.16/12,216/19/0
14.2/DMHUŇKOVÁ Nikola 1998 2 Val.Mez.01:17,41 01:15,76 01:15,768.78/13,114/0/32
15.4/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel01:18,56 01:16,51 01:16,519.53/14,212/0/26
16.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:17,72 01:17,54 01:17,5410.56/15,810/0/20
17.3/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž01:20,06 01:17,88 01:17,8810.90/16,39/0/14
18.5/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž01:20,42 01:21,04 01:20,4213.44/20,18/0/8
19.4/DSARNOŠOVÁ Karolína 1995 3 Litovel02:00,50 01:20,48 01:20,4813.50/20,27/0/2
20.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.00:00,00 01:21,81 01:21,8114.83/22,16/13/0
21.3/DMKAMINSKÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.01:24,21 01:36,27 01:24,2117.23/25,75/0/1
22.2/ZSHRICOVÁ Adéla 1999 0 Olomouc01:28,20 00:00,00 01:28,2021.22/31,74/0/0
23.4/DMMAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Č.Kruml.00:00,00 01:48,56 01:48,5641.59/62,13/7/0
24.6/U23KŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 2 Týniště01:50,77 00:00,00 01:50,7743.79/65,42/1/0
  SATKOVÁ Martina 1998 M KK Brno00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc00:57,15 00:58,01 00:57,15 75/0/147
2.1/U23HÁLA Richard 1992 1 Olomouc00:58,04 00:58,24 00:58,040.89/1,668/0/135
3. SLEPICA Karel 1988 M Olomouc00:58,55 00:58,50 00:58,501.35/2,462/0/123
4.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.00:58,69 00:58,88 00:58,691.54/2,757/160/0
5.2/U23ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc01:17,28 01:00,33 01:00,333.18/5,653/0/111
6.1/DSSTEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav01:03,32 01:00,67 01:00,673.52/6,249/148/0
7.2/DSOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí01:01,05 01:00,91 01:00,913.76/6,646/0/99
8.3/DSZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov01:01,09 01:05,52 01:01,093.94/6,943/136/0
9.2/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov01:02,56 01:01,13 01:01,133.98/7,040/124/0
10.3/U23SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha01:01,39 01:01,40 01:01,394.24/7,437/112/0
11. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK01:01,97 01:01,56 01:01,564.41/7,735/100/0
12. LAGNER Václav 1988 1 Boh.Pha01:02,02 01:02,81 01:02,024.87/8,533/88/0
13.3/VMKOČAN Michal 1977 1 Boh.Pha01:02,06 01:03,32 01:02,064.91/8,631/76/0
14.4/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc01:02,16 01:02,13 01:02,134.98/8,729/0/87
15.5/U23TYKAL Jiří 1992 1 Klášter.01:04,49 01:02,15 01:02,155.00/8,727/64/0
16. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž01:03,10 01:02,73 01:02,735.58/9,825/0/75
17.6/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno01:04,55 01:03,48 01:03,486.33/11,123/0/63
18.4/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc01:04,03 01:03,69 01:03,696.54/11,421/0/51
19. TŮMA Jan 1979 2 KKVeselí01:04,04 01:03,91 01:03,916.76/11,819/0/45
20.4/DSJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha01:04,11 01:07,09 01:04,116.96/12,217/52/0
21.1/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc01:06,30 01:04,60 01:04,607.45/13,015/0/39
22.7/U23STEFAN Petr 1992 2 Boh.Pha01:04,73 01:13,68 01:04,737.58/13,314/46/0
23.5/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc01:05,31 00:00,00 01:05,318.16/14,313/0/33
24.6/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz01:06,35 01:06,16 01:06,169.01/15,812/40/0
25.2/DMNACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov01:10,07 01:07,37 01:07,3710.22/17,911/34/0
26.3/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.01:13,12 01:08,00 01:08,0010.85/19,010/28/0
27.5/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno01:09,31 01:09,49 01:09,3112.16/21,39/0/27
28. MÍKA Jan 1984 3 Boh.Pha01:11,51 01:09,59 01:09,5912.44/21,88/22/0
29.4/DMBALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava01:15,25 01:09,86 01:09,8612.71/22,27/0/21
30.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž01:10,61 01:10,34 01:10,3413.19/23,16/0/15
31.8/U23LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž01:11,28 01:14,28 01:11,2814.14/24,75/0/9
32.6/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc01:11,31 01:13,14 01:11,3114.16/24,84/0/3
33.1/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.01:11,37 01:12,92 01:11,3714.22/24,93/16/0
34.5/DMMOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí01:11,93 01:53,75 01:11,9314.78/25,92/0/2
35.7/DSULWER Jiří 1995 2 Týniště01:13,33 01:12,15 01:12,1515.00/26,21/10/0
36.6/DMMATÉ Zdeněk 1998 2 Olomouc01:13,04 01:12,57 01:12,5715.43/27,00/0/1
37.2/ZSBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov01:15,60 00:00,00 01:15,6018.45/32,30/4/0
38.3/ZSKOUBÍK Ondřej 1999 2 Boh.Pha01:17,38 01:20,32 01:17,3820.23/35,40/3/0
39.4/ZSPAPULA Martin 1999 0 Litovel01:25,38 01:19,84 01:19,8422.69/39,70/0/0
40.7/DMŠIMKO Ondřej 1997 3 Týniště01:23,54 01:20,07 01:20,0722.92/40,10/2/0
41.5/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov01:22,47 00:00,00 01:22,4725.32/44,30/1/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1919
1970
1 Pardub.
Pardub.
01:03,25 01:04,67 01:03,25 60/92/0
2.2/VMVESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1919
1976
M VSDK
Boh.Pha
01:03,93 01:03,73 01:03,730.48/0,853/80/37
3. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1919
1982
1 Č.Lípa
USK Pha
01:06,04 01:03,86 01:03,860.61/1,047/68/0
4.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1919
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:04,94 01:04,68 01:04,681.43/2,342/56/0
5.1/VHERMANN René
CHLOUBA Luboš
1919
1962
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:06,16 01:05,47 01:05,472.22/3,538/44/0
6.3/VMCUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1919
1977
M Tech.Pha
Dukla B.
01:06,87 01:05,66 01:05,662.41/3,834/32/0
7.4/VMRAŠNER Karel
MALÝ Vojtěch
1919
1976
3 Litovel
USK Pha
01:06,39 01:07,17 01:06,393.14/5,031/20/25
8.5/VMBAUSTEIN Daniel
BAUSTEIN David
1919
1973
3 L.Žatec
L.Žatec
01:07,74 01:07,13 01:07,133.88/6,128/14/0
9.1/DSŽNIVA Marek
KRISTEK Václav
1919
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
01:08,76 01:09,46 01:08,765.51/8,725/0/13
10.2/DSZAPLETAL Vojtěch
JELÍNEK Filip
1919
1998
2 Dukla B.
Boh.Pha
01:10,24 01:12,64 01:10,246.99/11,122/8/0
11. ŠAMÁNEK Pavel
REŽŇÁK Ladislav
1919
1972
1 KK Brno
KK Brno
01:12,38 01:11,61 01:11,618.36/13,220/0/1
12.2/U23BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1919
1990
2 Klatovy
Klatovy
01:11,83 01:12,39 01:11,838.58/13,618/2/0
13.1/ZSKOUBÍK Ondřej
ZAPLETAL Mikuláš
1919
1999
2 Boh.Pha
Dukla B.
01:22,94 01:23,59 01:22,9419.69/31,116/1/0
  KUŽELA Petr
KOLSKÝ Karel
1919
1970
Děčín
Děčín
00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23VALÍKOVÁ Radka 1991 M Pardub.01:18,81 01:17,77 01:17,77 60/19/0
2. LAGNEROVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.01:26,75 01:23,37 01:23,375.60/7,253/7/0
3.2/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel01:51,65 01:27,00 01:27,009.23/11,947/0/6
4.1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.01:33,45 01:32,14 01:32,1414.37/18,542/1/0
  SATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3